کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
با سلام دوستان
هيچ كدوم از دوستان اپديت نداشتن اين روزها ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچها، من از مصاحبه همسرم هنوز رو همون روز بده مصاحبه مونده بود تاریخ روی webite، بد جمعه ایمیل دادم به سفارت آنکارا ولی‌ تا امروز که ۵ شنبس هیچ پاسخی نگرفتم ازشون، بد تو وبسیت ceac نگا کردم دیدم ۱۲ آوریل شده تاریخ آخرین آپدیت، مال امیل؟؟؟ولی‌ آخه هیچی‌ جواب ندادن هنوز؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز سلام
ميخواستم بدونم راهي هست كه بشه فهميد من تو چه تاريخ هايي اپديت داشتم
چون اطلاع نداشتم از جريان اين اپديت ها چك نكردم اصلا اين سايت رو فقط يه بار چك كردم كه تاريخ ٦ روز بعد مصاحبه م زده اپديت
حالا ميخوام بدونم ميشه بفهمم قبلش اپديت داشتم يا نه
ممنونم ازينكه كمك ميكنيد

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-14 ساعت 23:33)narges_eb1 نوشته:  دوستان عزيز سلام
ميخواستم بدونم راهي هست كه بشه فهميد من تو چه تاريخ هايي اپديت داشتم
چون اطلاع نداشتم از جريان اين اپديت ها چك نكردم اصلا اين سايت رو فقط يه بار چك كردم كه تاريخ ٦ روز بعد مصاحبه م زده اپديت
حالا ميخوام بدونم ميشه بفهمم قبلش اپديت داشتم يا نه
ممنونم ازينكه كمك ميكنيد

آپدیت های قبلیش اصلاً مهم نیست و راهی هم وجود نداره واسه فهمیدنش.
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
من شنيدم اپديت ها اگه چند تا باشه مربوط به شغله و اگر يكي مربوط به مليتمون اينحور كه شما ميگيد راهي نداره ممنونم از جوابتون

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-14 ساعت 19:35)roteil نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 17:48)Arash.de نوشته:  دوست عزیز این آپدیت که میشه معنیش چیه؟
برای من هر 2 یا سه روزی آپدیت میشه

سلام دوست عزیز ، احتمالا شما داری سایت سفارت آنکارا رو چک می کنی که اون آپدیت ها ماله سیستم خوده سفارته !
اینجا چک کن و آپدیت های اینجا رو ملاک قرار بده

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==

سلام دوست عزیز ، بله حق با شما بود اپدیت اونجا 29jun بود ،حالا چکار کنیم با این پروسه ی مخوف ؟ تا کی صبر !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi
(2016-04-14 ساعت 23:38)narges_eb1 نوشته:  من شنيدم اپديت ها اگه چند تا باشه مربوط به شغله و اگر يكي مربوط به مليتمون اينحور كه شما ميگيد راهي نداره ممنونم از جوابتون

نه بابا بعید میدونم همچین چیزی باشه . کسی نمی تونه معنا و مفهوم آپدیت ها رو مشخص کنه . چیزی که اینجا بقیه و قبلی ها تجربه کردن آپدیت های بعد از مصاحبه چندان مهم نیست، اما آپدیت های پشت سر هم و با فاصله ی کم اونم یه مدت بعد از مصاحبه میتونه امیدوار کننده باشه و در آخر آپدیت همراه با تبدیل شدن «/» به «or» ینی یک قدم تا کلیر شدن و در نهایت رسیدن ایمیل از طرف سفارت...
CR1
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
پاسخ
تشکر کنندگان:
اهان اخه ديدم همه ميگن اپديت ها مهمه و من از دست دادمشون ، ممنونم باز هم براي كمكتون

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-14 ساعت 23:54)narges_eb1 نوشته:  اهان اخه ديدم همه ميگن اپديت ها مهمه و من از دست دادمشون ، ممنونم باز هم براي كمكتون

نه اصلاً نگران نباشین چیزی رو از دست ندادین. فقط یکم دیرتر به جمع «روزی 16 بار ویزا استاتوس چک کن ها» پیوستین.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-04-15 ساعت 00:07)mobydick نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 23:54)narges_eb1 نوشته:  اهان اخه ديدم همه ميگن اپديت ها مهمه و من از دست دادمشون ، ممنونم باز هم براي كمكتون

نه اصلاً نگران نباشین چیزی رو از دست ندادین. فقط یکم دیرتر به جمع «روزی 16 بار ویزا استاتوس چک کن ها» پیوستین.

[emoji23][emoji23][emoji23]من منتظر همون ايميل ميمونم پس
پاسخ
تشکر کنندگان: mobydick
(2016-04-15 ساعت 00:09)narges_eb1 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 00:07)mobydick نوشته:  

[emoji23][emoji23][emoji23]من منتظر همون ايميل ميمونم پس
اگه بتونین بدون چک کردن سایت منتظر ایمیل بمونین و از طریق ایمیل از کلیر شدن تون باخبر بشین جایزه دارین! بعید می دونم بتونین مقاومت کنین.[emoji6] [emoji6]
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، قرباني
[emoji6][emoji6][emoji6][emoji6]من ٢٤ مارچ مصاحبه داشتم اپديت م هم روي ٣١ مارچ مونده

پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Pargosha
(2016-04-14 ساعت 20:01)ATYY نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 19:38)Haghighat نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 00:28)ATYY نوشته:  دو تا شماره هست وقتي online پرداخت مي كني هر كدوم رو مي زنم error ميده
Tracking ID و Agency TrackingID

bebakhshid font farsi nadarm. man dirooz 165$ ro pardakht kardam va receipt No. ham gereftam. TrackingID  va Agency Tracking ID hich kodoom recid nistan. darvaghe vaghti in safhe namyesh in do track myad akhare safhe ye kelid faal dare ke vaghti klid ro mizanid varede safehye  Confermation  mishe va dar anja shoma receipt No. ro mibinid

تو صفحه 3 كه پرداخت كرديم نوشته:
Step3:confirm payment
Thank you .ur transaction has been successfully completed
سمت راستش هم زده print this window
و پايينش هم بجز TrackingID وpayment summary چيزي نداره از اين عكس گرفتيم.
يه هفته ديگه ميشه يكماه كه اومدم مي خواستم ببينم اگه مشكلي داره از الان بدونم و چيكار كنم

آتی جان متاسفانه من از صفحات هیچ عکسی نگرفتم که الان بتونم با تصویر راهنماییتون کنم ولی همون صفحه ایی که میگید صفحه سوم هست و امکان پرینت گرفتن داره رو من هم پرینت گرفتم ولی انتهای همون صفحه سوم یک کلید فعال هست باز متاسفانه فراموش کردم دقیقا روی کلید رو بخونم چی نوشته. کلید رو که میزنی وارد صفحه دیگه ایی میشه که با confirmation شروع میشه و بعد بتون تبریک میگه که fee payment رو با موفقیت پرداخت کردین. و در یک ستون آبی رنگ هم A number و DOS case number و USCIS receipt number و در آخرهم مبلغی 165$ رو لیست کرده که زیرش خیلی کوچیک نوشته که میتونید از این صفحه پرینت بگیرید ولی امکان پرینت گرفتن نداشت که من مجبور شدم مطالبش رو کپی و در فایل World ذخیره کنم و بعدش پرینت بگیرم. رسید نامبر هم با سه تا حرف و ده رقم شروع میشه که امتحان کردم در اون قسمت My USCIS- case status دیدم کار میکنه. امیدوارم تونسته باشم کمک کنم.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: ATYY
(2016-04-15 ساعت 00:18)narges_eb1 نوشته:  [emoji6][emoji6][emoji6][emoji6]من ٢٤ مارچ مصاحبه داشتم اپديت م هم روي ٣١ مارچ مونده

منم 24-31 هستم. به امید هرچه زودتر کلیر شدن
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Pargosha
[emoji1317][emoji1317][emoji1317][emoji1317]

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان