کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-09-24 ساعت 11:49)bhb32 نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 03:34)Nooshin1361 نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 00:28)bhb32 نوشته:  الان ٧٥ روز هست كه از مصاحبم مي گذره و كيسم هنوز كلير نشده
من چون نقص مداركم مربوط به اسپانسر و داميسل بود ميگم زود تر بفرستم
وقتي كلير شدم بخوام همه اينارو با پاسپورت بفرستم دوباره ميخوان مدارك ناقص رو چك كنن و يه مدتي
الاف كنن ادمو.
يني اگر من بعد از اينكه كيسم اومد تو سايت و همراه پاسپورتم مدرك به اين مهمي مثل فرم هاي اسپانسري رو ارسال كنم
اينا دو سه روزه واسه من ويزا صادر ميكنن؟؟
نمي گن ما بايد صحت فرم ها رو بررسي كنيم؟؟؟
دوست عزیز برگه آبی رو به دقت مطالعه کنید جواب سوالتون توی اون برگه هست.منم نقص مدارکم مربوط به اسپانسرم بوده و الان که چهار ماه از مصاحبه ام گذشته و هنوز کلیر و حتی آپدیت نداشتم در صورتی که نقص مدارکم سه ماهه که آماده هستن.ولی گفتن چون مرحله اداری رو باید طی کنم تا زمان کلیر شدن هیچ مدرکی رو نباید بفرستم.درهرحال شما باید به سفارت ایمیل بزنید و من نمیدونم توی اون برگه آبی اصلا برای شما مراحل اداری تیک خورده یا نه.

بله براي من هم مراحل اداري تيك خورده
من زياد به توصيه هاي اينا اعتقادي ندارم چون ديگه فهميدم اگر طبق دستورالعمل هاشون
پيش برم حسابي علاف ميشم
به هر حال من شنيده بودم بچه هاي همينجا قبل از اينكه
كلير بشن مدارك ناقص رو فرستادن سفارت و كارشون انجام شده
خواهشن دوستاني كه اين كار رو كردن
يني قبل از كلير شدن تو سايت مدارك ناقصشون رو ارسال كردن راهنماييمون كنن

دوست عزیز من فردای روز مصاحبه مدارک ناقص فرستادم که بعد دو ماه ایمیل دادن مدارکت تکمیل و فقط منتظر اتمام پروسه اداری به همه پیشنهاد میکنم هرچه سریعتر مدارک ناقص به دستشون برسونید
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32
(2016-09-24 ساعت 13:18)mani_badb0y نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 03:34)Nooshin1361 نوشته:  دوست عزیز برگه آبی رو به دقت مطالعه کنید جواب سوالتون توی اون برگه هست.منم نقص مدارکم مربوط به اسپانسرم بوده و الان که چهار ماه از مصاحبه ام گذشته و هنوز کلیر و حتی آپدیت نداشتم در صورتی که نقص مدارکم سه ماهه که آماده هستن.ولی گفتن چون مرحله اداری رو باید طی کنم تا زمان کلیر شدن هیچ مدرکی رو نباید بفرستم.درهرحال شما باید به سفارت ایمیل بزنید و من نمیدونم توی اون برگه آبی اصلا برای شما مراحل اداری تیک خورده یا نه.

من زياد به توصيه هاي اينا اعتقادي ندارم چون ديگه فهميدم اگر طبق دستورالعمل هاشون
پيش برم حسابي علاف ميشم

دوست عزیز من فردای روز مصاحبه مدارک ناقص فرستادم که بعد دو ماه ایمیل دادن مدارکت تکمیل و فقط منتظر اتمام پروسه اداری به همه پیشنهاد میکنم هرچه سریعتر مدارک ناقص به دستشون برسونید

