کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
آتي جون چه روزي پاسپورتتو دادي سفارت و بعد چند روز تهويل گرفتي!
راكسن جديد مديكال hpv بود اگه اشتباه نكنم و برات زدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
تبريك به همه دوستان سوالي بود در خدمتم

پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
(2016-04-10 ساعت 11:03)مینز نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 10:52)Mahsa S نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 11:45)armehraboon نوشته:  با سلام

ایمیلی زده بودید به اونجا؟ که بخاطر اون اپدیت شده باشید.

نه ، توی این مدت ایمیلی نزده بودم

سلام دوست عزیز
شما چه تاریخی مصاحبه رفتی و کدوم سفارت بودی؟

سلام ، همسرم اپریل پارسال رفت مصاحبه ، آنکارا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان امروز یک ایمیل از سفارت برام اومد منو واقعا گیج کرده .ایمیل میزارم دوستان بخوانند و من راهنمایی کنند

Further instructions regarding the status of your visa case are detailed below.

Processing Pending

Your visa case has been refused under Section 221(g) of the U.S. Immigration and Nationality Act.

Further administrative processing of your application is required before a decision can be made regarding your eligibility for a visa. Administrative processing, on average takes four months, but we are unable to estimate the amount of time it will take for any particular applicant.

As soon as this processing is completed, the Embassy will send you an email providing further instructions. We will also post updates to the Status Check website listed below. There is no other means to check the status of your case. If you were asked provide any documents via electronic submission, you may do so using the Contact Form below.

IMPORTANT: Please note that derivative applicants cannot be issued a visa before their principal applicants' administrative processing is complete.

Details for each applicant

Applicant 1:........................
Status: Processing Pending
Documents and/or Actions Required:

Proof of petitioner’s domicile in the USA (Photocopy), To qualify as a sponsor, a petitioner must have a principal residence in the United States and intend to maintain it indefinitely. Lawful permanent resident (LPR) sponsors must show they are maintaining their LPR status. Some documents which may establish proof of domicile are: 1) Checking account statements showing daily activity in the USA over an extended period of time, 2) Doctors, medical, and/or pharmacy bills covering an extended period of time, 3) A lease agreement or utility bills in the petitioner’s name, 4 Voter registration cards (U.S. citizens only), and/or 5) Advance parole and/or re-entry permit (Legal Permanent Residents only).

تو برگه ای که روز مصاحبه به من دادند مراحل اداری و مدارک اثبات علامت زدند ولی الان مثل اینکه مدارک دامسیال میخوان در صورتی که روز مصاحبه نزدیک به 10 مدرک دامیسیال دادم بهشون
دوستان منو راهنمایی کنید
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-11 ساعت 09:40)Sam-90 نوشته:  آتي جون چه روزي پاسپورتتو دادي سفارت و بعد چند روز تهويل گرفتي!
راكسن جديد مديكال hpv بود اگه اشتباه نكنم و برات زدن؟
من اگه اشتباه نكنم يكشنبه يا دوشنبه پاسپورتم رو دادم سفارت وگفت ٥شنبه اماده است ولي٤ شنيه اماده بود و رفتم گرفتم .سه شنبه ايشود شد و گفتن يك روز بايد بگذره بعد مي تونيد زودتر هم بگيري .وقتي٤ شنبه رفتم آماده بود . واسه مديكال دوباره هـيچ واكسني بهم نزدن فقط آزمايش خون دوباره و عكس قفسه سينه و قد و وزن و معاينه و با كمك مليكاي عزيز فردا صبح روزي كه مي خواستم پاسپورت را تحويل بدم جواب آزمايش رو گرفتم .در مورد ssnهم دقيقا يك هفته اي اومد .البته من به اداره social security رفتم و يك فرم پر كردم و دقيقا يك هفته بعد پست شد . در مورد حساب هم با ويزا و يك فوتو اي دي واسه من حساب رو باز كردن و وقتي ssn اومد شماره را به بانك اعلام كردم .فقط بچه ها قبل از اومدن حتما گواهينامه بين المللي بگيريد هم مي تونيد رانندگي كنيد و هم بعنوان كارت شناسايي استفاده كنيد واسه حساب باز كردن .
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
نتيجه:AP
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، armehraboon ، عدلی ، hosseinslm
(2016-04-10 ساعت 17:49)roteil نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 16:39)hosseinslm نوشته:  @roteil@  سلام رتیل جان.خوبی. چه خبر؟
شما تاحالا تو سیس آپی چیزی داشتی؟
من که فعلا هیچی! Sad

سلام حسين جان ، من هم همون ٢٨ ژانويه موندم، البته استدلال من اينه كه طبيعيه ! چون هنوز كسي تو ژانويه كلير نشده !! تازه رسيده به نوامبر و دسامبر !! شانس ما امسال كليرها شده ٤ تا ٦ ماه
يه دونه كليريه ژانويه هست كه اونم سفارتش نه ابوظبي بوده نه ايروان نه آنكارا. !!!! كه ٥٠ روزه كلير شده !!

@roteil@
جان ان شا الله نوبت ما هم میشه .به نظر منم فعلا طبیعیه.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
سلام دوستان
من 21 ژانویه در انکارا مصاحبه داشتم .کیس من k1 بود و سربازی هم تو نیرو انتظامی بودم ، fbi چک چقدر طول میکشه؟ تو سایتشون که زده 4 ماه ، یعنی همون 4 یا 5 ماه هست؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه و تبریک به دوستانی که به تازگی کلیر شدن و در پروسه تحویل ویزا هستن.

یه سوال داشتم از خدمتون.
در حدود 34 روز پیش سایت ceac تبدیل به or شد برام ولی همچنان خبری از کلیری نیست. من در اروپا هستم و چند بار از طیق ایمیل با سفارت تماس داشتم و اونا جواب دادن که هنوز کلیر نشدم. (تلفن هم جواب نمی دن)
الان چند روزی هست که همسرم اومده پیش من و ما فعلا با هم هستیم. به نظر شما این کمک میکنه اگه ما دو تا با هم بریم سفارت و تقاضای صحبت با آفیسر یا یک مقام مسئول در سفارت بکنیم در مورد کیسمون؟ در ضمن همسرم آمریکایی و سیتیزن آمریکا هست.  

خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنین اگه تجربه مشابه ای در مورد صحبت حضوری در سفارت رو دارین.
CR1
شروع کیس: نوامبر 2014
سفارت در اروپا
مصاحبه: اوایل ژانویه 2016
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به OR در اواسط مارس 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-12 ساعت 18:09)Chebyshev نوشته:  سلام به همه و تبریک به دوستانی که به تازگی کلیر شدن و در پروسه تحویل ویزا هستن.

یه سوال داشتم از خدمتون.
در حدود 34 روز پیش سایت ceac تبدیل به or شد برام ولی همچنان خبری از کلیری نیست. من در اروپا هستم و چند بار از طیق ایمیل با سفارت تماس داشتم و اونا جواب دادن که هنوز کلیر نشدم. (تلفن هم جواب نمی دن)
الان چند روزی هست که همسرم اومده پیش من و ما فعلا با هم هستیم. به نظر شما این کمک میکنه اگه ما دو تا با هم بریم سفارت و تقاضای صحبت با آفیسر یا یک مقام مسئول در سفارت بکنیم در مورد کیسمون؟ در ضمن همسرم آمریکایی و سیتیزن آمریکا هست.  

خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنین اگه تجربه مشابه ای در مورد صحبت حضوری در سفارت رو دارین.

باور كنيد خود آفيسرها هم داستان or رو نميدونن، بهشون بگين من or شدم ولى كلير نشدم براشون قابل فهم نيست. ولى حالا كه همسرتون اومده پيشتون اين كار رو بكنيد و بريد سفارت پيگير بشيد
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Chebyshev ، Pargosha
(2016-04-11 ساعت 09:38)Sam-90 نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 03:39)ATYY نوشته:  سلام به همه دوستان
همه اونهايي كه منتظر كلير شدن هستند .اميدوارم كه هرچه زودتر كلير بشيد .من يه سوالي داشتم كسي مي دونه سايتي هست كه بشه چك كرد ببينم صدور گرين كارتم تو چه مرحله اي هست .
ببخشيد اينجا مطرح كردم و مرتبط با كلير شدن نيست

Www.uscic.gov
بسلامتي آتي جان
ميري همونجايي چك مي كني كن قبلاً منتظر اپروو بودم بوديم اگه اشتباه نكنم و شماره ي رسيد را وارد مي كني.
اگه سوال تو تو تاپيك مربوطه بپرسي بهتر جواب مي گيري.

رفتم ولي نميدونم كدوم شماره رو وارد كنم .اگه كسي اطلاعاتي داره ميشه كمكم كنه
پاسخ
تشکر کنندگان: Chebyshev
دوستان كسي از سفارت انكارا ايميل گرفته كه سفارت اخر اين ماه تعطيل هست و بايد پاسپورت ها شخصا در ساعت ١،٥ روز ١٨ اوريل شخصا ببريد سفارت

Case no 2000
Interview 2 dec ankara
Ap waiting more than 120 days
Last update 24 march
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-13 ساعت 17:07)alireza55 نوشته:  چقد محیط اینجا فرق کرده،من قبلا رو بیشتر دوس داشتم ،  اپ های من هنوز هیچ تغییری نکرده ،شما ها چی .

(2016-04-12 ساعت 18:40)usmamal نوشته:  دوستان كسي از سفارت انكارا ايميل گرفته كه سفارت اخر اين ماه تعطيل هست و بايد پاسپورت ها شخصا در ساعت ١،٥ روز ١٨ اوريل شخصا ببريد سفارت

Case no 2000
Interview 2 dec ankara
Ap waiting more than 120 days
Last update 24 march

اینجا فعلا خبری نیست اخرین نفر حمید بود که الان انکاراست و پاسپورت را تحویل داده و حتما قبل از 18 اپریل تحویل میگیره 10 روزی هست انکارا خبری ازش نیست ؟!!
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-04-12 ساعت 18:36)ATYY نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 09:38)Sam-90 نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 03:39)ATYY نوشته:  سلام به همه دوستان
همه اونهايي كه منتظر كلير شدن هستند .اميدوارم كه هرچه زودتر كلير بشيد .من يه سوالي داشتم كسي مي دونه سايتي هست كه بشه چك كرد ببينم صدور گرين كارتم تو چه مرحله اي هست .
ببخشيد اينجا مطرح كردم و مرتبط با كلير شدن نيست

Www.uscic.gov
بسلامتي آتي جان
ميري همونجايي چك مي كني كن قبلاً منتظر اپروو بودم بوديم اگه اشتباه نكنم و شماره ي رسيد را وارد مي كني.

شماره رسيد ١٦٥$ را وارد كن
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-04-12 ساعت 20:24)Sam-90 نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 18:36)ATYY نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 09:38)Sam-90 نوشته:  Www.uscic.gov
بسلامتي آتي جان

شماره رسيد ١٦٥$ را وارد كن

دو تا شماره هست وقتي online پرداخت مي كني هر كدوم رو مي زنم error ميده
Tracking ID و Agency TrackingID
پاسخ
تشکر کنندگان:
@ATYY@
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7218.html