کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-09-23 ساعت 14:44)bhb32 نوشته:  منم نقص مدرك خوردم اما الان تقريبا ديگ مداركم تكميله
(اسپانسر و داميسل)
پس بدم DHL  ايران با ادرس مقصد سفارت ارمنستان
اونا خودشون ميدن به سفارت از طريق DHL  ارمنستان
درسته؟؟؟؟
صبر هم نميكنم تا كلير بشم همين الان مدارك رو ميفرستم بره

سلام دوست عزیز. جواب این سوال برای من هم مهمه. چون ما هم نقص مدرکی بعد از مصاحبه داشتیم و ممکنه تا چند وقت دیگه اماده بشه. یادمه که توی برگه ابی در قسمت زیرش نوشته شده بود که به چه شکلی باید انجام بشه. اما من گذاشتم مدرک اماده باشه و احتمالا همسرم باهاشون تماس میگیره که چطوری باید برای انها بفرسنته.. توصیه من اینه که به خودشون ایمیل بدید و یا تماس بگیرید و از خودشون بپرسید که چطوری باید مدرک را به دستشون برسونید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، bhb32 ، mani_badb0y ، Pargosha
(2016-09-23 ساعت 17:15)mulan1979 نوشته:  
(2016-09-23 ساعت 14:44)bhb32 نوشته:  منم نقص مدرك خوردم اما الان تقريبا ديگ مداركم تكميله
(اسپانسر و داميسل)
درسته؟؟؟؟

سلام دوست عزیز. جواب این سوال برای من هم مهمه. چون ما هم نقص مدرکی بعد از مصاحبه داشتیم و ممکنه تا چند وقت دیگه اماده بشه. یادمه که توی برگه ابی در قسمت زیرش نوشته شده بود که به چه شکلی باید انجام بشه. اما من گذاشتم مدرک اماده باشه و احتمالا همسرم باهاشون تماس میگیره که چطوری باید برای انها بفرسنته.. توصیه من اینه که به خودشون ایمیل بدید و یا تماس بگیرید و از خودشون بپرسید که چطوری باید مدرک را به دستشون برسونید.

باسلام دوست عزیز،منم نقص مدارک خوردم و خیلی وقته مدارکم آماده است ولی سفارت در جواب ایمیل ما گفته طبق همون برگه آبی که روز مصاحبه بهتون دادن عمل کنید و دوباره همون شرایط توی برگه رو ذکر کرده که بعداز اعلام کردن کیستون در سایت ارمنستان در روزهای دوشنبه تا جمعه به همراه این برگه آبی و نقص مدارکی که داشتید به سفارت مراجعه کنید.دوست عزیزم با دقت برگه آبی رو مطالعه کنید.برای من هم مراحل اداری وهم یه سری نقص مدارک تیک خورده.دوست عزیز صبور باشید و اگر مرحله اداری یا کلیرنس رو دارید میگذرونید منتظر باشید تا شماره کیستون در سایت اعلام بشه.به امید خدا خبرهای خوبی در راهه و نتیجه این صبوری رو همه به خوبی خواهیم دید.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979 ، جواد حبيبي ، Pargosha ، bhb32 ، mani_badb0y
(2016-09-23 ساعت 19:52)Nooshin1361 نوشته:  
(2016-09-23 ساعت 17:15)mulan1979 نوشته:  
(اسپانسر و داميسل)
درسته؟؟؟؟

باسلام دوست عزیز،منم نقص مدارک خوردم و خیلی وقته مدارکم آماده است ولی سفارت در جواب ایمیل ما گفته طبق همون برگه آبی که روز مصاحبه بهتون دادن عمل کنید و دوباره همون شرایط توی برگه رو ذکر کرده که بعداز اعلام کردن کیستون در سایت ارمنستان در روزهای دوشنبه تا جمعه به همراه این برگه آبی و نقص مدارکی که داشتید به سفارت مراجعه کنید.دوست عزیزم با دقت برگه آبی رو مطالعه کنید.برای من هم مراحل اداری وهم یه سری نقص مدارک تیک خورده.دوست عزیز صبور باشید و اگر مرحله اداری یا کلیرنس رو دارید میگذرونید منتظر باشید تا شماره کیستون در سایت اعلام بشه.به امید خدا خبرهای خوبی در راهه و نتیجه این صبوری رو همه به خوبی خواهیم دید.

دوستان عزیز این شرایطی که گفتم برای کسانی هستش که مراحل اداری یا کلرینس شامل حالشون شده و باید صبر کنن تا کیسشون اعلام بشه و بعد به سفارت مراجعه کنن.ولی اگر فقط نقص مدرک داشته باشن به محض تکمیل مدارک میتونن در روزهایی که گفتم به سفارت مراجعه کنن.و تا یکسال وقت دارن که مدارک رو برای سفارت بفرستن و اگر نتونستن توی یکسال مدارک رو فراهم کنن کیسشون برای همیشه ملغی و باطل میشه.دوستان توجه کنید که هرکیسی شرایطه خاص مربوط به خودش رو داره پس لطفا دقت کنید و استرس بی دلیل از صحبتهای من یا بعضی از دوستان که مربوط به کیس خودشون هست به خودتون راه ندید.باتشکر و به امید روزهای قشنگ در آینده.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon ، جواد حبيبي ، Pargosha ، bhb32 ، mani_badb0y
سلام دوستان من دیروز جهت پیگیری به سفارت ایمیل زدم و اونا جواب دادن این صفحه رو چک کن. تعجب کردم وقتی پیج دیدم لطفا شما هم ببینید
آیا هنوز این پیج اپدیت میشه ؟؟؟
اصلا این پیج مربوط به ازدواجی ها میشه ؟؟؟
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، maryam1983 ، bhb32
(اسپانسر و داميسل)
درسته؟؟؟؟
اول از همه ببينيد چند وقت از مصاحبه شما ميگذره ؟ اگر ٦ ماه ميگذره شما بايد براي مديكال به ارمنستان برويد دوباره . اما شما بايد توي سايت سفارت توي قسمتي كه سايت ثبت نام هست ثبت نام كنيد تا ثبت نام نكنيد پست ارمنستان پاسپورت شمارو نميفرسته . اگه شماره شما توي سايت سفارت بالا اومده يعني اينكه شما كلير شديد . سايت سيس براي شما نمينويسه كلير يا چيزي . سفارت ارمنستان هم هيچ ايميلي به شما نميزنه . تاكيد ميكنم اگر شماره شما توي سايت ديده ميشه يعني كلير شديد و بايد بريد واسه ويزا .
پاسخ
(2016-09-23 ساعت 20:22)mani_badb0y نوشته:  سلام دوستان من دیروز جهت پیگیری به سفارت ایمیل زدم و اونا جواب دادن این صفحه رو چک کن. تعجب کردم وقتی پیج دیدم لطفا شما هم ببینید

نه مانى جان
اين پيج آپديت نميشه و صرفا يك جواب template هستش
كه فارغ از سئوال شخص اينو ميفرستن
اعصاب خورد كنن
کتگوری : F2A
مصاحبه : آنکارا / مارچ 2016
AP
همیشه باید  Big Grin  Big Grin بود
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mani_badb0y ، Pargosha ، maryam1983 ، جواد حبيبي
سلام دوستان

ببخشید اینجا سوال می‌کنم چون قسمت‌های دیگه فروم جواب منو ندادن.
پدر و مادر من بعد از گذشت ۸ ماه از مصاحبه کلیر شدند. فقط مدیکال اونها باطل شده. کسی‌ تجربه‌ای از مدیکال مجدد داره و اینکه پیکاپ ویزا در ارمنستان به چه صورتی‌ هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، mulan1979
(2016-09-23 ساعت 20:22)mani_badb0y نوشته:  سلام دوستان من دیروز جهت پیگیری به سفارت ایمیل زدم و اونا جواب دادن این صفحه رو چک کن. تعجب کردم وقتی پیج دیدم لطفا شما هم ببینید
در جواب یکی از ایمیل های ما همچین جواب مضحکی دادن یادمه !! یه ایمیل تمپلت قدیمی که اتوماتیک ارسال میشه و هنوز آپ تودیت نشده...
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، Pargosha
سلام بچه ها.
شما ميتونين جدول منتظرين رو ببينين؟ آدرسش واسه من باز نميشه از صبح.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mani_badb0y
(2016-09-23 ساعت 20:03)Nooshin1361 نوشته:  
(2016-09-23 ساعت 19:52)Nooshin1361 نوشته:  
(2016-09-23 ساعت 17:15)mulan1979 نوشته:  سلام دوست عزیز. جواب این سوال برای من هم مهمه. چون ما هم نقص مدرکی بعد از مصاحبه داشتیم و ممکنه تا چند وقت دیگه اماده بشه. یادمه که توی برگه ابی در قسمت زیرش نوشته شده بود که به چه شکلی باید انجام بشه. اما من گذاشتم مدرک اماده باشه و احتمالا همسرم باهاشون تماس میگیره که چطوری باید برای انها بفرسنته.. توصیه من اینه که به خودشون ایمیل بدید و یا تماس بگیرید و از خودشون بپرسید که چطوری باید مدرک را به دستشون برسونید.

دوستان عزیز این شرایطی که گفتم برای کسانی هستش که مراحل اداری یا کلرینس شامل حالشون شده و باید صبر کنن تا کیسشون اعلام بشه و بعد به سفارت مراجعه کنن.ولی اگر فقط نقص مدرک داشته باشن به محض تکمیل مدارک میتونن در روزهایی که گفتم به سفارت مراجعه کنن.و تا یکسال وقت دارن که مدارک رو برای سفارت بفرستن و اگر نتونستن توی یکسال مدارک رو فراهم کنن کیسشون برای همیشه ملغی و باطل میشه.دوستان توجه کنید که هرکیسی شرایطه خاص مربوط به خودش رو داره پس لطفا دقت کنید و استرس بی دلیل از صحبتهای من یا بعضی از دوستان که مربوط به کیس خودشون هست به خودتون راه ندید.باتشکر و به امید روزهای قشنگ در آینده.

الان ٧٥ روز هست كه از مصاحبم مي گذره و كيسم هنوز كلير نشده
من چون نقص مداركم مربوط به اسپانسر و داميسل بود ميگم زود تر بفرستم
وقتي كلير شدم بخوام همه اينارو با پاسپورت بفرستم دوباره ميخوان مدارك ناقص رو چك كنن و يه مدتي
الاف كنن ادمو.
يني اگر من بعد از اينكه كيسم اومد تو سايت و همراه پاسپورتم مدرك به اين مهمي مثل فرم هاي اسپانسري رو ارسال كنم
اينا دو سه روزه واسه من ويزا صادر ميكنن؟؟
نمي گن ما بايد صحت فرم ها رو بررسي كنيم؟؟؟
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، Nooshin1361 ، mulan1979

سلام ، براي منهم امروز پاسخ ايميل دادن دقيقاً به همين صورتي كه براي شماا ارسال شده
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، bhb32 ، Pargosha
(2016-09-24 ساعت 00:28)bhb32 نوشته:  
(2016-09-23 ساعت 20:03)Nooshin1361 نوشته:  
(2016-09-23 ساعت 19:52)Nooshin1361 نوشته:  باسلام دوست عزیز،منم نقص مدارک خوردم و خیلی وقته مدارکم آماده است ولی سفارت در جواب ایمیل ما گفته طبق همون برگه آبی که روز مصاحبه بهتون دادن عمل کنید و دوباره همون شرایط توی برگه رو ذکر کرده که بعداز اعلام کردن کیستون در سایت ارمنستان در روزهای دوشنبه تا جمعه به همراه این برگه آبی و نقص مدارکی که داشتید به سفارت مراجعه کنید.دوست عزیزم با دقت برگه آبی رو مطالعه کنید.برای من هم مراحل اداری وهم یه سری نقص مدارک تیک خورده.دوست عزیز صبور باشید و اگر مرحله اداری یا کلیرنس رو دارید میگذرونید منتظر باشید تا شماره کیستون در سایت اعلام بشه.به امید خدا خبرهای خوبی در راهه و نتیجه این صبوری رو همه به خوبی خواهیم دید.

وقتي كلير شدم بخوام همه اينارو با پاسپورت بفرستم دوباره ميخوان مدارك ناقص رو چك كنن و يه مدتي
الاف كنن ادمو.
يني اگر من بعد از اينكه كيسم اومد تو سايت و همراه پاسپورتم مدرك به اين مهمي مثل فرم هاي اسپانسري رو ارسال كنم
دوست عزیز برگه آبی رو به دقت مطالعه کنید جواب سوالتون توی اون برگه هست.منم نقص مدارکم مربوط به اسپانسرم بوده و الان که چهار ماه از مصاحبه ام گذشته و هنوز کلیر و حتی آپدیت نداشتم در صورتی که نقص مدارکم سه ماهه که آماده هستن.ولی گفتن چون مرحله اداری رو باید طی کنم تا زمان کلیر شدن هیچ مدرکی رو نباید بفرستم.درهرحال شما باید به سفارت ایمیل بزنید و من نمیدونم توی اون برگه آبی اصلا برای شما مراحل اداری تیک خورده یا نه.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979 ، Pargosha ، bhb32 ، جواد حبيبي
(2016-09-24 ساعت 00:05)baaraan2015 نوشته:  سلام دوستان

ببخشید اینجا سوال می‌کنم چون قسمت‌های دیگه فروم جواب منو ندادن.
پدر و مادر من بعد از گذشت ۸ ماه از مصاحبه کلیر شدند. فقط مدیکال اونها باطل شده. کسی‌ تجربه‌ای از مدیکال مجدد داره و اینکه پیکاپ ویزا در ارمنستان به چه صورتی‌ هست.

سلام دوست عزیز. چون مدت 8 ماه از زمان مصاحبه و انجام مدیکال قبلی گذشته ، پدر و مادرتون باید مجددا حضورا برن ارمنستان و کارهای مدیکال رو انجام بدن و برای گرفتن ویزا اقدام کنن. پیکاپ ویزا در صورتی قابل انجام هست که کمتر از شش ماه فرد کلیر شده باشه چون بعد از گذشت 6 ماه ، مدیکال اکسپایر میشه و باید دوباره انجام بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، maryam1983 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، baaraan2015 ، جواد حبيبي
(2016-09-21 ساعت 19:48)Nooshin1361 نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 19:15)clean_lovers نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 12:54)Mahshhhıd نوشته:  کیس من ازدواج هست ارمنستان . فردا 120 روز از تاریخ مصاحبم میگذره . من با حرف شما کلی امیدوار شدم . میشه بگید طبق چه چیزی 120 تا 150 روز میگید ؟؟؟

امیدواری حق شماست باید امیدوار باشید به امید خدا بزودی کیستون میاد رو سایت طبق گفته بچه ها در بالا  کیس با کیس فرق می کنه من نقص مدرک نداشتم بعد از 130 روز کیسم اومد رو سایت از itex@ عزیز می خوام تصحیح کنه کیس من رو روی 130 روز آپدیت کنه 14 روز اشتباهه

کیس من هم ازدواجی ارمنستان هست و 28 شهریور 120 روزش تموم شد.امیدوارم حرف شما سبب خیر بشه و به زودی خبرخوشحال کننده ای بشه که مارو از این سردرگمی دربیاره.ایشالاااااا

سلام دوستان عزیز
روزتون بخیر و شادی
امیدوارم که بزودی حالتون خوب خوب بشه و از این همه
نگرانی، استرس و انتظار بیهوده نجات پیدا کنین آمین
خواستم وقتی ویزا رو گرفتم بیام از دکتر اونگان بگم
ولی چون سفارت دو روز تعطیله فرصتی پیدا کردم
بیام اینجا و بگم که اصلن به دکتر اونگان ایمیل نزنین
من دو بار بلیط و دو بار وقت دکتر رو عوض کردم
وقتی میری تو سایتش وقتاش همش پره من هم ایمیل
زدم بهش که سفارت ایمیل داده که هر چه زودتر پاست
رو بفرست و وقت میخوام برا دوشنبه 19sep
و آیا پنجشبه و جمعه مطب بازه یا نه جواب داد که
باز نیست و شما چهارشنبه 21 بیا
اصلن اعتمادی به اونگان نیست من پنجشنبه و جمعه
اونجا بودم و بعدن فهمیدم باز بوده شنبه صبح رفتم
مطبش دستیارش بود که آزمایش خون و عکس قفسه
سینه رو انجام داد و 47 دلار شد و گفت برو عصر
دوشنبه بیا که اونگان واکسناتو بزنه خیلی شلوغ بود
دوشنبه امیدوار بودم که تا ساعت چهار نتیجه رو میده
ولی ساعت 6 داد که پست تعطیل بود! هزینه 280
بعدش گفت شما چهارشنبه وقت داشتی چرا امروز
اومدی؟ لطفن بهش ایمیل نزنین و بدون وقت برین
خلاصه پاکت در بسته و برگه واکسیناسیون و سی دی
رو گرفتم و سه شنبه مدارک رو پست کردم
پاسپورت + برگه ap + پرینت ایمیل کلیری + پرینت
ایمیل مجددی که سفارت برام فرستاده بود + پاکت
در بسته مدیکال مجدد +کپی از برگه واکسیناسیون
+ برگه ثبت نام پستی و کپی از پاس جدید
وقتی مدارک رو تحویل میدین باید آدرس گیرنده که
سفارته رو بنویسین و فرستنده آدرس هتلتون در آنکارا
بنابراین آدرسا همراهتون باشه
برای پیگیری محموله شماره رسیدی که پست داده رو
وارد سایت میکنن و رد یابی بسته
چهارشنبه عصری مدارکم تحویل سفارت شد
پنجشنبه و جمعه سیس آپدیت شد ولی ایمیلی دریافت
نکردم منتظرم تا دوشنبه ایشالا شاید ایشود بشه
هوای آنکارا کمی سرد شده و بارونیه
لباس گرم و بارونی یا چتر یادتون نره گرچه اینجا
ارزونتر میتونین بخرین
قیمت هتلا نسبت به 7 ماه قبل که اینجا بودم خیلی
کمتر شده هتل قبلی بست بود شبی 72 دلار
الان باز هم چهار ستاره گرفتم نزدیک کیزیلای
و خیلی کمتر از قبلی خورد و خوراک هم به نظرم از
تهران ارزونتره و ایشالا اومدین آب پرتقالی که جلو
چشمتون میگیرن و 1 لیر هستش رو حتمن روزی سه تا چهار تاش رو میل بفرمایید تا اثر واکسن آنفولانرایی رو
که اونگان بهتون زده زودتر محو بشه !
پاسخ
(2016-09-24 ساعت 03:34)Nooshin1361 نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 00:28)bhb32 نوشته:  
(2016-09-23 ساعت 20:03)Nooshin1361 نوشته:  دوستان عزیز این شرایطی که گفتم برای کسانی هستش که مراحل اداری یا کلرینس شامل حالشون شده و باید صبر کنن تا کیسشون اعلام بشه و بعد به سفارت مراجعه کنن.ولی اگر فقط نقص مدرک داشته باشن به محض تکمیل مدارک میتونن در روزهایی که گفتم به سفارت مراجعه کنن.و تا یکسال وقت دارن که مدارک رو برای سفارت بفرستن و اگر نتونستن توی یکسال مدارک رو فراهم کنن کیسشون برای همیشه ملغی و باطل میشه.دوستان توجه کنید که هرکیسی شرایطه خاص مربوط به خودش رو داره پس لطفا دقت کنید و استرس بی دلیل از صحبتهای من یا بعضی از دوستان که مربوط به کیس خودشون هست به خودتون راه ندید.باتشکر و به امید روزهای قشنگ در آینده.

الاف كنن ادمو.
دوست عزیز برگه آبی رو به دقت مطالعه کنید جواب سوالتون توی اون برگه هست.منم نقص مدارکم مربوط به اسپانسرم بوده و الان که چهار ماه از مصاحبه ام گذشته و هنوز کلیر و حتی آپدیت نداشتم در صورتی که نقص مدارکم سه ماهه که آماده هستن.ولی گفتن چون مرحله اداری رو باید طی کنم تا زمان کلیر شدن هیچ مدرکی رو نباید بفرستم.درهرحال شما باید به سفارت ایمیل بزنید و من نمیدونم توی اون برگه آبی اصلا برای شما مراحل اداری تیک خورده یا نه.

بله براي من هم مراحل اداري تيك خورده
من زياد به توصيه هاي اينا اعتقادي ندارم چون ديگه فهميدم اگر طبق دستورالعمل هاشون
پيش برم حسابي علاف ميشم
به هر حال من شنيده بودم بچه هاي همينجا قبل از اينكه
كلير بشن مدارك ناقص رو فرستادن سفارت و كارشون انجام شده
خواهشن دوستاني كه اين كار رو كردن
يني قبل از كلير شدن تو سايت مدارك ناقصشون رو ارسال كردن راهنماييمون كنن
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018