کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
ممنونم، من ابوظبي بودم
پاسخ
تشکر کنندگان: sanbad ، پویا و آوا ، tico
دوستان عزيز من دوباره الان آپديت شدم اما or دوباره به / تبديل شد.
واقعا نميدونم دارن چكار مي كنن. كسي مثل من نبوده؟?
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
(2016-05-09 ساعت 09:47)sina2222 نوشته:  دوستان عزيز، من هم بعد از انتظار ١٠ ماهه ،  بدون هيچ آپديت تو اين مدت، ٦ مي و ٨ مي آپ داشتم و تبديل به or شدم.
حالا نمي دونم واقعا چي قراره بشه. يعني واقعا تمومه؟ بنظرتون چقدر ديگه بايد صبر كرد؟ واقعا هنوز نميدونم بايد خوشحال باشم يا نه.

مبارکه دوست من
خیلی خوبه که طی چند روز اخیر چند نفر OR یا کلییر شدن
من هم OR شدم و منتظرم که خبر کلییرنس بیاد هرچه زودتر.
باور کنین طی 6 ماه قبل هیچ وقت به اندازه الان استرس نداشتم. ایشالله سر کاری نباشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، tico ، armehraboon ، پویا و آوا
(2016-05-09 ساعت 12:00)hamiii نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 09:47)sina2222 نوشته:  دوستان عزيز، من هم بعد از انتظار ١٠ ماهه ،  بدون هيچ آپديت تو اين مدت، ٦ مي و ٨ مي آپ داشتم و تبديل به or شدم.
حالا نمي دونم واقعا چي قراره بشه. يعني واقعا تمومه؟ بنظرتون چقدر ديگه بايد صبر كرد؟ واقعا هنوز نميدونم بايد خوشحال باشم يا نه.

مبارکه دوست من
خیلی خوبه که طی چند روز اخیر چند نفر OR یا کلییر شدن
من هم OR شدم و منتظرم که خبر کلییرنس بیاد هرچه زودتر.
باور کنین طی 6 ماه قبل هیچ وقت به اندازه الان استرس نداشتم. ایشالله سر کاری نباشه.

نه بابا خودشه تمومه خدا رو شکر انقدر خوشحال شدم دیدم اینو نوشتی
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، armehraboon ، پویا و آوا
سلام دوستان. ما هم از 5 می or شدیم خیلی این مدت سخت تر شده چون نزدیک high season هم هست و باید سریع برنامه ریزی کرد فکر می کنید چقدر طول بکشه
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، hamiii ، tico ، armehraboon ، پویا و آوا ، قرباني
(2016-05-09 ساعت 13:11)NGNJ نوشته:  سلام دوستان. ما هم از 5 می or شدیم خیلی این مدت سخت تر شده چون نزدیک high season هم هست و باید سریع برنامه ریزی کرد فکر می کنید چقدر طول بکشه
خیلی خیلی مبارک باشه. لطفا ما رو حتما در جربان ادامه روند ایمیل نهایی کلیر شدنتون و دریافت ویزاتون قرار بدین.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، armehraboon ، Pargosha
(2016-05-09 ساعت 11:29)sina2222 نوشته:  دوستان عزيز من دوباره الان آپديت شدم اما or دوباره به / تبديل شد.

توی وب سایت سفارت وضعیتتون تغییر کرده؟یا روی پیغام همیشگی مونده؟
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 17:29)hosseinslm نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 11:29)sina2222 نوشته:  دوستان عزيز من دوباره الان آپديت شدم اما or دوباره به / تبديل شد.

خدا کنه سر کاری نباشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
مبارکه سینا جان،خوشحال شدم کلیر شدی، اونم بعد از 10 ماه و بدون هیچ اپدیتی،منم اپدیتی نداشتم تا بحال.امیدوارم بزودی مثل شما کلیر بشم. قدیمی تر ها که کلیر میشن،برای بعضیا ارزش خاصی داره.احساس میکنیم فراموش نشدیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، پویا و آوا ، tomi ، hosseinslm
(2016-05-09 ساعت 18:30)hamiii نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 17:29)hosseinslm نوشته:  

خدا کنه سر کاری نباشه

نميدونم منظورتون چيه اما تو سايت ceac ٨ ام كه آپ خورد تبديل به or شد و ٩ ام كه آپ خورد دوباره به / برگشت
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، tico
سلام به همه دوستان الان پتیشنرم از امریکا باهام تماس گرفت ویه مطلبی رو گفت که قابل توجه خودم ودوستانی میتونه باشه که بالای 6ماه منتظر کلیر شدن هستیم...ایشون گفت یکی از دوستانم خودش وبچه ش کلیر شدن وناچارا بدون شوهرش که کلیر نشده بود اومدن امریکا همسرش بعد 8 ماه انتظار با سماجت با سفارت ابوظبی تماس گرفته وکسی که تلفن رو برداشته گفته چون مدیکال پرونده های بالای 6ماه باطل شده بعضا رسیدگی نمیشه .....هرچند که از نظر من شدنی نیست ولی خواستم دوستان اظهار نظر کنن

پاسخ
تشکر کنندگان: tico
(2016-05-09 ساعت 23:24)tomi نوشته:  سلام به همه دوستان الان پتیشنرم از آمریکا باهام تماس گرفت ویه مطلبی رو گفت که قابل توجه خودم ودوستانی میتونه باشه که بالای 6ماه منتظر کلیر شدن هستیم...ایشون گفت یکی از دوستانم خودش وبچه ش کلیر شدن وناچارا بدون شوهرش که کلیر نشده بود اومدن آمریکا همسرش بعد 8 ماه انتظار با سماجت با سفارت ابوظبی تماس گرفته وکسی که تلفن رو برداشته گفته چون مدیکال پرونده های بالای 6ماه باطل شده بعضا رسیدگی نمیشه .....هرچند که از نظر من شدنی نیست ولی خواستم دوستان اظهار نظر کنن

سلام به شما دوست عزیز

راستش تا اونجا که شنیدم، موضوع کلیرنس بیشتر توی سازمانهای امنیتی بررسی میشه و اصلا
سفارت کار بررسی رو انجام نمیده .
حالا ممکنه بعد از اینکه پرونده کلیر شد و به سفارت(تحت نظر وزارت خارجه) برگرده به سرعت کلیر شدن رو اعلام نکنند.

در مورد مدیکال هم درسته بعد شش ماه باطل میشه و مجددا باید انجام بشه که خیلی از دوستان اینجا اینکار رو انجام دادند.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، rezavfx ، پویا و آوا ، tico ، sanbad ، Pargosha
دوستان عزیز سلام،
دوتا سوال داشتم.
اول اینکه سفارت ارمنستان وقتی کلییر بشیم ایمیل می زنه یا فقط کیس نامبرو توی سایت اعلام می کنه؟
دوم اینکه این قضیه or باید حتما اتفاق بیفته تا کلییر بشیم یا بوده کیس هایی که or نشدن ولی کلییر شدن؟
ممنون میشم اگر سریع راهنمایی کنین چون امروز سایت سفارت ارمنستان کلی کیس جدید اعلام کرده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 18:16)علیرضا علیرضا نوشته:  دوستان عزیز سلام،
دوتا سوال داشتم.
اول اینکه سفارت ارمنستان وقتی کلییر بشیم ایمیل می زنه یا فقط کیس نامبرو توی سایت اعلام می کنه؟
دوم اینکه این قضیه or باید حتما اتفاق بیفته تا کلییر بشیم یا بوده کیس هایی که or نشدن ولی کلییر شدن؟
ممنون میشم اگر سریع راهنمایی کنین چون امروز سایت سفارت ارمنستان کلی کیس جدید اعلام کرده.

سلام دوست عزیز یکی از دوستان من از سفارت ارمنستان پیگیر کارهاش هست میگه توسایت میزنن درباره OR هم ظاهرا یکی از نشانه های کلیرشدنه ولی مرجع شما سایت سفارت هست نه سایت سیس ولی بندرت تو همین سایت دیدم که افرادی بدون or هم در سایت سفارت کلیر شدن

پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، قرباني ، Pargosha
سلام دوستان عزیزم
همونطور که گفته بودم در تاریخ 6 May تبدیل به OR شدم.
خوشبختانه امروز ساعت 11 صبح ایمیل Case Complete اومد برام و توی سایت سفارت هم Case Complete شدم.
به جون خودم دوست دارم روزی 50 نفر بیان اینجا و بگن ما کلییر شدیم. ایشالله که قسمت همه تون بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: abbasran ، armehraboon ، tomi ، پري57 ، sanbad ، Pargosha ، hosseinslm ، ELNAZ21 ، Mahsa S ، پویا و آوا ، tico ، Sor ، hoda_n64

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان