کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-02-25 ساعت 04:59)mobydick نوشته:  [quote='قرباني' pid='695512' dateline='1456359472']
[quote='mobydick' pid='695511' dateline='1456357883']
[quote='قرباني' pid='695506' dateline='1456353708']
سلام خانم عدلي عزيز

بله حتما توضيح ميدم راضي نيستم هيچكس تو شرايط من قرار بگيره
دوست عزيز من همه مداركم كامل و بي نقص بود ولي انگار آفيسر دوست نداشت يه ساله به من ويزا بده برم
سوالاي عجيب غريب پرسيد منم جوابشو نمي دونستم يهو گفت اسم باشگاهي كه همسرتون تو رزومه اش زده سه ساعت در روز اونحاس چيه من شوك شدم اصلا نمي دونستم تو رزومه مون وكيل خول مون اينارم نوشته خوب اينا از اعتماد من به وكيل بود و اعتماد به نفس خودم كه همينحوري بي اطلاعا رفتم مصاحبه مثلا گفت آدرس خونه همسرت تو آمريكا رو كه تو پرونده اتون هست از خفظ بگو

چه بدونم كلا ياداوريش هم به نظرم مسخره مياد عجيب بود
از اول تا  آخر مصاحبه همش مي گفت پرينت مي خوام منم توضيح دادم كه پرينت چند سالو ندارم اما يك سالو دارم
ولي خوب نپذيرفت
در كل پاسمو ازم گرفت و يه ماه بهم نداد هربار گفتم پاسمو مي خوام گفتن مدارك بيشتربفرست
آخرشم كه اينجوري اذيت كرد
پيشنهاد من برا اونايي كه مصاحبه هنوز نرفتن در حد تجربه خودم اين هست كه مثل من انقدر با اعتماد به نفس كامل و خوشحال تو اتاق آفيسر نرن
من حس مي كنم آفيسر فكر كرد من زيادي پرو هستم
ولي خارج از شوخي من هرچي آفيسر ازم سوال مي كرد مستقيم تو چشمش نگاه مي كردم جواب ميدادم و همه مداركم كامل بود
هرچي مدارك ببرين بهتره من مداركي براشون بردم تو بسته بندي شيك بردم انگار خوشش نيومد
مثلا من آلبوم كوچولو داده بودم از همه عكسامون آتيله درست كرده بود بردم
نمي دونم واقعا انگار من زيادي  كيس كاملي بودم نمي دونم چرا منو شك كرد
اما خوب چرا منو شك كرد هنوزم برا منو همسرم و وكيل مون جاي سوال داره
اما خوب آفيسرا اين حق رو دارن هرحور بخوان پرونده رو جلو ببرن قدرتشون بيشتر از ماس
اما ديدگاه من اينه زودتر از يك سال به كمتر كسي ويزا ميدن صد در صد اونايي كه يك سالو پر كردن
مصاحبه موفق تري از من دارن
اينا همش حدس و گمان و درسته كه خوب از تحربيات هم استفاده كنيم اما در كل كيس با كيس فرق

سلام بله ١٠٠٪‏ كه توضيح ميدم با اينكه خسته امو كلافه و واقعا تو اين روند ويزام جواب بعضي از سوألارو خودمم قطعأ نمي دونم اما تاجايي كه بشه حتما جواب ميدم

نه شغل همسر من تو باشگاه نيس والله واقعيتش قبل اينترويو وكيل به ما گفت يه رزومه كاري و شغلي بدين و اگه در طول روز ساعات زيادي جايي مشغول هستين اونم توش بنويسين ماهم نوشتيم داديم خدمت وكيل محترم

خوب كنار تحصيلات و شغل اينم همسر من زده بود كه بعد از كارش هم سه ساعت ورزش مي كنه

باورتون نميشه الان كه يادمون مياد خودمون مسخره مون مياد ((البته اينم اضافه كنم ما كلا وكيل مون رو بعد از اينترويوي اول عوض كرديم نه اينكه اونو مقصر بدونيم كلا بهمون يه وكيل بهتر معرفي شد ))
بله تو مصاحبه دقيقا از من پرسيد اسم باشگاه ورزشي همسرتون چيه؟؟؟
من :-| رسما شوك شدم خنده ام گرفت گفتم اين چه سوالي من نمي دونم جوابش رو ((فكر كنم از نحوه پاسخ گويي من خوشش نيومد خوب من يه كم روكم))
بعد پرسيد آدرس محل زندگي همسرتون باز من بهش گفتم من كامل نمي دونم آدرس رو فقط اسم محله رو مي دونم
بعد هم گير داد به پرينت چتامون كه چرا فقط با خودت عكس آوردي مدرك بيشترما لارم داريم

خلاصه اينكه از اون وكيل كه تو ماهواره نشون ميده دكتر كاملي بگير تا وكيل خودمون همه شوك بودن چرا اينجوري به من گير داد

هنوزم جواب منطقي براش نداريم

بله درسته سوالات و نحوه ی برخورد آفیسر خیلی عجیب بوده. مرسی که جواب دادین. یکی از بدی های وکیل گرفتنم همینه دیگه وقتی خودت از صفر تا صد کارا رو.انجام بدی حداقل مزیتش اینه که میدونی چیکار کرده و کجا چه اطلاعاتی دادی! البته در هر صورت هیچ حالتی بی نقص نیست و شانس هم خیلی تأثیر داره تو روند کار

دوست گرامی این مساله ای که برای شما پیش اومده خیلی عجیب نیست راستش ما از همون اول هم می دونستیم و همه گفته بودن به هیچ عنوان توضیحات اضافه و بیخود که آفیسر رو گیج کنه ندید فقط در حد همون سوالی که می پرسه بله یا خیر جواب بدید متاسفانه با عدم اطلاع شما و توضیحاتی اضافی و بدرد نخور مثل گذروندن اوقات فراغت که اصلا" نباید مطرح می کردید و عدم اطلاع شما از جزئیات زندگی شخصی که می خواستید باهاش ازدواج کنید بسیار شک برانگیز برای آفیسر بوده ؛ما روز مصاحبه بسیار ساکت بودیم وتنها به سوالات آفیسر با بله یا خیر جواب می دادیم و اگه خودش می خواست راجع به مساله ای توضیح بدیم با صراحت فقط به همون مساله اشاره می کردیم نه بیشتر .......
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، ....مهرشاد.... ، tico ، hosseinslm
اره ، اگه من درست متوجه شده باشم بعد هشت ماه بهش گفتن پروندت كامل نيست و از اول بايد شروع بشه
قرار شد نقص پرونده رو برطرف كنه ولي از اون به بعد هيچي ننوشت ، اميدوارم كه كاراش خوب پيش بره ، و حق داره اگه حوصله اينجا اومدن هم نداشته باشه
[/quote]

دوستان عزیز اگه چیزی نمی دونین قضاوت نادرست نکنین نقص پرونده سمیرا هیچ مشکلی نداره و نخواهد داشت چون من هم دقیقا" همون نقص پرونده ای که سمیرا داشت رو داشتم و کیسم تو سیس تبدیل به or شد چون آفیسر گفت هیچ مساله ای نیست و وقتی کلیر شدید نقصتون رو برطرف کنید سمیرا فقط به نظر من خسته شده و حوصله نامه نگاری توی این سایت رو نداره
[/quote]

اميدوارم كاراش خوب پيش بره ، قضاوت نادرسته ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، ....مهرشاد.... ، qazaleh ، tico
٢٥ اگوست آپديت سيس به خاطر جواب به ايميل وكيل
According to our records, your administrative process has not been completed yet. For Iranian applicants it takes minimum over six months. As this is a multi agency process we have no control over it and therefore we are not able to estimate how long it may take. As soon as the processing is completed, your case number will be announced on our web site

عجيبه ولي همينجا كسايي رو داشتيم كه زير شش ماه كلير شدن ، حالا واسه ايرانيا حداقل شش ماه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، قرباني ، tala82 ، qazaleh ، tico
(2016-02-25 ساعت 09:57)baran_bahar نوشته:  
(2016-02-25 ساعت 00:35)alireza55 نوشته:  ری پروسس هم نشده،از اول اصلا وارد مرحله کلیرنس نشده بوده که بخواد کلیر بشه،خودش فک میکرده که شده،الان که مدرکشو تحویل داده تازه وارد مرحله کلیرنس شده.
البته اینا نظر منه.

نه علی آقا اصلا" اینطور نیست خواهشا" این حرفها رو نزنید نقص مدرک اگه مدرک پزشکی باشه به هیچ عنوان به هیچ عنوان مورد مهمی نیست چون من هم نقص مدرکم پزشکی بود که روزمصاحبه آماده نبود دقیقا" مثل سمیرا اما کیسم در 17 فوریه تبدیل به or شد و هنوز هم این نقص مدرک رو دارم و باید صبر کنم تا همسرم هم کلیر بشه بعد بریم مدیکال مجدد بدیم پس سمیرا رو بخاطر این مساله نترسونید
ترسوندن چیه عزیز من،خودش اومد گفت سفارت بمن گفته شما مدارکتو تحویل ندادی ،قرار بوده بیاری و نیاوردی، از طرف دیگه بعد از 8 ماه،مثل اینکه بعد از اینکه مدارکشو که تحویل داده بوده همین یه ماه پیش اومده بود از بقیه میپرسید بچه ها صفحه سایت انکارا شما هم نوشته ?processing pending,ما هم گفتیم اره،یعنی توی 8 ماه قبل از اون اسمش وارد سایت سفارت نشده بوده به خاطر نقص مدرک. یعنی اصلا صفحه پروسینگ پندینگو نداشته تا حالا.
در ضمن تنها کسیو که نمیشه ترسوند خودشه،چون میدونه چی ب چیه ،فقط نمیاد جواب بچه ها رو بده،منم اشتباه کردم نظرمو گفتم،دیدم بچه ها چند هفتس میگن سمیرا کجاستو چی شده،گفتم به نظر من اینظوری شده،100 بارم گفتم این نظر منه یعنی هیچ قطعیتی توش نیست،نظرمه،شما هم میتونید نظر خودتونو داشته باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، قرباني ، milad_magnet ، Dokhmali ، tala82 ، ....مهرشاد.... ، roteil ، qazaleh ، tico
(2016-02-25 ساعت 11:50)Nazanin_kh نوشته:  ٢٥ اگوست آپديت سيس به خاطر جواب به ايميل وكيل
According to our records, your administrative process has not been completed yet. For Iranian applicants it takes minimum over six months. As this is a multi agency process we have no control over it and therefore we are not able to estimate how long it may take. As soon as the processing is completed, your case number will be announced on our web site

عجيبه ولي همينجا كسايي رو داشتيم كه زير شش ماه كلير شدن ، حالا واسه ايرانيا حداقل شش ماه ؟

من هم وضيعتم مثل شماست. بعد از سه ماه كه از مصاحبه گذشت هم به سفارت ارمنستان وهم به سايت سفارت مجازي ايميل زده بودم. كه جواب سفارت template بود و جوابي كه سايت سفارت مجازي داد اين بود كه براي ايراني ها در حال حاضر بين ٤ تا٦ ماه طول مي كشه.حالا شده بيشتر Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، قرباني ، tala82 ، roteil ، tico
ديگه حالا دليلش هرچي بود نميشه با اطمينان راجبش نظر داد
چون به هرحال پرونده من دست وكيل بود و هرچي كه توش اضافه شد با تجربيات اون بود
و منم از بعضي از سوالاي آفيسر شوك شدم چون توقعش رو نداشتم

در كل ديگه الان بايد منتظر باشم ببينم چي پيش مياد
دوستان خواستن من اينجا بنويسم منم نوشتم
اميدوارم به درد اونايي كه هنوز مصاحبه نداشتن بخوره اشتباهات منو انجام ندن

ممنون از دعاي نيك و خوب بعضي از دوستان و نظرهاشوووون ...
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، armehraboon ، tico
(2016-02-25 ساعت 04:19)lupyienکلیر بشید.
[/quote' نوشته:  
mamnoon az javabetun, yani email zadan fayde nadare negah konan ke un website ceac update she?????
اپ سیس،و اینکه ایمیل زدن فاییده داره یا نه 2 تا موضوع جداست.
شما اگه خود ب خود اپ شدید خبر خوبیه تقریبا ،ولی اگه با ایمیل اپ شدید بد نیست فقط خنثاست.
ایمیل هم بزنید هر موقع دوس داشتید،من تا 6 ماه نشده بود نزدم،به نظر من ایمیل زدن هیچ تاثیری توی جلو انداختن کلیر شدن کیستون نداره،مخصوصا زیر 6 ماه.ولی زدنشم ضرر نداره،
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، ....مهرشاد.... ، roteil ، tico
(2016-02-25 ساعت 03:32)پرسشگر نوشته:  
(2016-02-25 ساعت 03:11)قرباني نوشته:  سلام خانم عدلي عزيز

بله حتما توضيح ميدم راضي نيستم هيچكس تو شرايط من قرار بگيره
دوست عزيز من همه مداركم كامل و بي نقص بود ولي انگار آفيسر دوست نداشت يه ساله به من ويزا بده برم
سوالاي عجيب غريب پرسيد منم جوابشو نمي دونستم يهو گفت اسم باشگاهي كه همسرتون تو رزومه اش زده سه ساعت در روز اونحاس چيه من شوك شدم اصلا نمي دونستم تو رزومه مون وكيل خول مون اينارم نوشته خوب اينا از اعتماد من به وكيل بود و اعتماد به نفس خودم كه همينحوري بي اطلاعا رفتم مصاحبه مثلا گفت آدرس خونه همسرت تو آمريكا رو كه تو پرونده اتون هست از خفظ بگو

چه بدونم كلا ياداوريش هم به نظرم مسخره مياد عجيب بود
از اول تا  آخر مصاحبه همش مي گفت پرينت مي خوام منم توضيح دادم كه پرينت چند سالو ندارم اما يك سالو دارم
ولي خوب نپذيرفت
در كل پاسمو ازم گرفت و يه ماه بهم نداد هربار گفتم پاسمو مي خوام گفتن مدارك بيشتربفرست
آخرشم كه اينجوري اذيت كرد
پيشنهاد من برا اونايي كه مصاحبه هنوز نرفتن در حد تجربه خودم اين هست كه مثل من انقدر با اعتماد به نفس كامل و خوشحال تو اتاق آفيسر نرن
من حس مي كنم آفيسر فكر كرد من زيادي پرو هستم
ولي خارج از شوخي من هرچي آفيسر ازم سوال مي كرد مستقيم تو چشمش نگاه مي كردم جواب ميدادم و همه مداركم كامل بود
هرچي مدارك ببرين بهتره من مداركي براشون بردم تو بسته بندي شيك بردم انگار خوشش نيومد
مثلا من آلبوم كوچولو داده بودم از همه عكسامون آتيله درست كرده بود بردم
نمي دونم واقعا انگار من زيادي  كيس كاملي بودم نمي دونم چرا منو شك كرد
اما خوب چرا منو شك كرد هنوزم برا منو همسرم و وكيل مون جاي سوال داره
اما خوب آفيسرا اين حق رو دارن هرحور بخوان پرونده رو جلو ببرن قدرتشون بيشتر از ماس
اما ديدگاه من اينه زودتر از يك سال به كمتر كسي ويزا ميدن صد در صد اونايي كه يك سالو پر كردن
مصاحبه موفق تري از من دارن
اينا همش حدس و گمان و درسته كه خوب از تحربيات هم استفاده كنيم اما در كل كيس با كيس فرق داره

نمي دونم شايد خواست خداوند بود من قوي تر بشم ان شالله كه مشكل ويزاي همه مون حل شه

فعلا تو مرحله uscis منتظر هستم ببينم جواب چي مياد

اميدوارم آخرش خوب باشه اشك منو در نيارن

سلام بر سرکار خانم قربانی  و بقیه اعضای این سایت
بنده اولین بار است چیزی در این سایت مینویسم البته خیلی وقت است که زیاد به این سایت سر میرنم اما حوصله نوشتن ندارم.
الان هم دیگر محض همدردی با سرکار خانم قربانی و همسرسان این یکبار هم مینویسم
تنها نیستید
من را نیز که ویزای نامزدی اقدام کردم اخیرا رد کردند علیرغم کلی عکس و مدارک و ایمیل و پرینت خط تلفن و مدارکم را برگرداند اداره مهاحرت

-----------------------

سلام دوست عزيز

خواستم جواب همدردي شمارو تو پيام خصوصي بهتون بدم
ديدم بسته اس مجبور شدم اينجا بنويسم چون گفتين حوصله مطلب گذاشتن نداريد نيازي نيس اين پيام منو جواب بدين
همين كه بخونيتش كافي اينو بدونيد خيلي هاي ديگه تو وضعيت مشابه ما هستن
ممنون از ابراز همدردي تون
و ممنون از اينكه گفتين كيس شما شبيه من هست
البته كيس من ازدواج و شما نامزدي
ولي خوب حق با شماس براي هردومون يه اتفاق مشابه ناخوشايند افتاد

نمي دونم شما الان تو چه وضعيتي هستي اميدوارم اندازه من حالتون بد نباشه
اما در كل از ته قلبم از خداي مهربونم مي خوام براي شما اندازه من طول نكشه و زودتر كارتون راه بيفته و زودتر به ويزاتون برسين و كنار نامزدتون باشين
مي دونم سخته اما چاره اي جزء انتظار نيس و ازتون خواهش مي كنم به اينكه بعد از اينترويوي من يك سال و دوماه طول كشيده هم توجه نكنيد((١٠٠٪‏ به كيس نامزدي زودتر بررسي مي كنن))
چون كلا براي چندين ماه پرونده من گم شده بود خوب اين تاخير خيلي براي من سخت بود

پس حتما كيس شما خيلي زودتر به نتيجه دلخواهتون مي رسه

سلامت و شاد باشين بازم ممنون كه به خاطر من پست گذاشتين ...

و بازم مثل هميشه من از ته دلم براي همه مهاجرسرايي ها بهترين هارو آرزو مي كنم
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
پاسخ
تشکر کنندگان: Babak.T ، Pargosha ، armehraboon ، tico ، Sudeh
(2016-02-25 ساعت 12:07)alireza55 نوشته:  
(2016-02-25 ساعت 09:57)baran_bahar نوشته:  
(2016-02-25 ساعت 00:35)alireza55 نوشته:  ری پروسس هم نشده،از اول اصلا وارد مرحله کلیرنس نشده بوده که بخواد کلیر بشه،خودش فک میکرده که شده،الان که مدرکشو تحویل داده تازه وارد مرحله کلیرنس شده.
البته اینا نظر منه.

نه علی آقا اصلا" اینطور نیست خواهشا" این حرفها رو نزنید نقص مدرک اگه مدرک پزشکی باشه به هیچ عنوان به هیچ عنوان مورد مهمی نیست چون من هم نقص مدرکم پزشکی بود که روزمصاحبه آماده نبود دقیقا" مثل سمیرا اما کیسم در 17 فوریه تبدیل به or شد و هنوز هم این نقص مدرک رو دارم و باید صبر کنم تا همسرم هم کلیر بشه بعد بریم مدیکال مجدد بدیم پس سمیرا رو بخاطر این مساله نترسونید
ترسوندن چیه عزیز من،خودش اومد گفت سفارت بمن گفته شما مدارکتو تحویل ندادی ،قرار بوده بیاری و نیاوردی، از طرف دیگه بعد از 8 ماه،مثل اینکه بعد از اینکه مدارکشو که تحویل داده بوده همین یه ماه پیش اومده بود از بقیه میپرسید بچه ها صفحه سایت انکارا شما هم نوشته ?processing pending,ما هم گفتیم اره،یعنی توی 8 ماه قبل از اون اسمش وارد سایت سفارت نشده بوده به خاطر نقص مدرک. یعنی اصلا صفحه پروسینگ پندینگو نداشته تا حالا.
در ضمن تنها کسیو که نمیشه ترسوند خودشه،چون میدونه چی ب چیه ،فقط نمیاد جواب بچه ها رو بده،منم اشتباه کردم نظرمو گفتم،دیدم بچه ها  چند هفتس میگن سمیرا کجاستو چی شده،گفتم به نظر من اینظوری شده،100 بارم گفتم این نظر منه یعنی هیچ قطعیتی توش نیست،نظرمه،شما هم میتونید نظر خودتونو داشته باشید.

علیرضا 100% موافقم با نظرت منم عقیده دارم ری پروسس شده بر طبق گفته های خود سمیرا , ولی ما براش ارزوی موفقیت میکنیم
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، alireza55 ، Dokhmali ، ....مهرشاد.... ، Nazanin_kh ، roteil ، armehraboon ، tico
(2016-02-25 ساعت 13:06)قرباني نوشته:  ديگه حالا دليلش هرچي بود نميشه با اطمينان راجبش نظر داد

سلام خانم قرباني عزيز،
راستش خيلي ناراحت شدم براتون دوري از همسر خيلي سخته و اميدوارم خيلي زود دوباره وقت مصاحبه بگيرين.
ولي يك نكته اي كه هست اينكه از همون اول كه براي اين پروسه اقدام مي كنيم ازمون پرينت چت ها و تلفن و اين چيزهارو ميخوان و همه جا روش تاكيد شده، اين نشون ميده كه خيلي مهمه. نامزد منم همون اول و به قول خودتون از اول كه به هم سلام كرديم رو براشون با مدارك اوليه فرستاد، از فيسبوك گرفته تا وايبر و ايمو و البته به اضافه ي عكس هاي آشناييمون و نامزدي كه همشون تاريخ دار بود و پشتش توضيح داده بود و بقيه ي مدارك. انقدر مداركي كه همسرم فرستاده بود براشون كامل بود كه موقع مصاحبه از من هيچ مدركي نگرفتن.
درباره ي پرينت مخابرات هم ، وقتي منم رفتم خانومه گفت فقط ٦ ماه منم شرايطمو توضيح دادم و تو فرمي كه داد پركنم تاريخ رو از اول آشناييمون زدم و گفتم فقط پرينت تلفن هاي خارجه رو ميخوام، اونم بهم داد.
ايشالا ايندفعه كه قرار شد بريد براي مصاحبه مدارك رو كامل تر ببريد.
به اميد موفقيت شما Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، roteil ، tico ، عدلی
(2016-02-25 ساعت 14:59)sepidkashanian نوشته:  
(2016-02-25 ساعت 13:06)قرباني نوشته:  ديگه حالا دليلش هرچي بود نميشه با اطمينان راجبش نظر داد

سلام خانم قرباني عزيز،
راستش خيلي ناراحت شدم براتون دوري از همسر خيلي سخته و اميدوارم خيلي زود دوباره وقت مصاحبه بگيرين.
ولي يك نكته اي كه هست اينكه از همون اول كه براي اين پروسه اقدام مي كنيم ازمون پرينت چت ها و تلفن و اين چيزهارو ميخوان و همه جا روش تاكيد شده، اين نشون ميده كه خيلي مهمه. نامزد منم همون اول و به قول خودتون از اول كه به هم سلام كرديم رو براشون با مدارك اوليه فرستاد، از فيسبوك گرفته تا وايبر و ايمو و البته به اضافه ي عكس هاي آشناييمون و نامزدي كه همشون تاريخ دار بود و پشتش توضيح داده بود و بقيه ي مدارك. انقدر مداركي كه همسرم فرستاده بود براشون كامل بود كه موقع مصاحبه از من هيچ مدركي نگرفتن.
درباره ي پرينت مخابرات هم ، وقتي منم رفتم خانومه گفت فقط ٦ ماه منم شرايطمو توضيح دادم و تو فرمي كه داد پركنم تاريخ رو از اول آشناييمون زدم و گفتم فقط پرينت تلفن هاي خارجه رو ميخوام، اونم بهم داد.
ايشالا ايندفعه كه قرار شد بريد براي مصاحبه مدارك رو كامل تر ببريد.
به اميد موفقيت شما Smile

----------------------------------------------------

سلام خانم سپيد ممنون از ابراز محبت تون
متاسفانه خط من ايرانسل هست
و كلا ايرانسل با دادن پرينت خط ساليانه مشكل داره
مخصوصا كه من برا سه سال رو مي خواستم
اما خوب آخرش بعد يك ماه دوندگي همسرم تونست پرينت از آمريكا بگيره
اما اونا ديگه پرونده رو بسته بودن
در مورد اينم كه گفتين از اولش مدارك مي خوان نه ما تو اولين مرحله فقط مدارك قانوني مون رو فرستاديم
و هيچ جاي پروسه ويزام تا روز مصاحبه نقص مدرك نخورديم ى ازمون مداركي براي اثبات رابطه نخواستن

روز مصاحبه هم منو همسرم همينجوري با خودمون كلي عكس آماده كرديم برديم
وكيل محترم مون كه فقط مي گفت خيالتون راحت همه چي نرمال

در كل مصاحبه اول مون واقعا در اوج اميدواري به نااميدي تبديل شد

الان هم در پيچ و خم انتظار يه مصاحبه ديگه هستيم البته اگه شامل حال مون شه

ممنونم از همه دوستاني كه به هرشكلي سعي مي كنن يا منو آروم كنند يا راهنمايي كنند

بازم با اميد بهترين ها براي همه مووووووووووووووووووون Shy
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، alireza55 ، qazaleh ، tico ، armehraboon ، عدلی ، shadoow
سلام دوستان.منم امروز بالاخره کلیر شدم. از صمیم قلب برای بقیه دوستان به خصوص اونایی که مدت زیادی هست انتظار میکشن آرزوی کلیر شدن دارم
پاسخ
(2016-02-26 ساعت 14:00)Dokhmali نوشته:  سلام دوستان.منم امروز بالاخره کلیر شدم. از صمیم قلب برای بقیه دوستان به خصوص اونایی که مدت زیادی هست انتظار میکشن آرزوی کلیر شدن دارم
تبریک میگم امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، Dokhmali ، armehraboon
(2016-02-26 ساعت 14:00)Dokhmali نوشته:  سلام دوستان.منم امروز بالاخره کلیر شدم. از صمیم قلب برای بقیه دوستان به خصوص اونایی که مدت زیادی هست انتظار میکشن آرزوی کلیر شدن دارم

مبارك باشه
اميدوارم بقيه دوستان و من هم به زودى اين خبر رو دريافت كنيم

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: qazaleh ، قرباني ، Dokhmali ، ....مهرشاد.... ، armehraboon ، عدلی ، Pargosha
تبریک می گم.
category:    F2A/CR1
pd:    2014/1/9
approved:   2014/3/1
send docs:    2015/3/2
complete:    2015/4/6
linterview letter:    2015/9/1
interview:  2015/11/5
AP
,ceac updates: 5 Nov, 6 Nov, 9 Nov, 10 Nov, 12 Nov, 17Dec (email), 13jan (email).18 march 22march
 embassy updates:  (5,10, 16,19,23,25,27) Nov_ (1,3,8,9,10,17,22,24,28,30) Dec_(5,6,7,8,19,25) jan
2016/3/22 : تبدیل / به or و دریافت ایمیل
پاسخ
تشکر کنندگان: Dokhmali ، ....مهرشاد.... ، عدلی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان