کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-08-15 ساعت 23:16)رضام نوشته:  دوستان خوشبختانه من امروز کلیر شدم و ایمیل سفارت برام اومد. به امید دو خطی شدن هرچه زودتر همه منتظران، Or شدن دو خطی شدگان و بالاخره کلیر شدن Or شدگان  Wink

تبریک میگم
ان شالله رزهای آتی و دورتر روزهای درخشانی باشن
کتگوری : F2A
مصاحبه : آنکارا / مارچ 2016
AP
همیشه باید  Big Grin  Big Grin بود
پاسخ
تشکر کنندگان: رضام ، anahita1361 ، Pargosha ، bhb32
سلام دوستان.
من دارم برنامه ریزی میکنم که برم آنکارا بعد از اینکه ویزامو گرفتم از همون ور برم آمریکا. من میخوام جمعه همین هفته برم آنکارا و همون روز صبح مدارک رو ارسال کنم سفارت. امیدوارم روز کاری بعد که دوشنبه هست مدارکم برسه سفارت. از اونجا که سفارت میگه ‎3-5‎ روز طول میکشه تا ویزا صادر بشه، من فرض میکنم که اگه 4 روز برا من طول بکشه. ایشالا جمعه ویزا آماده میشه (حتی شاید 5 شنبه). شنبه عصر و یا 1 شنبه هم بلیط آمریکا رو بگیرم. البته میدونم بعضی مواقع ممکنه موارد خاص هم پیش بیاد که بیشترم طول بکشه. خواستم ببینم به نظرتون این برنامه من جواب میده یا زمان بیشتری رو نیاز دارم.
ممنون میشم من رو راهنمائی کنید.
CR1
Ankara
AUG.2014: Priority Date
تکمیل مدارک: Oct.2015
ایمیل سفارت: Mar.2016
مصاحبه: May.2016
نتیجه: AP!
کلیرنس: Aug.2016 . ابتدا دوخطی، پس از 23 روز Or، و بعد از 3 روز ایمیل کلیر شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran ، mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي
(2016-08-15 ساعت 21:17)tomi نوشته:  سلام دوستان بعد از 15 ماه امروز بعد از آپدیت 2 خطی شدم

خب خدا رو شکر
خیلی خوشحال شدم
کتگوری : F2A
مصاحبه : آنکارا / مارچ 2016
AP
همیشه باید  Big Grin  Big Grin بود
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، m_vaziran ، Pargosha ، mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي
(2016-08-16 ساعت 11:59)رضام نوشته:  سلام دوستان.
من دارم برنامه ریزی میکنم که برم آنکارا بعد از اینکه ویزامو گرفتم از همون ور برم آمریکا. من میخوام جمعه همین هفته برم آنکارا و همون روز صبح مدارک رو ارسال کنم سفارت. امیدوارم روز کاری بعد که دوشنبه هست مدارکم برسه سفارت. از اونجا که سفارت میگه ‎3-5‎ روز طول میکشه تا ویزا صادر بشه، من فرض میکنم که اگه 4 روز برا من طول بکشه. ایشالا جمعه ویزا آماده میشه (حتی شاید 5 شنبه). شنبه عصر و یا 1 شنبه هم بلیط آمریکا رو بگیرم. البته میدونم بعضی مواقع ممکنه موارد خاص هم پیش بیاد که بیشترم طول بکشه. خواستم ببینم به نظرتون این برنامه من جواب میده یا زمان بیشتری رو نیاز دارم.

تبريك ميگم بهت و موفق باشي هميشه.
من نميدونم چي بگم درباره اين برنامه ريزيتون اما اينو بگم ما ٢تا از فاميل كه رفتن آنكارا براي گرفتن ويزاشون يكيشون ٣ روزه ويزاشون اومد پست يكيشونم ١٢ روز طول كشيد كه بفرستن پست.براي همين يكم سخته براي برنامه ريزي در اين باره.
فقط من ٢ تا سوال داشتم.ايميل سفارت براتون اومده كه بياين ويزاتونو بگيرين يا فقط به همون or شدن اكتفا كردينو ميخواين برين؟يكيم اينكه مگه نميشه با برگه اي كه سفارت داد براي ورود حضوري رفت سفارت و مدارك تحويل داد؟حتما بايد پست كرد براشون؟
Ankara
Interview 13 jan 2016
15 Aug ٢خطي
3 oct   اور شدن
4 oct سفارت ايميل فرستاد
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، Pargosha ، mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي
(2016-08-16 ساعت 13:51)Majid-h نوشته:  

من نميدونم چي بگم درباره اين برنامه ريزيتون اما اينو بگم ما ٢تا از فاميل كه رفتن آنكارا براي گرفتن ويزاشون يكيشون ٣ روزه ويزاشون اومد پست يكيشونم ١٢ روز طول كشيد كه بفرستن پست.براي همين يكم سخته براي برنامه ريزي در اين باره.
فقط من ٢ تا سوال داشتم.ايميل سفارت براتون اومده كه بياين ويزاتونو بگيرين يا فقط به همون or شدن اكتفا كردينو ميخواين برين؟يكيم اينكه مگه نميشه با برگه اي كه سفارت داد براي ورود حضوري رفت سفارت و مدارك تحويل داد؟حتما بايد پست كرد براشون؟

بله ایمیل سفارت اومده. اخیرا آنکارا حضوری پاس رو قبول نمیکنه بلکه باید از هر پستی داخل ترکیه پست بشه براشون.
CR1
Ankara
AUG.2014: Priority Date
تکمیل مدارک: Oct.2015
ایمیل سفارت: Mar.2016
مصاحبه: May.2016
نتیجه: AP!
کلیرنس: Aug.2016 . ابتدا دوخطی، پس از 23 روز Or، و بعد از 3 روز ایمیل کلیر شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، Pargosha ، mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، maryam1983

سلام دوست عزیز
اول از همه تبریک به خاطر کلیر شدنتون
به نظر بنده با توجه به اتفاقات جدید و شنیده شدن اتمام سهمیه ویزا، شما ریسک خرید بلیط امریکا رو نکنید که خدایی نکرده متضرر بشید. امروز من یک کیس از آنکارا و یک کیس از ارمنستان شنیدم که پاسپورتشونو برگردونده بودن و گفته بودن تا اکتبر صبر کنید. امیدوارم که این اتفاق نا خوشایند برای شما نیفته و به سلامتی ویزاتونو بگیرید. ولی لازم دونستم بهتون این موضوع را بگم Shy
F2A
PD: 17Jul 2014
اپروو: 11Dec 2014
کیس نامبر (ابوظبی):13Feb 2015
مصاحبه:.2016 Feb 1 نتیجه AP
دوخطی:13 سپتامبر   OR: اکتبر 19
کلیر: 20 اکتبر Big Grin
آنهايی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می‌کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.و آنهايی که می‌مانند، می‌مانند تا شاید وطن را جایی برای ماندن کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: رضام ، anahita1361 ، mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، maryam1983
(2016-08-16 ساعت 14:10)مینز نوشته:  

سلام دوست عزیز
به نظر بنده با توجه به اتفاقات جدید و شنیده شدن اتمام سهمیه ویزا، شما ریسک خرید بلیط آمریکا رو نکنید که خدایی نکرده متضرر بشید. امروز من یک کیس از آنکارا و یک کیس از ارمنستان شنیدم که پاسپورتشونو برگردونده بودن و گفته بودن تا اکتبر صبر کنید. امیدوارم که این اتفاق نا خوشایند برای شما نیفته و به سلامتی ویزاتونو بگیرید. ولی لازم دونستم بهتون این موضوع را بگم  Shy

سلام و تبریک بابت کلیر، این موضوع تموم شدن ویزا برای کتگوری های محدود مثل F2a شاید صدق کنه که ایشالا موردی باشه ولی برای آقا رضا که Cr1 هستند نباید تاثیری داسته باشه.درسته؟؟
نوع ویزا : F2A
ورمونت سرویس
رسید نامبر : 28 اکتبر 2014
انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 26 آگست 2015
اپروو : 25 سپتامبر 2015
کیس نامبر و اینویس نامبر : 3 نوامبر 2015 از طریق تلفن(YRV2015)
پرداخت 120$ و 325$ هم زمان : 5 نوامبر 2015
ارسال مدارک نهایی: 19 ژانویه 2016
کامپلیت : 2 مارچ 2016
نامه دعوت به مصاحبه : 31 مارچ 2016
مصاحبه: می 2016(ایروان) - AP
آپدیت : 12می، 13می، 17می, 18 می، 19 می , 10 اکتبر ، 19 می 2017
4 اکتبر (مستقیم اوور در سایت سیس-اعلام کیس نامبر در سایت سفارت),10, 11 , 12اکتبر(آخرین آپدیت از حالت اور در اومد و مجدد / شد)
صدور ویزا : 13 اکتبر
باز میشه این در          صبح میشه این شب          صبر داشته باش
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، razraz
دوستان عزیز هم سفارتی ابوظبی، از ویزای شما ها چه خبر؟ رتیل و بهنام
شاپرک جان همسر شما رفتن سفارت برای گرفتن ویزا؟
Cool
F2A
آنهايی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می‌کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.و آنهايی که می‌مانند، می‌مانند تا شاید وطن را جایی برای ماندن کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2016-08-16 ساعت 14:20)mohammadreza88 نوشته:  
(2016-08-16 ساعت 14:10)مینز نوشته:  
(2016-08-16 ساعت 13:51)Majid-h نوشته:  تبريك ميگم بهت و موفق باشي هميشه.

سلام دوست عزیز
به نظر بنده با توجه به اتفاقات جدید و شنیده شدن اتمام سهمیه ویزا، شما ریسک خرید بلیط آمریکا رو نکنید که خدایی نکرده متضرر بشید. امروز من یک کیس از آنکارا و یک کیس از ارمنستان شنیدم که پاسپورتشونو برگردونده بودن و گفته بودن تا اکتبر صبر کنید. امیدوارم که این اتفاق نا خوشایند برای شما نیفته و به سلامتی ویزاتونو بگیرید. ولی لازم دونستم بهتون این موضوع را بگم  Shy

سلام و تبریک بابت کلیر، این موضوع تموم شدن ویزا برای کتگوری های محدود مثل F2a شاید صدق کنه که ایشالا موردی باشه ولی برای آقا رضا که Cr1  هستند نباید تاثیری داسته باشه.درسته؟؟

در مورد سهمیه و محدودیت های کتگوری اطلاع دقیقی ندارم ولی اون شخصی که ارمنستان بهش ویزا نداد کتگوریش F2B بود.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي
(2016-08-16 ساعت 14:23)مینز نوشته:  
(2016-08-16 ساعت 14:20)mohammadreza88 نوشته:  
(2016-08-16 ساعت 14:10)مینز نوشته:  سلام دوست عزیز

سلام و تبریک بابت کلیر، این موضوع تموم شدن ویزا برای کتگوری های محدود مثل F2a شاید صدق کنه که ایشالا موردی باشه ولی برای آقا رضا که Cr1  هستند نباید تاثیری داسته باشه.درسته؟؟

در مورد سهمیه و محدودیت های کتگوری اطلاع دقیقی ندارم ولی اون شخصی که ارمنستان بهش ویزا نداد کتگوریش F2B بود.

درسته کتگوری های که در ویزا بولتن اعلام می شوند کتگوری محدود هستند که هر ساله با توجه به تقاضا و تعداد موجود کتگوری ویزا بولتن تغییر میکنه و عدم تغییر ویزا بولتن هم همین رو نشون میده
نوع ویزا : F2A
ورمونت سرویس
رسید نامبر : 28 اکتبر 2014
انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 26 آگست 2015
اپروو : 25 سپتامبر 2015
کیس نامبر و اینویس نامبر : 3 نوامبر 2015 از طریق تلفن(YRV2015)
پرداخت 120$ و 325$ هم زمان : 5 نوامبر 2015
ارسال مدارک نهایی: 19 ژانویه 2016
کامپلیت : 2 مارچ 2016
نامه دعوت به مصاحبه : 31 مارچ 2016
مصاحبه: می 2016(ایروان) - AP
آپدیت : 12می، 13می، 17می, 18 می، 19 می , 10 اکتبر ، 19 می 2017
4 اکتبر (مستقیم اوور در سایت سیس-اعلام کیس نامبر در سایت سفارت),10, 11 , 12اکتبر(آخرین آپدیت از حالت اور در اومد و مجدد / شد)
صدور ویزا : 13 اکتبر
باز میشه این در          صبح میشه این شب          صبر داشته باش
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، Pargosha ، s.div ، mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، maryam1983
سلام دوستان، بعد از 19 روز از دو خطی، امروز آپدیت و or. شدم
پاسخ
(2016-08-16 ساعت 20:11)Arash.de نوشته:  سلام دوستان، بعد از 19 روز از دو خطی، امروز آپدیت و or. شدم

تبريك ميگم اقا ارش ،?? انشالا كلير شدن همه ي دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، Pargosha ، bhb32
(2016-08-16 ساعت 20:11)Arash.de نوشته:  سلام دوستان، بعد از 19 روز از دو خطی، امروز آپدیت و or. شدم
به به... ایشالا واسه ما [emoji6] [emoji6] [emoji23]
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Roxanaloghavi ، جواد حبيبي ، maryam1983 ، Pargosha ، bhb32
چقد خوب،امیدوارم تا دوشنبه ایمیل کلیری جفتمون بیاد،تبریک میگم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Roxanaloghavi ، جواد حبيبي ، Pargosha ، bhb32 ، amir2640
با سلام و ضمن تبریک خدمت شما

شما چه کتگوری بودید ؟ چون من F3 هستم و ۹ روزه که ما در سایت ceac دو خطی شدیم .
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان