کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
ممنون از توضیحات دلسوزانه و به جا ، امیدوارم همگی هر چه زودتر نجات بیاییم از اولین خان مهاجرت
پاسخ
تشکر کنندگان: behnamnegin ، bhb32 ، hosseinslm ، Pargosha ، جواد حبيبي
دوستان واقعا براي همتون خيلي خوشحال شدم كه كلير شديد و اميدوارم ازينجا به بعد زندگيتون همه چي راحت و خوش بگذره براتون. Smile
كم كم همه بچه هاي ژانويه و قبلش كلير شدن ولي ما هنوز منتظريم و تو اين برزخيم، ٧ ماه شد. براي ما هم دعا كنيد انشالله ارمنستان هم روشن شه موتورش. خيلي شرايط سختيه. انشالله كه زودتر همه كلير شن و در كناره يارشون قرار بگيرن و از بلاتكليفي راحت شن...
پاسخ
سلام دوستان
ما هم همچنان منتظر کلیرانس هستیم. به بچه هایی که اخیرا کلیر شدن خیلی تبریک میگم
‎Category : F2A‎
Priority ‎Date: July 09, 2014‎
Interview ‎Date: Jan 5th, 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، hosseinslm ، جواد حبيبي
(2016-08-13 ساعت 01:10)behnamnegin نوشته:  دوستان از این همه خبر خوب خیلی خوشحالم امیدوارم یه روزی بیاد که چنین تاپیکی نداشته باشیم و این برزخ به کل از بین بره....
من بعد اون اتفاق عجیب سفارت که گفتن اشتباه کردن هم تو سایت سفارت دوباره ap شدم هم تو ceac یه خطی شدم ولی باز دیروز بعد 4 روز اپدیت شدم و دو خطی...
رتیل جان فکر میکنم شرایطمون کاملا یکسانه منم راستیتش سر در نمیارم داستان چیه ولی باز این دو خطی شدنه یکم اوضاع وخیمم و بهتر کرد امیدوارم تمومش کنن...و یه نکته ی مهم اینه که or شدن بسیار ضروریه..من تو توضیحات زمان گرفتن نامه ی کلیری سفارت واسه بچه ها نوشتم دو خطی مهمه ولی or مهم نیست چون من نامه ی کلیری دستم بود ولی or نشده بودم تا روز سفارت که افیسر گفت اشتباه شده فهمیدم که or شدنم خیلی مهمه...پس اگه کسی از دوستان or نشده نامه کلیری گرفت یکم احتیاط کنه....بعد نامه ی کلیری من وکیلم 3 تا نامه زد تا مطمین بشه اونام گفتن بیاد بگیره ویزارو ولی روز سفارت با اینکه 3 تا نامه ی بعد کلیری نشون دادم فقط عذر خواهی کردن...حتما حواستون به این ماجرا باشه...ضمنا یه نکته ی دیگه که واسه من پیش اومد تو مدیکال بود 5 تا عکس میخواستن من 4 تا داشتم مجبور شدم کلی بگردم یه جایی که واسم چاپ کنن پس عکس با خودتون ببرید.....به امید اتفاقای خوب
خداروشکر دو خطی شدی .مبارک باشه.اینسری دیگه تمومه[emoji120]

کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، behnamnegin ، bhb32 ، Pargosha
(2016-08-13 ساعت 02:21)مريم مريم نوشته:  دوستان واقعا براي همتون خيلي خوشحال شدم كه كلير شديد و اميدوارم ازينجا به بعد زندگيتون همه چي راحت و خوش بگذره براتون. Smile
كم كم همه بچه هاي ژانويه و قبلش كلير شدن ولي ما هنوز منتظريم و تو اين برزخيم، ٧ ماه شد. براي ما هم دعا كنيد انشالله ارمنستان هم روشن شه موتورش. خيلي شرايط سختيه. انشالله كه زودتر همه كلير شن و در كناره يارشون قرار بگيرن و از بلاتكليفي راحت شن...
مریم جان یهو موتور ارمنستانم روشن میشه و همه اونایی که ارمنستان بودن یهو کلیر میشن.این اتفاق کمتر از یه ماه دیگه میفته.مطمعن باش.

کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، bhb32 ، mulan1979 ، مريم مريم ، Pargosha ، جواد حبيبي
(2016-08-12 ساعت 23:04)alireza55 نوشته:  
(2016-08-12 ساعت 22:28)razraz نوشته:  سلام
من هنوز به قسمت مصاحبه نرسیدم. میخواستم ببینم با توجه به اینکه من تا حالا در هیچ جا اشتغال به کار نداشتم و شنیدم خانم های خانه دار کلیرنس بهشون نمیخوره درسته یا نه؟
بله احتمالش زیاده،سعی کنید فقط جواب سوالای افیسرو بدید ،توضییخ زیاد ندید بهش،اعتماد بنفس زیاد نداشته باشیدو از خودتون تعریف نکنید، خیلی از خانمها ویزای یکضرب میگیرن،اگه هم Ap خوردید نگران نباشید خانمها معمولا زودتر کلیر میشن.

حرفتون خیلی جالب بود که زیاد توضیح ندین و اعتماد به نفس زیاد نداشته باشین.چون افسر که ازم پرسید کارت چیه؟ من کلی توضضیح دادم و آخرش لبخند زد و گفت پس شرکت بزرگی کار میکنین و برگه سفید رو داد دستم که سایت رو چک کن.اون لحظه به خودم لعنت فرستادم که چرا توضیح دادم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، behnamnegin ، bhb32 ، Pargosha
سلام دوستان من روز ۵ شنبه clea شدم تقریبا ۱۷ روز پیش دوخطی شد ۲ روز پیش or وروز بعدش نامه از سفارت داشتم والان انکارا هستم.من ۲۴ فبریه مصاحبه داشتم وکتگوریم cr1 هست
پاسخ
(2016-08-13 ساعت 12:10)nely نوشته:  سلام دوستان من روز ۵ شنبه clea شدم تقریبا ۱۷ روز پیش دوخطی شد ۲ روز پیش or وروز بعدش نامه از سفارت داشتم والان انکارا هستم.من ۲۴ فبریه مصاحبه داشتم وکتگوریم cr1 هست
مبارکت باشه،امیدوارم بقیه مراحل هم برات به همین سرعتو به خوبی پیش بره،دوست عزیز هتلو پروازتو از کجا گرفتی، من که به هر جا زنگ میزنم کلی نازو ادا دارن، هیچکدوم یه پکیج ارایه نمیدن به خاطر مشکلات ترکیه البته میشه پروازشو گرفت هتلشم رو با کمی گشتن جور کرد و بعد خودم پکیجش کنم، ولی خواستم ببینم شما جاییو میشناسی که سرویس بهتری بده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
مریم جان یهو موتور ارمنستانم روشن میشه و همه اونایی که ارمنستان بودن یهو کلیر میشن.این اتفاق کمتر از یه ماه دیگه میفته.مطمعن باش.

[/quote]

از اونجايي كه پيش بيني شما درست از آب در مياد منم مي خوام اميد وار بشم با اينكه يك ماه مي گذره از مصاحبم
موندم من كه نه كار دولتي داشتم نه سربازي رفتم چرا اي پي شدم؟؟؟
ممكنه كلير شدن من كمتر از ٦ ماه باشه؟؟؟؟
من سربازي معافيت كفالت گرفتم ٥ سال پيش
كارمم هم تو يه شركت خصوصي بيمه هست
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
(2016-08-13 ساعت 13:55)bhb32 نوشته:  مریم جان یهو موتور ارمنستانم روشن میشه و همه اونایی که ارمنستان بودن یهو کلیر میشن.این اتفاق کمتر از یه ماه دیگه میفته.مطمعن باش.

از اونجايي كه پيش بيني شما درست از آب در مياد منم مي خوام اميد وار بشم با اينكه يك ماه مي گذره از مصاحبم
موندم من كه نه كار دولتي داشتم نه سربازي رفتم چرا اي پي شدم؟؟؟
ممكنه كلير شدن من كمتر از ٦ ماه باشه؟؟؟؟
من سربازي معافيت كفالت گرفتم ٥ سال پيش
كارمم هم تو يه شركت خصوصي بيمه هست
[/quote]

سلام دوست عزيز ، من هم معافيت كفالت داشتم ، حتي ١ روز هم سركار دولتي و وابسته به دولت نبودم ، كارم ازاد بوده ، متاسفانه الان نزديك هفت ماه هست كه AP خوردم ، دوستاني هم بودن كه خدمت سربازي رفتن وكارشون هم دولتي بوده و ويزاي يكضرب گرفتن ، اين يك پروسه اي هست كه كاملا در اختيار افيسر هست ، اين پروسه بسته به درجاتي كه افيسر تعين ميكنه چك ميشه ، ولي اكثرا چك كامل ميشن ، تقريبا ميشه گفت نوعي به نوبت هست با حدود ١ماه ديرتر زودتر . اين رو براي اين گفتم كه زياد چك كردن سايت شما رو اذيت نكنه ، من هم چون معافيت داشتم مدام ميگفتم زمان پروسه من كمتر ميشه
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، hosseinslm ، bhb32 ، armehraboon ، Pargosha ، جواد حبيبي
دوستان OR شدن یعنی کلیر شده یا نزدیک کلیرشدنه؟؟؟؟؟؟
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-08-13 ساعت 14:26)مهسا20132013 نوشته:  دوستان OR شدن یعنی کلیر شده یا نزدیک کلیرشدنه؟؟؟؟؟؟
یعنی نزدیک به کلیر شدن مثلا 3 الی 7 روز بعد از or نامه کلیر میاد

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Pargosha
(2016-08-13 ساعت 14:35)omidsh748 نوشته:  
(2016-08-13 ساعت 14:26)مهسا20132013 نوشته:  دوستان OR شدن یعنی کلیر شده یا نزدیک کلیرشدنه؟؟؟؟؟؟
یعنی نزدیک به کلیر شدن مثلا 3 الی 7 روز بعد از or نامه کلیر میاد

ممنون دوست عزیز .منظورم اینه که یعنی از نظر اونها شخص کلیر شده است یا بازم معلوم نیست تا 7 روز بعد
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان:
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983
(2016-08-12 ساعت 13:58)armehraboon نوشته:  
(2016-08-12 ساعت 10:19)Babak.T نوشته:  الان كه كليرنس شدم لازمه قبل از رفتن براى گرفتن ويزا برم پاستور كارتمو تمديد كنم؟

با سلام

تمدید کارت که مطرح نیست ولی اگه لازم باشه واکسنی زده بشه به شما میگن
پس ختما یه سر بزنید.

واکسن MMR دو مرحله ای هستش، اگه مرحله دوم رو نزدید حتما به مراکزی که پیوست کرده ام مراجعه کنید.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Babak.T

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان