کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-08-04 ساعت 12:59)M... نوشته:  سلام به همه دوستان
بعد از 11 ماه انتظار بالاخره امروز سایت سفارت تغییر کرد و پیغام دادن که ویزام آماده س....وپاسپورت رو براشون بفرستم....خداروشکر میکنم که از بلا تکلیفی در اومدم.....از صمیم قلب برای همه شما عزیزان آرزو میکنم که به زودی زود خبرای خوب بهتون بدن و از بلا تکلیفی یا به قول دوستان (برزخ)خلاص بشید....آرزوی خوشحالی  از ته دل دارم برای تک تکتون....

تبريك ميگم بهتون و بهترين هارو براتون آرزو ميكنم.فقط ميشه بگين كدوم سفارت بودين و دليل ap چي بود؟
Ankara
Interview 13 jan 2016
15 Aug ٢خطي
3 oct   اور شدن
4 oct سفارت ايميل فرستاد
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha
(2016-08-04 ساعت 13:02)Majid-h نوشته:  
بعد از 11 ماه انتظار بالاخره امروز سایت سفارت تغییر کرد و پیغام دادن که ویزام آماده س....وپاسپورت رو براشون بفرستم....خداروشکر میکنم که از بلا تکلیفی در اومدم.....از صمیم قلب برای همه شما عزیزان آرزو میکنم که به زودی زود خبرای خوب بهتون بدن و از بلا تکلیفی یا به قول دوستان (برزخ)خلاص بشید....آرزوی خوشحالی  از ته دل دارم برای تک تکتون....

تبريك ميگم بهتون و بهترين هارو براتون آرزو ميكنم.فقط ميشه بگين كدوم سفارت بودين و دليل ap چي بود؟

ممنونم دوست خوبم...سفارت ابوظبی هستم ....فقط روز مصاحبه گفتن مدارکم کامله و مشکلی نیست...فقط یه سری مراحل اداری هست که باید طی بشه
پاسخ
تبریک میگم بهتون، 11 ماه زمان زیادیه ،ولی بالاخره تموم شد، امیدوارم همیشه خبر خوب بهتون برسه.موفق باشید.
پاسخ

سلام و تبریک فراوان به شما دوست عزیز

ویزای شما ازدواجی بود؟
غیر از مدیکال چیز دیکه ای از شما خواستند؟
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-08-04 ساعت 13:51)alireza55 نوشته:  
تبریک میگم بهتون، 11 ماه زمان زیادیه ،ولی بالاخره تموم شد، امیدوارم همیشه خبر خوب بهتون برسه.موفق باشید.

ممنونم ازت علیرضا جان...منتظر خبرای خوب شما هم هستیم...ایشالا به زودی دل شما هم خوشحال بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، Pargosha
(2016-08-04 ساعت 14:19)armehraboon نوشته:  

سلام و تبریک فراوان به شما دوست عزیز

ویزای شما ازدواجی بود؟
غیر از مدیکال چیز دیکه ای از شما خواستند؟

ممنونم دوست گلم...ویزای من k1 هست...تمدید مدیکال و پرینت ایمیلی که بهمون زدن نیاز هست
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، mulan1979 ، armehraboon
(2016-08-04 ساعت 13:10)M... نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 13:02)Majid-h نوشته:  

ممنونم دوست خوبم...من هم بهترینهارو برای شما آرزو دارم........من سفارت ابوظبی هستم ....فقط روز مصاحبه گفتن مدارکم کامله و مشکلی نیست...فقط یه سری مراحل اداری هست که باید طی بشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان :
این داستان مثل ورزشکارایه المپیک میمونه ، چند سال ورزش و اردو و ... واسه 5 دقیقه روی سکو بودن !!!!!!!
بعد از 22 روز که تو 12 جولای آپدیت دوخطی شده بود امروز نامه گلیری تو سایت ابوظبی خورد !!!! واقعا باور نکردنیه بعد 210 روز !!!!!!!!!
امیدوارم زودتد همتون کلیر بشید !!!! و از این داستان برزخی خلاص شید !!!!! من ویزایه امارات رو دارم ، احتمالا شنبه ، یکشنبه برم ابوظبی!!!

واقعا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !!!
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
من واسه پست ثبت نام نکردم . اینو نوشته ؟؟
If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.

If you registered with U.S. Immigrant Visa after your interview, please send email letting us know that you have registered, your case number, DS-260 number (if known), your full names. We will then mark your status so that you can send your document to us using Empost. Please note that if you need to re-take your oath, you cannot use this option and must come to the Consular Section in person.
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon
(2016-08-04 ساعت 15:56)roteil نوشته:  سلام دوستان :
این داستان مثل ورزشکارایه المپیک میمونه ، چند سال ورزش و اردو و ... واسه 5 دقیقه روی سکو بودن !!!!!!!
بعد از 22 روز که تو 12 جولای آپدیت دوخطی شده بود امروز نامه گلیری تو سایت ابوظبی خورد !!!! واقعا باور نکردنیه بعد 210 روز !!!!!!!!!
امیدوارم زودتد همتون کلیر بشید !!!! و از این داستان برزخی خلاص شید !!!!! من ویزایه امارات رو دارم ، احتمالا شنبه ، یکشنبه برم ابوظبی!!!

تبریک می گم بهتون، امیدوارم ما هم هر چه زودتر این حس رو تجربه کنیم! امروز هفتمین ماهگرد مصاحبه همسرم هست...
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon ، M... ، roteil ، hosseinslm
(2016-08-04 ساعت 15:57)roteil نوشته:  من واسه پست ثبت نام نکردم . اینو نوشته ؟؟
If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.

If you registered with U.S. Immigrant Visa after your interview, please send email letting us know that you have registered, your case number, DS-260 number (if known), your full names. We will then mark your status so that you can send your document to us using Empost. Please note that if you need to re-take your oath, you cannot use this option and must come to the Consular Section in person.
به به تبریک میگم ... و این پست نشون میده که فاز خوشحالی تا نگرانی واسه مرحله ی بعد فقط دو دقیقه طول میکشه[emoji23] [emoji23] [emoji23]
بعد از کلیر شدن باید لاگین کنین و گزینه ی ادامه رو بزنین و تو قسمت توضیحات بنوسین که مراحل اداری تون کامل شده. توضیحات کاملش تو تاپیک مربوطه هست کامل بخونین...
https://www.mohajersara.org/forum/showthr...p?tid=7177
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، شاپرک ، armehraboon
سلام دوستان.من بعد از چند ایمیل که به سفارت ابوظبی داشتم و جواب ندادن امروز زنگ زدم و اول یک آقا گفتند باید بری یک اکانت توی ais.usvisa-info.comباز کنی و یک گزینه خاصی رو انتخاب کنی و از این داستانها تا از اونجا بتونی کیست رو چک کنی.من رفتم ولی هرچی چک کردم نتونستم اون گزینه خاص رو پیدا کنم چون ما مصاحبه رفتیم و هیچکدوم از گزینه ها شامل حال ما نمیشد.بعد مجددا زنگ زدم یک آقای دیگه بودن گفتند اصلا ویزای مهاجرتی تو فیلد کاری ما نیست و باید منتظر ایمیل سفارت باشین.حالا میخواستم ببینم از دوستان منتظر کسی جای خاصی اکانت باز کرده؟کلا بعد از نصاحبه و چک سایت سفارت و سیس کسی کار خاص دیگه ای انجام داده یا داره میده؟؟؟؟ما جایی باید حسابی چیزی باز کنیم ؟؟؟؟نکنه بعد از 5 ماه تازه حالا فهمیدم باید کار خاصی میکردیم نکردیم؟؟؟؟؟تو رو خدا یکی زودتر جواب منو بده دارم خل میشم؟؟؟؟؟_
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-04 ساعت 16:53)zariraja نوشته:  سلام دوستان.من بعد از چند ایمیل که به سفارت ابوظبی داشتم و جواب ندادن امروز زنگ زدم و اول یک آقا گفتند باید بری یک اکانت توی ais.usvisa-info.comباز کنی و یک گزینه خاصی رو انتخاب کنی و از این داستانها تا از اونجا بتونی کیست رو چک کنی.من رفتم ولی هرچی چک کردم نتونستم اون گزینه خاص رو پیدا کنم چون ما مصاحبه رفتیم و هیچکدوم از گزینه ها شامل حال ما نمیشد.بعد مجددا زنگ زدم یک آقای دیگه بودن گفتند اصلا ویزای مهاجرتی تو فیلد کاری ما نیست و باید منتظر ایمیل سفارت باشین.حالا میخواستم ببینم از دوستان منتظر کسی جای خاصی اکانت باز کرده؟کلا بعد از نصاحبه و چک سایت سفارت و سیس کسی کار خاص دیگه ای انجام داده یا داره میده؟؟؟؟ما جایی باید حسابی چیزی باز کنیم ؟؟؟؟نکنه بعد از 5 ماه تازه حالا فهمیدم باید کار خاصی میکردیم نکردیم؟؟؟؟؟تو رو خدا یکی زودتر جواب منو بده دارم خل میشم؟؟؟؟؟_
اگه مصاحبه رفتین و همه چیز کامل بوده طبق گفته ی آفیسر و اعلام شده که مراحل اداری شامل تون شده هیچ کاری واسه انجام دادن ندارین جز انتظار! منتظر ایمیل کلیری سفارت باشین تا اون موقع سایت سفارت و سیس رو هم می تونید فقط با وارد کردن کیس نامبر چک کنید. هیچ ثبت نام یا رجیستری هم لازم نیست
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-03 ساعت 22:42)mobydick نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 22:40)Camelia_B نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 15:18)alireza55 نوشته:  من متوجه منظور شما نمیشم ، وقتی توی سیس کیس نامبرو میزنیم،بعد جلوی status updated date یه تاریخی هست ،اون تاریخ برای من اپدیت شده الان ،تا حالا خود به خود اپدیت نشده بودم. اگه به تاریخ اخرین اپدیتون نگاه کنید ،به احتمال زیاد همون تاریخ هم دوخطی شدید،من ساعت اپدیتمو نمیدونم ،چون چند روز بعد از اپدیتم سیس رو نگاه کردم.

کیس ما دو خطی هستش ولی تاریخ 30 March خورده که ۲ روز بعد از مصاحبه هستش ، از اون موقع تا الان تاریخ اصلا تغییری نکرده ...
تو موزیلا و با همون روش امتحان کردین؟ مثال نقض عجیبی بود!

توی موزیلا چک کردیم و عبارت in addiition در خط دوم هست ...
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-08-04 ساعت 15:56)roteil نوشته:  سلام دوستان :

Mobarak Bashe ....
پاسخ
تشکر کنندگان: zariraja ، alireza55 ، armehraboon ، bhb32 ، Pargosha ، roteil

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان