کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-06-13 ساعت 13:31)hosseinslm نوشته:  
(2016-06-13 ساعت 12:54)tomi نوشته:  سلام وتشکر بابت جوابیه وکامنت های دوستان درمورد مطلبی که نوشته بودم......خدمت دوستان گلم حسین آقا وعلیرضای عزیز عرض کنم اونچه که من از لیدر 2 تاسفارت ووکیل پتیشنرمون گرفنم این بود که متاسفانه روند کلیر شدن در یکی دوسال گذشته کندتر شده دلیلش رو هم کسی نمیدونه به هرحال باید صبرکنیم وخودمون رو موازی زندگی عادی قرار بدیم هر چند که من هم مثل شما هستم و ما منتظران از وضعیت روحی هم  خبر داریم برای همه آرزوی موفقیت ونهایت کلیر شدن دارم
مرسی تامی جان
بله دقیقا واقعا فقط ماها هستیم که از وضعیت روحی همدیگه خبر  داریم.همین دلیل سرزدن هر روز من به این تاپیکه
امیدوارم سرعت کلیر شدن مثل ماه فوریه بشه.اون موقع سرعت کلیری خوب بود.نمیدونم علتش چی بود.
دوستان خدا رحم کنه از این کند تر نشه . با توجه به اتفاق و حادثه اخیر در امریکا و مرگ 50 نفر از مردم . حالا نوبت ما که شد بلا از در و دیوار می ریزه تو امیرکا . اینا هم زبانم لال پروسه ما رو کندتر می کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، Mahsa S ، محبوبه. 68 ، Pargosha
(2016-06-13 ساعت 13:46)مهسا20132013 نوشته:  
(2016-06-13 ساعت 13:31)hosseinslm نوشته:  
(2016-06-13 ساعت 12:54)tomi نوشته:  سلام وتشکر بابت جوابیه وکامنت های دوستان درمورد مطلبی که نوشته بودم......خدمت دوستان گلم حسین آقا وعلیرضای عزیز عرض کنم اونچه که من از لیدر 2 تاسفارت ووکیل پتیشنرمون گرفنم این بود که متاسفانه روند کلیر شدن در یکی دوسال گذشته کندتر شده دلیلش رو هم کسی نمیدونه به هرحال باید صبرکنیم وخودمون رو موازی زندگی عادی قرار بدیم هر چند که من هم مثل شما هستم و ما منتظران از وضعیت روحی هم  خبر داریم برای همه آرزوی موفقیت ونهایت کلیر شدن دارم
مرسی تامی جان
بله دقیقا واقعا فقط ماها هستیم که از وضعیت روحی همدیگه خبر  داریم.همین دلیل سرزدن هر روز من به این تاپیکه
امیدوارم سرعت کلیر شدن مثل ماه فوریه بشه.اون موقع سرعت کلیری خوب بود.نمیدونم علتش چی بود.
دوستان خدا رحم کنه از این کند تر نشه . با توجه به اتفاق و حادثه  اخیر در آمریکا و مرگ 50 نفر از مردم .  حالا نوبت  ما که شد بلا از در و دیوار می ریزه تو امیرکا . اینا هم زبانم لال پروسه ما رو کندتر می کنن.

هیچ صحبت یا حرف خاصی نمیشه زد چون کل پروسه مبهمه.نمیشه نظر دقیقی داد.
ولی دیگه از اینی که هست کند تر نمیشه.خیالتون راحت Wink
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یه چیزی تعریف کنم که قطعا شما ها هم شاید بهش برخورد کرده باشید
5 سال پیش دوستی داشتم که می دونست که من (به همراه همسر و بچم)پرونده ای واسه امریکا داریم و اف فور هستیم. ازم پرسید چقدمونده کارت درست شه گفتم 5 سال دیگه .می گفت بابا اینکارا چیه بشین زندگیت و بکن . گذشت و یک سال بعدش با همسرش نمی دونم از چه طریقی(البته مطمینم مهاجرتی نبود کیسشون) رفتن و امریکا و هر سال هم یه بار میامد ایران .امسال هم رفته دانشگاه و داره درس می خونه . مادرشم هر ا ز چند گاهی با تمسخر از مادر من می پرسه این کار دختر شما درست نشد.؟ دختر من زودتر از دختر تو هم امریکا رفته هم داره درس می خونه. می خوام بگم الهی خدا به هر کی هر امکانی و نعمتی که می ده اول جنبش و بده . برای دوستم ارزوی موفقیت می کنم چون قلبا دوستش دارم ولی دلم می گیره گاهی از افرادی که فکر می کنن همه چیز مسابقست.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، tomi ، Mahsa S ، alireza55 ، محبوبه. 68 ، Roo ، milad_magnet ، tico ، Pargosha
(2016-06-13 ساعت 13:59)مهسا20132013 نوشته:  دوستان یه چیزی تعریف کنم که قطعا شما ها هم شاید بهش برخورد کرده باشید
5 سال پیش دوستی داشتم که می دونست که من (به همراه همسر و بچم)پرونده ای واسه آمریکا داریم و اف فور هستیم.  ازم پرسید چقدمونده کارت درست شه گفتم 5 سال دیگه .می گفت بابا اینکارا چیه بشین زندگیت و بکن . گذشت و یک سال بعدش  با همسرش نمی دونم از چه طریقی(البته مطمینم مهاجرتی نبود کیسشون) رفتن و آمریکا و هر سال هم یه بار میامد ایران .امسال هم رفته دانشگاه و داره درس می خونه . مادرشم هر ا ز چند گاهی با تمسخر از مادر من می پرسه  این کار دختر شما درست نشد.؟ دختر من  زودتر از دختر تو هم آمریکا رفته هم داره درس می خونه.  می خوام بگم  الهی خدا به هر کی هر امکانی و نعمتی که می ده اول جنبش و بده .  برای دوستم ارزوی موفقیت می کنم  چون قلبا دوستش دارم  ولی دلم می گیره  گاهی از افرادی که فکر می کنن همه چیز مسابقست.
بنظرم اشتباهی که خیلیا تو این پروسه میکنن اینکه جار میزنن همه جا میگن که چی کار دارن میکنن.چون اینجوری نمیشه از انرژی منفی هایی که دیگران میدن در امان موند.
بنظرم اشتباه کردی به کسایی که نباید میگفتی گفتی.اینجوری آرامش آدم به هم میخوره و بیشتر استرس میگیره.
چند وقت از مصاحبتون میگذره ؟ اگه براتون امکان داره تو امضاتون اضافه کنید.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet
(2016-06-13 ساعت 14:07)hosseinslm نوشته:  
(2016-06-13 ساعت 13:59)مهسا20132013 نوشته:  دوستان یه چیزی تعریف کنم که قطعا شما ها هم شاید بهش برخورد کرده باشید
5 سال پیش دوستی داشتم که می دونست که من (به همراه همسر و بچم)پرونده ای واسه آمریکا داریم و اف فور هستیم.  ازم پرسید چقدمونده کارت درست شه گفتم 5 سال دیگه .می گفت بابا اینکارا چیه بشین زندگیت و بکن . گذشت و یک سال بعدش  با همسرش نمی دونم از چه طریقی(البته مطمینم مهاجرتی نبود کیسشون) رفتن و آمریکا و هر سال هم یه بار میامد ایران .امسال هم رفته دانشگاه و داره درس می خونه . مادرشم هر ا ز چند گاهی با تمسخر از مادر من می پرسه  این کار دختر شما درست نشد.؟ دختر من  زودتر از دختر تو هم آمریکا رفته هم داره درس می خونه.  می خوام بگم  الهی خدا به هر کی هر امکانی و نعمتی که می ده اول جنبش و بده .  برای دوستم ارزوی موفقیت می کنم  چون قلبا دوستش دارم  ولی دلم می گیره  گاهی از افرادی که فکر می کنن همه چیز مسابقست.
بنظرم اشتباهی که خیلیا تو این پروسه میکنن اینکه جار میزنن همه جا میگن که چی کار دارن میکنن.چون اینجوری نمیشه از انرژی منفی هایی که دیگران میدن در امان موند.
بنظرم اشتباه کردی به کسایی که نباید میگفتی گفتی.اینجوری آرامش آدم به هم میخوره و بیشتر استرس میگیره.
دوست عزیز بنده شخصا با صحبت شما موافقم اما چه کنم از این مادر ساده دلم .که الان فقط خواجه حافظ شیرازی جریان ما رو نمی دونه . ایشون به خانم همسایه گفته بودن د ایشان هم به دخترشون منتقل کردند و باقی ماجرا. راستی دوست عزیز از کجا باید اضافه مپکنم اطلاعاتم را . بنده بلد نیستم.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
منکه دیگه هر کی میپرسه میگم دیگه امیدی نیست Big Grin جوابشون منفیه دیگه، خانوادمم باور کردن.اینقد حس خوبیه .کسی نمیدونه چخبره Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، tomi ، Mahsa S ، پري57 ، محبوبه. 68 ، milad_magnet
(2016-06-13 ساعت 14:14)مهسا20132013 نوشته:  
(2016-06-13 ساعت 14:07)hosseinslm نوشته:  
دوست عزیز  بنده شخصا با صحبت شما موافقم اما چه کنم از این مادر ساده دلم .که الان فقط خواجه حافظ شیرازی جریان ما رو نمی دونه . ایشون به خانم همسایه گفته بودن د ایشان هم به دخترشون منتقل کردند و باقی ماجرا. راستی دوست عزیز  از کجا باید اضافه مپکنم اطلاعاتم را . بنده بلد نیستم.

ان شاالله که درست میشه.هدف مامانتونم خیر بوده.اونم بنده خدا منظوری نداشته از تعریف کردن.ولی چه کنیم که دهن مردم رو نمیشه بست.همیشه تو هر شرایط یه حرف و اظهار نظری واسه گفتن دارن متاسفانه.
برای گذلشتن امضا اون بالا سمت راست روی کنترل پنل کاربر کلیل کنید بعد پایین صفحه سمت راست تغییر امضا رو بزنید.تو صفحه جدیدی که باز میشه یه کادر هست.داخل کادر امضاتون که شامل شروع زمان پروسه -تاریخ مصاحبه .نام سفارتتون و تاریخ مصاحبه و نتیجشو بنویسید.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا20132013
(2016-06-13 ساعت 14:16)alireza55 نوشته:  منکه  دیگه هر کی میپرسه میگم دیگه امیدی نیست  Big Grin  جوابشون منفیه دیگه، خانوادمم باور کردن.اینقد حس خوبیه .کسی نمیدونه چخبره  Wink

کار درستی میکنی . اینجوری کمتر اذیت میشی. Wink
من که پدر مادرم هرموقع تو آمریکا تیراندازی میشه احتمال ویزا دادن منو طبق معادلات خودشون کم میکنن. دقیقا نمیدونم چرا Big Grin
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، tico
اره اینجوری خیلی راحت ترم،اینجوری ادم از تبو تاب این شرایط دور میشه.الان چند ماهه که دیگه کسی چیزی نمیپرسه، به چند نفرم که میدونستم از روی حسادت میپرسن یا میخوان شرایط خودشون و به رخ بکشن ،گفتم خوشبحالتون.منو که راه ندادن ،حالا ما تصمیم گرفتیم اپلی کنیم واسه پاکستان  Big Grin گفتن پروسش 2 سال بیشتر طول نمیکشه، اولش 4 چشمی نگام میکردن ،دیگه هم هیچی نپرسیدن.
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا20132013 ، hosseinslm ، tomi ، Mahsa S ، محبوبه. 68 ، tico
اینو کجا نوشته؟؟

(2015-12-14 ساعت 01:47)Nazanin_kh نوشته:  Further administrative processing of your application is required before a decision can be made regarding your eligibility for a visa. Administrative processing, on average takes four months, but we are unable to estimate the amount of time it will take for any particular applicant.
Case: F2A
priority date: 15 April 2014
Interview: 12 April 2016, Yerevan
Update ceac (بدون ایمیل):April 20th , Sep 16 , 19
دوخطی: 16 سپتامبر
OR: 16 sep
کلیر: 27 سپتامبر
تجدید آزمایش پزشکی: 10 اکتبر
تحویل پاسپورت به پست: 10 اکتبر
آپدیتهای سیس بعد از تحویل پاسپورت به پست: 11 اکتبر، 12 اکتبر، 13 اکتبر

صدور ویزا: 13 اکتبر Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
کیستون چیه؟!!!

(2016-06-13 ساعت 12:42)Mahsa S نوشته:  امروز یک سال و 2ماه و 6 روز انتظار.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
ديگه رمقي هم نداريم يه پست بزاريم !!! [emoji23]
من با خودم گفتم تا قسمت آخر سريال شهرزاد اوكي مي شه ( قسمت ٢٦ ) بعد دو قسمت ديگه اضافه شد !! شد ٢٨ قسمت !! [emoji23] الان ٢ ماه سريالش تموم شده [emoji4][emoji23]!! حالا رفتيم رو سريال game of thrones !! اونم ٢ قسمت ديگه تمومه [emoji38] كسي سريالي كه تازه شروع شده باشه سراغ نداره [emoji23][emoji23]!!( ترجيحا سريال فصل ١ باشه !![emoji28])
اميدوارم همه زودتر كلير شيم .

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
(2016-06-14 ساعت 01:50)roteil نوشته:  ديگه رمقي هم نداريم يه پست بزاريم !!! [emoji23]
من با خودم گفتم تا قسمت آخر سريال شهرزاد اوكي مي شه ( قسمت ٢٦ ) بعد دو قسمت ديگه اضافه شد !! شد ٢٨ قسمت !! [emoji23] الان ٢ ماه سريالش تموم شده [emoji4][emoji23]!! حالا رفتيم رو سريال game of thrones !! اونم ٢ قسمت ديگه تمومه [emoji38] كسي سريالي كه تازه شروع شده باشه سراغ نداره [emoji23][emoji23]!!( ترجيحا سريال فصل ١ باشه !![emoji28])
اميدوارم همه زودتر كلير شيم .

شروع کن Grey's anatomy رو از فصل اول ببین [emoji23] هر روز یه اپیزود حالا حالاهام نمی خوان تمومش کنن[emoji23] .... انصافاً تو و میلاد مگنت دو نفری بودین که انتظار داشتم همین روزا کلیر شین که پنجاه درصد انتظارم هنوز محقق نشده! به امید اون روز
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-06-13 ساعت 12:30)alireza55 نوشته:  دورش ک به نظر من تموم نشده،اخرینش میلاد مگنت بود ک دیدی همین چند روز پیش کلیر شد،نزدیک به 6 ماه شد،بقیه هم همین بودن .حتی یکی دونفر نزدیک به 7 ماه، ولی خوب شایدم بیشتر از 6 ماه شد. اگه هم 300 روز منتظر موندی .راحت احتمال یه 400 روز دیگه بعد از اونو هم بده،یعنی 2 سال،نباید امیدو از دست داد،ولی خوب احتمال اینه که 2 سال هم بشه رو نباید رد کرد،من خودم الان میگم اینا ک اینکارو با من کردن 300 روزه منتظرم،پس ممکنه 400 روز دیگه هم سر کارشون باشم،تقریبا برگشتم به زندگی عادی،سعی میکنم چیزاییو ک اینجا دارم برای خودم پررنگ تر کنم ،زبان بخونم هر روز و بیشتر از هفته ای یک بار سایتو چک نمیکنم،یعنی حوصلشو دیگه ندارم.اینطوریم روزا راحت تر میگذره.البته این چیزا ارادی نیست وقتی خسته بشی خود به خود اینجوری میشی

موافقم
دوستان اصلا اينجورى نيست كه ٤ماه و ٦ماه تموم شده. تو ماه قبل ٣نفر بودن كه كليرشون زير يك ماه انجام شد، دوتا آنكارا يكى ابوظبى، اينا كسايين كه من ديدم، كمتر از اين هم هست و بيشتر از شماهايى كه كليرنون طولانى شده هم هست كه ما نديديم. من وقتى رفته بودم مصاحبه تو سالن از ٢٠ يا ٣٠ نفرى كه ايرانى بودن و نشسته بودن پرسيدم كيا مهاجرسرايى هستين، فقط يه نفر ميدونست اين سايت چى هست!!!![emoji23](شايدم شانس من خيلى بده!)
اميدوارم كه كار همتون به زودى درست بشه و اين انتظار تموم شه.

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
(2016-06-14 ساعت 01:55)mobydick نوشته:  
شروع کن Grey's anatomy رو از فصل اول ببین [emoji23] هر روز یه اپیزود حالا حالاهام نمی خوان تمومش کنن[emoji23] .... انصافاً تو و میلاد مگنت دو نفری بودین که انتظار داشتم همین روزا کلیر شین که پنجاه درصد انتظارم هنوز محقق نشده! به امید اون روز
[/quote]

اميد وارم شما هم زودتر كلير بشين [emoji4]
راستش مي خوام حريم سلطان و شروع كنم !! [emoji23] كلا تا قسمت ١٠٠٠٠ مي ره [emoji23][emoji23]
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna ، Mahsa S

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان