کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام دوستان من هم بالاخره بعد از 5 ماه و 27 روز انتظار امروز کلیر شدم. تاریخ 22 جولای دو خطی شدم و 5 روز بعد یعنی 27 جولای اور شدم و 8 روز بعد یعنی امروز کلیر شدم مصاحبم هم ابوظبی بود من و همسرم خیلی خوشحالیم امیدوارم این خوشحالی به زودی برای همتون اتفاق بیافته و همتون کلیر بشین چیزی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که نوشتن دریافت پاسپورت فقط یکشنبه ها و سه شنبه ها صورت میگیره و از روزی که پاسپورت رو بیارین 4 تا 7 روز طول میکشه بهتون بر گردونن با توجه به تمدید مدیکال که باید تو همون بیمارستان ان ام سی دوبی انجام بشه و روزهای حمعه و شنبه که امارات تعطیلند، چند روز باید برای دوبی اقامت بگیرم و بهترین حالت اینه که ار چه روزی تا چه روزی بلیط و هتل بگیرم
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، mulan1979 ، Pargosha ، tomi ، maryam1983 ، armehraboon ، hosseinslm ، Babak.T ، bhb32 ، anahita1361
Exclamation 
(2016-08-04 ساعت 16:03)شاپرک نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 15:56)roteil نوشته:  سلام دوستان :
این داستان مثل ورزشکارایه المپیک میمونه ، چند سال ورزش و اردو و ... واسه 5 دقیقه روی سکو بودن !!!!!!!
بعد از 22 روز که تو 12 جولای آپدیت دوخطی شده بود امروز نامه گلیری تو سایت ابوظبی خورد !!!! واقعا باور نکردنیه بعد 210 روز !!!!!!!!!
امیدوارم زودتد همتون کلیر بشید !!!! و از این داستان برزخی خلاص شید !!!!! من ویزایه امارات رو دارم ، احتمالا شنبه ، یکشنبه برم ابوظبی!!!

واقعا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !!!

تبریک می گم بهتون، امیدوارم ما هم هر چه زودتر این حس رو تجربه کنیم! امروز هفتمین ماهگرد مصاحبه همسرم هست...

به به خیلی خیلی تبریک میگمممممممممممم رتیل جان Smile...برات آرزوی موفقیت و شادی دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، شاپرک ، maryam1983 ، roteil ، bhb32
(2016-08-04 ساعت 17:03)mobydick نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 16:53)zariraja نوشته:  سلام دوستان.من بعد از چند ایمیل که به سفارت ابوظبی داشتم و جواب ندادن امروز زنگ زدم و اول یک آقا گفتند باید بری یک اکانت توی ais.usvisa-info.comباز کنی و یک گزینه خاصی رو انتخاب کنی و از این داستانها تا از اونجا بتونی کیست رو چک کنی.من رفتم ولی هرچی چک کردم نتونستم اون گزینه خاص رو پیدا کنم چون ما مصاحبه رفتیم و هیچکدوم از گزینه ها شامل حال ما نمیشد.بعد مجددا زنگ زدم یک آقای دیگه بودن گفتند اصلا ویزای مهاجرتی تو فیلد کاری ما نیست و باید منتظر ایمیل سفارت باشین.حالا میخواستم ببینم از دوستان منتظر کسی جای خاصی اکانت باز کرده؟کلا بعد از نصاحبه و چک سایت سفارت و سیس کسی کار خاص دیگه ای انجام داده یا داره میده؟؟؟؟ما جایی باید حسابی چیزی باز کنیم ؟؟؟؟نکنه بعد از 5 ماه تازه حالا فهمیدم باید کار خاصی میکردیم نکردیم؟؟؟؟؟تو رو خدا یکی زودتر جواب منو بده دارم خل میشم؟؟؟؟؟_
اگه مصاحبه رفتین و همه چیز کامل بوده طبق گفته ی آفیسر و اعلام شده که مراحل اداری شامل تون شده هیچ کاری واسه انجام دادن ندارین جز انتظار! منتظر ایمیل کلیری سفارت باشین تا اون موقع سایت سفارت و سیس رو هم می تونید فقط با وارد کردن کیس نامبر چک کنید. هیچ ثبت نام یا رجیستری هم لازم نیست

امروز بعد از اینکه فهمیدم کلیر شدم...زنگ زدم سفارت و پرسیدم که آیا غیر از مدارک و چیزایی که توی ایمیل نوشتن چیزه دیگه ای لازم هست یا نه...؟
گفتن که باید یه اکانت هم داشته باشی البته خودم نداشتم اکانت نامزدم اونجا ثبت شده بود و من نمیدونستم ...وقتی چک کردن گفتن که به همین اکانت ایمیل زدن...البته توی این مدت انتظار من فقط سایت سفارت و سیس رو چک میکردم....نامزدمم معمولا ایمیلهاشو چک میکرد از روزی که دو خطی شدیم بیشتر چک میکرد... این دلیلشون برای داشتن اکانت بود
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، mulan1979 ، Pargosha ، maryam1983 ، armehraboon ، hosseinslm
(2016-08-04 ساعت 20:53)behrouzi نوشته:  سلام دوستان من هم بالاخره بعد از 5 ماه و 27 روز انتظار امروز کلیر شدم. تاریخ 22 جولای دو خطی شدم و 5 روز بعد یعنی 27 جولای اور شدم و    8 روز بعد یعنی امروز کلیر شدم مصاحبم هم ابوظبی بود من و همسرم خیلی خوشحالیم امیدوارم این خوشحالی به زودی برای همتون اتفاق بیافته و همتون کلیر بشین چیزی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که نوشتن دریافت پاسپورت فقط یکشنبه ها و سه شنبه ها صورت میگیره و از روزی که پاسپورت رو بیارین 4 تا 7 روز طول میکشه بهتون بر گردونن با توجه به تمدید مدیکال که باید تو همون بیمارستان ان ام سی دوبی انجام  بشه و روزهای حمعه و شنبه که امارات تعطیلند، چند روز باید برای دوبی اقامت بگیرم و بهترین حالت اینه که ار چه روزی تا چه روزی بلیط و هتل بگیرم

وااااای تبریییییییک میگمممم .....چقدر خوبه که امروز خبرای خوب خوب میبینیم و میشنویم.....براتون آرزوی خوشبختی میکنم
اگه بتونید شنبه کارای مدیکالتونو انجام بدید یکشنبه صبح میتونید جوابو تحویل بگیرید...و تا آخر ساعت اداری روز یکشنبه برسونید به سفارت و به امید خدا ویزاتونو بگیرید...باز هم بسته به شرایط خودتون بهترین کار رو میتونید انجام بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Pargosha ، mani_badb0y ، armehraboon ، bhb32
دهن تون سرویس علی موند و حوضش که [emoji23] [emoji23] [emoji23] ولی تبریک میگم به همه ی کسایی که این چند روز خبرای خوب دادن نوبت ما هم برسه دیگه ... این ساخت اکانت فکر کنم مختص ابوظبی باشه دوستان آنکارا اگه خبری داشتن ما رو هم سهیم کنن.
بازم تبریک
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، mulan1979 ، mani_badb0y ، hosseinslm
انكارايي ها امشب خودكشي دسته جمعي [emoji6][emoji6][emoji6]

پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، hosseinslm ، bhb32 ، Pargosha ، HAMİT
(2016-08-04 ساعت 22:59)narges_eb1 نوشته:  انكارايي ها امشب خودكشي دسته جمعي [emoji6][emoji6][emoji6]

ما قراره زجر کش بشیم [emoji23] [emoji23] [emoji23]
CR1
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Pargosha
(2016-08-04 ساعت 23:04)mobydick نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 22:59)narges_eb1 نوشته:  انكارايي ها امشب خودكشي دسته جمعي [emoji6][emoji6][emoji6]

واقعا چرا انکارا هیچ تکونی نمیخوره خسته شدیم دیگه چشه این انکارااااااااا??????????
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، bhb32 ، Pargosha
(2016-08-04 ساعت 23:26)nely نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 23:04)mobydick نوشته:  

واقعا چرا انکارا هیچ تکونی نمیخوره خسته شدیم دیگه چشه این انکارااااااااا[FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE][FEARFUL FACE]
البته این نکته رو فراموش نکنین که اکثر دوستان شیش ماه رو رد کرده بودن و کلیر شدن... نوبت ما هم میرسه
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، alireza55 ، hosseinslm ، mulan1979 ، bhb32 ، Pargosha
امروز بعد از اینکه فهمیدم کلیر شدم...زنگ زدم سفارت و پرسیدم که آیا غیر از مدارک و چیزایی که توی ایمیل نوشتن چیزه دیگه ای لازم هست یا نه...؟
گفتن که باید یه اکانت هم داشته باشی البته خودم نداشتم اکانت نامزدم اونجا ثبت شده بود  و من نمیدونستم ...وقتی چک کردن گفتن که به همین اکانت ایمیل زدن...البته توی این مدت انتظار من فقط سایت سفارت و سیس رو چک میکردم....نامزدمم معمولا ایمیلهاشو چک میکرد   از روزی که   دو خطی شدیم بیشتر چک میکرد... این دلیلشون برای داشتن اکانت بود
[/quote]

بسلامتي.تبريك ميگم.ولي ميشه بگين اين اكانت رو ايشون كجا درست كردن كه ما هم درست كنيم؟
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، bhb32 ، Pargosha
(2016-08-04 ساعت 21:29)M... نوشته:  
این داستان مثل ورزشکارایه المپیک میمونه ، چند سال ورزش و اردو و ... واسه 5 دقیقه روی سکو بودن !!!!!!!
بعد از 22 روز که تو 12 جولای آپدیت دوخطی شده بود امروز نامه گلیری تو سایت ابوظبی خورد !!!! واقعا باور نکردنیه بعد 210 روز !!!!!!!!!
امیدوارم زودتد همتون کلیر بشید !!!! و از این داستان برزخی خلاص شید !!!!! من ویزایه امارات رو دارم ، احتمالا شنبه ، یکشنبه برم ابوظبی!!!

تبریک می گم بهتون، امیدوارم ما هم هر چه زودتر این حس رو تجربه کنیم! امروز هفتمین ماهگرد مصاحبه همسرم هست...

به به خیلی خیلی تبریک میگمممممممممممم رتیل جان Smile...برات آرزوی موفقیت و شادی دارم
خیلی ممنون ، من هم آرزویه موفقیت برایه شما در مراحل بعدی دارم و تبریک جهت کلیریه شما.
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، bhb32 ، شاپرک ، Pargosha
(2016-08-04 ساعت 20:22)Arash.de نوشته:  

تبریک میگم دوست عزیز امیدوارم از این پس زندگی خوبی رو در آمریکا داشته باشی. بعد از آپدیت و دو خطی دیگه or نشدید؟

سلام مرسی از شما و آرزویه موفقیت برای شما ، راستش من بعد دوخطی دیگه آپ نشدم و تو سایت خود سفارت واسم اومد کلیری.
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Pargosha
(2016-08-04 ساعت 19:03)armehraboon نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 17:17)roteil نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 16:09)mobydick نوشته:  به به تبریک میگم ... و این پست نشون میده که فاز خوشحالی تا نگرانی واسه مرحله ی بعد فقط دو دقیقه طول میکشه[emoji23] [emoji23] [emoji23]
بعد از کلیر شدن باید لاگین کنین و گزینه ی ادامه رو بزنین و تو قسمت توضیحات بنوسین که مراحل اداری تون کامل شده. توضیحات کاملش تو تاپیک مربوطه هست کامل بخونین...
https://www.mohajersara.org/forum/showthr...p?tid=7177

دقيقا هم دو دقيقس !!! [emoji23][emoji23] فكر نمي كني چون نوشته شخصا بايد بياي سفارت ، بايد بازم پر كرد ؟؟؟ نوشته اگه پر كردي بگو ما بدونيم !!! ما كه نكرديم چي ؟؟ نوشته شخصا بيا !! يادمه تو تاپيك لاتاري يكي از دوستان شخصا رفت و اوكي بود !!!!!

سلام و تبریک بسیار زیاد
واقعا کلیر شدن بدون شماها مزه نداره! Cool

از شما فقط مدیکال خواستند؟
منم به نظر نیازی به رجسیتر نیست دیگه، ما خودمون میخوایم پیکاپ کنیم.

مرسی از شما امیر عزیز ، آرزویه موفقیت برایه شما دارم ، سفارت ابوظبی این چند روز خیلی خوب عمل کرد Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979 ، bhb32 ، Pargosha
(2016-08-04 ساعت 18:30)alireza55 نوشته:  

ایول ،مبارکه روتیل، خیلی خوشحال شدم برات، موفق باشی دوست من.

علی رضا جون من گفتم به بک ماه و نیم پیش رو امید وارم !!!! شما هم آپدیت شدی و دو خطی زود تر خبر کلیری منتظرم که ازت بشنوم ، امید وارم زود زود خبر و بدی یهم چون دیگه تموم کار Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، Pargosha

واقعا دوری سخت و طاقت فرساس ، من آرزویه فلبیم کلیریه رودتر برایه همسرتونه .
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، mulan1979 ، bhb32 ، behnamnegin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان