کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-02-25 ساعت 00:34)Nazanin_kh نوشته:  
(2016-02-25 ساعت 00:27)qazaleh نوشته:  
(2016-02-25 ساعت 00:05)alireza55 نوشته:  سمیرا با ایدی خودش ورود پنهان میاد ،یکی دیگه هم میاد ایدیش قربانی هست اونم به نظر من سمیراست ،سمیرا ری پروسس شده و مثل ما داره پروسشو میگذرونه منتها از اول .

ری پروسس برای چی؟؟ یعنی تو همین مرحله ی AP بودن به جای کلیر  ری پرسس شدن؟

اره ، اگه من درست متوجه شده باشم بعد هشت ماه بهش گفتن پروندت كامل نيست و از اول بايد شروع بشه
قرار شد نقص پرونده رو برطرف كنه ولي از اون به بعد هيچي ننوشت ، اميدوارم كه كاراش خوب پيش بره ، و حق داره اگه حوصله اينجا اومدن هم نداشته باشه

آهان یادم اومد! Sad منم آرزو می کنم خوب باشه و زودتر ویزاشو بگیره!
category:    F2A/CR1
pd:    2014/1/9
approved:   2014/3/1
send docs:    2015/3/2
complete:    2015/4/6
linterview letter:    2015/9/1
interview:  2015/11/5
AP
,ceac updates: 5 Nov, 6 Nov, 9 Nov, 10 Nov, 12 Nov, 17Dec (email), 13jan (email).18 march 22march
 embassy updates:  (5,10, 16,19,23,25,27) Nov_ (1,3,8,9,10,17,22,24,28,30) Dec_(5,6,7,8,19,25) jan
2016/3/22 : تبدیل / به or و دریافت ایمیل
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، قرباني ، ....مهرشاد.... ، milad_magnet ، tico
اهان پس من اشتباه کردم ،میبخشید، منظورتون از اینکه سال اول با بی تجربگی رفتید مصاحبه چیه؟ یعنی یه دفعه رد شدید ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، ....مهرشاد.... ، roteil ، tico ، armehraboon ، hosseinslm
(2016-02-25 ساعت 01:38)alireza55 نوشته:  اهان پس من اشتباه کردم ،میبخشید، منظورتون از اینکه سال اول با بی تجربگی رفتید مصاحبه چیه؟ یعنی یه دفعه رد شدید ؟

-------
من اينترويو كه رفتم به لطف آفيسر يك ماه اونجا بودم
تقريبا هر هفته براشون مدرك مي بردم شامل پرينت و عكس
آخرشم واقعا نمي دونم چرا refused شدم
والان منتظر اينترويو دومم هستم البته اگه شامل حالم شه

داستان كاملم رو از تو ارسال هام مي تونيد بخونيد
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، عدلی ، ....مهرشاد.... ، roteil ، tico ، hosseinslm
(2016-02-25 ساعت 01:52)قرباني نوشته:  
(2016-02-25 ساعت 01:38)alireza55 نوشته:  اهان پس من اشتباه کردم ،میبخشید، منظورتون از اینکه سال اول با بی تجربگی رفتید مصاحبه چیه؟ یعنی یه دفعه رد شدید ؟

-------

امیدوارم موفق باشید ،در جریانمون بزارید که مصاحبه دوم چی شد، به نظرم خیلی مهمه ایندفعه به افیسر بفهمونید من دفعه اول از بی اطلاعی و اینکه نمیدونستم باید مدارک اثبات رابطه رو بیارم رد شدم، فیلم رو نمیدونم نگاه میکنن یا نه،ولی راجع به عکس میدونم براشون مهمه توی روزهای مختلف و حالتهای متنوع باشه،اگه عکسهاتون یکمی خصوصیو نزدیک بهم باشه از نظر جسمی و احساسی بهتره.یه خانمی همه عکسهاش و توی یه روز گرفته بود ازش قبول نکردن.
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، ....مهرشاد.... ، roteil ، tico ، hosseinslm
(2016-02-25 ساعت 02:11)alireza55 نوشته:  

-------

امیدوارم موفق باشید ،در جریانمون بزارید که مصاحبه دوم چی شد، به نظرم خیلی مهمه ایندفعه به افیسر بفهمونید من دفعه اول از بی اطلاعی و اینکه نمیدونستم باید مدارک اثبات رابطه رو بیارم رد شدم، فیلم رو نمیدونم نگاه میکنن یا نه،ولی راجع به عکس میدونم براشون مهمه توی روزهای مختلف و حالتهای متنوع باشه،اگه عکسهاتون یکمی خصوصیو نزدیک بهم باشه از نظر جسمی و احساسی بهتره.یه خانمی همه عکسهاش و توی یه روز گرفته بود ازش قبول نکردن.
---------------------

بله من حتما كل جريان رو اينجا مي زارم كه دوستان استفاده كنن
كل عكسامون رو براشون برده بودم
از عقد و عروسي و ماه عسل و بيرون رفتنا همه چي حدود ٣٠٠تا عكس بود

كلا خود آفيسر شوك بود از مدارك من يهو گير داد از روزي كه به اين آقا سلام دادي پرينت چت و تلفن بده
منم گوشي مو عوض كرده بودم
همسرمم آپديت كرده بود واسه همين چتاي دو سه سال رو نداشتيم
ماشالله اداره مخابرات ايرانم بيشتر از ٦ماه پرينت خط نداد
اين شد كه آفيسر هم لطف كردو پرونده منو فرستاد آمريكا
از اون موقع تا الانم يك سال و يك ماه مي گذره
و همچنان منتظريم

نمي دونم ولي مدارك من كامل و بي نقص بود واقعا خودمون هم هنوز نمي دونيم چرا اين جوري شد

ولي چشمم حتما بقيه داستان رو وقتي معلوم شد برا اعضا اينجا مي زارم
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، armehraboon

-------

سلام دوست خوب. خانم قربانی عزیز پستها ی شما را کامل خوندم همان خانم جوانی که حدود دو سال است گرفتار این سیستم نا کارآمد شده. لطفا اگر امکان داره در مورد شک افیسر برامون شرح کاملی بدین.مثلا اختلاف سن یا تضادی خاص در ازدواج یا هر علتی و.....اخه واقعاظلمه نمیشه که حق شما رو نادیده بگیرن خوب کیس ازدواجی مهمترین مدرک سند ازدواج رو داره از معدود اسناد عمومی بین المللی قابل قبول در دنیا. با آنهمه مدرکی که طی آن یه ماه در ارمنستان دادین و حضور فیزیکی همسرتان؛ انصافا بی تجربی سفارت ارمنستان و ساختار این نوع ویزا است. امیدوارم بزودی خبرای خوب از شما داشته باشیم و کاش لابی ایرانیان مقیم آمریکا در مورد روند ویزا ایرانیان کیس ازدواج و نامزدی که مرتبط با همین ساختار ایرانیان آنجا میباشد و در آینده ما نیز بخشی از آن خواهیم بود کاری انجام دهد و به درک ساختارهای ازدواج و نامزدی توسط سازمانها ی دخیل در این پروسه بینجامد.
برایتان آرزوی موفقیت دارم.
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان: roteil ، قرباني ، tico
احتمالا منظورش این بوده 300 تا عکس رو تو یه فاصله چند ماهه میشه گرفت،یه چیزیو نشون بده به من مثل ایمیل یا تکست که تاریخ داره و مربوط به زمان طولانی تریه،تاریخ واسشون مهمه.مثلا ایمیل هایی که توی 2 سال قبل بهم دادید. البته میتونید بهش بگید ما فقط اسکایپ میحرفیدیم همیشه ،هیچ تکستی ندارم،ولی اینکه با چه لحنی اینو بهش بگید و اضطراب نداشته باشید که باور کنه مهمه،واگرنه منطقیه 2 نفر همیشه بفرض تصویری بحرفن باهم.
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، roteil ، tico ، ....مهرشاد.... ، hosseinslm
سلام خانم عدلي عزيز

بله حتما توضيح ميدم راضي نيستم هيچكس تو شرايط من قرار بگيره
دوست عزيز من همه مداركم كامل و بي نقص بود ولي انگار آفيسر دوست نداشت يه ساله به من ويزا بده برم
سوالاي عجيب غريب پرسيد منم جوابشو نمي دونستم يهو گفت اسم باشگاهي كه همسرتون تو رزومه اش زده سه ساعت در روز اونحاس چيه من شوك شدم اصلا نمي دونستم تو رزومه مون وكيل خول مون اينارم نوشته خوب اينا از اعتماد من به وكيل بود و اعتماد به نفس خودم كه همينحوري بي اطلاعا رفتم مصاحبه مثلا گفت آدرس خونه همسرت تو آمريكا رو كه تو پرونده اتون هست از خفظ بگو

چه بدونم كلا ياداوريش هم به نظرم مسخره مياد عجيب بود
از اول تا آخر مصاحبه همش مي گفت پرينت مي خوام منم توضيح دادم كه پرينت چند سالو ندارم اما يك سالو دارم
ولي خوب نپذيرفت
در كل پاسمو ازم گرفت و يه ماه بهم نداد هربار گفتم پاسمو مي خوام گفتن مدارك بيشتربفرست
آخرشم كه اينجوري اذيت كرد
پيشنهاد من برا اونايي كه مصاحبه هنوز نرفتن در حد تجربه خودم اين هست كه مثل من انقدر با اعتماد به نفس كامل و خوشحال تو اتاق آفيسر نرن
من حس مي كنم آفيسر فكر كرد من زيادي پرو هستم
ولي خارج از شوخي من هرچي آفيسر ازم سوال مي كرد مستقيم تو چشمش نگاه مي كردم جواب ميدادم و همه مداركم كامل بود
هرچي مدارك ببرين بهتره من مداركي براشون بردم تو بسته بندي شيك بردم انگار خوشش نيومد
مثلا من آلبوم كوچولو داده بودم از همه عكسامون آتيله درست كرده بود بردم
نمي دونم واقعا انگار من زيادي كيس كاملي بودم نمي دونم چرا منو شك كرد
اما خوب چرا منو شك كرد هنوزم برا منو همسرم و وكيل مون جاي سوال داره
اما خوب آفيسرا اين حق رو دارن هرحور بخوان پرونده رو جلو ببرن قدرتشون بيشتر از ماس
اما ديدگاه من اينه زودتر از يك سال به كمتر كسي ويزا ميدن صد در صد اونايي كه يك سالو پر كردن
مصاحبه موفق تري از من دارن
اينا همش حدس و گمان و درسته كه خوب از تحربيات هم استفاده كنيم اما در كل كيس با كيس فرق داره

نمي دونم شايد خواست خداوند بود من قوي تر بشم ان شالله كه مشكل ويزاي همه مون حل شه

فعلا تو مرحله uscis منتظر هستم ببينم جواب چي مياد

اميدوارم آخرش خوب باشه اشك منو در نيارن
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، عدلی
(2016-02-25 ساعت 03:11)قرباني نوشته:  سلام خانم عدلي عزيز

دوست عزيز من همه مداركم كامل و بي نقص بود ولي انگار آفيسر دوست نداشت يه ساله به من ويزا بده برم
سوالاي عجيب غريب پرسيد منم جوابشو نمي دونستم يهو گفت اسم باشگاهي كه همسرتون تو رزومه اش زده سه ساعت در روز اونحاس چيه من شوك شدم اصلا نمي دونستم تو رزومه مون وكيل خول مون اينارم نوشته خوب اينا از اعتماد من به وكيل بود و اعتماد به نفس خودم كه همينحوري بي اطلاعا رفتم مصاحبه مثلا گفت آدرس خونه همسرت تو آمريكا رو كه تو پرونده اتون هست از خفظ بگو

از اول تا  آخر مصاحبه همش مي گفت پرينت مي خوام منم توضيح دادم كه پرينت چند سالو ندارم اما يك سالو دارم
ولي خوب نپذيرفت
در كل پاسمو ازم گرفت و يه ماه بهم نداد هربار گفتم پاسمو مي خوام گفتن مدارك بيشتربفرست
پيشنهاد من برا اونايي كه مصاحبه هنوز نرفتن در حد تجربه خودم اين هست كه مثل من انقدر با اعتماد به نفس كامل و خوشحال تو اتاق آفيسر نرن
ولي خارج از شوخي من هرچي آفيسر ازم سوال مي كرد مستقيم تو چشمش نگاه مي كردم جواب ميدادم و همه مداركم كامل بود
هرچي مدارك ببرين بهتره من مداركي براشون بردم تو بسته بندي شيك بردم انگار خوشش نيومد
نمي دونم واقعا انگار من زيادي  كيس كاملي بودم نمي دونم چرا منو شك كرد
اما خوب آفيسرا اين حق رو دارن هرحور بخوان پرونده رو جلو ببرن قدرتشون بيشتر از ماس
اما ديدگاه من اينه زودتر از يك سال به كمتر كسي ويزا ميدن صد در صد اونايي كه يك سالو پر كردن
اينا همش حدس و گمان و درسته كه خوب از تحربيات هم استفاده كنيم اما در كل كيس با كيس فرق داره

نمي دونم شايد خواست خداوند بود من قوي تر بشم ان شالله كه مشكل ويزاي همه مون حل شه

امید وارم هرچه زودتر مشکلتون حل بشه ، مطمعنا افیسر خیلی سلیقه ای عمل کرده !! به شخص آرزوی حل شدن مشکلات دارم و اینکه زودتر پیشه همسرتون باشید
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، tico ، behnamshokri
(2016-02-24 ساعت 23:27)alireza55 نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 23:13)lupyien نوشته:  سلام، واقعا تبریک میگم به اونایی که visashuno گرفتنو کلیر شدن، انشالا همیشه شادی و خوشی‌ باشه براتون، امیدوارم من همسرم ۱۰ فبریه بود ۲۰۱۶ مصاحبش، از ساله ۲۰۱۴ هم اقدام کردیم، AP خورد حتا با وجود نامه دکتر از آمریکا که حتما به خاطره زایمان من که اوایل اردیبهشت همسرم باید اینجا باشه، همش دعا می‌کنم که قبل عید بشه بیاد، چون واقعا افسردگی زیادی دارم و دکتر هم نوشته بود.۷ ماه همسرمو ندیدم و حالاهم این

من آخرین آپدیت در   ceac 18 febrieh بود که همون روزی بود که ایمیل به آنکارا زده بودم جواب داده شد، الان وبسیت آنکارا رو چک کردم دیدم نوشته processing pennding ولی‌ update مال امروز بود ۲۴ فبریه، ولی‌ ceac website هنوز همون ۱۸ فبریه آپدیت آخر ، این خبر بدی خوبی؟؟؟چطوریه؟؟؟

آپ وبسایت انکارا مهم نیست. اگه توی سیس اپ خود به خود داشتین . یعنی بدون اینکه ایمیل بزنید . میشه گفت خبر خوبیه . دست کم میشه گفت یکی به پروندتون یه نگاهی کرده که اپ شدید.شاید بعد از یدونه یا چند تا اپ تو سیس کلیر بشید.

mamnoon az javabetun, yani email zadan fayde nadare negah konan ke un website ceac update she?????
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني

از اول تا آخر مصاحبه همش مي گفت پرينت مي خوام منم توضيح دادم كه پرينت چند سالو ندارم اما يك سالو دارم
ولي خوب نپذيرفت
نمي دونم واقعا انگار من زيادي كيس كاملي بودم نمي دونم چرا منو شك كرد

ببخشید اینکه میگین آفیسر پرسیده:« اسم باشگاهی که همسرتون روزی سه ساعت اونجاست چیه» و این اطلاعات رو وکیل تون از قبل تو رزومه ارائه داده... یه سوال تو ذهنم ایجاد کرده که منظور از این سوال چی بوده؟ ینی همسرتون تو اون باشگاه کار می کرده و تو رزومه ی شغلیش ذکر شده و زمانی که آفیسر در مورد اسم محل کار همسرتون پرسیده شما یادتون نبوده؟ یا اینکه نه همسرتون واسه ورزش اونجا می رفته و آفیسر در مورد زندگی شخصی همسرتون پرسیده از شما؟
تفاوت این دو حالت زیاده... اینکه از شغل و محل کار همسر که اطلاعاتش تو فرم های رسمی مهاجرت وارد میشه پرسیده یا نه از زندگی روزمره و مسائل شخصی همسرتون پرسیده؟ و اگه حالت دوم درسته، این اطلاعات شخصی چه زمانی و از چه طریقی به پرونده تون اصافه شده؟
ممنون میشم جواب بدین و مطمئن باشین با جواب دادن تون به خیلی ها کمک می کنین

CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، tico
(2016-02-25 ساعت 04:21)mobydick نوشته:  

از اول تا  آخر مصاحبه همش مي گفت پرينت مي خوام منم توضيح دادم كه پرينت چند سالو ندارم اما يك سالو دارم
ولي خوب نپذيرفت

ببخشید اینکه میگین آفیسر پرسیده:« اسم باشگاهی که همسرتون روزی سه ساعت اونجاست چیه» و این اطلاعات رو وکیل تون از قبل تو رزومه ارائه داده... یه سوال تو ذهنم ایجاد کرده که منظور از این سوال چی بوده؟ ینی همسرتون تو اون باشگاه کار می کرده و تو رزومه ی شغلیش ذکر شده و زمانی که آفیسر در مورد اسم محل کار همسرتون پرسیده شما یادتون نبوده؟ یا اینکه نه همسرتون واسه ورزش اونجا می رفته و آفیسر در مورد زندگی شخصی همسرتون پرسیده از شما؟
تفاوت این دو حالت زیاده... اینکه از شغل و محل کار همسر که اطلاعاتش تو فرم های رسمی مهاجرت وارد میشه پرسیده یا نه از زندگی روزمره و مسائل شخصی همسرتون پرسیده؟ و اگه حالت دوم درسته، این اطلاعات شخصی  چه زمانی و از چه طریقی به پرونده تون اصافه شده؟
ممنون میشم جواب بدین و مطمئن باشین با جواب دادن تون به خیلی ها کمک می کنین

سلام بله ١٠٠٪‏ كه توضيح ميدم با اينكه خسته امو كلافه و واقعا تو اين روند ويزام جواب بعضي از سوألارو خودمم قطعأ نمي دونم اما تاجايي كه بشه حتما جواب ميدم

نه شغل همسر من تو باشگاه نيس والله واقعيتش قبل اينترويو وكيل به ما گفت يه رزومه كاري و شغلي بدين و اگه در طول روز ساعات زيادي جايي مشغول هستين اونم توش بنويسين ماهم نوشتيم داديم خدمت وكيل محترم

خوب كنار تحصيلات و شغل اينم همسر من زده بود كه بعد از كارش هم سه ساعت ورزش مي كنه

باورتون نميشه الان كه يادمون مياد خودمون مسخره مون مياد ((البته اينم اضافه كنم ما كلا وكيل مون رو بعد از اينترويوي اول عوض كرديم نه اينكه اونو مقصر بدونيم كلا بهمون يه وكيل بهتر معرفي شد ))
بله تو مصاحبه دقيقا از من پرسيد اسم باشگاه ورزشي همسرتون چيه؟؟؟
من :-| رسما شوك شدم خنده ام گرفت گفتم اين چه سوالي من نمي دونم جوابش رو ((فكر كنم از نحوه پاسخ گويي من خوشش نيومد خوب من يه كم روكم))
بعد پرسيد آدرس محل زندگي همسرتون باز من بهش گفتم من كامل نمي دونم آدرس رو فقط اسم محله رو مي دونم
بعد هم گير داد به پرينت چتامون كه چرا فقط با خودت عكس آوردي مدرك بيشترما لارم داريم

خلاصه اينكه از اون وكيل كه تو ماهواره نشون ميده دكتر كاملي بگير تا وكيل خودمون همه شوك بودن چرا اينجوري به من گير داد

هنوزم جواب منطقي براش نداريم
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
پاسخ
تشکر کنندگان: Babak.T ، tico ، roteil
(2016-02-25 ساعت 04:47)قرباني نوشته:  [quote='mobydick' pid='695511' dateline='1456357883']
[quote='قرباني' pid='695506' dateline='1456353708']
سلام خانم عدلي عزيز

ولي خوب نپذيرفت
اينا همش حدس و گمان و درسته كه خوب از تحربيات هم استفاده كنيم اما در كل كيس با كيس فرق

سلام بله ١٠٠٪‏ كه توضيح ميدم با اينكه خسته امو كلافه و واقعا تو اين روند ويزام جواب بعضي از سوألارو خودمم قطعأ نمي دونم اما تاجايي كه بشه حتما جواب ميدم

نه شغل همسر من تو باشگاه نيس والله واقعيتش قبل اينترويو وكيل به ما گفت يه رزومه كاري و شغلي بدين و اگه در طول روز ساعات زيادي جايي مشغول هستين اونم توش بنويسين ماهم نوشتيم داديم خدمت وكيل محترم

خوب كنار تحصيلات و شغل اينم همسر من زده بود كه بعد از كارش هم سه ساعت ورزش مي كنه

باورتون نميشه الان كه يادمون مياد خودمون مسخره مون مياد ((البته اينم اضافه كنم ما كلا وكيل مون رو بعد از اينترويوي اول عوض كرديم نه اينكه اونو مقصر بدونيم كلا بهمون يه وكيل بهتر معرفي شد ))
بله تو مصاحبه دقيقا از من پرسيد اسم باشگاه ورزشي همسرتون چيه؟؟؟
من :-| رسما شوك شدم خنده ام گرفت گفتم اين چه سوالي من نمي دونم جوابش رو ((فكر كنم از نحوه پاسخ گويي من خوشش نيومد خوب من يه كم روكم))
بعد پرسيد آدرس محل زندگي همسرتون باز من بهش گفتم من كامل نمي دونم آدرس رو فقط اسم محله رو مي دونم
بعد هم گير داد به پرينت چتامون كه چرا فقط با خودت عكس آوردي مدرك بيشترما لارم داريم

خلاصه اينكه از اون وكيل كه تو ماهواره نشون ميده دكتر كاملي بگير تا وكيل خودمون همه شوك بودن چرا اينجوري به من گير داد

هنوزم جواب منطقي براش نداريم

بله درسته سوالات و نحوه ی برخورد آفیسر خیلی عجیب بوده. مرسی که جواب دادین. یکی از بدی های وکیل گرفتنم همینه دیگه وقتی خودت از صفر تا صد کارا رو.انجام بدی حداقل مزیتش اینه که میدونی چیکار کرده و کجا چه اطلاعاتی دادی! البته در هر صورت هیچ حالتی بی نقص نیست و شانس هم خیلی تأثیر داره تو روند کار
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، قرباني ، tico
(2016-02-25 ساعت 00:34)Nazanin_kh نوشته:  
(2016-02-25 ساعت 00:27)qazaleh نوشته:  
(2016-02-25 ساعت 00:05)alireza55 نوشته:  سمیرا با ایدی خودش ورود پنهان میاد ،یکی دیگه هم میاد ایدیش قربانی هست اونم به نظر من سمیراست ،سمیرا ری پروسس شده و مثل ما داره پروسشو میگذرونه منتها از اول .

ری پروسس برای چی؟؟ یعنی تو همین مرحله ی AP بودن به جای کلیر  ری پرسس شدن؟

اره ، اگه من درست متوجه شده باشم بعد هشت ماه بهش گفتن پروندت كامل نيست و از اول بايد شروع بشه
قرار شد نقص پرونده رو برطرف كنه ولي از اون به بعد هيچي ننوشت ، اميدوارم كه كاراش خوب پيش بره ، و حق داره اگه حوصله اينجا اومدن هم نداشته باشه

دوستان عزیز اگه چیزی نمی دونین قضاوت نادرست نکنین نقص پرونده سمیرا هیچ مشکلی نداره و نخواهد داشت چون من هم دقیقا" همون نقص پرونده ای که سمیرا داشت رو داشتم و کیسم تو سیس تبدیل به or شد چون آفیسر گفت هیچ مساله ای نیست و وقتی کلیر شدید نقصتون رو برطرف کنید سمیرا فقط به نظر من خسته شده و حوصله نامه نگاری توی این سایت رو نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Babak.T ، ....مهرشاد....
(2016-02-25 ساعت 00:35)alireza55 نوشته:  ری پروسس هم نشده،از اول اصلا وارد مرحله کلیرنس نشده بوده که بخواد کلیر بشه،خودش فک میکرده که شده،الان که مدرکشو تحویل داده تازه وارد مرحله کلیرنس شده.
البته اینا نظر منه.

نه علی آقا اصلا" اینطور نیست خواهشا" این حرفها رو نزنید نقص مدرک اگه مدرک پزشکی باشه به هیچ عنوان به هیچ عنوان مورد مهمی نیست چون من هم نقص مدرکم پزشکی بود که روزمصاحبه آماده نبود دقیقا" مثل سمیرا اما کیسم در 17 فوریه تبدیل به or شد و هنوز هم این نقص مدرک رو دارم و باید صبر کنم تا همسرم هم کلیر بشه بعد بریم مدیکال مجدد بدیم پس سمیرا رو بخاطر این مساله نترسونید
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد....

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان