کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام.این متن رو کجا نوشته؟؟؟ما باید ثبت نام کنیم یا نه؟؟؟؟]
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-04 ساعت 16:09)mobydick نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 15:57)roteil نوشته:  من واسه پست ثبت نام نکردم . اینو نوشته ؟؟
If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.

If you registered with U.S. Immigrant Visa after your interview, please send email letting us know that you have registered, your case number, DS-260 number (if known), your full names. We will then mark your status so that you can send your document to us using Empost. Please note that if you need to re-take your oath, you cannot use this option and must come to the Consular Section in person.
به به تبریک میگم ... و این پست نشون میده که فاز خوشحالی تا نگرانی واسه مرحله ی بعد فقط دو دقیقه طول میکشه[emoji23] [emoji23] [emoji23]
بعد از کلیر شدن باید لاگین کنین و گزینه ی ادامه رو بزنین و تو قسمت توضیحات بنوسین که مراحل اداری تون کامل شده. توضیحات کاملش تو تاپیک مربوطه هست کامل بخونین...
https://www.mohajersara.org/forum/showthr...p?tid=7177

دقيقا هم دو دقيقس !!! [emoji23][emoji23] فكر نمي كني چون نوشته شخصا بايد بياي سفارت ، بايد بازم پر كرد ؟؟؟ نوشته اگه پر كردي بگو ما بدونيم !!! ما كه نكرديم چي ؟؟ نوشته شخصا بيا !! يادمه تو تاپيك لاتاري يكي از دوستان شخصا رفت و اوكي بود !!!!!

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، bhb32
مرسي از همه دوستان ، از ته دل اميدوارم همتون زودتر كلير شيد ،
@itex@ عزيز مارو هم به تاريخ ٤ آگست تو جدول وارد كن

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، bhb32 ، Pargosha ، حاجی واشنگتن
(2016-08-04 ساعت 17:05)Camelia_B نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 22:42)mobydick نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 22:40)Camelia_B نوشته:  کیس ما دو خطی هستش ولی تاریخ 30 March خورده که ۲ روز بعد از مصاحبه هستش ، از اون موقع تا الان تاریخ اصلا تغییری نکرده ...
تو موزیلا و با همون روش امتحان کردین؟ مثال نقض عجیبی بود!

توی موزیلا چک کردیم و عبارت in addiition  در خط دوم هست ...

سلام ببخشید من یک سوال داشتم. وقتی میرم توی review source یک صفحه ای برام باز میشه که تقریبا بیش از ۱۰۰ خط توش نوشته شده و اون وسط های متن یک جمله شبیه به اون جمله ای که قبلا عکس گرفته شده میاد البته مال من فعلا یک خطی هست. اما من توی اون عکس دیدم که کلا دو خط بود و in additionدر خط دوم ندشته شوه بود منطورم اینکه که کنار اون دو جمله عدد ۱ و ۲ قید شده بود ولی برای صفحه ای که من باز میکنم بیش از ۱۰۰ ردیف عدد نوشته و اون جمله توی ردیفهای ۴۰ تا ۵۰ هست و بارها تکرار شده. میخوام بدونم که چیزی که من می بینم ایا درسته ؟ هم در فایرفاکس و هم در اینترنت اکسپلورر به این شکل بود. خواهش می کنم دوستان اگر نظری دارن بگن. ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2016-08-04 ساعت 17:23)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 17:05)Camelia_B نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 22:42)mobydick نوشته:  تو موزیلا و با همون روش امتحان کردین؟ مثال نقض عجیبی بود!

توی موزیلا چک کردیم و عبارت in addiition  در خط دوم هست ...

سلام ببخشید من یک سوال داشتم. وقتی میرم توی review source یک صفحه ای برام باز میشه که تقریبا بیش از ۱۰۰ خط توش نوشته شده و اون وسط های متن یک جمله شبیه به اون جمله ای که قبلا عکس گرفته شده میاد البته مال من فعلا یک خطی هست. اما من توی اون عکس دیدم که کلا دو خط بود و in additionدر خط دوم ندشته شوه بود منطورم اینکه که کنار اون دو جمله عدد ۱ و ۲ قید شده بود ولی برای صفحه ای که من باز میکنم بیش از ۱۰۰ ردیف عدد  نوشته و اون جمله توی ردیفهای ۴۰ تا ۵۰ هست و بارها تکرار شده. میخوام بدونم که چیزی که من می بینم ایا درسته ؟ هم در فایرفاکس و هم در اینترنت اکسپلورر به این شکل بود. خواهش می کنم دوستان اگر نظری دارن بگن. ممنونم

شما نبايد كل متني رو كه ميبيني با موس انتخاب كني
از ابتداي your visa case
تا انتهاي has been reached
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.

If you registered with U.S. Immigrant Visa after your interview, please send email letting us know that you have registered, your case number, DS-260 number (if known), your full names. We will then mark your status so that you can send your document to us using Empost. Please note that if you need to re-take your oath, you cannot use this option and must come to the Consular Section in person.
به به تبریک میگم ... و این پست نشون میده که فاز خوشحالی تا نگرانی واسه مرحله ی بعد فقط دو دقیقه طول میکشه[emoji23] [emoji23] [emoji23]
بعد از کلیر شدن باید لاگین کنین و گزینه ی ادامه رو بزنین و تو قسمت توضیحات بنوسین که مراحل اداری تون کامل شده. توضیحات کاملش تو تاپیک مربوطه هست کامل بخونین...
https://www.mohajersara.org/forum/showth...p?tid=7177
اقا اين لينكي كه زحمت كشيديد موجود نيست انگار
ادرس دقيقش رو ميديد؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-04 ساعت 15:56)roteil نوشته:  سلام دوستان :
این داستان مثل ورزشکارایه المپیک میمونه ، چند سال ورزش و اردو و ... واسه 5 دقیقه روی سکو بودن !!!!!!!
بعد از 22 روز که تو 12 جولای آپدیت دوخطی شده بود امروز نامه گلیری تو سایت ابوظبی خورد !!!! واقعا باور نکردنیه بعد 210 روز !!!!!!!!!
امیدوارم زودتد همتون کلیر بشید !!!! و از این داستان برزخی خلاص شید !!!!! من ویزایه امارات رو دارم ، احتمالا شنبه ، یکشنبه برم ابوظبی!!!

واقعا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !!!
ایول ،مبارکه روتیل، خیلی خوشحال شدم برات، موفق باشی دوست من.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Pargosha ، roteil ، hosseinslm
(2016-08-04 ساعت 18:04)bhb32 نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 17:23)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 17:05)Camelia_B نوشته:  توی موزیلا چک کردیم و عبارت in addiition  در خط دوم هست ...

سلام ببخشید من یک سوال داشتم. وقتی میرم توی review source یک صفحه ای برام باز میشه که تقریبا بیش از ۱۰۰ خط توش نوشته شده و اون وسط های متن یک جمله شبیه به اون جمله ای که قبلا عکس گرفته شده میاد البته مال من فعلا یک خطی هست. اما من توی اون عکس دیدم که کلا دو خط بود و in additionدر خط دوم ندشته شوه بود منطورم اینکه که کنار اون دو جمله عدد ۱ و ۲ قید شده بود ولی برای صفحه ای که من باز میکنم بیش از ۱۰۰ ردیف عدد  نوشته و اون جمله توی ردیفهای ۴۰ تا ۵۰ هست و بارها تکرار شده. میخوام بدونم که چیزی که من می بینم ایا درسته ؟ هم در فایرفاکس و هم در اینترنت اکسپلورر به این شکل بود. خواهش می کنم دوستان اگر نظری دارن بگن. ممنونم

شما نبايد كل متني رو كه ميبيني با موس انتخاب كني
از ابتداي your visa case
تا انتهاي has been reached

وقتی کل متن رو به همون شکلی که گفتید انتخاب می کنم و کلیک راست می کنم گزینه view resource نمیاد و گزینه Inspect میاد. خوب خوبی این یکی اینه که اون متنی که در عکس دوستان بود ایندفعه در یک هایلایت ابی رنگ دیده می شود و از بقیه مجزا می شه. در هر صورت از راهنمایی شما ممنونم..
پاسخ
با موزيلا امتحان كرديد؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-08-04 ساعت 17:17)roteil نوشته:  

https://www.mohajersara.org/forum/showthr...p?tid=7177

دقيقا هم دو دقيقس !!! [emoji23][emoji23] فكر نمي كني چون نوشته شخصا بايد بياي سفارت ، بايد بازم پر كرد ؟؟؟ نوشته اگه پر كردي بگو ما بدونيم !!! ما كه نكرديم چي ؟؟ نوشته شخصا بيا !! يادمه تو تاپيك لاتاري يكي از دوستان شخصا رفت و اوكي بود !!!!!

سلام و تبریک بسیار زیاد
واقعا کلیر شدن بدون شماها مزه نداره! Cool

از شما فقط مدیکال خواستند؟
منم به نظر نیازی به رجسیتر نیست دیگه، ما خودمون میخوایم پیکاپ کنیم.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Pargosha ، roteil
(2016-08-04 ساعت 18:38)bhb32 نوشته:  با موزيلا امتحان كرديد؟؟

بله هم با موزیلا و هم با اینترنت اکسپلورر .. شاید باید ورژنی از این دو تا رو که ازشون استفاده می کنم ارتقاء بدم ... نمیدونم... الان موزیلا رو ارتقاء دادم و جواب داد. مممنونم از راهنمایی شما دوست عزیز. موفق باشید
پاسخ
این داستان مثل ورزشکارایه المپیک میمونه ، چند سال ورزش و اردو و ... واسه 5 دقیقه روی سکو بودن !!!!!!!
بعد از 22 روز که تو 12 جولای آپدیت دوخطی شده بود امروز نامه گلیری تو سایت ابوظبی خورد !!!! واقعا باور نکردنیه بعد 210 روز !!!!!!!!!
امیدوارم زودتد همتون کلیر بشید !!!! و از این داستان برزخی خلاص شید !!!!! من ویزایه امارات رو دارم ، احتمالا شنبه ، یکشنبه برم ابوظبی!!!

هورااااااااااااا
خوشحالم كه اين تاپيك رونق گرفته [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]
تبريك ميگم اميدوارم ادامه زندگيت پر از شادى و سلامتى و هوراااا باشه

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Pargosha ، armehraboon ، roteil ، anahita1361
(2016-08-04 ساعت 00:31)alireza55 نوشته:  ممنون حمید عزیز لطف داری بمن تو،همینطور ممنون از pargosha و حسین عزیز،گاهی فک میکنم حیفه که این دوستیا اینجا تموم بشه،
a1irez6@yahoo.com این ایمیل منه , خوشحال میشم بعدا با تک تک شماها در ارتباط باشم، من قراره برم دالاس. اونطرفا اومدید و یا اگه شما هم مقصدتون اونجاست حتما خبرم کنید.

به به همشهرى هم كه هستيم [emoji106][emoji106][emoji106] منم ايميلم hamidoo_b@yahoo.com هست

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، bhb32 ، Pargosha ، armehraboon

تبریک میگم دوست عزیز امیدوارم از این پس زندگی خوبی رو در آمریکا داشته باشی. بعد از آپدیت و دو خطی دیگه or نشدید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، armehraboon ، hosseinslm
(2016-08-04 ساعت 20:14)hamidoo_b نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 00:31)alireza55 نوشته:  ممنون حمید عزیز لطف داری بمن تو،همینطور ممنون از pargosha و حسین عزیز،گاهی فک میکنم حیفه که این دوستیا اینجا تموم بشه،
a1irez6@yahoo.com  این ایمیل منه , خوشحال میشم بعدا با تک تک شماها در ارتباط باشم، من قراره برم دالاس. اونطرفا اومدید و یا اگه شما هم مقصدتون اونجاست حتما خبرم کنید.

به به همشهرى هم كه هستيم [emoji106][emoji106][emoji106] منم ايميلم hamidoo_b@yahoo.com هست

جدی چه جالبب، پس حتماا میبینمت Smile
خواستم جواب پیام خصوصیتو بدم ،میگه دریافت پیام خصوصیتو غیر فعال کردی .
خیلی خوشحالم کردی ،حتما باهات تماس میگیرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان