کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-05-07 ساعت 10:40)roteil نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 09:14)hamiii نوشته:  سلام دوستان
من دیروز Or شدم
تاریخ مصاحبه : Nov/9/2015  آنکارا
F2A
2 روز دیگه میشه 6 ماه فیکس
خب الان چی میشه؟؟؟؟؟

الان منتظر ايميل كليري از طرف سفارت باش ، بعدش بايد تمديد مديكال كني ، بعدشم مديكال جديد و پاس رو ميدي سفارت و تمام

معمولاً چقدر طول میکشه که ایمیل بفرستن؟؟؟؟؟
از کارم میتونم بیام بیرون و آماده رفتن بشم؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 16:04)hamiii نوشته:  
من دیروز Or شدم
F2A
خب الان چی میشه؟؟؟؟؟

الان منتظر ايميل كليري از طرف سفارت باش ، بعدش بايد تمديد مديكال كني ، بعدشم مديكال جديد و پاس رو ميدي سفارت و تمام

معمولا چند روز بعد مياد ماله انكارا صبور باش همين روزا
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: hamiii
(2016-05-07 ساعت 16:25)roteil نوشته:  معمولا چند روز بعد مياد ماله انكارا صبور باش همين روزا

ایشالله
ایشالله به زودی نوبت خودت
پاسخ
تشکر کنندگان: roteil
(2016-05-07 ساعت 16:04)hamiii نوشته:  
من دیروز Or شدم
F2A
خب الان چی میشه؟؟؟؟؟

دوشنبه یا سه شنبه میاد نگران نباش
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا ، roteil ، hamiii
(2016-05-07 ساعت 13:34)roteil نوشته:  و اينكه اين يه پيغام عموميه و اصلا خودتونو درگيرش نكنيد ، من آپ سفارتم رو همون ٢١ ژانويس يعني آپ هم نشديم كه نشون ميده يه اطلاعيه عموميه

با درود
آپدیت من هم روی همون بیست و پنجم فوریه مونده
من یه خواهش ار مدیر این قسمت دارم از بقیه دوستان هم میخوام اگه با من موافق هستند نظرشون اعلام کنند که یه کمپین اعتراضی همین جا یا توی تلگرام یا هرجایی که بگوش کسایی که تو سیستم مهاجرتی امریکا واسشون مهمه برسه با این مضمون که چرا کلیرنس همه ملیتها نسبت با ایرانیها بسیار کوتاه تر هست؟ متوسط کلیرنس سایر ملتها بین یک ماه تا یک ماه و نیم هست ولی برای ما ایرانیها چهار ماه. این واقعا باعث تاسف برای سفارت امریکا. من حتی بررسی کردم ایرانیهایی که مثلا از آلمان یا استرالیا اقدام کردن بهشون کلیر خورده ولی بین سی تا چهل روز کلیر شدن
من خواهش میکنم به این بی احترامی به ایرانیا اعتراض کنید. این اعتراض به من و امثال من نمیرسه چون من نهایتا تا دو ماه دیگه بعد از کلی خفت کشیدن کلیر میشم ولی واسه نفرا ت ومتقاضیان بعدی شاید شرایط کمی بهتر بشه.
مدیر محترم من مطمئنم خیلیا با این نظر موافقند ولی باید دید کدوم روش موثر تره
با احترام
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا ، عدلی ، Mahsa S ، hosseinslm ، قرباني ، Bita.t ، Sor
(2016-05-08 ساعت 00:56)soroosh17 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 13:34)roteil نوشته:  و اينكه اين يه پيغام عموميه و اصلا خودتونو درگيرش نكنيد ، من آپ سفارتم رو همون ٢١ ژانويس يعني آپ هم نشديم كه نشون ميده يه اطلاعيه عموميه

با درود
من یه خواهش ار مدیر این قسمت دارم از بقیه دوستان هم میخوام اگه با من موافق هستند نظرشون اعلام کنند که یه کمپین اعتراضی همین جا یا توی تلگرام یا هرجایی که بگوش کسایی که تو سیستم مهاجرتی آمریکا  واسشون مهمه برسه با این مضمون که چرا کلیرنس همه ملیتها نسبت با ایرانیها بسیار کوتاه تر هست؟ متوسط کلیرنس سایر ملتها بین یک ماه تا یک ماه و نیم هست ولی برای ما ایرانیها چهار ماه. این واقعا باعث تاسف برای سفارت آمریکا. من حتی بررسی کردم ایرانیهایی که مثلا از آلمان یا استرالیا اقدام کردن بهشون کلیر خورده ولی بین سی تا چهل روز کلیر شدن
من خواهش میکنم به این بی احترامی به ایرانیا اعتراض کنید. این اعتراض به من و امثال من نمیرسه چون من نهایتا تا دو ماه دیگه بعد از کلی خفت کشیدن کلیر میشم ولی واسه نفرا ت ومتقاضیان بعدی شاید شرایط کمی بهتر بشه.
با احترام

دقیقا موافقم.منم بررسی کرد به همین آمار رسیدم .
منم 4 ماهه منتظرم و مثل شما و خیلی بچه های دیگه مهاجر سرا خیلی اذیت شدم و امیدوارم زودتر این پروسه مسخره تموم بشه.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-05-08 ساعت 12:44)hosseinslm نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 00:56)soroosh17 نوشته:  

با درود
من یه خواهش ار مدیر این قسمت دارم از بقیه دوستان هم میخوام اگه با من موافق هستند نظرشون اعلام کنند که یه کمپین اعتراضی همین جا یا توی تلگرام یا هرجایی که بگوش کسایی که تو سیستم مهاجرتی آمریکا  واسشون مهمه برسه با این مضمون که چرا کلیرنس همه ملیتها نسبت با ایرانیها بسیار کوتاه تر هست؟ متوسط کلیرنس سایر ملتها بین یک ماه تا یک ماه و نیم هست ولی برای ما ایرانیها چهار ماه. این واقعا باعث تاسف برای سفارت آمریکا. من حتی بررسی کردم ایرانیهایی که مثلا از آلمان یا استرالیا اقدام کردن بهشون کلیر خورده ولی بین سی تا چهل روز کلیر شدن
با احترام

منم 4 ماهه منتظرم و مثل شما و خیلی بچه های دیگه مهاجر سرا خیلی اذیت شدم و امیدوارم زودتر این پروسه مسخره تموم بشه.

دوستان ما بعد از ٤ ماه نيم كلير شديم اين روزاي اخر رو هم تحمل كنيد يه وقت مشكلي پيش نياد ايشالا خدا قسمت همه اين كلير رو بكنه شنبه ميريم دبي براي تمديد مديكال و گرفتن ويزا
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، hamiii ، armehraboon
(2016-05-08 ساعت 17:02)mishak نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 00:56)soroosh17 نوشته:  با درود
با احترام

دوستان ما بعد از ٤ ماه نيم كلير شديم اين روزاي اخر رو هم تحمل كنيد يه وقت مشكلي پيش نياد ايشالا خدا قسمت همه اين كلير رو بكنه شنبه ميريم دبي براي تمديد مديكال و گرفتن ويزا

دوستان عزيز تو اين ٤ ماه نيم فقط ١ اپديت داشتيم و حتي دوتا ايميل زديم نه تنها جواب ندادن بلكه اپديت هم نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، پویا و آوا ، armehraboon ، hamiii
(2016-05-08 ساعت 17:04)mishak نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 17:02)mishak p
id='710153 نوشته:
(2016-05-08 ساعت 12:44)hosseinslm نوشته:  دقیقا موافقم.منم بررسی کرد به همین آمار رسیدم .

دوستان عزيز تو اين ٤ ماه نيم فقط ١ اپديت داشتيم و حتي دوتا ايميل زديم نه تنها جواب ندادن بلكه اپديت هم نشد

دوست عزیز این یه آپدیتی که داشتین همونی بوده که قبل از کلیری میاد یا خیلی قبل تر بوده و آیا شما هم مثل بقیه دوستان or شدین و چند وقت بعد سفارت اعلام کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-05-08 ساعت 00:56)soroosh17 نوشته:  با درود
با احترام

بهتون تبریک می گم، شنیدن خبر کلیر شدن بچه ها ما منتظرهارو هم خیلی خوشحال می کنه. همسر من از ژانویه منتظره شما دسامبر مصاحبه داشتین؟
بعد اینکه خودشون بهتون اعلام کردن که باید مدیکال رو تمدید کنید؟
داستان این پیام جدید سفارت و سیستم پستی ویزا رو میدونید چیه؟

ممنون

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، armehraboon ، Pargosha
(2016-05-08 ساعت 21:39)پویا و آوا نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 17:04)mishak نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 17:02)mishak نوشته: دوستان ما بعد از ٤ ماه نيم كلير شديم اين روزاي اخر رو هم تحمل كنيد يه وقت مشكلي پيش نياد ايشالا خدا قسمت همه اين كلير رو بكنه شنبه ميريم دبي براي تمديد مديكال و گرفتن ويزا

دوست عزیز این یه آپدیتی که داشتین همونی بوده که قبل از کلیری میاد یا خیلی قبل تر بوده و آیا شما هم مثل بقیه دوستان or شدین و چند وقت بعد سفارت اعلام کرد؟

اپديت ٢٥ فوريه بود كه فكر كنم يه اپديت كلي بود.همزمان بود سايت cace or زد سايت سفارت گفت امادست ميتونيد پاستونو بفرستين
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا
(2016-05-08 ساعت 21:51)شاپرک نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 12:44)hosseinslm نوشته:  دقیقا موافقم.منم بررسی کرد به همین آمار رسیدم .

بهتون تبریک می گم، شنیدن خبر کلیر شدن بچه ها ما منتظرهارو هم خیلی خوشحال می کنه. همسر من از ژانویه منتظره شما دسامبر مصاحبه داشتین؟
بعد اینکه خودشون بهتون اعلام کردن که باید مدیکال رو تمدید کنید؟
داستان این پیام جدید سفارت و سیستم پستی ویزا رو میدونید چیه؟

ممنون

مرسي ايشالا شما هم به زودي كلير ميشين . بله دسامبر مصاحبه داشتيم و خودشون گفتن كه مديكال جديد بديد ، اطلاعي از سيستم پستي ويزا ندارم و چيزي هم نگفتن
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا ، armehraboon ، Pargosha
دوستان عزيز، من هم بعد از انتظار ١٠ ماهه ، بدون هيچ آپديت تو اين مدت، ٦ مي و ٨ مي آپ داشتم و تبديل به or شدم.
حالا نمي دونم واقعا چي قراره بشه. يعني واقعا تمومه؟ بنظرتون چقدر ديگه بايد صبر كرد؟ واقعا هنوز نميدونم بايد خوشحال باشم يا نه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Bita.t ، armehraboon ، پویا و آوا ، sanbad ، hamiii ، tomi ، Pargosha ، hosseinslm ، alireza55
(2016-05-09 ساعت 09:47)sina2222 نوشته:  دوستان عزيز، من هم بعد از انتظار ١٠ ماهه ،  بدون هيچ آپديت تو اين مدت، ٦ مي و ٨ مي آپ داشتم و تبديل به or شدم.
حالا نمي دونم واقعا چي قراره بشه. يعني واقعا تمومه؟ بنظرتون چقدر ديگه بايد صبر كرد؟ واقعا هنوز نميدونم بايد خوشحال باشم يا نه.

سلام به شما دوست عزیز
به نظر تمامه. گرچه بعد 10 ماه باور کردنش سخته هنوز Wink
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-05-09 ساعت 09:47)sina2222 نوشته:  دوستان عزيز، من هم بعد از انتظار ١٠ ماهه ،  بدون هيچ آپديت تو اين مدت، ٦ مي و ٨ مي آپ داشتم و تبديل به or شدم.

سلام دوست عزیز تبریک میگم واقعا جای خوشحالی داره که عزیزان پیشکسوت کلیر بشن
میشه بپرسم کدوم سفارت بودین
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha ، abbasran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان