کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام دوستان
مایلم یکی از پدیده های سایت ‎ceac‎ رو بهتون معرفی کنم، خیلی جالبه امروز اومدم سایتو چک کنم نزدیک بود قلبم وایسه،بعد از ۳۲۰رو انتظار در AP دیدم کیسمون رو زده ‎expiring‎ soon...با توضیحات مبنی بر این که شما نزدیک ۱سال صبر کردید ولی پیگیری نکردید و الی آخر.
بعد از تحقیقات زیاد تو نت و اینا فهمیدم که این یه اشتباه تو سایت ceacهست. اینو گفتم که اگر یه روز با این پیغام رو به رو شدید ناراحت نشین!
موفق و پیروز باشید

اینم رو یکی دیگه نوشته بود کپی کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، قرباني ، M... ، mobydick ، hosseinslm ، armehraboon ، Pargosha
[/quote]

دوست عزيز اين مورد expire soon براى يكى از دوستان در كليرنس ازدواج نامزدى حدود ٢ ماه پيش اتفاق افتاد كه ‎itex‎ عزيز بر اساس تجربه گفت مشكلى نيست و بعد مدت درست شد سعى ميكنم كه صفحه مورد نظر را پيدا كنماطلاع بدم
[/quote]

سلام
بالاخره امروز جواب دادن و از حالت expiring soon به AP تغییر دادن.
Please disregard that message.  We have already update the system.  
Your case is still pending admin processing, kindly continue to check the website.
Thank you
[/quote]

.
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، قرباني ، M... ، mobydick ، hosseinslm
(2016-06-12 ساعت 23:10)alireza55 نوشته:  
(2014-07-04 ساعت 02:41)mordadi نوشته:  سلام دوستان
يك تجربه بگم خدمتتون .
من روز 2july تو سيس بروز شدم .كه چشتون روز بد نبينه سر تيترش شده بود expiring soon و همون متن مشهورش كه ميگه تو ديگه همه چيت كنسل شده و كلي از اين داستانا .
بعد من بلافاصله ايميل زدم كه بابا خودتون گفتين بايد منتظر باشين و  اين كه من در 2و 3 ايميل اخيرم با شما در تماس بودم چرا سيس اينجور ميگه ؟
آخه يك قسمتشم ميگه تو دنبال نكردي و جواب ندادي و اين چيزا.
خلاصه اول صبح تو سايت سيس بلافاصله status رو برگردوندن به همون حالت admin processing و جواب ايميل رو دادن كه منتظر شمارتون تو سايت ما باشين هنوز admin process شما تموم نشده .
اينو گفتم كه دوستاني كه بعد از  ما هستن بدونن اگه نزديك يكسال هستن و يا يكسالشون بگذره (مثل بهنام جان و من) احيانا يك همچين status ي خوردن .نگران نباشن . چيز خاصي نيست وحتي اگه ايميل هم نزنن تو بروز رساني بعدي خود به خود درست ميشه .
--

مشکلی نیست tomi نگران نباش .

به جای تامی قلب من ریخت.
خدارو صد هزاز مرتبه شکر که مشکلی نیست.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، tomi ، Pargosha
وای خدا میدونه چه حالی شدید...!!!!خدا رو شکر که مشکلی پیش نیومده
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi
Ghalbam rikht paein, yani hame parvaneha mikhad ye sal tool bekeshe?!!!shoma azizan che sabri darin, , vay... email chi migan migin ye sal tool keshide?
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
(2016-06-12 ساعت 06:18)lupyien نوشته:  @itex@
itex jan man ro ham be liste montazerin ezafe konin
gharare ir1 bude bashe ruze mosahebe vali balaye varaghe soorati ke be hamsaram dadan neveshtan cr1
beharhal mosahebe hamsare man 10 febrieh 2016 bude hanuz ham montazerim

من الان شهر مصاحبه شما رو نمیدونم که اضافه کنم توی لیست. لینک ورود به انجمن در امضای من هست.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: M... ، Pargosha
(2016-06-12 ساعت 23:15)alireza55 نوشته:  سلام دوستان
مایلم یکی از پدیده های سایت ‎ceac‎ رو بهتون معرفی کنم، خیلی جالبه امروز اومدم سایتو چک کنم نزدیک بود قلبم وایسه،بعد از ۳۲۰رو انتظار در AP دیدم کیسمون رو زده ‎expiring‎ soon...با توضیحات مبنی بر این که شما نزدیک ۱سال صبر کردید ولی پیگیری نکردید و الی آخر.
بعد از تحقیقات زیاد تو نت و اینا فهمیدم که این یه اشتباه تو سایت ceacهست. اینو گفتم که اگر یه روز با این پیغام رو به رو شدید ناراحت نشین!
موفق و پیروز باشید

اینم رو یکی دیگه نوشته بود کپی کردم.

با سلام به شما دوست عزیز

با توجه به اینکه یکسال از زمان مصاحبه شما گذشته آیا شما باید مجددا مصاحبه بشید؟

(چیزی در این مورد شنیدید کلا؟)
سایر دوستان اطلاعاتی در این خصوص دارند ؟

با سپاس
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
پرونده من یک سال طول نکشیده ،این متن مربوط به یکی دیگه بود ک من کپی کردم،من 294 روزه که منتظرم ، مصاحبه مجدد هم برای همه اتفاق نمیافته، دلیلشم معلوم نیست.اگه هم پیش بیاد به نظرم بد نیست،چون شاید ویزای طرفو همون موقع بدن ،یا مدت کوتاهی بعد از مصاحبش.بهتر از اینه که 1 سال دیگه هم احتمالا منتظر میموند.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، hosseinslm
یعنی‌ چی‌؟؟؟یعنی‌ میخوان همه پروندهارو ۱ سال طول بدن؟؟الان تابستونو بدم انتخابات....یعنی‌ واقعا امیدی نیست همون ۶ ماه جواب بدن؟چرا از ۲۰۱۶ هیچ خبری نمی‌شه؟؟نمی‌شه هیچ‌کاری کرد؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
نه .تقریبا همه زیر 6 ماه طول میکشه کارشون.ماها رو که میبینید بد شانس های این پروسه هستیم.واگرنه من خودم با نزدیک به 40 نفر دیگه قبلا اینجا بودم،الان هیچکدومشون نیستن،همه کلیر شدن،همشونم مث شما نگران بودن،الان دارن کارای گرین کارتشونو میکنن،طبق گفته سایت خود سفارت از هر 100 نفر فقط 1 نفر کارش بیشتر از 6 ماه طول میکشه،که طبق تجربه هم به نظر من درست هست این گفتشون.
اینه که اینقد ماها رو نبینیدو نا امید بشید،ماها اینطور که معلومه داستانمون جداست.
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، armehraboon ، hosseinslm
(2016-06-13 ساعت 09:50)alireza55 نوشته:  نه .تقریبا همه زیر 6 ماه طول میکشه کارشون.ماها رو که میبینید بد شانس های این پروسه هستیم.واگرنه من خودم با نزدیک به 40 نفر دیگه قبلا اینجا بودم،الان هیچکدومشون نیستن،همه کلیر شدن،همشونم مث شما نگران بودن،الان دارن کارای گرین کارتشونو میکنن،طبق گفته سایت خود سفارت از هر 100 نفر فقط 1 نفر کارش بیشتر از 6 ماه طول میکشه،که طبق تجربه هم نظر من درست هست این گفتشون.
اینه که اینقد ماها رو نبینیدو نا امید بشید،ماها اینطور که معلومه داستانمون جداست.

علیرضا جان فعلا که 5 ماه از 2016 هم گذشت هیچ خبری از کلیر 5-6 ماه منتظراهم نیست.
فکر کنم دیگه یواش یو اش دوره این حرف تموم بشه که زیر 6 ماه اکثرا کلیر میشن.
سایت سفارت نوشته همه نهایت زیر 6 ماه کلیر میشن ولی وقتی بالای 6 ماهم بشه ایمیل بزنی کاری نمیکنن.نهایت یه آپ سیس واسه ایمیلی که زدی
من از اون وقتی که مصاحبه شدم و اینجا رو میبینم بیشتریا دارن بالای 6 ماه کلیر میشن.
ماهم داستانمون مثل شماس.چند وقت دیکه شاید منم بیام بگم 300 روز انتظار.
ولی انسان به امید زندس.چیزی که هست اینه که این دوره سخت زندگی هم تموم میشه و میگذره.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، tomi ، Pargosha
دورش ک به نظر من تموم نشده،اخرینش میلاد مگنت بود ک دیدی همین چند روز پیش کلیر شد،نزدیک به 6 ماه شد،بقیه هم همین بودن .حتی یکی دونفر نزدیک به 7 ماه، ولی خوب شایدم بیشتر از 6 ماه شد. اگه هم 300 روز منتظر موندی .راحت احتمال یه 400 روز دیگه بعد از اونو هم بده،یعنی 2 سال،نباید امیدو از دست داد،ولی خوب احتمال اینه که 2 سال هم بشه رو نباید رد کرد،من خودم الان میگم اینا ک اینکارو با من کردن 300 روزه منتظرم،پس ممکنه 400 روز دیگه هم سر کارشون باشم،تقریبا برگشتم به زندگی عادی،سعی میکنم چیزاییو ک اینجا دارم برای خودم پررنگ تر کنم ،زبان بخونم هر روز و بیشتر از هفته ای یک بار سایتو چک نمیکنم،یعنی حوصلشو دیگه ندارم.اینطوریم روزا راحت تر میگذره.البته این چیزا ارادی نیست وقتی خسته بشی خود به خود اینجوری میشی
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، mulan1979 ، hosseinslm ، milad_magnet
امروز یک سال و 2ماه و 6 روز انتظار.....
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، tomi ، mulan1979 ، armehraboon ، hosseinslm
سلام وتشکر بابت جوابیه وکامنت های دوستان درمورد مطلبی که نوشته بودم......خدمت دوستان گلم حسین آقا وعلیرضای عزیز عرض کنم اونچه که من از لیدر 2 تاسفارت ووکیل پتیشنرمون گرفنم این بود که متاسفانه روند کلیر شدن در یکی دوسال گذشته کندتر شده دلیلش رو هم کسی نمیدونه به هرحال باید صبرکنیم وخودمون رو موازی زندگی عادی قرار بدیم هر چند که من هم مثل شما هستم و ما منتظران از وضعیت روحی هم خبر داریم برای همه آرزوی موفقیت ونهایت کلیر شدن دارم

پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، armehraboon ، hosseinslm
(2016-06-13 ساعت 12:54)tomi نوشته:  سلام وتشکر بابت جوابیه وکامنت های دوستان درمورد مطلبی که نوشته بودم......خدمت دوستان گلم حسین آقا وعلیرضای عزیز عرض کنم اونچه که من از لیدر 2 تاسفارت ووکیل پتیشنرمون گرفنم این بود که متاسفانه روند کلیر شدن در یکی دوسال گذشته کندتر شده دلیلش رو هم کسی نمیدونه به هرحال باید صبرکنیم وخودمون رو موازی زندگی عادی قرار بدیم هر چند که من هم مثل شما هستم و ما منتظران از وضعیت روحی هم  خبر داریم برای همه آرزوی موفقیت ونهایت کلیر شدن دارم
مرسی تامی جان
بله دقیقا واقعا فقط ماها هستیم که از وضعیت روحی همدیگه خبر داریم.همین دلیل سرزدن هر روز من به این تاپیکه
امیدوارم سرعت کلیر شدن مثل ماه فوریه بشه.اون موقع سرعت کلیری خوب بود.نمیدونم علتش چی بود.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان