کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-06-24 ساعت 23:03)abbasran نوشته:  دوستانی که ابوظبی مصاحبه داشتن و ap خوردن وقتی تو سایت ابوظبی میزن واسه چک کردن شماره کسی نامبرو میزنن چی واسشون نشون میده سایت ؟ من که هنوزبعد از دو ماه مشخصاتم تو سایت نشون نمیده ! چقدر طول کشد اسه شما تا مشحصات کیستون بیاد رو سایت ابوظبی

ایمیل بزنید به سفارت معمولا طول می کشه یکم تا مشخصات تو سایت بیاد. برای ما حدود یک ماه و نیم طول کشید بعد از ایمیل زدن اوکی شد.

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-06-25 ساعت 00:46)hosseinslm نوشته:  هرکی به نوعی گرفتاره دوری همسر دوری نامزد یا خانواده-بعضی ها شنیدن حرف ها و کنایه های دیگران به علت طولانی شدن کلیرنس.
خدایا قسمت میدم به حق این شبهای عزیز به هممون صبر بده و مشکل من و همه عزیزان مهاجرسرا مخصوصا اونایی که منتظر کلیرشدن هستن و هرکدومشون به نوعی مشکل خاص خودشونو دارن رو حل کن .
آمین یا رب العالمین

آمین!!

ما که واقعن این داستان رو همه چیزمون تاثیر داشته و همه زندگیمون رو هواست، کار، درس، خونه، زندگی! خدا کنه زودتر تکلیفمون شخص بشه خسته شدیم

Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، armehraboon ، hosseinslm ، sanbad
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، hosseinslm ، Arash.de
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Arash.de
[emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]

Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، tico
(2016-06-25 ساعت 00:46)hosseinslm نوشته:  هرکی به نوعی گرفتاره دوری همسر دوری نامزد یا خانواده-بعضی ها شنیدن حرف ها و کنایه های دیگران به علت طولانی شدن کلیرنس.
خدایا قسمت میدم  به حق این شبهای عزیز به هممون صبر بده و مشکل من و همه عزیزان مهاجرسرا مخصوصا اونایی که منتظر کلیرشدن هستن و هرکدومشون به نوعی  مشکل خاص خودشونو دارن رو حل کن .
آمین یا رب العالمین

امین!!!خدایا صدای همه کسییرو که منتظر کلیر شدننو بشنو، ۱ ماهِ آینده همهٔ مارو خوشحال کن، فرشته‌های رو زمین که این شبها اومدین تا دعای مارو بشنوین، پیش خدا سفارش همهٔ مارو بکنی‌ که امید به خدا این ۱ ماه همهٔ مارو خوشحال کنه!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، mulan1979 ، tomi ، tico
(2016-06-25 ساعت 01:14)lupyien نوشته:  
خدایا قسمت میدم  به حق این شبهای عزیز به هممون صبر بده و مشکل من و همه عزیزان مهاجرسرا مخصوصا اونایی که منتظر کلیرشدن هستن و هرکدومشون به نوعی  مشکل خاص خودشونو دارن رو حل کن .
آمین یا رب العالمین

امین!!!خدایا صدای همه کسییرو که منتظر کلیر شدننو بشنو، ۱ ماهِ آینده همهٔ مارو خوشحال کن، فرشته‌های رو زمین که این شبها اومدین تا دعای مارو بشنوین، پیش خدا سفارش همهٔ مارو بکنی‌ که امید به خدا این ۱ ماه همهٔ مارو خوشحال کنه!!!
آمین.مطمعن باشین دعا بی جواب نمیمونه.مراقب کوچولو باشید.توکل به خدا.

مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
از صمیم قلب از خدا میخوام به حق این شبهای عزیز حاجت تمام حاجتمندان رو بده...و گوشه نظری هم به همه دوستانی که به نحوی گرفتار مسائل مهاجرت و دوری از عزیزانشون... و همچون من بلاتکلیف هستند کنه....آمین
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، armehraboon ، hosseinslm ، mulan1979 ، tico
(2016-06-25 ساعت 01:14)lupyien نوشته:  
آمین یا رب العالمین

آمین
پاسخ
آمین یا رب العالمین
آمین امیدوارم خبرهای خوب زودتر بیادو کلیرنس گروهی شروع بشه
F2A
pd:20 oct2013
مصاحبه :JAN 2016 ارمنستان
نتيجه:AP
تاریخ کلیری:july 2016
ورودبه آمریکا:oct 2016

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979 ، m_vaziran
سلام گروه تلگرام کیس های خانوادگی اگه هست لینکش رولطف کنیدممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
ذوستان من میخوام یه ایمیل بزنم به سفارت و بنوسیم با توجه به اینکه یکی از مسائل مهم در مراحل اداریم شغلم هست، درباره شغلم بیشتر توضیح بدم، به نظرتون کار اشتباهیه؟

برای اینکه سمتم رو Office Manager نوشتم که ممکنه حساس به نظر بیاد، چون توی شرکت و توی سوابق بیمه "مسئول دفتر" هستم، میخوام توضیح بدم که یه مسئول دفتر توی ایران در حد کارمند است و بیشتر به منشی شبیه هست تا مدیر، و از اونجایی که در دیکشنری ها مسئول هم Manager ترجمه میشه، اونطور نوشتم. اینکار میتونه عواقب منفی هم داشته باشه؟
کیس: K1
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎31 March‎
وضعیت ویزا: AP
مدرک تحصیلی: دیپلم
شغل: کارمند شرکت خصوصی
آپدیت سفارت: ‎31 March‎
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
کلیر: October 20th
دریافت ویزا: 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-26 ساعت 11:55)Roo نوشته:  ذوستان من میخوام یه ایمیل بزنم به سفارت و بنوسیم با توجه به اینکه یکی از مسائل مهم در مراحل اداریم شغلم هست، درباره شغلم بیشتر توضیح بدم، به نظرتون کار اشتباهیه؟

برای اینکه سمتم رو Office Manager نوشتم که ممکنه حساس به نظر بیاد، چون توی شرکت و توی سوابق بیمه "مسئول دفتر" هستم، میخوام توضیح بدم که یه مسئول دفتر توی ایران در حد کارمند است و بیشتر به منشی شبیه هست تا مدیر، و از اونجایی که در دیکشنری ها مسئول هم Manager ترجمه میشه، اونطور نوشتم. اینکار میتونه عواقب منفی هم داشته باشه؟

آره کار اشتباهیه. مهمتر از سمت شما نوع شرکتتونه . اگه با شرکتتون مشکل داشته باشن . تغییر سمت چیزیو حل نمیکنه. از طرف دیگه با توضیحاتتون در انتها جز اینکه یه تناقض و شکی و بوجود بیارید نسبت به چیزی که اول گفتید نتیجه دیگه ای نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان: Roo ، armehraboon ، tico
(2016-06-26 ساعت 12:46)alireza55 نوشته:  
(2016-06-26 ساعت 11:55)Roo نوشته:  ذوستان من میخوام یه ایمیل بزنم به سفارت و بنوسیم با توجه به اینکه یکی از مسائل مهم در مراحل اداریم شغلم هست، درباره شغلم بیشتر توضیح بدم، به نظرتون کار اشتباهیه؟

آره کار اشتباهیه. مهمتر از سمت شما نوع شرکتتونه . اگه با شرکتتون مشکل داشته باشن . تغییر سمت چیزیو حل نمیکنه. از طرف دیگه   با توضیحاتتون در انتها جز اینکه یه تناقض و شکی و بوجود بیارید نسبت به چیزی که اول گفتید نتیجه دیگه ای نداره.

ممنون، گفتم شاید بگم به خاطر اشتباه ترجمه بوده و الان متوجه شدم شاید تناقضی ایجاد نکنه چون توی دلم مونده کاش اینو از اول درست گفته بودم! شرکت متاسفانه نفتیه Sad البته یه همکار داشتم که لاتاری بود و سمتش هم حساس تر و فنی، 5 ماهه کلیر شد.
کیس: K1
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎31 March‎
وضعیت ویزا: AP
مدرک تحصیلی: دیپلم
شغل: کارمند شرکت خصوصی
آپدیت سفارت: ‎31 March‎
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
کلیر: October 20th
دریافت ویزا: 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، armehraboon ، tico

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان