کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
2016 hichkio shoru nakardan clear konan to??
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68
(2016-06-14 ساعت 02:10)roteil نوشته:  
(2016-06-14 ساعت 01:55)mobydick نوشته:  
شروع کن Grey's anatomy رو از فصل اول ببین [emoji23]  هر روز یه اپیزود حالا حالاهام نمی خوان تمومش کنن[emoji23] .... انصافاً تو و میلاد مگنت دو نفری بودین که انتظار داشتم همین روزا کلیر شین که پنجاه درصد انتظارم هنوز محقق نشده! به امید اون روز

اميد وارم شما هم زودتر  كلير بشين [emoji4]
راستش مي خوام حريم سلطان و شروع كنم !! [emoji23] كلا تا قسمت ١٠٠٠٠ مي ره [emoji23][emoji23]
[/quote]
چه باحال  Smile  بچه ها من تو دوره ای که منتظر بودیم تا مصاحبه , ۳ , ۴ بار grey's anatomy دوره کردم !شاید هم بیشتر  Smile  برای زبان هم خیلی خوبه , friends هم همینطور  Wink  میگذره تمام این روز ها , ایشالا وقتی اومدین خاطره این روزهای انتظار خیلی محو و دور به نظر میرسه , انگار مال خیلی وقت پیشه  , حد اقل برای من اینطوریه , برای همتون آرزوی صبر و بردباری و البته clearnce دارم به زودی زود   ,الهی آمین Rolleyes
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Pargosha
من که برای اینکه بتونم مرخصی بگیرم برم مصاحبه مجبور شدم به رئیسم بگم و تاکید کردم مساله شخصی حساب میشه و نمی خوام توی شرکت پخش بشه. از روزی که برگشتم از امارات هر روز از رئیسم گرفته تا راننده ها و ابدارچی ها ازم می پرسن کلیر نشدی هنوز؟ جایگزینم هم استخدام کردن، اگه تا یکی دو ماه دیگه کلیر نشم هم حتما عذرمو می خوان
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، hosseinslm ، m_vaziran
دوستان یه سئوال
آیا سایت آنکارا جدیدا هروز آپدیت می شه. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما ها هم هر یک روز درمیان یا هر دو روز یه بار تو سایت انکارا آپ دیدت دارید؟؟؟؟ سیس که مطلقا 2 ماه من آپدیت نداشتم و ندارم اما جدیدا این آنکارا دایما اپ دیت می کنه. می خوام بدونم آپ دیت واسه همه انجام می شه در سایت . یا فرق دارن.
ممنون
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-14 ساعت 13:35)مهسا20132013 نوشته:  دوستان یه سئوال
آیا سایت آنکارا جدیدا هروز آپدیت می شه. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما ها هم هر یک روز درمیان یا هر دو روز یه بار تو سایت انکارا آپ دیدت دارید؟؟؟؟ سیس که مطلقا 2 ماه من آپدیت نداشتم و ندارم اما جدیدا این آنکارا دایما اپ دیت می کنه. می خوام بدونم آپ دیت واسه همه انجام می شه در سایت . یا فرق دارن.
ممنون

اين آپديت هايه انكارا ماله سيستم خوده سايته و عموميه !
سيس مهمه اون اهميت نداره
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا20132013 ، hosseinslm ، Pargosha
بله اپدیت میشه و عمومی هست . شما فعلا تا یه مدت سیس رو فقط چک کن . اول توی سیس چند تا اپدیت میشی. بعد / توی سیس به or تبدیل میشه . بعد از or . یکی دو هفته بعدش . شایدم بیشتر توی سایت انکارا complete میشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا20132013 ، Pargosha
عجب دو گانگی درد آوریه . از یه طرف دوست داری روزها هر چه سریعتر بگذرن تا روز کلیر شدن برسه . از اونطرف اینا روزهای عمرته که داره هر روز میگذره و نمیخوای به این سادگی از دست برن.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، قرباني ، m_vaziran ، پري57 ، Mahsa S
(2016-06-14 ساعت 14:31)alireza55 نوشته:  عجب دو گانگی درد آوریه . از یه طرف دوست داری روزها هر چه سریعتر بگذرن تا روز کلیر شدن برسه . از اونطرف اینا روزهای عمرته که داره هر روز میگذره و نمیخوای به این سادگی از دست برن.
کلا درد آوره. چشم انتظاریم به یه سایت
علیرضا یکی از بچه ها بود چند روز پیش بعد مدت زیادی orشده بود.خبر داری ایمیل کلیریش اومد یا نه؟ دیگه خبری ازش نشد.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-14 ساعت 14:31)alireza55 نوشته:  عجب دو گانگی درد آوریه . از یه طرف دوست داری روزها هر چه سریعتر بگذرن تا روز کلیر شدن برسه . از اونطرف اینا روزهای عمرته که داره هر روز میگذره و نمیخوای به این سادگی از دست برن.

دوست عزیز واقعا درست می فرمایید. خودم شخصا کلافم. اصلا این روزها زندگی نمی کنم .فقط شب و روز رو می شمرم که فقط بگذره . اصلا از وقتی که ارسال مدارک بعد از 12 13 سال شروع شد هر روز روز شماری می کنم. این کلیرنس که بماند که چه خونی به دل ما کرده . روزهایی رو که یاید با عزیزانی که از شون دور می شم بیشتر باشم و بیشتر درکنارشون باشم رو دارم تو استرس می گذرونم .تو اضطراب. حالا همه اینا یه طرف . پرس و جوی هر دقیقه دوست و دشمن رو کجای دلم بزارم
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، hosseinslm ، قرباني ، Pargosha
(2016-06-14 ساعت 14:38)hosseinslm نوشته:  
کلا درد آوره.کلا چشم انتظاریم.
علیرضا یکی از بچه ها بود چند روز پیش بعد مدت زیادی orشده بود.خبر داری ایمیل کلیریش اومد یا نه؟ دیگه خبری ازش نشد.
نه کیو میگی؟ sanbad?من از کسی خبر ندارم،ولی هر کی or شد کلیر شده به حساب میاد دیگه ،احتمالا داره زندگیشو جمو جور میکنه و خوشحاله ک داره میره. کلا اینجا محل درد و دلداریه Big Grin جای خوشحالا نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، پري57 ، Mahsa S
(2016-06-14 ساعت 14:49)alireza55 نوشته:  
(2016-06-14 ساعت 14:38)hosseinslm نوشته:  
کلا درد آوره.کلا چشم انتظاریم.
نه کیو میگی؟ sanbad?من از کسی خبر ندارم،ولی هر کی or شد کلیر شده به حساب میاد دیگه ،احتمالا داره زندگیشو جمو جور میکنه و خوشحاله ک داره میره. کلا اینجا محل درد و دلداریه  Big Grin  جای خوشحالا نیست.

آره سند باد رو میگم. ان شاالله موفق باشه. Wink
محل درد و دلداریه.مرهم این دل وامونده هم orشدن تو سیس و کلیر شدنه Big Grin Big Grin
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
بچها سلام:

شما که دیگه وضعیت منو می‌دونین حتما، حالا یه سوال دارم، پروندهارو که از سفارت آنکارا میفرستن امریکا کجا میفرستن؟؟؟؟من به NVC ایمیل دادم که پرواندم اونجاست یا نه شرایط چیه، گفتن ما برسیمونو انجام دادیمو پروندهرو ما ۱۵ ژانویه ۲۰۱۶ یعنی‌ قبل مصاحبه همسرم، فرستادیم سفارت. سوال دارین از سفارت بپرسینو اینا... پس اگه پرونده NVC نیس کجاست؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-14 ساعت 23:02)lupyien نوشته:  بچها سلام:

شما که دیگه وضعیت منو می‌دونین حتما، حالا یه سوال دارم، پروندهارو که از سفارت آنکارا میفرستن آمریکا کجا میفرستن؟؟؟؟من به NVC ایمیل دادم که پرواندم اونجاست یا نه شرایط چیه، گفتن ما برسیمونو انجام دادیمو پروندهرو ما ۱۵ ژانویه ۲۰۱۶ یعنی‌ قبل مصاحبه همسرم، فرستادیم سفارت. سوال دارین از سفارت بپرسینو اینا... پس اگه پرونده NVC نیس کجاست؟؟؟؟

پروندتون سفارته و شروع ميكنن استعلام گرفتن از جاهاى مختلف براى كلير كردن پروندتون

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، tico
(2016-06-14 ساعت 23:54)hamidoo_b نوشته:  
(2016-06-14 ساعت 23:02)lupyien نوشته:  بچها سلام:

شما که دیگه وضعیت منو می‌دونین حتما، حالا یه سوال دارم، پروندهارو که از سفارت آنکارا میفرستن آمریکا کجا میفرستن؟؟؟؟من به NVC ایمیل دادم که پرواندم اونجاست یا نه شرایط چیه، گفتن ما برسیمونو انجام دادیمو پروندهرو ما ۱۵ ژانویه ۲۰۱۶ یعنی‌ قبل مصاحبه همسرم، فرستادیم سفارت. سوال دارین از سفارت بپرسینو اینا... پس اگه پرونده NVC نیس کجاست؟؟؟؟

پروندتون سفارته و شروع ميكنن استعلام گرفتن از جاهاى مختلف براى كلير كردن پروندتون

agha hamid shoma chand mah bade mosahebe clear shodid???sarbazi moshkel nadashtid???pas chera sefara mige daste ma nisto az in harfa!!!rooze mosahebe be hamsaram goftan mifrestan washington, pas sefarate chera inghad tool midan???
پاسخ
تشکر کنندگان:
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا