کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
تبریک به دو تا از بچه های گل گروه علیرضای دلسور و مهربون وحسین آقای گل وپرانرژی وبقیه دوستان خوشحال از کلیر شدن و تعیین مسیرتون وناراحت بخاطر رفتن از این تاپیک .....ایشاله بعد از مراحل تکمیلی اینجا رو فراموش نکنید .....

پاسخ
(2016-08-12 ساعت 21:16)alireza55 نوشته:  مرسی حسین عزیز تو هم بزودی or میشی دیگه تموم شد.

فدات بشم رتیل , این اسمتو بما بگو که اینقد رتیل صدات نکنیم Big Grin میدونم ناراحتی ولی دیگه بهش فک نکن،جنبه مثبتشو ببین ،به این فک کن که دیگه تموم شد.بزودی ویزاتو بهت میدن.

اسمم محمد علي ، همون مملي ، ديدي گفتم حل مي شه [emoji7][emoji7]اصن روحم تازه شد بخدا !!!!

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، bhb32 ، alireza55 ، mulan1979 ، tomi ، maryam1983 ، hosseinslm ، جواد حبيبي
مبارك همگي باشه
ما كه اول راهيم
امروز دقيقا يكماه از مصاحبه من در ارمنستان ميگذره
موندم من كه نه كار دولتي داشتم نه سربازي رفتم چرا اي پي شدم؟؟؟
ممكنه كلير شدن من كمتر از ٦ ماه باشه؟؟؟؟
من سربازي معافيت كفالت گرفتم ٥ سال پيش
كارمم هم تو يه شركت خصوصي بيمه هست
ارزوي خوب براي roteil هم دارم كه كارش زود رديف شه
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Pargosha ، maryam1983 ، hosseinslm ، armehraboon ، جواد حبيبي
منم امروز دوباره تو سيس آپ كردن !! خودمونم نمي دونيم يعني چي بخدا [emoji23][emoji23]

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، alireza55 ، Pargosha ، mulan1979 ، tomi ، mani_badb0y ، hosseinslm ، جواد حبيبي
(2016-08-12 ساعت 21:49)bhb32 نوشته:  مبارك همگي باشه
ما كه اول راهيم
امروز دقيقا يكماه از مصاحبه من در ارمنستان ميگذره
موندم من كه نه كار دولتي داشتم نه سربازي رفتم چرا اي پي شدم؟؟؟
ممكنه كلير شدن من كمتر از ٦ ماه باشه؟؟؟؟
من سربازي معافيت كفالت گرفتم ٥ سال پيش
كارمم هم تو يه شركت خصوصي بيمه هست
ارزوي خوب براي roteil هم دارم كه كارش زود رديف شه

ممنونم ازت دوست عزيز ، لطف داري ، انجام مي شه ايشالا زود زود

پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، Pargosha
(2016-08-12 ساعت 20:56)alireza55 نوشته:  
(2016-08-12 ساعت 18:04)رضام نوشته:  دوستان خداروشکر من هم بعد از 23 روز که دوخطی شده بودم (تایم آمریکا)، امروز به تایم سفارت آنکارا Or شدم. حالا دیگه ظاهرا باید منتظر ایمیل سفارت باشم. انشالله همه دوستان به زودی با خبرای خوب خوشهالمون کنن. نکته خوبش اینه که بحث دوخطی برا آنکارا هم کار میکنه و موتورش هم حسابی روشن شده ...
خیلی تبریک میگم رضا دیگه تموم شد.

منم الان از خواب بیدار شدم داشتم پستتو میخوندم ،بخودم گفتم پس حدود 23 روز ممکنه طول بکشه.من 15 روزه الان دوخطی شدم ،با این حال گفتم سیسو چک کنم ،دیدم اپدیت شدم و بالاخره بعد 353 روز چشممون به جمال این or روشن شد ،باورم نمیشه. امیدوارم این اتفاق برای همه بزودی بیفته.

به سلامتی ، ایشالا ایمیل کلیری
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، mulan1979 ، Pargosha ، mani_badb0y ، maryam1983
سلام
من هنوز به قسمت مصاحبه نرسیدم. میخواستم ببینم با توجه به اینکه من تا حالا در هیچ جا اشتغال به کار نداشتم و شنیدم خانم های خانه دار کلیرنس بهشون نمیخوره درسته یا نه؟
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2016-08-12 ساعت 15:51)Roxanaloghavi نوشته:  ممنون اقای علیرضا ابوظبی جواب می ده ولی یک متن مشخص که به همه می فرسته شما در مراحل اداری هستید .....سایتceacهم می نویسه در پروسه اداری....وکیل می گه می تونن کنسل کنه درخواست دهنده تو هر مرحله ای

جسارتا نمي خوام دلتونو خالي كنم ، ولي پتيشنر مي تونه اينكارو بكنه ، و پروسش هم دوهفته زمان مي بره ، و از طرف nvc و اداره مهجرت مي شه ، كي به شما گفتن كنسل كردن ؟؟ تا بتونيم كمكتون كنيم ، اگه قبل دوهفتس و بايد صبر كنيد اگه بيشتره مطمئن باشيد كه اين كارو نكردن !!! بايد نامه بزنن با امضا خودشون بفرستن اداره مهاحرت و nvc
پاسخ
تشکر کنندگان: Roxanaloghavi ، alireza55 ، armehraboon
(2016-08-12 ساعت 21:44)tomi نوشته:  تبریک به دو تا از بچه های گل گروه علیرضای دلسور و مهربون وحسین آقای گل وپرانرژی وبقیه دوستان خوشحال از کلیر شدن و تعیین مسیرتون وناراحت بخاطر رفتن از این تاپیک .....ایشاله بعد از مراحل تکمیلی اینجا رو فراموش نکنید .....
خیلی ممنونم tomi عزیز تو همیشه به من لطف داشتی،باور کن هر موقع یه خبر خوبی و میخونم اینجا ناخداگاه اسم تو مهرشاد و خانم قربانی میاد تو ذهنم ،مخصوصا تو که مثل من همیشه اینجا بودیو پیگیر پستهای بچه ها هستی،از صمیم قلب ارزو دارم این انتظار طولانیت به پایان برسه و زودتر کلیر بشی.
از Alireza_D و Arash.de هم ممنونم بابت تبریکتون.
دارم به این فک میکنم که از فردا شروع کنم به جمعو جور کردن و اماده رفتن شدن ،به یه چیز دیگه هم دارم فک میکنم اونم اینه که کاش بیشتر زبان خونده بودم،با اینکه چند سالی هست وقت زیادی براش گذاشتمو الان به اندازه کافی بلدم،ولی با این حال این چند ماه اخر دیگه نخوندم،نا امید بودمو ناراحت که چرا پروسه من بر خلاف بقیه اینقد باید طول بکشه، حالا میبینم اگه مثبت تر فک کرده بودم،هنوز جا داشت بیشتر از وقتم استفاده کرده باشم،این و گفتم برای کسانی که فقطو فقط نشستنو منتظرن برای کلیر شدن خواستم تلنگری بشه براشون،مطمین باشید دیر یا زود داره ولی سوختو سوز نداره،کلیر میشید همگی ،پس اگه الان وقتشو دارید بیشتر زبان بخونید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، maryam1983 ، hosseinslm ، bhb32 ، tomi ، behnamnegin ، Arash.de ، s.div ، anahita1361 ، جواد حبيبي
(2016-08-12 ساعت 22:28)razraz نوشته:  سلام
من هنوز به قسمت مصاحبه نرسیدم. میخواستم ببینم با توجه به اینکه من تا حالا در هیچ جا اشتغال به کار نداشتم و شنیدم خانم های خانه دار کلیرنس بهشون نمیخوره درسته یا نه؟
بله احتمالش زیاده،سعی کنید فقط جواب سوالای افیسرو بدید ،توضییخ زیاد ندید بهش،اعتماد بنفس زیاد نداشته باشیدو از خودتون تعریف نکنید، خیلی از خانمها ویزای یکضرب میگیرن،اگه هم Ap خوردید نگران نباشید خانمها معمولا زودتر کلیر میشن.
پاسخ
تشکر کنندگان: razraz ، Pargosha ، hosseinslm ، armehraboon ، bhb32 ، s.div ، جواد حبيبي
(2016-08-12 ساعت 23:04)alireza55 نوشته:  
(2016-08-12 ساعت 22:28)razraz نوشته:  سلام
بله احتمالش زیاده،سعی کنید فقط جواب سوالای افیسرو بدید ،توضییخ زیاد ندید بهش،اعتماد بنفس زیاد نداشته باشیدو از خودتون تعریف نکنید، خیلی از خانمها ویزای یکضرب میگیرن،اگه هم Ap خوردید نگران نباشید خانمها معمولا زودتر کلیر میشن.

خیلی خوشحال شدم Rolleyes ممنون
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2016-08-12 ساعت 22:45)roteil نوشته:  
(2016-08-12 ساعت 15:51)Roxanaloghavi نوشته:  ممنون اقای علیرضا ابوظبی جواب می ده ولی یک متن مشخص که به همه می فرسته شما در مراحل اداری هستید .....سایتceacهم می نویسه در پروسه اداری....وکیل می گه می تونن کنسل کنه درخواست دهنده تو هر مرحله ای

جسارتا نمي خوام دلتونو خالي كنم ، ولي پتيشنر مي تونه اينكارو بكنه ، و پروسش هم دوهفته زمان مي بره ، و از طرف nvc و اداره مهجرت مي شه ، كي به شما گفتن كنسل كردن ؟؟ تا بتونيم كمكتون كنيم ، اگه قبل دوهفتس و بايد صبر كنيد اگه بيشتره مطمئن باشيد كه اين كارو نكردن !!! بايد نامه بزنن با امضا خودشون بفرستن اداره مهاحرت و nvc

ممنون روتیل جان از همدردی یکماه هست می گن کنسل کردن
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
(2016-08-11 ساعت 19:37)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-11 ساعت 19:30)itex نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 20:16)mulan1979 نوشته:  @itex@
ضمنا shahin61  و sara hamedani و Roroak 3  دوبار تکرار شدن و ضمنا کلیر هم شدن
babak-T   و عرفان 11 دوبار تکرار شدن و هنوز کلیر نشدن .. لطفا اسامی تکراری گفته شده را از لیست خارج کنید. ممنونم

ممنون درست کردم فقط عرفان 11 گشتم یکدونه پیدا کردم ازش.

ممنونم دوست عزیز. یک عرفان 11 بود و یک erfan11  فکر کردم هر دوتاشون باید یک نفر باشن. باز هم ممنونم

ممنون از شما. فکر نکنم یکی باشن چون هم تاریخ هم نوع پرونده فرق میکنه.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، bhb32 ، maryam1983 ، mulan1979 ، shadoow
(2016-08-12 ساعت 21:44)tomi نوشته:  تبریک به دو تا از بچه های گل گروه علیرضای دلسور و مهربون وحسین آقای گل وپرانرژی وبقیه دوستان خوشحال از کلیر شدن و تعیین مسیرتون وناراحت بخاطر رفتن از این تاپیک .....ایشاله بعد از مراحل تکمیلی اینجا رو فراموش نکنید .....

@tomi@ جون مرسی خیلی لطف داری
من نمک گیر این تاپیک هستم.بعد کلیری هم به بقیه داداشا و خواهرای گلم کمک میکنم در حد توانم.
انصافا بچه های اینجا همشون باحالن.امیدوارم همشون با دل شاد و با انرژی این مرحله از زندگی هم با موفقیت بگذرونن.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mani_badb0y ، tomi ، bhb32 ، alireza55 ، s.div ، mulan1979 ، anahita1361
دوستان از این همه خبر خوب خیلی خوشحالم امیدوارم یه روزی بیاد که چنین تاپیکی نداشته باشیم و این برزخ به کل از بین بره....
من بعد اون اتفاق عجیب سفارت که گفتن اشتباه کردن هم تو سایت سفارت دوباره ap شدم هم تو ceac یه خطی شدم ولی باز دیروز بعد 4 روز اپدیت شدم و دو خطی...
رتیل جان فکر میکنم شرایطمون کاملا یکسانه منم راستیتش سر در نمیارم داستان چیه ولی باز این دو خطی شدنه یکم اوضاع وخیمم و بهتر کرد امیدوارم تمومش کنن...و یه نکته ی مهم اینه که or شدن بسیار ضروریه..من تو توضیحات زمان گرفتن نامه ی کلیری سفارت واسه بچه ها نوشتم دو خطی مهمه ولی or مهم نیست چون من نامه ی کلیری دستم بود ولی or نشده بودم تا روز سفارت که افیسر گفت اشتباه شده فهمیدم که or شدنم خیلی مهمه...پس اگه کسی از دوستان or نشده نامه کلیری گرفت یکم احتیاط کنه....بعد نامه ی کلیری من وکیلم 3 تا نامه زد تا مطمین بشه اونام گفتن بیاد بگیره ویزارو ولی روز سفارت با اینکه 3 تا نامه ی بعد کلیری نشون دادم فقط عذر خواهی کردن...حتما حواستون به این ماجرا باشه...ضمنا یه نکته ی دیگه که واسه من پیش اومد تو مدیکال بود 5 تا عکس میخواستن من 4 تا داشتم مجبور شدم کلی بگردم یه جایی که واسم چاپ کنن پس عکس با خودتون ببرید.....به امید اتفاقای خوب
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان