کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-02-24 ساعت 15:43)usmamal نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 15:40)هورمغز نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 15:19)hosseinslm نوشته:  مبارک باشه .باعث خوشحالیه. امیدوارم تو ادامه کار هم موفق باشین.
لطفا تجربیات همسرتون رو از رفتن دوباره به سفارت و دریافت ویزا در اختیار بقیه بچه ها قرار بدین.

ممنون ما چون رزیدنت ترکیه هستیم پاسپورت هارو از استانبول پست میکنیم. امیدوارم خبر خوب برای همه بیاد ما که گربه ای داریم دیروز بچه دار شد قدمش خوب بود. دو تا بچه ی خیلی خوشگل خاکستری رنگ به دنیا آورد.

سايت سفارت انكارا از ديروز همش ارور مي دهد شما چطوري در سايت سفارت وارد شديد؟!

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم

من امروز چک کردم که به تاریخ ۲۲ آپ دیت سیس داشتیم و ۲۳ هم در سایت سفارت کامپلیت شده بود. در ضمن ما ترکیه زندگی میکنیم و ویزامون هم غیر مهاجرتیست شاید بخش مهاجرتی مشکل داره و یا از ایران مشکل داره چک کردنش. این جاییه که من چک میکردم http://ankaraniv.net/default.aspx
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، hosseinslm ، roteil
(2016-02-24 ساعت 17:17)sarahnokhod نوشته:  الان پاسمو گرفتم با ویزا
ایشالا که همه دوستان بزودی به این مرحله برسن

تبریک تبریک تبریک
این بهترین قسمت انتظاره
ایشالا هممون بزودی ویزامون توی دستمون باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: sarahnokhod ، Nazanin_kh ، hosseinslm
سلام دوستان :

من تو تاپیک لاتاری دیدم که نوشتن سایت آنکارا داره بروز می شه و امکان داره چند روزی برای بعضی ها کار نکنه که درست میشه نگران نباشید
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
(2016-02-24 ساعت 15:09)hosseinslm نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 14:09)roteil نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 12:34)hosseinslm نوشته:  واقعا بدترین قسمت مهاجرت آمریکا همین بلاتکلیفیه بین مصاحبه تا کلیر شذنه. Sad
شرایط سخته .یکی از همسرش دوره یکی از نامزدش .یکی از خانوادش.
من کارم تو بازاره آخر سال حسابارو میبندیم واقعا نمیدونم سال بعد کی قراره کلیر بشم
به خاطر همین عملا سال دیگه کارم رو نمیتونم ادامه بدم چون شرایط طوریه بخوام کار کنم باید تا آخر سال بمونم حسابارو جمع و جور کنم.
بایذ بشینم ببینم کی تو سیس or  و تو سایت سفارت کلیر میشم و کاری که میتونم بکنم اینه که وقت بیشتری بزارم زبانم رو قوی کنم.
من واقعا خوشحال شدم تو فوریه چند نفر کلیر شدم همینا قوت قلبه ولی ناراحتم بچه های قدیمی اینجا چرا کلیر نشدن Sad
ولی همیشه برای همشون از صمیم قلب دعا  میکنم مخصوصا برای اونایی که بالای 4 ماه منتظرن.  Smile
میدونم این اتفاق خیلی زود زود میفته و زندگی این عزیزان وارئ مرحله جدیدی میشه. Wink
صبور باشید و قوی Smile

سلام حسین جان :

دقیقا من هم مشکل شما رو دارم ! و حتی بدتر !!! منم کارم بازاره !! از پارسال تا حالا نتونستم کار کنم !! از ترس اینکه مجبور می شیم بمونیم ،
کی می خواد حساب کتابارو ببنده و جمع کنه !!!! امیدوارم زود تر کلیر شن همه دوستان
سلام عزیز
آره شرایطمون مثل همه .همه جوره .نوع ویزا همه چی.مصاحبه منم دو روز بعد شما بود 12 ژانویه.
ایشالا درست میشه کاری نمیشه کرد.منم مجبورم از سال دیگه کارو بیخیال بشم و فقط صبر کنم.
صبر صبر صبر

سلام جالبه ، آره شرایطمون یکسانه ، کیس تاریخ مصاحبه ، کار ، امیدارم زودتر کلیر شید Shy
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، hosseinslm
سلام، واقعا تبریک میگم به اونایی که visashuno گرفتنو کلیر شدن، انشالا همیشه شادی و خوشی‌ باشه براتون، امیدوارم من همسرم ۱۰ فبریه بود ۲۰۱۶ مصاحبش، از ساله ۲۰۱۴ هم اقدام کردیم، AP خورد حتا با وجود نامه دکتر از امریکا که حتما به خاطره زایمان من که اوایل اردیبهشت همسرم باید اینجا باشه، همش دعا می‌کنم که قبل عید بشه بیاد، چون واقعا افسردگی زیادی دارم و دکتر هم نوشته بود.۷ ماه همسرمو ندیدم و حالاهم این

من آخرین آپدیت در ceac 18 febrieh بود که همون روزی بود که ایمیل به آنکارا زده بودم جواب داده شد، الان وبسیت آنکارا رو چک کردم دیدم نوشته processing pennding ولی‌ update مال امروز بود ۲۴ فبریه، ولی‌ ceac website هنوز همون ۱۸ فبریه آپدیت آخر ، این خبر بدی خوبی؟؟؟چطوریه؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-24 ساعت 23:13)lupyien نوشته:  سلام، واقعا تبریک میگم به اونایی که visashuno گرفتنو کلیر شدن، انشالا همیشه شادی و خوشی‌ باشه براتون، امیدوارم من همسرم ۱۰ فبریه بود ۲۰۱۶ مصاحبش، از ساله ۲۰۱۴ هم اقدام کردیم، AP خورد حتا با وجود نامه دکتر از آمریکا که حتما به خاطره زایمان من که اوایل اردیبهشت همسرم باید اینجا باشه، همش دعا می‌کنم که قبل عید بشه بیاد، چون واقعا افسردگی زیادی دارم و دکتر هم نوشته بود.۷ ماه همسرمو ندیدم و حالاهم این

من آخرین آپدیت در   ceac 18 febrieh بود که همون روزی بود که ایمیل به آنکارا زده بودم جواب داده شد، الان وبسیت آنکارا رو چک کردم دیدم نوشته processing pennding ولی‌ update مال امروز بود ۲۴ فبریه، ولی‌ ceac website هنوز همون ۱۸ فبریه آپدیت آخر ، این خبر بدی خوبی؟؟؟چطوریه؟؟؟

آپ وبسایت انکارا مهم نیست. اگه توی سیس اپ خود به خود داشتین . یعنی بدون اینکه ایمیل بزنید . میشه گفت خبر خوبیه . دست کم میشه گفت یکی به پروندتون یه نگاهی کرده که اپ شدید.شاید بعد از یدونه یا چند تا اپ تو سیس کلیر بشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، milad_magnet ، roteil
(2016-02-24 ساعت 23:13)lupyien نوشته:  سلام، واقعا تبریک میگم به اونایی که visashuno گرفتنو کلیر شدن، انشالا همیشه شادی و خوشی‌ باشه براتون، امیدوارم من همسرم ۱۰ فبریه بود ۲۰۱۶ مصاحبش، از ساله ۲۰۱۴ هم اقدام کردیم، AP خورد حتا با وجود نامه دکتر از آمریکا که حتما به خاطره زایمان من که اوایل اردیبهشت همسرم باید اینجا باشه، همش دعا می‌کنم که قبل عید بشه بیاد، چون واقعا افسردگی زیادی دارم و دکتر هم نوشته بود.۷ ماه همسرمو ندیدم و حالاهم این

من آخرین آپدیت در   ceac 18 febrieh بود که همون روزی بود که ایمیل به آنکارا زده بودم جواب داده شد، الان وبسیت آنکارا رو چک کردم دیدم نوشته processing pennding ولی‌ update مال امروز بود ۲۴ فبریه، ولی‌ ceac website هنوز همون ۱۸ فبریه آپدیت آخر ، این خبر بدی خوبی؟؟؟چطوریه؟؟؟

وبسايت انكارا رو همه باهم آپ ميشيم ، ١٦ ١٧ ١٨ فوريه و حالا ٢٤ فوريه ، يعني وبسايت آپديت ميشه نه يك كيس
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، milad_magnet ، roteil
مشكلشون با ٢٥ اگوست چيه ؟؟؟؟؟؟؟ سه نفريم ، دو تا انكارا يكي ابوظبي ، دقيق شد شش ماه و سه تا كيس تكون نخورررد
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، tala82
من نگران شدم براي سميرا ، از وقتي قرار شد كيس رو پيگيري كنه ديگه ازش خبري نيست !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: roteil ، hosseinslm ، behnamshokri
(2016-02-24 ساعت 17:17)sarahnokhod نوشته:  الان پاسمو گرفتم با ویزا
ایشالا که همه دوستان بزودی به این مرحله برسن

تبريك ميگم سارا جان، خيلي خوشحال شدم Smile
ويزاي نامزدي، ابوظبي
ارسال مدارك : ٣٠ june
تائيد uscis : ٢٨ september
تائيد nvc : ٢٣ october
دريافت توسط سفارت : ٢ november
تاريخ مصاحبه : ١٦ december
نتيجه : AP
آپديت : 23dec, 25jan, 16feb, 21feb
كليرنس 21feb ?
پاسخ
تشکر کنندگان: sarahnokhod
سمیرا با ایدی خودش ورود پنهان میاد ،یکی دیگه هم میاد ایدیش قربانی هست اونم به نظر من سمیراست ،سمیرا ری پروسس شده و مثل ما داره پروسشو میگذرونه منتها از اول .
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، قرباني ، milad_magnet ، roteil ، tico ، hosseinslm
(2016-02-25 ساعت 00:05)alireza55 نوشته:  سمیرا با ایدی خودش ورود پنهان میاد ،یکی دیگه هم میاد ایدیش قربانی هست اونم به نظر من سمیراست ،سمیرا ری پروسس شده و مثل ما داره پروسشو میگذرونه منتها از اول .

ری پروسس برای چی؟؟ یعنی تو همین مرحله ی AP بودن به جای کلیر ری پرسس شدن؟
category:    F2A/CR1
pd:    2014/1/9
approved:   2014/3/1
send docs:    2015/3/2
complete:    2015/4/6
linterview letter:    2015/9/1
interview:  2015/11/5
AP
,ceac updates: 5 Nov, 6 Nov, 9 Nov, 10 Nov, 12 Nov, 17Dec (email), 13jan (email).18 march 22march
 embassy updates:  (5,10, 16,19,23,25,27) Nov_ (1,3,8,9,10,17,22,24,28,30) Dec_(5,6,7,8,19,25) jan
2016/3/22 : تبدیل / به or و دریافت ایمیل
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، roteil ، tico
(2016-02-25 ساعت 00:27)qazaleh نوشته:  
(2016-02-25 ساعت 00:05)alireza55 نوشته:  سمیرا با ایدی خودش ورود پنهان میاد ،یکی دیگه هم میاد ایدیش قربانی هست اونم به نظر من سمیراست ،سمیرا ری پروسس شده و مثل ما داره پروسشو میگذرونه منتها از اول .

ری پروسس برای چی؟؟ یعنی تو همین مرحله ی AP بودن به جای کلیر  ری پرسس شدن؟

اره ، اگه من درست متوجه شده باشم بعد هشت ماه بهش گفتن پروندت كامل نيست و از اول بايد شروع بشه
قرار شد نقص پرونده رو برطرف كنه ولي از اون به بعد هيچي ننوشت ، اميدوارم كه كاراش خوب پيش بره ، و حق داره اگه حوصله اينجا اومدن هم نداشته باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، roteil ، tico ، hosseinslm
ری پروسس هم نشده،از اول اصلا وارد مرحله کلیرنس نشده بوده که بخواد کلیر بشه،خودش فک میکرده که شده،الان که مدرکشو تحویل داده تازه وارد مرحله کلیرنس شده.
البته اینا نظر منه.
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، qazaleh ، ....مهرشاد.... ، roteil ، tico ، armehraboon ، hosseinslm

----------------------

سلام آقاي علي رضا من خودمم من كس ديگه اي نيستم
☺️☺️☺️☺️☺️
من تو چند تاپيك راجب داستان ويزام نوشتم
مثلا تو آنچه بر ما گذشت كل داستانمو و مصاحبه مو نوشتم
نمي دونم سميرا خانم كيه ولي اميدوارم مشكل ويزاش حل شده باشه
و اميدوارم همگي زودتر به مرحله گرفتن ويزا برسيم

دليل اينكه من همه مطالب رو مي خونم و لايك مي كنم هم اين هست كه دو سال و نيمي كه گذشت من سال اولش رو بي تجربه رفتم تو مصاحبه
و ترجيحا الان بيشتر صحبتاي دوستان رو مي خونم

به اميد بهترين ها براي همه اعضاء محترم مهاجرسرا
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: Babak.T ، alireza55 ، ....مهرشاد.... ، milad_magnet ، roteil ، tico ، armehraboon ، itex ، hosseinslm

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان