کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-06-05 ساعت 23:10)Sor نوشته:  سلام .من امروز اپديت گرفتمممم
نوع ويزا k1
تاريخ مصاحبه 7 jan ابوظبي

سلام
امیدوارم زود کلیر بشین.
ببخشید شما مرد هستین؟ میخواستم ببینم سربازیتون وضعیتتئن چه جوری بود که آپدیت داشتین تو سیس؟
یه سوال دیگه آپدیت شما تو سیس به خاطر ایمیل زدنتون که نبوده؟
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-07 ساعت 17:23)mobydick نوشته:  دیروز به سفارت آنکارا ایمیل دادیم سیس امروز آپدیت شد. با این فاصله ی کم طبیعیه به نظرتون؟ تجربه ی شما چی بوده؟
نا گفته نماند که سفارت هنوز ایمیل رو باز نکرده و جوابی هم هنوز ارسال نشده

من امروز ظهر به سفارت ایمیل زدم. 10 دقیقه نشد که جواب دادن بهم .
و بعدش نیم ساعت بعد تو سیس آپ داشتم. به همین سرعت. به نظرم برای شما هم کاملا طبیعیه.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،ممنونم
نه من مرد نيستمlol...ايميل هم نزديم
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
(2016-06-08 ساعت 00:00)hosseinslm نوشته:  
(2016-06-07 ساعت 17:23)mobydick نوشته:  دیروز به سفارت آنکارا ایمیل دادیم سیس امروز آپدیت شد. با این فاصله ی کم طبیعیه به نظرتون؟ تجربه ی شما چی بوده؟

و بعدش نیم ساعت بعد تو سیس آپ داشتم. به همین سرعت. به نظرم برای شما هم کاملا طبیعیه.
آره باید همین باشه... واسه ما هم سفارت جواب داد. جایی که باید سریع باشن نیستن! همه چیز اتوماتیک و آنلاین انجام میشه!
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
(2016-06-08 ساعت 00:36)mobydick نوشته:  
(2016-06-08 ساعت 00:00)hosseinslm نوشته:  

آره باید همین باشه... واسه ما هم سفارت جواب داد. جایی که باید سریع باشن نیستن! همه چیز اتوماتیک و آنلاین انجام میشه!
آره متاسفانه‌.این آپ سیس که بعد ایمیل زدن میخوره به درد عمشون میخوره.

مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-08 ساعت 00:44)hosseinslm نوشته:  
(2016-06-08 ساعت 00:36)mobydick نوشته:  
(2016-06-08 ساعت 00:00)hosseinslm نوشته:  من امروز ظهر به سفارت ایمیل زدم. 10 دقیقه نشد که جواب دادن بهم .
آره متاسفانه‌.این آپ سیس که بعد ایمیل زدن میخوره به درد عمشون میخوره.

تنوع واسه مون درست می کنن ! ترفندشون اینه حدس میزنن که هرکی ایمیل میده معنیش اینه که عاصی شده یه آپدیت میزنن که طرف یکم آروم شه... در مورد من که ترفندشون جواب داد ! دیگه داشت حالم از 31 مارچ بهم میخورد! با 7 جون راحت ترم!
CR1
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، Pargosha ، hosseinslm
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
CR1
پاسخ
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، قرباني ، Pargosha
(2016-06-08 ساعت 00:28)Sor نوشته:  سلام،ممنونم

خخخ .ببخشید پرسیدما.اخه از اسم کاربریتون مشخص نیست.
این آپ نشونه خوبیه.
ان شالله زودتر کلیر میشید چون خانم هستین و مشکل سربازی ندارید قاعدتا باید زودتر کلیر بشین Shy
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-06-08 ساعت 13:19)hosseinslm نوشته:  
(2016-06-08 ساعت 00:28)Sor نوشته:  سلام،ممنونم

خخخ .ببخشید پرسیدما.اخه از اسم کاربریتون مشخص نیست.
این آپ نشونه خوبیه.
ان شالله زودتر کلیر میشید چون خانم هستین و مشکل سربازی ندارید قاعدتا باید زودتر کلیر بشین Shy

har dafe ke email bezanid update mishe Smile) man 2roze pish email zadam update shod . diroz ham shoharam email zad update shod . ina kola mohem nist man fekr mikonam .
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، قرباني ، Pargosha ، hosseinslm
خواهش مي كنم ...انشالا همه بزودي كلير بشيم
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Pargosha ، hosseinslm
سلام

واقعا خدا به همه منتظران صبر بده من که دارم با یه بچه ۱ ماه دیوونه میشم، اینور حتا پاس امریکایی فرزندمو میگن همسرت نیست نمیدیم نه می‌تونم بیام ایران همسرمو ببینم نه اون این آاپ تموم می‌شه که اون بیاد، الان ۱۰ ماه همسرمو ندیدم، ۴ ماه از آاپ میگذار، هرچیم ایمیل میدم سفارت میگم پس کیی این آاپ تموم می‌شه اون نقص مدرکو که گفتین آاپ تموم شد با خودشون بیارن دوباره سفارتو براتون بفرستیم، میگن معلوم نیست کیی تموم می‌شه ممکن ۶ ماه یا بیشتر طول بکشه،دست ما نیست، نقص مدرکم وقتی‌ آاپ تموم شد با خودتون بیارین، خدایا خیلی‌ سخت شده، دیگه بریدم، تکونم نمی‌خوره، یعنی‌ واقعا نمیخواد درست بشه؟؟؟؟؟آنکارا اینطوریه یا ارمنستنو ابوظبی هم همینطور؟؟ خدایا از دعا‌ و همه چی‌ دیگه نمی‌دونم چکار کنم
واسه اینا که کاری نداره اگه بخوان کار کنن، خدایا .....همه زودتر کلیر شن...کاش رحم خدا به منو این بچه کوچیکم هم بیاد...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-10 ساعت 07:37)lupyien نوشته:  سلام

واقعا خدا به همه منتظران صبر بده من که دارم با یه بچه ۱ ماه دیوونه میشم، اینور حتا پاس آمریکایی فرزندمو میگن همسرت نیست نمیدیم نه می‌تونم بیام ایران همسرمو ببینم نه اون این آاپ تموم می‌شه که اون بیاد، الان ۱۰ ماه همسرمو ندیدم، ۴ ماه از آاپ میگذار، هرچیم ایمیل میدم سفارت میگم پس کیی این آاپ تموم می‌شه اون نقص مدرکو که گفتین آاپ تموم شد با خودشون بیارن دوباره سفارتو براتون بفرستیم، میگن معلوم نیست کیی تموم می‌شه ممکن ۶ ماه یا بیشتر طول بکشه،دست ما نیست، نقص مدرکم وقتی‌ آاپ تموم شد با خودتون بیارین، خدایا خیلی‌ سخت شده، دیگه بریدم، تکونم نمی‌خوره، یعنی‌ واقعا نمیخواد درست بشه؟؟؟؟؟آنکارا اینطوریه یا ارمنستنو ابوظبی هم همینطور؟؟ خدایا از دعا‌ و همه چی‌ دیگه نمی‌دونم چکار کنم
واسه اینا که کاری نداره اگه بخوان کار کنن، خدایا .....همه زودتر کلیر شن...کاش رحم خدا به منو این بچه کوچیکم هم بیاد...

سلام. ؛ همه سفارتهاي همين جوره ، هيچ كليري ( به جز يه مورد كه سفارتش جايه ديگه بوده ) اين سه تا سفارت تو سال ٢٠١٦ كسيو كلير نكردن !!!!!!!! ما هم مثل شما، درگيريم !!
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es ، hosseinslm
(2016-06-10 ساعت 12:53)roteil نوشته:  
(2016-06-10 ساعت 07:37)lupyien نوشته:  سلام

واقعا خدا به همه منتظران صبر بده من که دارم با یه بچه ۱ ماه دیوونه میشم، اینور حتا پاس آمریکایی فرزندمو میگن همسرت نیست نمیدیم نه می‌تونم بیام ایران همسرمو ببینم نه اون این آاپ تموم می‌شه که اون بیاد، الان ۱۰ ماه همسرمو ندیدم، ۴ ماه از آاپ میگذار، هرچیم ایمیل میدم سفارت میگم پس کیی این آاپ تموم می‌شه اون نقص مدرکو که گفتین آاپ تموم شد با خودشون بیارن دوباره سفارتو براتون بفرستیم، میگن معلوم نیست کیی تموم می‌شه ممکن ۶ ماه یا بیشتر طول بکشه،دست ما نیست، نقص مدرکم وقتی‌ آاپ تموم شد با خودتون بیارین، خدایا خیلی‌ سخت شده، دیگه بریدم، تکونم نمی‌خوره، یعنی‌ واقعا نمیخواد درست بشه؟؟؟؟؟آنکارا اینطوریه یا ارمنستنو ابوظبی هم همینطور؟؟ خدایا از دعا‌ و همه چی‌ دیگه نمی‌دونم چکار کنم

سلام. ؛ همه سفارتهاي همين جوره ، هيچ كليري ( به جز يه مورد كه سفارتش جايه ديگه بوده ) اين سه تا سفارت تو سال ٢٠١٦ كسيو كلير نكردن !!!!!!!! ما هم مثل شما، درگيريم !!

دقيقا ٢٠١٦ هيچ كلير شده اي نداريم ، انتظار به يك نوع سرطان هست هروز به خودم قول ميدم هيچ نگاهي به اين سايت ها نكنم ولي مگه ميشه فكر ادم ديوانه ميكنه
CR1  
abudahbi
interview date: april/25/2016
AP
5 update
25 اگوست کلیر
دقیقا تا خود روز کلیر شدنم هیج اطلاعاتی از من نبود تو سایت ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، قرباني ، پري57 ، Pargosha

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان