کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
من عليرضا جان مطمئنم ماه اخر تابستون اونجايي و دنبال زندگيه جديدتي . خيلي اميد دارم

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، قرباني ، Pargosha
واسه منم دعا‌ کنین شیرنیه همه هم با من، دعا‌ کنین همسر منم زودتر کلیر شه تو این یه ماه دو ماه آینده که ۶ ماه می‌شه...شده حتا بخاطر این بچه ۲ ماه من!
امیدوارم یهو بیان همه این مهاجر سرایی‌ها رو کلیرشون رو الام کنن
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، armehraboon
سلام دوستان مدت اعتبار مدیکال بیشتر شده در توضیحات برگه تایید واکسنها سمت راست بالای صفحه تاریخ انقضا مدیکال رو خیلی ریز نوشته برای من برج9 سال2017 نوشته یعنی 15 ماه تا رفتن به داخل آمریکا مدیکال اعتبار داره جهت دوستانی که منتظر کلیر هستن مدیکال مجدد لزومی نداره
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، hosseinslm ، mulan1979
(2016-06-24 ساعت 03:49)lupyien نوشته:  واسه منم دعا‌ کنین شیرنیه همه هم با من، دعا‌ کنین همسر منم زودتر کلیر شه تو این یه ماه دو ماه آینده که ۶ ماه می‌شه...شده حتا بخاطر این بچه ۲ ماه من!
امیدوارم یهو بیان همه این مهاجر سرایی‌ها رو کلیرشون رو الام کنن

من برای شما و همه عزیزان دعا میکنم که زودتر کلیر بشین.میدونم این اتفاق خیلی زود میفته. Wink
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Arash.de
(2016-06-24 ساعت 10:50)عدلی نوشته:  سلام دوستان مدت اعتبار مدیکال بیشتر شده در توضیحات برگه تایید واکسنها سمت راست بالای صفحه تاریخ انقضا مدیکال رو خیلی ریز نوشته برای من برج9 سال2017 نوشته یعنی 15 ماه تا رفتن به داخل آمریکا مدیکال اعتبار داره جهت دوستانی که منتظر کلیر هستن مدیکال مجدد لزومی نداره

خیلی حوب شد.ممنون از اطلاع رسانیتون.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما مطمئنيد؟اخه سايت ملاكِ نه برگه واكسن...
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
[عکس: 4fff1a7fbd60f64a828de929d33d9dae.jpg]

پاسخ
اينجا زده ٦ ماه فكر ميكنم ١٥ ماه در مورد يه سري واكسن ها باشه نه مديكال كلي

پاسخ
تشکر کنندگان: Sor ، hosseinslm
بله من منظورم مديكال كلي بود...واكسنها كه هر كدوم يك دوره ي خاص خودشون دارن...من خودم تو دبي واكسنام كامل بود ولي واسه ٥ ماه بعدش گفتند كه بايد بزني مجددا تا دورش كامل شه...حالا چه ايران باشي و چه امريكا...
پاسخ
يعني منظور شما اينه مدت زمان انقضاي مديكال شده ١٥ ماه؟؟ پس چرا تو سايت زده ٦ ماه و روي برگه تاييديه مديكال كه دادم به سفارت تاريخ دقيقا ٦ ماه بعد از روز ازمايشات بود؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
تاريخ مديكال ٦ ماهه...ولي ممكن مثلا بعضي از واكسن ها در سه نوبت ٦ ماهه بايد زده بشه ...كه شما چه ايران باشيد چه امريكا بايد حتما اونارو بزنيد.
منظور از مديكال ازمايش خون و معاينه فيزيكال و عكسبرداري از قفسه سينه است...واكسن هم چك مي شه ولي نوبتش به اين بستگي داره كه كجا باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه ی دوستان منتظر
من 2-3 سالی هست که تاپیک ها رو دنبال میکنم و کمک خیلی خوبی از این سایت خوب گرفتم
6 ماه و 3 روزه که منتظرم و امیدوارم انتظار هیچکدوم از شما بیشتر از 6 ماه نشه...دوستانی ام که بیشتر از 6 ماهه منتظرن تو همین روزا بیاد
و میخوام این موضوع رو مد نظر داشته باشید که باید به زمان بندی خدا اطمینان داشته باشیم و بدونیم که بهترین ها به بهترین شکل داره برامون اماده میشه..
در مورد مدیکال اگر کسی اطلاعات بیشتری داره لطفا راهنمایی کنه..چون من هرچی سرچ کردم همون 6 ماه رو مشخص کرده و اعتبارش تموم میشه...
کلیرشدنمان ارزوست Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
تاریخ انقضا ی معاینات پزشکی شما در گوشه سمت راست بالای این صفحه درج گردیده است اگر تا تاریخ مذکور به ایالات متحده آمریکا وارد نشده باشید بایستی قبل از ورود دوباره تمامی مراحل معاینات پزشکی را از دوباره بگذرانید
دوستان این عین مطلب پیوست معاینات پزشکی من به فارسی بود که تایپ کردم خیالتان راحت روی برگه واکسن همانجا که گفته شده تاریخ داده اند
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانی که ابوظبی مصاحبه داشتن و ap خوردن وقتی تو سایت ابوظبی میزن واسه چک کردن شماره کسی نامبرو میزنن چی واسشون نشون میده سایت ؟ من که هنوزبعد از دو ماه مشخصاتم تو سایت نشون نمیده ! چقدر طول کشد اسه شما تا مشحصات کیستون بیاد رو سایت ابوظبی
CR1  
abudahbi
interview date: april/25/2016
AP
5 update
25 اگوست کلیر
دقیقا تا خود روز کلیر شدنم هیج اطلاعاتی از من نبود تو سایت ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
هرکی به نوعی گرفتاره دوری همسر دوری نامزد یا خانواده-بعضی ها شنیدن حرف ها و کنایه های دیگران به علت طولانی شدن کلیرنس.
خدایا قسمت میدم به حق این شبهای عزیز به هممون صبر بده و مشکل من و همه عزیزان مهاجرسرا مخصوصا اونایی که منتظر کلیرشدن هستن و هرکدومشون به نوعی مشکل خاص خودشونو دارن رو حل کن .
آمین یا رب العالمین
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979