سلام، شما نقض مدرکت چی بود؟ برای کیس ما به Domicile گیر دادند... در ضمن به من گفتش که مدارکو باید بعد از کلیرنس بیاری سفارت، در هر صورت لطفا بگید که مدارک رو به چه ادرسی ارسال کردید، کیس ما هم CR1 هستش و 28 مارچ مصاحبه همسرم بود. تا الان هم هیچ آپدیتی نداشتیم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، mani_badb0y
(2016-09-24 ساعت 03:34)Nooshin1361 نوشته:  دوست عزیز برگه آبی رو به دقت مطالعه کنید جواب سوالتون توی اون برگه هست.منم نقص مدارکم مربوط به اسپانسرم بوده و الان که چهار ماه از مصاحبه ام گذشته و هنوز کلیر و حتی آپدیت نداشتم در صورتی که نقص مدارکم سه ماهه که آماده هستن.ولی گفتن چون مرحله اداری رو باید طی کنم تا زمان کلیر شدن هیچ مدرکی رو نباید بفرستم.درهرحال شما باید به سفارت ایمیل بزنید و من نمیدونم توی اون برگه آبی اصلا برای شما مراحل اداری تیک خورده یا نه.

پيش برم حسابي علاف ميشم

احسنت
من يادم بود شما همچين كاري كردي
ممنون
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mani_badb0y
(2016-09-24 ساعت 11:18)Pargosha نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 19:48)Nooshin1361 نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 19:15)clean_lovers نوشته:  امیدواری حق شماست باید امیدوار باشید به امید خدا بزودی کیستون میاد رو سایت طبق گفته بچه ها در بالا  کیس با کیس فرق می کنه من نقص مدرک نداشتم بعد از 130 روز کیسم اومد رو سایت از itex@ عزیز می خوام تصحیح کنه کیس من رو روی 130 روز آپدیت کنه 14 روز اشتباهه

کیس من هم ازدواجی ارمنستان هست و 28 شهریور 120 روزش تموم شد.امیدوارم حرف شما سبب خیر بشه و به زودی خبرخوشحال کننده ای بشه که مارو از این سردرگمی دربیاره.ایشالاااااا

سلام دوستان عزیز
روزتون بخیر و شادی
امیدوارم که بزودی حالتون خوب خوب بشه و از این همه
نگرانی، استرس و انتظار بیهوده نجات پیدا کنین آمین
خواستم وقتی ویزا رو گرفتم بیام از دکتر اونگان بگم
ولی چون سفارت دو روز تعطیله فرصتی پیدا کردم
بیام اینجا و بگم که اصلن به دکتر اونگان ایمیل نزنین
من دو بار بلیط و دو بار وقت دکتر رو عوض کردم
وقتی میری تو سایتش وقتاش همش پره من هم ایمیل
زدم بهش که سفارت ایمیل داده که هر چه زودتر پاست
رو بفرست و وقت میخوام برا دوشنبه 19sep
و آیا پنجشبه و جمعه مطب بازه یا نه جواب داد که
باز نیست و شما چهارشنبه 21 بیا
اصلن اعتمادی به اونگان نیست من پنجشنبه و جمعه
اونجا بودم و بعدن فهمیدم باز بوده شنبه صبح رفتم
مطبش دستیارش بود که آزمایش خون و عکس قفسه
سینه رو انجام داد و 47 دلار شد و گفت برو عصر
دوشنبه بیا که اونگان واکسناتو بزنه خیلی شلوغ بود
دوشنبه امیدوار بودم که تا ساعت چهار نتیجه رو میده
ولی ساعت 6 داد که پست تعطیل بود! هزینه 280
بعدش گفت شما چهارشنبه وقت داشتی چرا امروز
اومدی؟   لطفن بهش ایمیل نزنین و بدون وقت برین
خلاصه پاکت در بسته و برگه واکسیناسیون و سی دی
رو گرفتم و سه شنبه مدارک رو پست کردم
پاسپورت + برگه ap + پرینت ایمیل کلیری + پرینت
ایمیل مجددی که سفارت برام فرستاده بود + پاکت
در بسته مدیکال مجدد +کپی از برگه واکسیناسیون
+ برگه ثبت نام پستی و کپی از پاس جدید
وقتی مدارک رو تحویل میدین باید آدرس گیرنده که
سفارته رو بنویسین و فرستنده آدرس هتلتون در آنکارا
بنابراین آدرسا همراهتون باشه
برای پیگیری محموله شماره رسیدی که پست داده رو
وارد سایت میکنن و رد یابی بسته
چهارشنبه عصری مدارکم تحویل سفارت شد
پنجشنبه و جمعه سیس آپدیت شد ولی ایمیلی دریافت
نکردم منتظرم تا دوشنبه ایشالا شاید ایشود بشه
هوای آنکارا کمی سرد شده و بارونیه
لباس گرم و بارونی یا چتر یادتون نره گرچه اینجا
ارزونتر میتونین بخرین
قیمت هتلا نسبت به 7 ماه قبل که اینجا بودم خیلی
کمتر شده هتل قبلی بست بود شبی 72 دلار
الان باز هم چهار ستاره گرفتم نزدیک کیزیلای
و خیلی کمتر از قبلی خورد و خوراک هم به نظرم از
تهران ارزونتره و ایشالا اومدین آب پرتقالی که جلو
چشمتون میگیرن و 1 لیر هستش رو حتمن روزی سه تا چهار تاش رو میل بفرمایید تا اثر واکسن آنفولانرایی رو
که اونگان بهتون زده زودتر محو بشه !

تبريك ميگم به سلامتي ويزاتونو بگيريد .
پاسخ
تشکر کنندگان: payam21 ، alireza55 ، Pargosha ، bhb32 ، Nooshin1361 ، mani_badb0y ، عدلی
دوستان سلام ، 30 AUG نفر اصلی ما OR شده ولی نه ایمیلی امده هنوز و نه سایت سفارت تغییر کرده ، ایا شبیه ما اینجا کیسی هست ؟ چند بار به سفارت ABU DHABI ایمیل زدم ولی جوابی نمیدن که نمیدن .
F4
abu dhabi ) interview date : march 2016 )
updates : 7march ,  8 march 01, 02  ,  30 march update koli , 16 march 02 , 19 march update koli va or shodane nafare 02
waiting for clearance
Or 30 augest
Clear on 11 oct
!God is with us!
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، bhb32 ، جواد حبيبي

پيش برم حسابي علاف ميشم

دوست عزیز نقص مدارک شما چی بوده؟من فکر میکنم شما فردای مصاحبه شخصا رفتید و مدارک رو تحویل سفارت دادید و با این حساب نقص مدرکتون چیزه مهمی نبوده که تونستید فردای اون روز تحویل بدید.اما برای منی که نقص ندرکم فرم های مالیاتی اسپانسر بودش و نیاز به زمان داشت و همسرم که به خیال خودش کارای من اوکی شده و اومده بود دنبالم مجبور به برگشت به آمریکا شد و بعداز یک ماه موفق به فرستادن نقص مدارک به ایران شد.سوال من اینه که الان میفرمایید مدارک رو بفرستیم،چجوری؟کجا؟به کدوم آدرس؟مستلزم رفتن به ارمنستان و هزینه دوباره و دادنه مدارکه. و تا اونجایی که من اطلاع پیدا کردم پیکاب ویزا برای کیس های ازدواجی در ارمنستان نیست و شخصا باید برای گرفتن ویزا به سفارت مراجعه کنیم.در هرحال اگر دوستان از نحوه دقیق ارسال مدارک و پیکاب اطلاعات دقیقی دارن لطفا راهنمایی کنن.در روز مصاحبه هم آفیسر به من گفتن اگر نقص مدارک رو تا ارمنستان هستید آماده کنید میتونید تا دوسه روز آینده هم تحویل بدید به سفارت ولی مراحل اداریتون سه تا شش ماه زمان میبره.ممنون میشم از دوستانی که راهنمایی میکنن و اطلاعاتشون رو در اختیار دوستان قرار میدن.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، bhb32 ، armehraboon ، Pargosha
پیامی داشتم که جدول منتظران باز نمیشه. میخواستم اطلاع بدم که از سمت سرور مشکلی نیست، شاید از داخل ایران دسترسی محدود شده باشه. ممنون
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، armehraboon ، maryam1983 ، Pargosha ، جواد حبيبي
(2016-09-24 ساعت 17:18)Nooshin1361 نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 11:49)bhb32 نوشته:  بله براي من هم مراحل اداري تيك خورده
پيش برم حسابي علاف ميشم

دوست عزیز نقص مدارک شما چی بوده؟من فکر میکنم شما فردای مصاحبه شخصا رفتید و مدارک رو تحویل سفارت دادید و با این حساب نقص مدرکتون چیزه مهمی نبوده که تونستید فردای اون روز تحویل بدید.اما برای منی که نقص ندرکم فرم های مالیاتی اسپانسر بودش و نیاز به زمان داشت و همسرم که به خیال خودش کارای من اوکی شده و اومده بود دنبالم مجبور به برگشت به آمریکا شد و بعداز یک ماه موفق به فرستادن نقص مدارک به ایران شد.سوال من اینه که الان میفرمایید مدارک رو بفرستیم،چجوری؟کجا؟به کدوم آدرس؟مستلزم رفتن به ارمنستان و هزینه دوباره و دادنه مدارکه. و تا اونجایی که من اطلاع پیدا کردم پیکاب ویزا برای کیس های ازدواجی در ارمنستان نیست و شخصا باید برای گرفتن ویزا به سفارت مراجعه کنیم.در هرحال اگر دوستان از نحوه دقیق ارسال مدارک و پیکاب اطلاعات دقیقی دارن لطفا راهنمایی کنن.در روز مصاحبه هم آفیسر به من گفتن اگر نقص مدارک رو تا ارمنستان هستید آماده کنید میتونید تا دوسه روز آینده هم تحویل بدید به سفارت ولی مراحل اداریتون سه تا شش ماه زمان میبره.ممنون میشم از دوستانی که راهنمایی میکنن و اطلاعاتشون رو در اختیار دوستان قرار میدن.

نقص مدرک من مدارک اثبات رابطه بوده
روز مصاحبه از خود افیسر پرسیدم که مدارک کی بفرستم گفت همین امروز هم میتونی بفرستی و بعد من گفتم چجوری گفت با پست
منم همون روز اماده کردم و دادم به پست و فردا مصاحبم رسید دست سفارت ولی بعد دو ماه ایمیل زدن که مدارک کامل
الانم بعد ۶ ماه همچنان منتظر کلیرنس هستم
IR1
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، armehraboon ، maryam1983 ، Pargosha
(2016-09-24 ساعت 17:44)mani_badb0y نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 17:18)Nooshin1361 نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 13:18)mani_badb0y نوشته:  دوست عزیز من فردای روز مصاحبه مدارک ناقص فرستادم که بعد دو ماه ایمیل دادن مدارکت تکمیل و فقط منتظر اتمام پروسه اداری به همه پیشنهاد میکنم هرچه سریعتر مدارک ناقص به دستشون برسونید

روز مصاحبه از خود افیسر پرسیدم که مدارک کی بفرستم گفت همین امروز هم میتونی بفرستی و بعد من گفتم چجوری گفت با پست
منم همون روز اماده کردم و دادم به پست و فردا مصاحبم رسید دست سفارت ولی بعد دو ماه ایمیل زدن که مدارک کامل
یعنی الان به نظر شما مدارک رو از ایران با پست بفرستیم ارمنستان به آدرس سفارت؟
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-24 ساعت 18:12)Nooshin1361 نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 17:18)Nooshin1361 نوشته:  دوست عزیز نقص مدارک شما چی بوده؟من فکر میکنم شما فردای مصاحبه شخصا رفتید و مدارک رو تحویل سفارت دادید و با این حساب نقص مدرکتون چیزه مهمی نبوده که تونستید فردای اون روز تحویل بدید.اما برای منی که نقص ندرکم فرم های مالیاتی اسپانسر بودش و نیاز به زمان داشت و همسرم که به خیال خودش کارای من اوکی شده و اومده بود دنبالم مجبور به برگشت به آمریکا شد و بعداز یک ماه موفق به فرستادن نقص مدارک به ایران شد.سوال من اینه که الان میفرمایید مدارک رو بفرستیم،چجوری؟کجا؟به کدوم آدرس؟مستلزم رفتن به ارمنستان و هزینه دوباره و دادنه مدارکه. و تا اونجایی که من اطلاع پیدا کردم پیکاب ویزا برای کیس های ازدواجی در ارمنستان نیست و شخصا باید برای گرفتن ویزا به سفارت مراجعه کنیم.در هرحال اگر دوستان از نحوه دقیق ارسال مدارک و پیکاب اطلاعات دقیقی دارن لطفا راهنمایی کنن.در روز مصاحبه هم آفیسر به من گفتن اگر نقص مدارک رو تا ارمنستان هستید آماده کنید میتونید تا دوسه روز آینده هم تحویل بدید به سفارت ولی مراحل اداریتون سه تا شش ماه زمان میبره.ممنون میشم از دوستانی که راهنمایی میکنن و اطلاعاتشون رو در اختیار دوستان قرار میدن.

بله میتونید از ایران مستقیم به آدرس سفارت بفرستید
IR1
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، maryam1983 ، Pargosha
(2016-09-24 ساعت 18:12)Nooshin1361 نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 17:18)Nooshin1361 نوشته:  دوست عزیز نقص مدارک شما چی بوده؟من فکر میکنم شما فردای مصاحبه شخصا رفتید و مدارک رو تحویل سفارت دادید و با این حساب نقص مدرکتون چیزه مهمی نبوده که تونستید فردای اون روز تحویل بدید.اما برای منی که نقص ندرکم فرم های مالیاتی اسپانسر بودش و نیاز به زمان داشت و همسرم که به خیال خودش کارای من اوکی شده و اومده بود دنبالم مجبور به برگشت به آمریکا شد و بعداز یک ماه موفق به فرستادن نقص مدارک به ایران شد.سوال من اینه که الان میفرمایید مدارک رو بفرستیم،چجوری؟کجا؟به کدوم آدرس؟مستلزم رفتن به ارمنستان و هزینه دوباره و دادنه مدارکه. و تا اونجایی که من اطلاع پیدا کردم پیکاب ویزا برای کیس های ازدواجی در ارمنستان نیست و شخصا باید برای گرفتن ویزا به سفارت مراجعه کنیم.در هرحال اگر دوستان از نحوه دقیق ارسال مدارک و پیکاب اطلاعات دقیقی دارن لطفا راهنمایی کنن.در روز مصاحبه هم آفیسر به من گفتن اگر نقص مدارک رو تا ارمنستان هستید آماده کنید میتونید تا دوسه روز آینده هم تحویل بدید به سفارت ولی مراحل اداریتون سه تا شش ماه زمان میبره.ممنون میشم از دوستانی که راهنمایی میکنن و اطلاعاتشون رو در اختیار دوستان قرار میدن.

با پست DHL بفرستيد من زنگ زدم DHL ايران
كارمندشون انگار وارد بود
گفت ما ميديم به DHL ارمنستان اونا تحويل سفارت ميدن
ادرس مقصد رو هم بزنيد ادرس سفارت
فقط يادتون نره همراه مدارك كپي برگه ابي رو هم بفرستيد
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، maryam1983 ، mulan1979 ، Nooshin1361
(2016-09-24 ساعت 17:34)itex نوشته:  پیامی داشتم که جدول منتظران باز نمیشه. میخواستم اطلاع بدم که از سمت سرور مشکلی نیست، شاید از داخل ایران دسترسی محدود شده باشه. ممنون

ممنون كه پيگيري كرديد.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، itex
(2016-09-24 ساعت 16:37)ehsan1991 نوشته:  دوستان سلام ، 30 AUG نفر اصلی ما OR شده ولی نه ایمیلی امده هنوز و نه سایت سفارت تغییر کرده ، ایا شبیه ما اینجا کیسی هست ؟ چند بار به سفارت ABU DHABI ایمیل زدم ولی جوابی نمیدن که نمیدن .

من هم هرچي به ابوظبي ايميل ميزنم جواب نميدن ؟!
تو اين يه ماه تا حالا دو بار ايميل دادم بهشون ولي اصلا جواب نميدن ، حتي بار اخر كه هفته ي پيش بود كيسمون هم اپديت نشد به دليل فرستادن ايميل.
نميدومم ايا ابوظبي هميشه اين شكليه كه جواب نميده ؟!
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-23 ساعت 12:12)atiiiii.kh نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 23:48)clean_lovers نوشته:  
(2016-09-20 ساعت 18:24)mohd نوشته:  دوستان دیروز من or شدم دیروز وفتی سایت سیس رو چک کردم دیدم بعد 5 ماه و نیم or  شدم و به تاریخ 19 سپتامبر آپدیت شدم و در سایت سفارت ارمنستان هم شماره کیسم اومده بود ایا سفارت ارمنستان هم نامه کلیری میفرسته یا نه و آیا من الان باید به سفارت مراجعه کنم برای گرفتن ویزا یا منتظر ایمیل سفارت بشم خواهش میکنم دوستانی که تجربه دارن از سفارت ارمنستان پاسخ سواله منو بدن باید جکار کنم ایمیل به سفارت زدم پاسخ دادن طبق دستورالعمل سایت غمل کنین من موندم جکار کنم

دوست عزیز تبریک می گم بخاطر اینکه کیست اومد روی سایت . ارمنستان یه مقداری سیستمش با ابو ظبی و انکارا فرق می کنه پس هر چیزی که توی ایمیل گفتن انجام بده اگه نقص مدرک داری با خودت ببر با پاسپورت بنداز صندوق .

دوست عزيز ديگه سفارت ارمنستان صندوق نداره كه شما پاسپورت را به داخل اون بياندازيد . بايد از طريق DHL در ارمنستان پاسپورت را به سفارت بفرستيد . دوستان عزيز به نظرم صبر كنيد و طوري برنامه ريزي كنيد كه براي ماه ديگه به سفارت بريد . ما هفته پيش ارمنستان بوديم اما همسرم موفق به گرفتن ويزا نشد چون ظرفيت ويزا براي اين ماه تكميل شده بود . البته كيس ما  شايد با كيس شما متفاوت باشد اما قبل از رفتن به نظر من با ايميل زدن بع سفارت مطمئن بشيد تا از هزينه هاي اضافي جلوگيري كرده باشيد . از همسرم خواستن اوايل ماه Oct براي گرفتن ويزا برگرده و يا با يك آژانس پاسپورتش را بفرسته .

دوست عزيز ممنون از راهنماييت حتما همين كارو ميكنم براي اول ماه ميرم سفارت من مديكال جديد بهمراه پاسپورت را بايد به سفارت تحويل بدم شما گفتين ارمنستان صندوق نداره آيا براي ارمنستان هم بايد از طريق پست قبلش مثله إنكارا ثبت نام كنيم خواهش ميكنم دوستان كه اطلاع دارن در مورد مراحل بعد از كليري ارمنستان يه توضيحي بدن ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361
دوستان خواهش ميكنم كساني كه كلير شدن از سفارت ارمنستان مراحل بعدي رو چه جوري طي كردن يه توضيحي بدن خيلي ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، hoda_n64

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان