کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
متاسفانه همینطوره تا الان که تغییری نکرده....سایت سیس هم چند وقت پیش که خودمون ایمیل زدیم و یه بار هم سناتور ایالتی برامون پیگیری کرد وایمیل زده بود تاریخش آپ شد وگرنه اینکه خود سایت آپ شده باشه .....خیر هنوز آپ نشده
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-06-23 ساعت 00:46)M... نوشته:  متاسفانه همینطوره تا الان که تغییری نکرده....سایت سیس هم چند وقت پیش که خودمون ایمیل زدیم و یه بار هم سناتور ایالتی برامون پیگیری کرد وایمیل زده بود تاریخش آپ شد وگرنه اینکه خود سایت آپ شده باشه .....خیر هنوز آپ نشده

خسته نباشيد ، جسارتا پيگيريه سناتور ايالتي نتيجش چي شد ؟؟
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
همون جواب همیشگی رو دادن که پرونده در مراحل اداری هست.....منتها یه کم رسمی تر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه !!! سه ماه پيش كه همسرم كلير شد و اومد پيشم ديگه وقت نكردم سربزنم به مهاجرسرا، يعني اينقدر اون شش ماه سخت گذشت كه روزي كه ايميلشو ديدم ديگه پشت سرمونو نگاه نكرديم !!!
فقط يه چيزيو الان بگم ، من ايييينقدررررر بهشون ايميل زدم كه اخرين بار واسم يه ايميل زدن كه ما تا حالا x تا إيميل از شما گرفتيم در مورد همسرتون ، ديگه إيميل نزنين، تغييري كرد خودمون خبر ميديم و هفته بعد كلير شد ، مطمئن نيستم اون إيميل ها تأثير داشت يا نه ولي مطمينم ضرر نداشت ، نترسين، پيگيري كنين ، وظيفشونه جواب بدن
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، hoda_n64 ، shahram es ، Sam-90 ، tico ، M... ، hosseinslm ، قرباني
مبارکتون باشه نازنین جان، همسر شما کدوم سفارت بودن؟
شما به چه آدرسی ایمیل می زدید؟

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-22 ساعت 15:49)alireza55 نوشته:  د،چکاریه اخه،خوب وقتی کلیر شدید مدیکال بگیرید،سفارتم نمیتونید برید،حتی موقع گرفتن ویزا هم توی سفارت دیگه راهتون نمیدن.از پست ویزا رو تحویل میگیرید.وقتتونو تلف نکنید،ولی دیدن نامزدتون نکته مثبتیه اگه یه موقع مصاحبه دوم خورد بهتون بهتره هر چقدر دیدارهاتون بیشتر بوده.

اره من ایمیل زدم ،وکیلم میزنه البته ،ماهی یه دفعه.تا حالا که نتیجه ای نداشته ،همش جوابای تکراری میدن ،میگن به ما ربطی نداره.البته وکیلم ایمیل میزنه که بگه من دارم یکاری میکنم،واگرنه مثل اینکه خودشم میدونه هیچ فایده ای نداره این ایمیلا.

سلام علیرضای عزیز اگر میگن به ما ربطی نداره یا دست سفارت نیست پس دست کیه ؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
وقتی میگن مربوط ب ما نیست در ادامه که نمیگن مربوط به کیه، ولی به نظر من مربوط به اداره مهاجرت امریکاست که یه سازمان بزرگه و فقط یه قسمت از اون اف بی ای چکه،اونا چک میکنن شما مشکل امنیتی دارید یا نه، قسمتای دیگه ای هم هستن ،مثل قسمتی که مربوط به تکس هاست،کسانی که اسپانسر شما شدن و... اداره مهاجرت امریکا یه اداره بزرگه که هر ایالت یدونشو داره،سفارت محلیه که مصاحبه شما انجام میشه،شما رو در رو میشید با نماینده امریکا،ولی تمام مراحل قبلی همینطور بعدی،توی اداره مهاجرت انجام میشه،تا موقعی که به سفارت گفته میشه میتونید ویزای طرفو بدید و سفارت به عنوان نماینده و کسی که ما بین شماست و سازمان مهاجرت اینکارو میکنه. شما اگه فک میکنید سفارت به اون کوچیکی وظیفه همه چیو داره،میشه ب من بگید اداره مهاجرت این وسط چیکارست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi
(2016-06-23 ساعت 18:46)alireza55 نوشته:  وقتی میگن مربوط ب ما نیست در ادامه که نمیگن مربوط به کیه، ولی به نظر من مربوط به اداره مهاجرت آمریکاست که یه سازمان بزرگه و فقط یه قسمت از اون اف بی ای چکه،اونا چک میکنن شما مشکل امنیتی دارید یا نه، قسمتای دیگه ای هم هستن ،مثل قسمتی که مربوط به تکس هاست،کسانی که اسپانسر شما شدن و... اداره مهاجرت آمریکا یه اداره بزرگه که هر ایالت یدونشو داره،سفارت محلیه که مصاحبه شما انجام میشه،شما رو در رو میشید با نماینده آمریکا،ولی تمام مراحل قبلی همینطور بعدی،توی اداره مهاجرت انجام میشه،تا موقعی که به سفارت گفته میشه میتونید ویزای طرفو بدید و سفارت به عنوان نماینده و کسی که ما بین شماست و سازمان مهاجرت اینکارو میکنه. شما اگه فک میکنید سفارت به اون کوچیکی وظیفه همه چیو داره،میشه ب من بگید اداره مهاجرت  این وسط چیکارست؟

سلام پتیشنرم با اداره مهاجرن ارتباط برقرار کرده بود اونا گفتن دست ما نیست دست سفارته ..واقعا هدف اینه که ادم بدونه گیر کار کجاست از اونجا اقدام کنه

پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55
اقدام برای چی؟ برای اینکه کارتون زودتر حل بشه؟ وقتی توی تعریف پروسه کلیرنس اومده از یک روز تا دو سال ممکنه طول بکشه،از نظر شما ممکنه وضعیتتون غیر عادی بیاد ولی از نظر اونا نمیاد،واقعیت اینه که تنها کاری که میتونید بکنید که اینم معلوم نیست واقعا کاری به حساب میاد یا نه ایمیل زدنه،من یکی به اندازه کافی زدم، فک میکنم در مجموع 23 تا ایمیل زدم .و تا بحال هیچی. به نظرمم کسی اونجا ننشسته به خودش بگه وای این چقد ایمیل میزنه،خستمون کرده بزارید ویزاشو بدیم بره دنبال کارش،و بقیه رو همچنان منتظر بزاریم.
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، قرباني
(2016-06-23 ساعت 19:27)alireza55 نوشته:  اقدام برای چی؟ برای اینکه کارتون زودتر حل بشه؟ وقتی توی تعریف پروسه کلیرنس اومده از یک روز تا دو سال ممکنه طول بکشه،از نظر شما ممکنه وضعیتتون غیر عادی بیاد ولی از نظر اونا نمیاد،واقعیت اینه که تنها کاری که میتونید بکنید که اینم معلوم نیست واقعا کاری به حساب میاد یا نه ایمیل زدنه،من یکی به اندازه کافی زدم، فک میکنم در مجموع 23 تا ایمیل زدم .و تا بحال هیچی. به نظرمم کسی اونجا ننشسته به خودش بگه وای این چقد ایمیل میزنه،خستمون کرده بزارید ویزاشو بدیم بره دنبال کارش،و بقیه رو همچنان منتظر بزاریم.

علي جان زود تر كليرميشي عزيز ، دادا واسه همه ايميل هات هم آپ شدي ؟؟
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-23 ساعت 19:48)roteil نوشته:  
(2016-06-23 ساعت 19:27)alireza55 نوشته:  اقدام برای چی؟ برای اینکه کارتون زودتر حل بشه؟ وقتی توی تعریف پروسه کلیرنس اومده از یک روز تا دو سال ممکنه طول بکشه،از نظر شما ممکنه وضعیتتون غیر عادی بیاد ولی از نظر اونا نمیاد،واقعیت اینه که تنها کاری که میتونید بکنید که اینم معلوم نیست واقعا کاری به حساب میاد یا نه ایمیل زدنه،من یکی به اندازه کافی زدم، فک میکنم در مجموع 23 تا ایمیل زدم .و تا بحال هیچی. به نظرمم کسی اونجا ننشسته به خودش بگه وای این چقد ایمیل میزنه،خستمون کرده بزارید ویزاشو بدیم بره دنبال کارش،و بقیه رو همچنان منتظر بزاریم.

علي جان  زود تر كليرميشي عزيز ، دادا واسه همه ايميل هات هم آپ شدي ؟؟
امیدوارم،اگه زودتر کلیر شدم یه شیرینی از من داری.
اره برای همشون جز یکی، اونم فک کنم بخاطر این بود که فاصله زمانی با ایمیل قبلی کم بود، شایدم دلیل دیگه داشته ولی اره برای همشون اپ شدم جز یکی.
پاسخ
به نظر میاد،هر چقد فاصله زمانی ایمیل جدید با قبلی بیشتره،یه جورایی با ادب ترو دلسوزانه ترو بهتر جواب میدن ، و اگه دیگه خیلی زود به زود ایمیل بدیم جواب نمیدن دیگه،اپ هم نمیشه،البته متن ایمیلیم ک مینویسیم مهمه.
پاسخ
دقيقا من و نامزدم دوتا ايميل به فاصله كم زديم ايميل منو اصلا جواب ندادن !!

پاسخ
تشکر کنندگان:
من به شخصه اميدوارم زودتر كلير شي ، شيرينيه مارو هم بدي !! @sanbad@ كه نداد شيرينيو[emoji51]

پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون،تو همیشه امید دادی به من،حتما یه شیرینی میدم،حالا یه تاریخ بده به من برای کلیر شدن ،حالا که چشمم به دو ساله ،تو یه تاریخ بده دلم به اون خوش باشه .
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان