کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
من از نظر مهاجرتو مدت زمان کلیر شدن میگم،حتی اگه بازم دموکرات ها روی کار باشن و حتی اگه روابط ایرانو آمریکا در اینده خوب باشه،چون تعداد مهاجر ها تصاعدی داره زیاد میشه،پس اداره مهاجرت هم مدت زمان وقت دادن برای مصاحبه رو بیشتر میکنه ،هم مدت زمان کلیرنس،تا این تعداد زیاد مهاجرو بتونه کنترل بکنه. پس برای ایندگان سخت تر میشه.

البته جز کیس های دانشجویی و احتمالا سرمایه گذاری.
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
این CEAC هم که اصلا آپدیت نمی‌شه؟! شده ۵ ماه از آاپ همسرم، فقط با ایمیل آپدیت شده خودش اصلا نشده!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
یه نفر از بچه های نامزدی و‌ازدواج ۲۰۱۶ کلیر بشه طلسم شکسته میشه.فقط یه نفر خبر خوب بده که orشده بقیه امیدوارتر میشن.

کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، tico
کیس ما هم نامزدی هست..الان وارد ماه یازدهم شدیم و هنوز هیچ خبری نیس و نه هیچ آپدیتی....!!!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
واقعا، یعنی‌ فک می‌کنین که هیچ خبری این ۳ ماهم نشه، چون میخوان مال ویزا دنشجوییو لاتاری اینا ردّ شه؟؟!!! case ما هم ازدواجی به سیتیزن هست. ۲ سالو نیم هم ردّ شده از ازدواجمون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-28 ساعت 03:14)M... نوشته:  کیس ما هم نامزدی هست..الان وارد ماه یازدهم شدیم و هنوز هیچ خبری نیس و نه هیچ آپدیتی....!!!!!!!!!!
شما تاریخ مصاحبتون کی بوده؟

منم نامزدی 25 اگوست 2015 مصاحبه داشتم تا الانم هیچ اپدیتی نداشتم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-27 ساعت 12:41)Sor نوشته:  پس چرا هيچ خبري نمي شهههههههههههههه....خسته شدم ديگه...٦ ماه واسه ويزاي نامزدي!!!!!!!!!خيلي از رابطه ها مي تونه خراب بشه تو اين مدت....
ما متولدين دهه ٦٠ هر جا كه بريم همينه.......حتي تو سفارت...lol

آره خیلی از رابطه ها سر طولانی شدن زمان کلیرنس میتونه خراب بشه ولی کو گوش شنوا؟
برای اینا مهم نیست که دونفر که ازدواج کردن یا نامزد هستن رابطشون شاید در اثر دوری خراب بشه.اصلا به هم بخوره!
من چشم امیدم به اینه که تو 6-7 ماه کلیر بشم. گرچه نزدیکه 6 ماهه و خبری نیستش.
بعدش معلوم نیست به خاطر دوری چه بلایی میخواد سر رابطم میاد. چون نامزدم شرایط کاریش طوریه که مرخصی تایه سال دیگه شاید نتونه بگیره!
طبیعیه مهم منافع کشورشونه که اونم تو سریع کلیر شدن ویزای تحصیلی و سرمایه گذاریه.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله دقيقا همينه كه شما مي فرماييد...انشالا كه درست مي شه...ديگه چيزي نمونده..
پاسخ
تشکر کنندگان:
يكي از اشنايان من ١٨ فروردين مصاحبه داشتن انكارا لاتاري برنده شده بودن من ٥ فروردين مصاحبه م بود ايشون توي بيمارستان كار ميكنن فيزيوتراپ هستن ديشب ويزاشون رسيد دست اژانس داده بودن پيك اپ كنن براشون يعني ٣ ماهه كلير شدن ، دلم ميخواد سياست طولاني كردن كليرنس پرونده هاي نامزدي و ازدواج رو بفهمم شايد ميخوان بدونن ماها باهم ميمونيم يا نه!!!

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-28 ساعت 12:48)Sor نوشته:  بله دقيقا همينه كه شما مي فرماييد...انشالا كه درست مي شه...ديگه چيزي نمونده..
به امید خدا[emoji120] [emoji120] [emoji120]

مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوب دیگه، نیست خیلیم دارن مارو امیدوار می‌کنن، سفارتم هفته دیگه از دوشنبه تا جمعه تعطیل!!!!خدایا...
یعنی‌ فکر این ۳ ماه از ذهنمون بندازیم بیرون که بخوایم کلیر بشیم؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-28 ساعت 03:41)alireza55 نوشته:  
(2016-06-28 ساعت 03:14)M... نوشته:  کیس ما هم نامزدی هست..الان وارد ماه یازدهم شدیم و هنوز هیچ خبری نیس و نه هیچ آپدیتی....!!!!!!!!!!
شما تاریخ مصاحبتون کی بوده؟

منم نامزدی 25 اگوست 2015 مصاحبه داشتم تا الانم هیچ اپدیتی نداشتم.

منم15 سپتامبر 2015 بودم
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
اصلا نگران نباشيد ،من يكي از دوستام دقيقا سر يك سال كلير شد ،خانوم هم بودند...ديگه چيزي نمونده..بزودي مياد
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-06-29 ساعت 10:56)Sor نوشته:  اصلا نگران نباشيد ،من يكي از دوستام دقيقا سر يك سال كلير شد ،خانوم هم بودند...ديگه چيزي نمونده..بزودي مياد

سلام یعنی کلیرنس یه خانم یکسال طول کشید!!!!!!!

پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان