کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-04-12 ساعت 17:46)Arash.de نوشته:  سلام دوستان
من 21 ژانویه در انکارا مصاحبه داشتم .کیس من  k1 بود و سربازی هم تو نیرو انتظامی بودم ، fbi چک چقدر طول میکشه؟ تو سایتشون که زده 4 ماه ، یعنی همون 4 یا 5 ماه هست؟؟

سلام دوست عزیز : ما هم مثل شماییم ، جالبه که حتی کسی و از ژانویه آپدیت هم نکردن چه برسه به کلیر ! ما هم منتظریم مثل شما !!!!
بازم احساس می کنم آنکارا و ایروان انگار فعالترن !!! ما که ابوظبی هستیم که اصلا سفارت هیچ تحرکی نداره !! کسی و تو ژانویه حداقل یه آپدیت کنن ما هم امید بگیریم
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet ، tomi ، hosseinslm
(2016-04-13 ساعت 15:22)roteil نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 17:46)Arash.de نوشته:  سلام دوستان
من 21 ژانویه در انکارا مصاحبه داشتم .کیس من  k1 بود و سربازی هم تو نیرو انتظامی بودم ، fbi چک چقدر طول میکشه؟ تو سایتشون که زده 4 ماه ، یعنی همون 4 یا 5 ماه هست؟؟

سلام دوست عزیز : ما هم مثل شماییم ، جالبه که حتی کسی و از ژانویه آپدیت هم نکردن چه برسه به کلیر ! ما هم منتظریم مثل شما !!!!
بازم احساس می کنم آنکارا و ایروان انگار فعالترن !!! ما که ابوظبی هستیم که اصلا سفارت هیچ تحرکی نداره !! کسی و تو ژانویه حداقل یه آپدیت کنن ما هم امید بگیریم

راجع به ایروان شاید روتیل از این خبرا نیست انکارا , بنا به اعلام سایت سفارت انکارا
U.S. Embassy, Consular Section will be closed for business between 21 April and 1 May 2016. Processing of documentation (including passports) and correspondences, such as email messages, received during this time period will delayed until 02 May 2016.
به مدت ده روز تعطیل میخوان کنن ؟!! تا الان چندین روزم به خاطر امنیتی تعطیل بوده و ادامه داره
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: roteil ، Pargosha
(2016-04-13 ساعت 15:31)milad_magnet نوشته:  وان شاید  روتیل از این خبرا نیست انکارا , بنا به اعلام سایت سفارت انکارا  
U.S. Embassy, Consular Section will be closed for business between 21 April and 1 May 2016. Processing of documentation (including passports) and correspondences, such as email messages, received during this time period will delayed until 02 May 2016.
به مدت ده روز تعطیل میخوان کنن  ؟!!  تا الان چندین روزم به خاطر امنیتی تعطیل بوده و ادامه داره

درست می گی میلاد جان ، جالبه که همیشه فکر می کردیم کسایی که ایروان هستن خیلی مظلوم واقع میشن !! ولی گویا سفارت منظم تریه !!
این داستان تعطیلی رو شنیدم !!! خیلی فعالن ..... ابوظبی هم کلا به خوابه زمستانی که رفته بود حالا رفته تو خوابه بهاری !!! Big Grin
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet ، hosseinslm
(2016-04-13 ساعت 00:28)ATYY نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 20:24)Sam-90 نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 18:36)ATYY نوشته:  رفتم ولي نميدونم كدوم شماره رو وارد كنم .اگه كسي اطلاعاتي داره ميشه كمكم كنه
شماره رسيد ١٦٥$ را وارد كن

دو تا شماره هست وقتي online پرداخت مي كني هر كدوم رو مي زنم error ميده
Tracking ID و Agency TrackingID

bebakhshid font farsi nadarm. man dirooz 165$ ro pardakht kardam va receipt No. ham gereftam. TrackingID va Agency Tracking ID hich kodoom recid nistan. darvaghe vaghti in safhe namyesh in do track myad akhare safhe ye kelid faal dare ke vaghti klid ro mizanid varede safehye Confermation mishe va dar anja shoma receipt No. ro mibinid
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، ATYY
سلام دوستان یکی از بچه هایی که روز قبل من مصاحبه داشت یک ضرب گرفت الان دو هفته س پاس فرستاده سفارت ولی هنوز ویزا نیومده اینم از وضعیت انکارا
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، Pargosha
(2016-04-14 ساعت 01:18)mani_badb0y نوشته:  سلام دوستان یکی از بچه هایی که روز قبل من مصاحبه داشت یک ضرب گرفت الان دو هفته س پاس فرستاده سفارت ولی هنوز ویزا نیومده اینم از وضعیت انکارا

سلام دوست من 30 march ابوذبی ویزا نامزدی یکضرب گرفت اما 2 هفته طول کشید 3 بار رفت سفارت Cool
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، عدلی
کسی هست تا بحال اپدیت سیس نداشته باشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-13 ساعت 15:31)milad_magnet نوشته:  [quote='roteil' pid='701798' dateline='1460544766']
[quote='Arash.de' pid='701607' dateline='1460466996']
سلام دوستان

دوست عزیز این آپدیت که میشه معنیش چیه؟
برای من هر 2 یا سه روزی آپدیت میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-11 ساعت 17:02)mani_badb0y نوشته:  سلام دوستان امروز یک ایمیل از سفارت برام اومد منو واقعا گیج کرده .ایمیل میزارم دوستان بخوانند و من راهنمایی کنند

Further instructions regarding the status of your visa case are detailed below.

Processing Pending

Your visa case has been refused under Section 221(g) of the U.S. Immigration and Nationality Act.

Further administrative processing of your application is required before a decision can be made regarding your eligibility for a visa.  Administrative processing, on average takes four months, but we are unable to estimate the amount of time it will take for any particular applicant.

As soon as this processing is completed, the Embassy will send you an email providing further instructions.  We will also post updates to the Status Check website listed below.  There is no other means to check the status of your case.  If you were asked provide any documents via electronic submission, you may do so using the Contact Form below.

IMPORTANT: Please note that derivative applicants cannot be issued a visa before their principal applicants' administrative processing is complete.

Details for each applicant

Applicant 1:........................
Status: Processing Pending
Documents and/or Actions Required:

Proof of petitioner’s domicile in the USA (Photocopy), To qualify as a sponsor, a petitioner must have a principal residence in the United States and intend to maintain it indefinitely. Lawful permanent resident (LPR) sponsors must show they are maintaining their LPR status. Some documents which may establish proof of domicile are: 1) Checking account statements showing daily activity in the USA over an extended period of time, 2) Doctors, medical, and/or pharmacy bills covering an extended period of time, 3) A lease agreement or utility bills in the petitioner’s name, 4 Voter registration cards (U.S. citizens only), and/or 5) Advance parole and/or re-entry permit (Legal Permanent Residents only).

تو برگه ای که روز مصاحبه به من دادند مراحل اداری و مدارک اثبات علامت زدند ولی الان مثل اینکه مدارک دامسیال میخوان در صورتی که روز مصاحبه نزدیک به 10 مدرک دامیسیال دادم بهشون
دوستان منو راهنمایی کنید
از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه
IR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-14 ساعت 18:28)mani_badb0y نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 17:02)mani_badb0y نوشته:  سلام دوستان امروز یک ایمیل از سفارت برام اومد منو واقعا گیج کرده .ایمیل میزارم دوستان بخوانند و من راهنمایی کنند

Further instructions regarding the status of your visa case are detailed below.

Processing Pending

Your visa case has been refused under Section 221(g) of the U.S. Immigration and Nationality Act.

Further administrative processing of your application is required before a decision can be made regarding your eligibility for a visa.  Administrative processing, on average takes four months, but we are unable to estimate the amount of time it will take for any particular applicant.

As soon as this processing is completed, the Embassy will send you an email providing further instructions.  We will also post updates to the Status Check website listed below.  There is no other means to check the status of your case.  If you were asked provide any documents via electronic submission, you may do so using the Contact Form below.

IMPORTANT: Please note that derivative applicants cannot be issued a visa before their principal applicants' administrative processing is complete.

Details for each applicant

Applicant 1:........................
Status: Processing Pending
Documents and/or Actions Required:

Proof of petitioner’s domicile in the USA (Photocopy), To qualify as a sponsor, a petitioner must have a principal residence in the United States and intend to maintain it indefinitely. Lawful permanent resident (LPR) sponsors must show they are maintaining their LPR status. Some documents which may establish proof of domicile are: 1) Checking account statements showing daily activity in the USA over an extended period of time, 2) Doctors, medical, and/or pharmacy bills covering an extended period of time, 3) A lease agreement or utility bills in the petitioner’s name, 4 Voter registration cards (U.S. citizens only), and/or 5) Advance parole and/or re-entry permit (Legal Permanent Residents only).

تو برگه ای که روز مصاحبه به من دادند مراحل اداری و مدارک اثبات علامت زدند ولی الان مثل اینکه مدارک دامسیال میخوان در صورتی که روز مصاحبه نزدیک به 10 مدرک دامیسیال دادم بهشون
دوستان منو راهنمایی کنید
از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه
خب درخواست واضح و مشخصه ... شما می تونی مدارک خواسته شده رو به دو صورت به دست شون برسونی. یا ارسال کنی هرچه زودتر یا صبر کنی تا کلیر شدن و زمان ارسال پاسپورت به سفارت... به نظرم هرچع زودتر ارسال کن یه سری هم نگه دار موقع کلیر شدن تحویل بده

CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
از طریق ایمیل هم میشه ارسال کرد منظورم اتچ کردن مدارک همراه با ایمیل
IR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-14 ساعت 18:59)mani_badb0y نوشته:  از طریق ایمیل هم میشه ارسال کرد منظورم اتچ کردن مدارک همراه با ایمیل
راستش با توجه به علاقه ی وافر اونا به paper work و اینکه جایی نشنیدم که ترتیب اثر داده باشن به این روش ارسال مدارک نظری نمیدم. خودت اگه نمونه ای سراغ داری که به این روش مدارک رو به سفارت ارسال کرده باشن و نتیجه هم گرفتن حتماً امتحانش کن در غیر این صورت به همین یه روش اکتفا نکن و ارسال پستی هم انجام بده.
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-04-14 ساعت 17:48)Arash.de نوشته:  دوست عزیز این آپدیت که میشه معنیش چیه؟
برای من هر 2 یا سه روزی آپدیت میشه

سلام دوست عزیز ، احتمالا شما داری سایت سفارت آنکارا رو چک می کنی که اون آپدیت ها ماله سیستم خوده سفارته !
اینجا چک کن و آپدیت های اینجا رو ملاک قرار بده

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-13 ساعت 19:38)Haghighat نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 00:28)ATYY نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 20:24)Sam-90 نوشته:  شماره رسيد ١٦٥$ را وارد كن

دو تا شماره هست وقتي online پرداخت مي كني هر كدوم رو مي زنم error ميده
Tracking ID و Agency TrackingID

bebakhshid font farsi nadarm. man dirooz 165$ ro pardakht kardam va receipt No. ham gereftam. TrackingID  va Agency Tracking ID hich kodoom recid nistan. darvaghe vaghti in safhe namyesh in do track myad akhare safhe ye kelid faal dare ke vaghti klid ro mizanid varede safehye  Confermation  mishe va dar anja shoma receipt No. ro mibinid

تو صفحه 3 كه پرداخت كرديم نوشته:
Step3:confirm payment
Thank you .ur transaction has been successfully completed
سمت راستش هم زده print this window
و پايينش هم بجز TrackingID وpayment summary چيزي نداره از اين عكس گرفتيم.
يه هفته ديگه ميشه يكماه كه اومدم مي خواستم ببينم اگه مشكلي داره از الان بدونم و چيكار كنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان بالاخره وقت مصاحبه من رو هم دادن من تمام مدارکم تکمیله غیر از یه موردی که سر در نمی ارم اگر می تونین کمک کنین با توجه به اینکه خانوم من 20 روز قبل مصاحبه بلیط یک طرفه داره و می ره و اینکه 4-5 سال ایران بوده ازش مدارک tax رو می خوان باید چیکار کرد؟
- If the petitioner did not file tax returns during the most recent tax year he/she must submit a written explanation about the reason and a copy of the instructions from the Internal Revenue Service publication that shows he/she was not obligated to file tax returns in the US.
- Proof of petitioner’s domicile in the US (please click on http://www.uscis.gov/files/form/i-864instr.pdf for detailed information on the domicile requirement)
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان