کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام دوستان
من دیروز Or شدم
تاریخ مصاحبه : Nov/9/2015 آنکارا
F2A
2 روز دیگه میشه 6 ماه فیکس
خب الان چی میشه؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، tomi ، پویا و آوا ، tico ، hosseinslm ، milad_magnet
سلام دوستان دیروز ما آپ سایت سیس رو داشتیم وهمچنین متن زیر در سایت سفارت ابوظبی برامون اومده آیا این متن برای دیگر دوستان ابوظبی آمده یا خیر
به نظر شما این یه پروسه جدید است یا ویزا آماده شده با توجه به اینکه امروز 193 روز از تاریخ مصاحبه ما میگذرد
ممنون

New visa delivery service for Immigrant visas in Abu Dhabi! We will be using a local courier to return your passport to you after visa issuance to a local post office either in Dubai or Abu Dhabi. Please refer to our FAQs on what documents are necessary if you would like someone to pick up your passport on your behalf.

Please see below for specifics on your individual case:

If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.

If you registered with U.S. Immigrant Visa after your interview, please send email letting us know that you have registered, your case number, DS-260 number (if known), your full names. We will then mark your status so that you can send your document to us using Empost. Please note that if you need to re-take your oath, you cannot use this option and must come to the Consular Section in person.

If you have any questions on how to register, please visit U.S. Immigrant Visa. Please do not email the Consular Section directly with any questions on how to register as all questions will be handled by the Call Center itself. We look forward to your feedback on our new courier system.
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، armehraboon
(2016-05-07 ساعت 09:14)hamiii نوشته:  سلام دوستان
من دیروز Or شدم
تاریخ مصاحبه : Nov/9/2015 آنکارا
F2A
2 روز دیگه میشه 6 ماه فیکس
خب الان چی میشه؟؟؟؟؟

الان منتظر ايميل كليري از طرف سفارت باش ، بعدش بايد تمديد مديكال كني ، بعدشم مديكال جديد و پاس رو ميدي سفارت و تمام
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، armehraboon ، Pargosha ، milad_magnet ، hamiii ، پویا و آوا
دوستانی که سفارت ابوظبی مصاحبه شدن لطف میکنید سایت سفارت رو چک کنید و ببینید متن جدید برای همه آمده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi
(2016-05-07 ساعت 10:56)پویا و آوا نوشته:  دوستانی که سفارت ابوظبی مصاحبه شدن لطف میکنید سایت سفارت رو چک کنید و ببینید متن جدید برای همه آمده ؟

با سلام به شما

بله برای من هم اومده. منتها متاسفانه اپدیتی نداشتم. Cool Big Grin
فکر کنم عمومی باشه.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا
(2016-05-07 ساعت 10:56)پویا و آوا نوشته:  دوستانی که سفارت ابوظبی مصاحبه شدن لطف میکنید سایت سفارت رو چک کنید و ببینید متن جدید برای همه آمده ؟

برای من وتا اونجایی که میدونم برای دونفر دیگر هم اومده

پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا ، armehraboon
(2016-05-07 ساعت 11:17)armehraboon نوشته:  

با سلام به شما

بله برای من هم اومده. منتها متاسفانه اپدیتی نداشتم. Cool  Big Grin
فکر کنم عمومی باشه.

خوب حالا با توجه به این متن باید کار خاصی کرد یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای ما هم آپدیتی نبوده فقط همین متن بوده ... بنظرتون منظورشان از ارسال این متن چی میتونه باشه

پاسخ
(2016-05-07 ساعت 11:27)tomi نوشته:  برای ما هم آپدیتی نبوده فقط همین متن بوده ... بنظرتون منظورشان از ارسال این متن چی میتونه باشه

فکر کنم امکانات جدید سفارت هستش و اینکه بعد از صدور ویزا مثل ترکیه پست پاسپورتهارو تحویل میگیره
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
دوستان از اين به بعد گويا از دوبي و ابوظبي مي شه پاس هارو به پست داد و بدون حضور فرد دم سفارت ويزا هارو از همون پست گرفت !! فقط تو اخر متنش زده بود كه اگه بايد قسم بخوريد بايد شخصا به سفارت بيايد !!!

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، پویا و آوا
با سلام وعرض ادب .برای ما هم این متن اومده اگر ازدوستان کسی دلیل ارسال این متن را میدونه توضیح بفرمایند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 12:12)roteil نوشته:  دوستان از اين به بعد گويا از دوبي و ابوظبي مي شه پاس هارو به پست داد و بدون حضور فرد دم سفارت ويزا هارو از همون پست گرفت !! فقط تو اخر متنش زده بود كه اگه بايد قسم بخوريد بايد شخصا به سفارت بيايد !!!

خوب مگه ما موقع مصاحبه قسم نخوردیم منظورشون با کیا هستش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام وعرض ادب .برای ما هم این متن اومده اگر ازدوستان کسی دلیل ارسال این متن را میدونه توضیح بفرمایند
پاسخ
(2016-05-07 ساعت 12:36)پویا و آوا نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 12:12)roteil نوشته:  دوستان از اين به بعد گويا از دوبي و ابوظبي مي شه پاس هارو به پست داد و بدون حضور فرد دم سفارت ويزا هارو از همون پست گرفت !! فقط تو اخر متنش زده بود كه اگه بايد قسم بخوريد بايد شخصا به سفارت بيايد !!!

خوب مگه ما موقع مصاحبه قسم نخوردیم منظورشون با کیا هستش؟

دوستان اين پيغام يه سيستم جديد كه حجم مراجعه به سفارت رو كمتر كنن ، اصلا چيز خاصي نيست ، گويا از اين به بعد اگه خواستين مي تونيد تويه دبي كه ميريد ، ديگه شخصا به سفارت جهت گرفتن ويزا اقدام نكنيد ، مثلا ميريد دبي و از همون پست دبي مديكال و پاسپورت هارو تحويل مي ديد ، و از همون پست مي گيريد ، به نظر من واسه كم كردن از حجم مراجعه اين كارو كردن ، به نظر من كه خوبه ديگه نياز نيست تا خوده ابوظبي رفت . و هزينه رفت و برگشت و داد، ميري دبي مديكال ميدي ، ميري پست و بعد تحويل ميگيري
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
و اينكه اين يه پيغام عموميه و اصلا خودتونو درگيرش نكنيد ، من آپ سفارتم رو همون ٢١ ژانويس يعني آپ هم نشديم كه نشون ميده يه اطلاعيه عموميه

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، milad_magnet ، قرباني

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان