کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-12 ساعت 13:55)hosseinslm نوشته:  
(2016-08-12 ساعت 13:52)Arash.de نوشته:  
(2016-08-12 ساعت 13:45)hosseinslm نوشته:  فدات آرش جان.ایشالا همین روزا ویزاتو میگیری.چند روز از دوخطی شدنت میگذره آرش؟

قربونت حسین جان، با امروز میشه 14 روز ،نمیدونم دیر شده یا نه!!!!

نه دادا هنوز دیر نشده.امکان داره تا 40 روزم طول بکشه.نگران نباش.
امید داریم به خدا، ایشالا به زودی با هم میریم آنکارا واسه ویزا!!!!! واکسن میخواد اینجا چیزی بزنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، hosseinslm
(2016-08-12 ساعت 13:47)hosseinslm نوشته:  
(2016-08-12 ساعت 13:34)alireza55 نوشته:  
(2016-08-12 ساعت 13:18)hosseinslm نوشته:  @alireza55@  با توجه به مطالبی که راجب دوخطی خوندی بنظرت ماکسیمم چند روز بعد دوخطی جواب کلیرنس باید بیاد؟
ماکسیمم تا 40 روز رو دیدم، از 3 روز تا 40 روز رو یادم میاد.انکارا میانگین 3 هفته بوده فک میکنم،اخه ما الان منتظر or هم باید باشیم.

آره راست میگی اول باید ار بشیم.
من نمیدونم این دوخطی رو کی کشف کرده دستش درد نکنه.باید بگیم  خدمت بزرگی به برزخیان کرده Smile
از بچه های لاتاری بودن اگه اشتباه نکنم، کلا نحوه حرف زدنو پست گذاشتن توی تاپیک لاتاری و دانشجویی یکم فرقداره با بقیه تاپیک ها،سفر نامه هاشونم فرق داره نحوه نوشتنشون،معلومه بعضی هاشون خیلی باهوشن و مدارک تحصیلی بالایی هم دارن . من همیشه نظرم به این بوده که لاتاری شانس محض نیست،اداره مهاجرت گلچین میکنه کسانی و که میخواد،میدونه اینا به درد کشورش میخورن،البته همه نه ولی در کل وقتی یه نگاه سطحی به پستهاشون میندازی معلومه که از من یکی دستکم خیلی باهوشترن خیلی هاشونBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، Pargosha ، bhb32 ، جواد حبيبي
(2016-08-12 ساعت 13:45)hosseinslm نوشته:  
(2016-08-12 ساعت 13:39)Arash.de نوشته:  به به حسین جان به سلامتی، خوشحال شدم شنیدم، به جمع آپدیت دوخطی ها خوش اومدی

فدات آرش جان.ایشالا همین روزا ویزاتو میگیری.چند روز از دوخطی شدنت میگذره آرش؟

آرش انکارا بودی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، bargak
سلام دوستان خداروشکر کنین وضعیت من و ندارین .من هم همه ای انتظارارو کشیدم ولی بخاطر اختلافی که با خانواده همسرم پیدا کردم،همسرم می گه کنسل کرده پرونده رو از امریکا! ابوظبی هم هرچی ایمیل می دم اون جواب از قبل تایپ شده رو می فرسته .خلاصه تو بد برزخی هستم.دعام کنین لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، bhb32 ، hosseinslm ، alireza55 ، mulan1979 ، جواد حبيبي ، s.div
(2016-08-12 ساعت 14:43)alireza55 نوشته:  
(2016-08-12 ساعت 13:45)hosseinslm نوشته:  فدات آرش جان.ایشالا همین روزا ویزاتو میگیری.چند روز از دوخطی شدنت میگذره آرش؟

آرش انکارا بودی؟

آره انکارا بودم 21jan ,k1
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55
(2016-08-12 ساعت 15:05)Roxanaloghavi نوشته:  سلام دوستان خداروشکر کنین وضعیت من و ندارین .من هم همه ای انتظارارو کشیدم ولی بخاطر اختلافی که با خانواده همسرم پیدا کردم،همسرم می گه کنسل کرده پرونده رو از آمریکا! ابوظبی هم هرچی ایمیل می دم اون جواب از قبل تایپ شده رو می فرسته .خلاصه تو بد برزخی هستم.دعام کنین لطفا
فک نمیکنم کیسو بشه کنسل کرد اونم توی این مرحله،ابوظبی جواب ایمیلو نمیده، صب کنید تا کلیر بشید بعد از مهاجرت با یه وکیل صحبت کنید راهنماییتون میکنن چطوری گرین کارتتونو بگیرید با وجود اختلاف با همسرتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: Roxanaloghavi ، hosseinslm ، armehraboon
ممنون اقای علیرضا ابوظبی جواب می ده ولی یک متن مشخص که به همه می فرسته شما در مراحل اداری هستید .....سایتceacهم می نویسه در پروسه اداری....وکیل می گه می تونن کنسل کنه درخواست دهنده تو هر مرحله ای
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55
دوستان خداروشکر من هم بعد از 23 روز که دوخطی شده بودم (تایم آمریکا)، امروز به تایم سفارت آنکارا Or شدم. حالا دیگه ظاهرا باید منتظر ایمیل سفارت باشم. انشالله همه دوستان به زودی با خبرای خوب خوشهالمون کنن. نکته خوبش اینه که بحث دوخطی برا آنکارا هم کار میکنه و موتورش هم حسابی روشن شده ...
CR1
Ankara
AUG.2014: Priority Date
تکمیل مدارک: Oct.2015
ایمیل سفارت: Mar.2016
مصاحبه: May.2016
نتیجه: AP!
کلیرنس: Aug.2016 . ابتدا دوخطی، پس از 23 روز Or، و بعد از 3 روز ایمیل کلیر شدن
پاسخ
(2016-08-12 ساعت 18:04)رضام نوشته:  دوستان خداروشکر من هم بعد از 23 روز که دوخطی شده بودم (تایم آمریکا)، امروز به تایم سفارت آنکارا Or شدم. حالا دیگه ظاهرا باید منتظر ایمیل سفارت باشم. انشالله همه دوستان به زودی با خبرای خوب خوشهالمون کنن. نکته خوبش اینه که بحث دوخطی برا آنکارا هم کار میکنه و موتورش هم حسابی روشن شده ...
چه خوب.... به امید بهترین ها برای شما و همه ی دوستان.
خوشحال شدیم
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، bhb32 ، Pargosha ، hosseinslm ، armehraboon
(2016-08-12 ساعت 18:04)رضام نوشته:  دوستان خداروشکر من هم بعد از 23 روز که دوخطی شده بودم (تایم آمریکا)، امروز به تایم سفارت آنکارا Or شدم. حالا دیگه ظاهرا باید منتظر ایمیل سفارت باشم. انشالله همه دوستان به زودی با خبرای خوب خوشهالمون کنن. نکته خوبش اینه که بحث دوخطی برا آنکارا هم کار میکنه و موتورش هم حسابی روشن شده ...
خیلی تبریک میگم رضا دیگه تموم شد.

منم الان از خواب بیدار شدم داشتم پستتو میخوندم ،بخودم گفتم پس حدود 23 روز ممکنه طول بکشه.من 15 روزه الان دوخطی شدم ،با این حال گفتم سیسو چک کنم ،دیدم اپدیت شدم و بالاخره بعد 353 روز چشممون به جمال این or روشن شد ،باورم نمیشه. امیدوارم این اتفاق برای همه بزودی بیفته.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Babak.T ، tomi ، bhb32 ، mobydick ، Pargosha ، رضام ، hosseinslm ، s.div ، anahita1361
(2016-08-12 ساعت 20:56)alireza55 نوشته:  

منم الان از خواب بیدار شدم داشتم پستتو میخوندم ،بخودم گفتم پس حدود 23 روز ممکنه طول بکشه.من 15 روزه الان دوخطی شدم ،با این حال گفتم سیسو چک کنم ،دیدم اپدیت شدم و بالاخره بعد 353 روز چشممون به جمال این or روشن شد ،باورم نمیشه. امیدوارم این اتفاق برای همه بزودی بیفته.
به به علیرضا جان.بهت مجددا تبریک‌ میگم.ایشالا فردا پس فردا ایمیل کلیریتم میاد و دیگه تموم[SMILING FACE WITH SMILING EYES]

کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، mulan1979 ، bhb32 ، Pargosha ، armehraboon

واي واي ، خبلي خوشحال شدم عليرضااااا لامصب جيگرم حال حال اومد !! بهم ويزا ندادن يادم رفت [emoji7][emoji7][emoji1373] اقا كلييييي مباركككككككك
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Pargosha ، hosseinslm ، armehraboon ، anahita1361

تبريييييك اقا عليرضا و اقا رضا !!! انشالا طي اين چندروزه ا ايميل ويزا هم دريافت ميكنين
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، bhb32 ، mobydick ، Pargosha ، mulan1979 ، رضام
مرسی حسین عزیز تو هم بزودی or میشی دیگه تموم شد.

فدات بشم رتیل , این اسمتو بما بگو که اینقد رتیل صدات نکنیم Big Grin میدونم ناراحتی ولی دیگه بهش فک نکن،جنبه مثبتشو ببین ،به این فک کن که دیگه تموم شد.بزودی ویزاتو بهت میدن.
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، bhb32 ، mulan1979 ، armehraboon ، جواد حبيبي ، hosseinslm

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان