کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-02-23 ساعت 08:13)mana94 نوشته:  itex عزيز من در تاريخ ٢١ feb كلير شدم ولى نميتونم تو جدول تاريخ وارد كنم لطفا تاريخ وارد كنيد ممنون

مانا خانم عزیز ضمن تبریک مجدد بابت کلیر شدنتون فرصت کردید راجب کیستون و تجربه دوباره سفارت رفتنتونو بهمون بگید.
مرسی
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-23 ساعت 10:39)Nazanin_kh نوشته:  الان يه ايميل زدم به سفارت انكارا كه افيسر گفته بود يه ماه ولي الان شش ماه شده و خبري نيست ، ميدونم جوابشون چيه ولي زدم
آره خوب کاری کردی .ایمیل زدنش بهتر از ایمیل نزدنشه Rolleyes
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh
(2016-02-23 ساعت 12:23)hosseinslm نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 08:13)mana94 نوشته:  itex عزيز من در تاريخ ٢١ feb كلير شدم ولى نميتونم تو جدول تاريخ وارد كنم لطفا تاريخ وارد كنيد ممنون

مانا خانم عزیز ضمن تبریک مجدد بابت کلیر شدنتون  فرصت کردید  راجب کیستون و تجربه دوباره سفارت رفتنتونو بهمون بگید.
مرسی

ممنون از بابت تبريك گفتن حتما در اولين فرصت توضيح ميدم الان دارم وسايل دخترم جمع ميكنم و كارهاى انصراف از دانشگاه خلاصه تحويل خونه ..... جمعه پرواز كنم ايران ١ شنبه ميرسم ٤ شنبه ميرم دبى اگر تو اين مدت فرصت شد حتما توضيح ميدم اگر نشد قول ميدم در اولين فرصث
F3
PD = 05  Feb 2004
Interview =29 Jul 2015
ابوظبى
AP
كلير 2016 feb 21
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، ....مهرشاد....
سلام دوستان،
يه سوال مهم، شماها رفتين سفارت پشت پاسپورتتون يك برچسب باركددار زدن؟
من الآن رفتم آژانس كه پاسمو بدم براي پيك آپ بهم گفت بايد اون باشه، من يادمه يه چيزي پست پاسم بود ولي من فكر كردم فرودگاه اونو زده كندمشSad
حالا چي ميشه؟ تا حالا براي كسي پيش اومده؟ يعني ويزامو نميدن به اون طرف؟
ميشه لطفا زودي جواب بدين، خيلي نگرانم Sad
ويزاي نامزدي، ابوظبي
ارسال مدارك : ٣٠ june
تائيد uscis : ٢٨ september
تائيد nvc : ٢٣ october
دريافت توسط سفارت : ٢ november
تاريخ مصاحبه : ١٦ december
نتيجه : AP
آپديت : 23dec, 25jan, 16feb, 21feb
كليرنس 21feb ?
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، armehraboon ، Sam-90
(2016-02-22 ساعت 20:18)roteil نوشته:  
(2016-02-22 ساعت 19:00)Alireza_D نوشته:  با سلام دوست گرامي
من درست ٢٥ روز هست كه مصاحبه انجام دادم ، سايت سفارت شماره رو نميشناسه ، سايت سيس هم كه ٢ دفعه توي اين ٢٥ روز اپديت شده كه اخرين بار ديروز بوده ، براي شماره ي من ميزنه پرونده ي شما اماده براي مصاحبه است و ارسال شده براي سفارت .
متاسفانه وكيلم ايميل زدن به سفارت و ادرس سايتي كه بايد ايميل بزنم ندارم .ايشون ميگن درخواست اپديت كردن كه فكر ميكنم اين درخواست اشتباهه براي اين مشكل .
ممنونم از راهنماييتون

سلام دوست عزیز :

1.برید به این آدرس : http://abudhabiivo.net
2. اون بالا یه جا نوسته Contact us
3. گزینه I had already an interview  رو انتخاب کنید
4. در صفحه بعد زمان مصاحبه ، شماره کیس ، نوع درخواست ویزا ، و کلا اطلاعاتی که نیاز هست رو وارد کنید
5. در قسمت My inquiry  درخواستی که دارید رو توضیخ بدین که مثلا مصاحبه داشتین و اطلاعاتتون در سایت نمی یاد
و راه دیگه :
با ایمیل AbuDhabilV@state.gov ایمیل برنید ، که من راه اولی رو پیشنهاد می دم چون که تو ایمیل باید همه مشخصات جدا وارد کنید

سپاسگذارم از لطفتون
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، m_vaziran ، roteil
(2016-02-23 ساعت 18:10)sepidkashanian نوشته:  سلام دوستان،
من الآن رفتم آژانس كه پاسمو بدم براي پيك آپ بهم گفت بايد اون باشه، من يادمه يه چيزي پست پاسم بود ولي من فكر كردم فرودگاه اونو زده كندمشSad
پشت پاسپورت منم یه سری برچسب بود منم راستش کندم مگه اونو فرودگاه نزد؟ تا اونجایی که من یادمه سفارت چیزی نزد! Shy
ولی مطمعن باشید اگه چیز مهمی بود سفارت میگفت.منم نگران شدم یه ذره.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، roteil
(2016-02-23 ساعت 18:47)hosseinslm نوشته:  
پشت پاسپورت منم یه سری برچسب بود منم راستش کندم مگه اونو فرودگاه نزد؟ تا اونجایی که من یادمه سفارت چیزی نزد! Shy

نميدونم والا، دارم از نگراني مي ميرم. حالا فردا ساعت ١١:٣٠ آژانس با اون شخصي كه پاسو ميخواد ببره تلفني صحبت مي كنه ، جوابشو ميگم بهتون.
ويزاي نامزدي، ابوظبي
كليرنس 21feb ?
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، hosseinslm ، roteil
(2016-02-23 ساعت 19:57)sepidkashanian نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 18:47)hosseinslm نوشته:  

نميدونم والا، دارم از نگراني مي ميرم. حالا فردا ساعت ١١:٣٠ آژانس با اون شخصي كه پاسو ميخواد ببره تلفني صحبت مي كنه ، جوابشو ميگم بهتون.

راستش منم چیزی پشت پاسم نبود !! فکر نمی کنم چیزه خاصی باشه ، نگران نباشید
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
مهم نيست واسه منم چيزي نداشت

پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
اي بابااااا چهار ماه گذشت فقط با يك اپديت اونهم دسمبر، دوستان اين جور مواقع واقعاً هيچ كسي نمي تونه به ما كمك كنه؟
جايي بريم شكايتي، اعتراضي، التماسي، يه كاري كنيم خلاصه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، قرباني ، roteil ، milad_magnet ، alireza55 ، hosseinslm
اگه توی مصاحبه ردت هم کرده بودن نمیتونستی اعتراض کنی ،حالا که داری کلیرنسو میگذرونی، تازه یه دونه اپ داشتی همچین بدم نیست ،منکه 6 ماهه تکون نمیخوره این سیسم .
پاسخ
(2016-02-24 ساعت 03:04)alireza55 نوشته:  اگه توی مصاحبه ردت هم کرده بودن نمیتونستی اعتراض کنی ،حالا که داری کلیرنسو میگذرونی، تازه یه دونه اپ داشتی همچین بدم نیست ،منکه 6 ماهه تکون نمیخوره این سیسم .

من یکی بعد از حدود 70 روز بریدم یک ماه و نیم هم هست آپدیتی نداشتم
از امروز عصر خیلی اعصابم خورده میبینم هیچ خبری نیست دستی دستی علاف کردیم خودمونو
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، alireza55 ، Nazanin_kh ، roteil ، قرباني ، hosseinslm
(2016-02-23 ساعت 01:40)hosseinslm نوشته:  
(2016-02-22 ساعت 21:23)itex نوشته:  hosseinslm من سربازی معاف بودم و کلیرنسم 8ماه طول کشید. توی این چندسال نه دیدم نه شنیدم کسی کلیر نشه اصلا، چه سربازی سپاه چه سردار سپاه. بعضیا که یک سال بیشتر کلیرشون طول میکشه به حالت refused آپدیت میشن که موقتیه. دلیل اصلی این حرف هم اینه که برای پرونده های ما FBI Check قبل از مصاحبه انجام شده.
اگر اطلاعات غلط داده باشین و اونا بفهمن ممکنه مشکل جدی پیش بیاد ولی غیر از اون اگر مصاحبه شدین حتمن کلیر میشین. یک زمان 1ساله در نظر بگیرین.
موفق باشین  Smile
itex جان  ممنونم بابت جواب کاملی  که دادی. خیالم یکم راحت شد.  Shy
امیدوارم خودتم زود زود  کلیر بشی  Wink  میدونم این اتفاق کمتر از یک ماه دیگه واست میفته. Smile

خیالت راحت 20 روزدیگه میشه دوسال که کلیر شدم Smile
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet ، armehraboon ، hosseinslm
(2016-02-23 ساعت 09:05)tomi نوشته:  سلام دوست عزیزitex یعنی ما که کتگوری F4 هستیم از قبل FBI CHECK شدیم؟ هرچند که هرسوالی که از من وخانواده ام در روز مصاحبه شد قبلا مدارکش رو ترجمه کرده وفرستاده بودیم درضمن اگر اف بی ای چک شدیم پس این زمان طولانی برای چیه؟

سلام عزیز،
این بحث طولانیه و کسی نمی تونه مدرک دقیقی ارائه بده که دقیقا چه اتفاقاتی میفته در فرآیند کلیر شدن. ولی ما بر اساس گزارشات رسمی میدونیم که کنترل FBI دو هفته کاری بیشتر طول نمیکشه و به احتمال زیاد قبل از مصاحبه انجام میشه. چرا؟
چون برعکس متقاضیان ویزاهای دانشجویی و لاتاری که درصد قابل توجهی ویزا نمیگیرن، پرونده های خانوادگی/ازدواجی بعد از مصاحبه 99.99درصد ویزا میگیرن مگر نقص مدرک داشته باشن یا ادعای اشتباهی کرده باشن که سفارت بفهمه که من توی این چند سال ندیدم. حالا اگر قرار بود بعد از مصاحبه انجام بشه حتما تعداد بیشتری رد صلاحیت میشدن.
حالا سئوال پیش میاد کار ما چرا انقدر طول میکشه؟ در حالی که کل فرآیند بچه های لاتاری کمتر از یکسال هستش؟ نظر شخصی من تعداد زیاد پرونده و کمبود نیروی کاریه.

دقت کنین هزارتا سئوال بی جواب میشه مطرح کرد ولی مهم اینه که به چیزایی فکر کنیم که تحمل این مدت انتظار رو برای ما راحت کنه نه اینکه باهاش کشتی بگیریم.
با آرزوی کلیر شده همه، به زودی.
(هر چیزی که من می نویسم نظر شخصی منه و ممکن درست نباشه یا خواننده نظر دیگه ای داشته باشه Wink )
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، R-9 ، armehraboon ، tomi ، پویا و آوا
سلام دوستان،
مرسي از جوابها و دلگرمي هاتون، الآن از آژانس به من زنگ زدن و گفتن اون باركد لازم نيست بنابراين نگران نباشين Smile
ويزاي نامزدي، ابوظبي
كليرنس 21feb ?
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، hosseinslm ، پویا و آوا ، sarahnokhod ، roteil

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان