کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام دوستان...
من هم مثل شما عزیزان در انتظار کلیر شدن هستم..نوع ویزای ماK1هست..سپتامبر 2015مصاحبه داشتیم..سفارت ابوظبی ..آفیسر بهم گفت تمام مدارک کامل هست و هیچ مشکلی نیست فقط برای یه سری مراحل اداری باید منتظر بمونید...گفت دو هفته تا سه ماه زمان میبره.....متاسفانه الان نزدیک به 11ماه شده و هیچ خبری نشده نمیدونم چقدر دیگه باید منتظر موند/؟؟؟؟؟؟؟؟ یه سوال که از شما عزیزان دارم اینه که مدیکال هایی که اعتبارشون تمام شده باید مجددا تمدید کنیم یا اینکه منتظر ایمیل سفارت باشم یا به محض کلیر شدن میتونم قبلش مدیکالمو انجام بدم ...؟؟؟اخه میترسم مدیکال مجدد انجام بدم و دوباره مدت طولانی در انتظار باشم و دوباره باطل بشه!!!!!!ممنون میشم راهنماییم کنید ....به امید خبرهای خوب و خوشحالی تمام دوستان مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
(2016-06-11 ساعت 04:33)M... نوشته:  سلام دوستان...
من هم مثل شما عزیزان در انتظار کلیر شدن هستم..نوع ویزای ماK1هست..سپتامبر 2015مصاحبه داشتیم..سفارت ابوظبی ..آفیسر بهم گفت تمام مدارک کامل هست و هیچ مشکلی نیست فقط برای یه سری مراحل اداری باید منتظر بمونید...گفت دو هفته تا سه ماه زمان میبره.....متاسفانه الان نزدیک به 11ماه شده و هیچ خبری نشده نمیدونم چقدر دیگه باید منتظر موند/؟؟؟؟؟؟؟؟ یه سوال که از شما عزیزان دارم اینه که مدیکال هایی که اعتبارشون تمام شده باید مجددا تمدید کنیم یا اینکه منتظر ایمیل سفارت باشم یا به محض کلیر شدن میتونم قبلش مدیکالمو انجام بدم ...؟؟؟اخه میترسم مدیکال مجدد انجام بدم و دوباره مدت طولانی در انتظار باشم و دوباره باطل بشه!!!!!!ممنون میشم راهنماییم کنید ....به امید خبرهای خوب و خوشحالی تمام دوستان مهاجرسرا

نه تا جواب کلیرتون نیومده تمدید نکنید . بزارید همون موقع که کلیر شدید ایشالله تشریف ببرید همون کلینیکی که اولین بار رفتین مدیکال ، مجددا مدیکال بدید همراه پاستون بفرستید سفارت.
CR1  
abudahbi
interview date: april/25/2016
AP
5 update
25 اگوست کلیر
دقیقا تا خود روز کلیر شدنم هیج اطلاعاتی از من نبود تو سایت ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-06-12 ساعت 01:49)abbasran نوشته:  
(2016-06-11 ساعت 04:33)M... نوشته:  سلام دوستان...

نه تا جواب کلیرتون نیومده تمدید نکنید .  بزارید همون موقع که کلیر شدید  ایشالله  تشریف ببرید همون کلینیکی که اولین بار رفتین مدیکال ، مجددا مدیکال بدید همراه پاستون بفرستید سفارت.
ببخشید شما مسعله خدمت یا کار دولتی نداشتین؟؟؟
CR1  
abudahbi
interview date: april/25/2016
AP
5 update
25 اگوست کلیر
دقیقا تا خود روز کلیر شدنم هیج اطلاعاتی از من نبود تو سایت ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-07 ساعت 15:22)hosseinslm نوشته:  
(2016-06-07 ساعت 14:33)Pargosha نوشته:  
(2016-06-07 ساعت 13:15)hosseinslm نوشته:  من به این آدرس نمیتونم ایمیل بزنم.میگه ایمیل اشتباهه.علت چیه؟

سلام دوست عزیز من به همین آدرس ایمیل میزنم
حالا شاید به حروف بزرگ و کوچیک حساس باشه
الان ایمیلمو چک کردم
AnkaraIV@state.gov
لطفن دوباره امتحان بفرمایید

ممنون دوست عزیزم.انگار بزرگ کو چک بودن حروفش مهم بود.این آدرس آخری رو تایپ کردم ایمیله رفت.
جالب اینکه 5 دقیقه بعد جواب دادن. Wink

سلام
حالا تو ایمیل چی بگیم؟ چه متنی باشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
عذر خواهی میکنم فراموش کردم خودمو معرفی کنم... مریم هستم...آخه شنیدم پرونده هایی که مدیکالشون باطل شده از طرف سفارت پیگیری نمیشه نمیدونم واقعیت داره یا نه...؟؟؟ یه بار هم با خانوم ملیکا تماس گرفتم و موضوع رو براش گفتم جالب اینجاست که گفت هر چی زودتر مدیکالتونو تمدید کنید (چون وقت کمه) منظورشو متوجه نشدم...متاسفانه هر چی سعی کردم دیگه موفق نشدم باهاشون تماس بگیرم... این شد که سوالمو اینجا مطرح کردم .به هر حال ممنون از راهنماییتون
در جواب دوستمون هم که پرسیده بود مشکل سربازی داشتم یا کار دولتی...؟سربازی که......
کادر درمانی و بیمارستان خصوصی مشغول بودم
پاسخ
عذر خواهی میکنم فراموش کردم خودمو معرفی کنم... مریم هستم...آخه شنیدم پرونده هایی که مدیکالشون باطل شده از طرف سفارت پیگیری نمیشه نمیدونم واقعیت داره یا نه...؟؟؟ یه بار هم با خانوم (ملیکا )تماس گرفتم و موضوع رو براش گفتم جالب اینجاست که گفت هر چی زودتر مدیکالتونو تمدید کنید (چون وقت کمه) منظورشو متوجه نشدم...متاسفانه هر چی سعی کردم دیگه موفق نشدم باهاشون تماس بگیرم... این شد که سوالمو اینجا مطرح کردم .به هر حال ممنون از راهنماییتون
در جواب دوستمون هم که پرسیده بود مشکل سربازی داشتم یا کار دولتی...؟سربازی که......
کادر درمانی و بیمارستان خصوصی مشغول بودم
پاسخ
@itex@
itex jan man ro ham be liste montazerin ezafe konin
gharare ir1 bude bashe ruze mosahebe vali balaye varaghe soorati ke be hamsaram dadan neveshtan cr1
beharhal mosahebe hamsare man 10 febrieh 2016 bude hanuz ham montazerim
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، Pargosha
(2016-06-10 ساعت 07:37)lupyien نوشته:  سلام

واقعا خدا به همه منتظران صبر بده من که دارم با یه بچه ۱ ماه دیوونه میشم، اینور حتا پاس آمریکایی فرزندمو میگن همسرت نیست نمیدیم نه می‌تونم بیام ایران همسرمو ببینم نه اون این آاپ تموم می‌شه که اون بیاد، الان ۱۰ ماه همسرمو ندیدم، ۴ ماه از آاپ میگذار، هرچیم ایمیل میدم سفارت میگم پس کیی این آاپ تموم می‌شه اون نقص مدرکو که گفتین آاپ تموم شد با خودشون بیارن دوباره سفارتو براتون بفرستیم، میگن معلوم نیست کیی تموم می‌شه ممکن ۶ ماه یا بیشتر طول بکشه،دست ما نیست، نقص مدرکم وقتی‌ آاپ تموم شد با خودتون بیارین، خدایا خیلی‌ سخت شده، دیگه بریدم، تکونم نمی‌خوره، یعنی‌ واقعا نمیخواد درست بشه؟؟؟؟؟آنکارا اینطوریه یا ارمنستنو ابوظبی هم همینطور؟؟ خدایا از دعا‌ و همه چی‌ دیگه نمی‌دونم چکار کنم
واسه اینا که کاری نداره اگه بخوان کار کنن، خدایا .....همه زودتر کلیر شن...کاش رحم خدا به منو این بچه کوچیکم هم بیاد...
خدا بهتون صبر بده البته به هممون که این روزهای سخت و بلاتکلیفی وزودتر تموم کنیم امیدوترم شما و فرزند کوچولوتون که هیچ گناهی نداره که از پدرش اینجوری دور بمونه زودتر وهرچه سریعتر بتونید در کنار هم به آرامش برسین وزندگی جدیدی رو شروع کنید.ما همه همدردیم نمیدونم اگه از اول شروع پرونده میدونستیم که این روزهارو در پیش داریم بازم ادامه میدادیم یا نه ؟ولی الان باید به امید روزهای خوب باشیم که خیلی هم نزدیکه من مطمئن هستم که کائنات و جهان هستی جواب این همه دوری و سختی مارو با انرژی مثبتی که با اتحاد هم براش میفرستیم بزودی خواهد داد.
F2A
pd:20 oct2013
مصاحبه :JAN 2016 ارمنستان
نتيجه:AP
تاریخ کلیری:july 2016
ورودبه آمریکا:oct 2016

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، hosseinslm ، Pargosha
(2016-06-12 ساعت 03:27)M... نوشته:  عذر خواهی میکنم فراموش کردم خودمو معرفی کنم... مریم هستم...آخه شنیدم  پرونده هایی که مدیکالشون باطل شده از طرف سفارت پیگیری نمیشه نمیدونم واقعیت داره یا نه...؟؟؟ یه بار هم با خانوم (م.الف )تماس گرفتم و موضوع رو براش گفتم جالب اینجاست که گفت هر چی زودتر مدیکالتونو تمدید کنید (چون وقت کمه) منظورشو متوجه نشدم...متاسفانه  هر چی سعی کردم دیگه موفق نشدم باهاشون تماس بگیرم... این شد که سوالمو اینجا مطرح کردم  .به هر حال ممنون از راهنماییتون
کادر درمانی و بیمارستان  خصوصی مشغول بودم

سلام ما هم بالای یکسال هست که منتظریم در باره مدیکال هم خدممتان عرض بشود یکی از دوستان که مورد شما رو درباره تمدید مدیکال پیگیر بود بعد 8ماه از مصاحبه مدیکالش روتمدید کرد وبرد سفارت ابوظبی که آنها بهش گفتند هرزمان کلیر شدی میبایست تجدید مدیکال رو می اوردی نیازی نبود!!!!! Cool

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha ، hosseinslm
(2016-06-12 ساعت 06:18)lupyien نوشته:  @itex@
itex jan man ro ham be liste montazerin ezafe konin
gharare ir1 bude bashe ruze mosahebe vali balaye varaghe soorati ke be hamsaram dadan neveshtan cr1
beharhal mosahebe hamsare man 10 febrieh 2016 bude hanuz ham montazerim
اسمتو خودت باید اضافه کنی از اینجا

http://bit.ly/1azkr92

وقتی کلیر شدی به ایتکس بگو اسمتو توی سایت بزنه کلیر شدی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان كسي اينجا بوده كه تو هواپيمايي بوده باشه ميخوام بدونم چقدر طول كشيده كه كلير بشه

پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشيد مي شه لطفا بگيد ويزاتون چي بوده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
امیدوارم هر چه زودتر همه این گردونه سخت رو طی کنن و از این بلا تکلیفی رها بشن واقعا شرایط دردناکیه دوری از خانواده و عزیزان .
دوستان خوب pargosha و armehraboon و mobedyek و badboyeوسایل عزیزان منتظر خبرای خوب هستیم
دوستان مرسی که هستین و سبب دلگرمی تو راهی که واقعا نمیدونیم چی میشه
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان: mobydick ، Pargosha
سلام دوستان کیس ما بعد 1 سال از مصاحبه تو سایت سیس Expiring Soon شد لطفا دوستان با تجربه نظر بدن ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-04 ساعت 02:41)mordadi نوشته:  سلام دوستان
يك تجربه بگم خدمتتون .
من روز 2july تو سيس بروز شدم .كه چشتون روز بد نبينه سر تيترش شده بود expiring soon و همون متن مشهورش كه ميگه تو ديگه همه چيت كنسل شده و كلي از اين داستانا .
بعد من بلافاصله ايميل زدم كه بابا خودتون گفتين بايد منتظر باشين و  اين كه من در 2و 3 ايميل اخيرم با شما در تماس بودم چرا سيس اينجور ميگه ؟
آخه يك قسمتشم ميگه تو دنبال نكردي و جواب ندادي و اين چيزا.
خلاصه اول صبح تو سايت سيس بلافاصله status رو برگردوندن به همون حالت admin processing و جواب ايميل رو دادن كه منتظر شمارتون تو سايت ما باشين هنوز admin process شما تموم نشده .
اينو گفتم كه دوستاني كه بعد از  ما هستن بدونن اگه نزديك يكسال هستن و يا يكسالشون بگذره (مثل بهنام جان و من) احيانا يك همچين status ي خوردن .نگران نباشن . چيز خاصي نيست وحتي اگه ايميل هم نزنن تو بروز رساني بعدي خود به خود درست ميشه .
--

مشکلی نیست tomi نگران نباش .
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، mobydick ، armehraboon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان