کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
اینجور که من اطلاع دارم هر سفارت برای صدور ویزا از هر نوع در ماه محدودیت داره.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي
(2016-09-22 ساعت 09:16)negar6043 نوشته:  اینجور که من اطلاع دارم هر سفارت برای صدور ویزا از هر نوع در ماه محدودیت داره.

بله منم شنيدم محدوديت دارن.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي
عجیبه بعضی از کیس هایی که کلیر شدن تو سایت ارمنستان، دو خطی و / هستن و بعضیا هم یک خطی و or، هر کیسی هم که کلیر میشه به تاریخ همون روز توی سیس آپدیت داره. اما من که 16 سپتامبر دوخطی شدم و همون روز هم or و بعد هم 19 سپتامبر توی سیس آپدیت شدم و همچنان or! چرا سفارت کلیر نمیکنه پس؟! همسرم دیروز با NVC تماس گرفت و گفتن کیس دست سفارته! یعنی چی؟ کسی تجربه ای داره که بعد از or چقد کلیرنس طول میکشه؟ or اول امیدوارم کرد ولی خبری از کلیر شدن که نشد از قبلم ناامیدتر شدم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361
(2016-09-22 ساعت 13:54)hoda_n64 نوشته:  عجیبه بعضی از کیس هایی که کلیر شدن تو سایت ارمنستان، دو خطی و / هستن و بعضیا هم یک خطی و or، هر کیسی هم که کلیر میشه به تاریخ همون روز توی سیس آپدیت داره. اما من که 16 سپتامبر دوخطی شدم و همون روز هم or و بعد هم 19 سپتامبر توی سیس آپدیت شدم  و همچنان or! چرا سفارت کلیر نمیکنه پس؟! همسرم دیروز با NVC تماس گرفت و گفتن کیس دست سفارته! یعنی چی؟ کسی تجربه ای داره که بعد از or چقد کلیرنس طول میکشه؟ or اول امیدوارم کرد ولی خبری از کلیر شدن که نشد از قبلم ناامیدتر شدم Sad

شما کلییر شدی برو سفارت.بعد کلییری ۱خطی می شه دوباره .گاهی سایت سفارت تغییر نمی کنه.باز ایمیل بزنین سفارت مطمئن شین
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، hoda_n64 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361
خداکنه! آخه دیروز که با NVC تماس گرفتیم گفت سفارت در حال بررسیه باید منتظر بشین کیستون اعلام شه :|

(2016-09-22 ساعت 14:09)Roxanaloghavi نوشته:  
(2016-09-22 ساعت 13:54)hoda_n64 نوشته:  عجیبه بعضی از کیس هایی که کلیر شدن تو سایت ارمنستان، دو خطی و / هستن و بعضیا هم یک خطی و or، هر کیسی هم که کلیر میشه به تاریخ همون روز توی سیس آپدیت داره. اما من که 16 سپتامبر دوخطی شدم و همون روز هم or و بعد هم 19 سپتامبر توی سیس آپدیت شدم  و همچنان or! چرا سفارت کلیر نمیکنه پس؟! همسرم دیروز با NVC تماس گرفت و گفتن کیس دست سفارته! یعنی چی؟ کسی تجربه ای داره که بعد از or چقد کلیرنس طول میکشه؟ or اول امیدوارم کرد ولی خبری از کلیر شدن که نشد از قبلم ناامیدتر شدم Sad

شما کلییر شدی  برو سفارت.بعد کلییری ۱خطی می شه دوباره .گاهی سایت سفارت تغییر نمی کنه.باز ایمیل بزنین سفارت مطمئن شین
Case: F2A
priority date: 15 April 2014
Interview: 12 April 2016, Yerevan
Update ceac (بدون ایمیل):April 20th , Sep 16 , 19
دوخطی: 16 سپتامبر
OR: 16 sep
کلیر: 27 سپتامبر
تجدید آزمایش پزشکی: 10 اکتبر
تحویل پاسپورت به پست: 10 اکتبر
آپدیتهای سیس بعد از تحویل پاسپورت به پست: 11 اکتبر، 12 اکتبر، 13 اکتبر

صدور ویزا: 13 اکتبر Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361
دوست عزيز اگه شما اپ شب به وقت ايران كه شدين فرداش تو سيس or ميشين ديگه بايد صبر كنين مهم اين كه كلير شد سفارت ممكن همون روز تو ي سايت بزنه ممكنه ١٠روز بعد بزنه بستگي به خيلي چيزا داره ولي دوره كليرنس تمام شده

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361 ، hoda_n64
ديروز كه هيچ اما امروز ١ مهر ارمنستان ٢ نفر كلير كرد
يكي لاتاري و يكي غير لاتاري
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361
سلام دوستان دوخطی یا or شده ابوظبی کسی اخیرا کلیر شده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي
از دوستان جدیدا کسی دوخطی یا or نشده مخصوصا آنکارا ؟؟؟
خداییش آدم عصبی میشه از دست اینا با این کاراشون نه به اینکه یکی لاتاری که هم س ر ب ا ز ی س پ ا ه بوده هم کار دولتی داشته بعد 4 ماه کلیر میشه و ویزا میدن بعد ما ازدواجی ها که زندگیمون رو هواست و اینقدر اذیت میکنند و طولش میدن
نمونش خود من نه کار دولتی داشتم و نه خدمتم حساس بوده و نه مدرک عالیه دارم چرا باید این همه معطل بشم
این همه کیس های متفرقه رو زود کلیر میکنن و ویزا میدن. به ما ازدواجی ها که میرسه حساس میشن و دقیق که نکنه طرف خ ر ا ب ک ا ر ه
انگار نه انگار ما آدمیم ...
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، Roo ، bhb32 ، Pargosha ، mobydick ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، s.div
(2016-09-23 ساعت 00:00)mani_badb0y نوشته:  از دوستان جدیدا کسی دوخطی یا or نشده مخصوصا آنکارا ؟؟؟
خداییش آدم عصبی میشه از دست اینا با این کاراشون نه به اینکه یکی لاتاری که هم س ر ب ا ز ی س پ ا ه بوده هم کار دولتی داشته بعد 4 ماه کلیر میشه و ویزا میدن بعد ما ازدواجی ها که زندگیمون رو هواست و اینقدر اذیت میکنند و طولش میدن
نمونش خود من نه کار دولتی داشتم و نه خدمتم حساس بوده و نه مدرک عالیه دارم چرا باید این همه معطل بشم
این همه کیس های متفرقه رو زود کلیر میکنن و ویزا میدن. به ما ازدواجی ها که میرسه حساس میشن و دقیق که نکنه طرف خ ر ا ب ک ا ر ه
انگار نه انگار ما آدمیم ...
آره دقیقاً... گل گفتی
مخصوصاً این لاتاری ها!! آخه بر چه اساسی باید اولویت با اونا باشه تو این مقطع؟! ( نگین قانونه و محدودیت زمانی دارن و این حرفا! نقد من دقیقاً به همین قانون و رواله!)
اصلاً به کی بر می خوره یه سال لاتاری برگزار نکنن! دو سال اصلاً ! به کی بر می خوره؟!! اما کار ما یه روزم عقب بیوفته به خیلی ها بر می خوره! خودمون، همسر تنها تو غربت مون، خانواده، دوست،شغل، درآمد و... !!
حالا جالبه یکی از دوستان می گفت لاتاری ها سلکتیو هستن و اکثراً نابغه ن و دولت حساب کتاب میکنه اینا رو انتخاب میکنه!! والا من اونقدر پرت و پلا تو این قشر دیدم که حد نداره! برنخوره به کسی اکثراً نرمال هستن مثل ما. ولی اینکه مزیت خاصی دارن رو من ندیدم!! از همه نظر هم بررسی کردم.
بگذریم. قوانین شون کهنه و پوسیده س تو این زمینه و اصلاحش هم واسه هیچ دولتی تو اولویت نیست. اونقدر سمن دارن که این پیشش یاسمنه !!
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ

شما کلییر شدی  برو سفارت.بعد کلییری ۱خطی می شه دوباره .گاهی سایت سفارت تغییر نمی کنه.باز ایمیل بزنین سفارت مطمئن شین

سلام دوست عزيز . نگران نباشيد به زودي شما هم كلير ميشيد . حتما هر هفته سايت سفارت را چك كنيد با دقت . ما هم سفارت ارمنستان هستيم . هفته پيش بعد از كلير شدن همسرم اونجا بوديم اما به همسرم ويزا ندادن چون ظرفيت ويزا تموم شده بود . من فكر ميكنم چون ظرفيت ندارن فعلا از كلير كردن دست نگه داشتن . ممكنه اينطوري باشه تا شرايط بقيه مثل شرايط ما نشه. به نظرم اين منطقي به نظر مياد . اميدوارم ماه ديگه شما هم تو سايت كلير بشيد . موفق باشيد .
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، جواد حبيبي ، bhb32 ، hoda_n64 ، Nooshin1361
(2016-09-20 ساعت 23:48)clean_lovers نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 18:24)mohd نوشته:  دوستان دیروز من or شدم دیروز وفتی سایت سیس رو چک کردم دیدم بعد 5 ماه و نیم or  شدم و به تاریخ 19 سپتامبر آپدیت شدم و در سایت سفارت ارمنستان هم شماره کیسم اومده بود ایا سفارت ارمنستان هم نامه کلیری میفرسته یا نه و آیا من الان باید به سفارت مراجعه کنم برای گرفتن ویزا یا منتظر ایمیل سفارت بشم خواهش میکنم دوستانی که تجربه دارن از سفارت ارمنستان پاسخ سواله منو بدن باید جکار کنم ایمیل به سفارت زدم پاسخ دادن طبق دستورالعمل سایت غمل کنین من موندم جکار کنم

دوست عزیز تبریک می گم بخاطر اینکه کیست اومد روی سایت . ارمنستان یه مقداری سیستمش با ابو ظبی و انکارا فرق می کنه پس هر چیزی که توی ایمیل گفتن انجام بده اگه نقص مدرک داری با خودت ببر با پاسپورت بنداز صندوق .

دوست عزيز ديگه سفارت ارمنستان صندوق نداره كه شما پاسپورت را به داخل اون بياندازيد . بايد از طريق DHL در ارمنستان پاسپورت را به سفارت بفرستيد . دوستان عزيز به نظرم صبر كنيد و طوري برنامه ريزي كنيد كه براي ماه ديگه به سفارت بريد . ما هفته پيش ارمنستان بوديم اما همسرم موفق به گرفتن ويزا نشد چون ظرفيت ويزا براي اين ماه تكميل شده بود . البته كيس ما شايد با كيس شما متفاوت باشد اما قبل از رفتن به نظر من با ايميل زدن بع سفارت مطمئن بشيد تا از هزينه هاي اضافي جلوگيري كرده باشيد . از همسرم خواستن اوايل ماه Oct براي گرفتن ويزا برگرده و يا با يك آژانس پاسپورتش را بفرسته .
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon ، جواد حبيبي ، bhb32 ، Nooshin1361
منم نقص مدرك خوردم اما الان تقريبا ديگ مداركم تكميله
(اسپانسر و داميسل)
پس بدم DHL ايران با ادرس مقصد سفارت ارمنستان
اونا خودشون ميدن به سفارت از طريق DHL ارمنستان
درسته؟؟؟؟
صبر هم نميكنم تا كلير بشم همين الان مدارك رو ميفرستم بره
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
خیلی ممنونم از حرفای امیدوارکنندتون. بله منطقی به نظر میاد که ظرفیت ویزاشون تموم شده باشه مخصوصا که تا 30 سپتامبر که ددلاین لاتاریاس کلی به لاتاریا ویزا میدن

(2016-09-23 ساعت 11:56)atiiiii.kh نوشته:  

سلام دوست عزيز . نگران نباشيد به زودي شما هم كلير ميشيد . حتما هر هفته سايت سفارت را چك كنيد با دقت . ما هم سفارت ارمنستان هستيم . هفته پيش بعد از كلير شدن همسرم اونجا بوديم اما به همسرم ويزا ندادن چون ظرفيت ويزا تموم شده بود . من فكر ميكنم چون ظرفيت ندارن فعلا از كلير كردن دست نگه داشتن . ممكنه اينطوري باشه تا شرايط بقيه مثل شرايط ما نشه.  به نظرم اين منطقي به نظر مياد . اميدوارم ماه ديگه شما هم تو سايت كلير بشيد . موفق باشيد .
Case: F2A
priority date: 15 April 2014
Interview: 12 April 2016, Yerevan
Update ceac (بدون ایمیل):April 20th , Sep 16 , 19
دوخطی: 16 سپتامبر
OR: 16 sep
کلیر: 27 سپتامبر
تجدید آزمایش پزشکی: 10 اکتبر
تحویل پاسپورت به پست: 10 اکتبر
آپدیتهای سیس بعد از تحویل پاسپورت به پست: 11 اکتبر، 12 اکتبر، 13 اکتبر

صدور ویزا: 13 اکتبر Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، bhb32
سلام به همگی.دوستان کسی میدونه دقیقا این آپذیتها چه ساعتهایی و چه موقع از روز زده میشه؟صبح بعدازظهر ؟چه ساعتی؟به وقت ما یعنی کی؟به وقت واشنگتن یعنی. چه ساعتی؟دیوونه شدیم از بس دم به دقیقه چک کردیم و خری توش نبود بعد از 6 ماه.ممنون از پاسختون.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، bhb32 ، mani_badb0y

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان