کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
مرسی هومن جان یعنی نیازی به انلاین امضا کردن من نداره و وقتی فرم ds156را پر کردم باید بقیه فرمها رو چطور اتچ کنم بفرستم
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، rrrraaaazzzz
(2013-07-05 ساعت 19:35)sisi talai نوشته:  مرسی هومن جان یعنی نیازی به انلاین امضا کردن من نداره و وقتی فرم ds156را پر کردم باید بقیه فرمها رو چطور اتچ کنم بفرستم

نه نیازی به امضا آنلاین نداره، دیگه فرمی هم نمیمونه که بخوایید آنلاین بفرستید!! فقط همون 156
راستی سفارتی که انتخاب کردید کجاست؟
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: sisi talai ، rrrraaaazzzz
سلام سفارت ارمنستان رو واسم انتخاب کردن . ببخشید یک سوال دیگه بپرسم؟ شما میگید فرم dc230 رو نباید همراه فرم ds156 ضمیمه کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، rrrraaaazzzz
هرچی که آنلاین باید بفرستیدو بفرستید! ds156 رو باید آنلاین پر کنید 230 رو باید دستی ببرید! درسته؟؟؟ Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: sisi talai ، rrrraaaazzzz
ممنون تا وقتی فرمها رو پر نکردم نمیتونم وقت سفارت بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir
(2013-07-06 ساعت 08:31)sisi talai نوشته:  ممنون تا وقتی فرمها رو پر نکردم نمیتونم وقت سفارت بگیرم؟

فرم آنلاینو که باید پر کنید! بقیه رو یه روز قبل از مصاحبه هم میتونید پر کنید ولی خوب وقتی استارتشو زدید تا آخرش برید دیگه Smile
منم از دعای شما ممنونم Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
(2013-07-05 ساعت 13:57)houmanmir نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 21:45)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 11:39)houmanmir نوشته:  سی سی جان هیچ نامه ی پستی از سفارت یا از اداره ی مهاجرت آمریکا به شما در ایران از طریق اداره ی پست فرستاده نمیشه ، خیالتون راحت باشه Smile
تقریبا 2 هفته بعد اپروو شدن شما و ایمیل و نامه ای که به نامزدتون میدن یه ایمیل به شما میاد که این مدارک رو آماده کنید ، برای آنکارا باید کپی تموم مدارک رو بفرستید ، شما الان برای اینکه زودتر کاراتون پیش بره و وقتی ایمیل اومد دیگه معطل نشید به نامزدتون بگید مدارک اسپانسر رو براتون جمع و جور کنه و یه سری رو اسکن کنه و براتون ایمیل کنه که شما به همراه بقیه مدارک خواسته شده بفرستین سفارت!
شاید اینو هم بدونید که اصل مدارک اسپانسر رو حتما باید ببرید سفارت ، پس به نامزدتون بگید اصل مئارک رو براتون پست کنن ، با پست معمولی بفرستن نهایتش 2 هفته ای بهتون میرسه ، از جایی که کیفرستن هم حتما ریجستر کد بگیرن تا بتونن بسته رو ردیابی کنن ،
دیگههههه
همین Smile

هومن جان البته سوالی که جواب دادی سوال من بود Tongue ممنون از جوابت. تو امضات نوشتی برگه سفید گرفتی. برگه سفید یعنی چی؟ ببخشید من تازه کارم اصلا از این چیزها که همه تون میدونین هیچی نمیدونم Sad

فکر کنم اشتباه اسمی کردم Smile ببخشید Smile
والله اونجا که نوشتم برگه سفید برا اینه که یه سریا میگن وقتی سفارت ابوظبی برگه سفید میده ینی زودتر از برگه آبی ها کلیر میشی!!! ولی از اون حرفایی باید باشه که میگن بشنو و باور نکن Wink

(2013-07-04 ساعت 23:14)sisi talai نوشته:  هومن جان ممنون تز جوابت ولی سئوال من چیز دیگه ای بود برای نامزد من یک ایمیل اومده که مدارک شما به سفارت ارمنستان فرستاده شده و یک سری فرم هستند که من باید پر کنم مثل اینکه فرمهارو باید انلاین پر کنم و یک سری مدارک باید بهشون اتچ کنم ولی من نمی دونم چطور باید اینهارو پر کنم میشه من و راهنمایی کنید مرسی ازتون

یه سری فرمه که خیلی مشخصه ، شما کجاشو مشکل دارید؟ Smile
ببخشید من دیروز اینترنته من رفته بود تعطیلات عاشورا تاسوا بودم Smile

هومن جان مگه جایی تو فرم ها هست که آدری ایمیل ما رو بپرسه؟
چون تا جایی که من یادم هست فقط ماله نامزد و پرسیده
به شما هم هیچی به ایران نفرستادن؟
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
(2013-07-06 ساعت 16:25)paris a نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 11:39)houmanmir نوشته:  همین Smile

هومن جان البته سوالی که جواب دادی سوال من بود Tongue ممنون از جوابت. تو امضات نوشتی برگه سفید گرفتی. برگه سفید یعنی چی؟ ببخشید من تازه کارم اصلا از این چیزها که همه تون میدونین هیچی نمیدونم Sad

والله اونجا که نوشتم برگه سفید برا اینه که یه سریا میگن وقتی سفارت ابوظبی برگه سفید میده ینی زودتر از برگه آبی ها کلیر میشی!!! ولی از اون حرفایی باید باشه که میگن بشنو و باور نکن Wink

(2013-07-04 ساعت 23:14)sisi talai نوشته:  هومن جان ممنون تز جوابت ولی سئوال من چیز دیگه ای بود برای نامزد من یک ایمیل اومده که مدارک شما به سفارت ارمنستان فرستاده شده و یک سری فرم هستند که من باید پر کنم مثل اینکه فرمهارو باید انلاین پر کنم و یک سری مدارک باید بهشون اتچ کنم ولی من نمی دونم چطور باید اینهارو پر کنم میشه من و راهنمایی کنید مرسی ازتون

تو فرم ها بله آدرس ایمیلتونو میخوان ، اگه ایمیل نامزدتونو هم دادین مشکلی نیست ، برای ایشون میفرستن ،
برای من از سفارت هیچی پست نشد Smile برای دوستای قبلی هم نشد ، همه چی با ایمیله Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
(2013-07-06 ساعت 18:07)houmanmir نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 16:25)paris a نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 11:39)houmanmir نوشته:  همین Smile

تو فرم ها بله آدرس ایمیلتونو میخوان ، اگه ایمیل نامزدتونو هم دادین مشکلی نیست ، برای ایشون میفرستن ،
برای من از سفارت هیچی پست نشد Smile برای دوستای قبلی هم نشد ، همه چی با ایمیله Smile
هومن جان ميشه اسم فرم رو بكي مرسي
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، ghazal72
فرم ها ds-156 ، ds-156k ، ds 157 ، ds-230 و i-134 که مخصوص اسپانسره و باید اصلشو نامزدتون براتون بفرسته ، ds-156 رو هم که باید آنلاین پر کنید و بفرستید Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-07 ساعت 01:25)houmanmir نوشته:  فرم ها ds-156 ، ds-156k ، ds 157 ، ds-230 و i-134 که مخصوص اسپانسره و باید اصلشو نامزدتون براتون بفرسته ، ds-156 رو هم که باید آنلاین پر کنید و بفرستید Smile

ببخشید یعنی بقیه فرمها باید پست بشه دا ایمیل کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-07 ساعت 07:34)sisi talai نوشته:  
(2013-07-07 ساعت 01:25)houmanmir نوشته:  فرم ها ds-156 ، ds-156k ، ds 157 ، ds-230 و i-134 که مخصوص اسپانسره و باید اصلشو نامزدتون براتون بفرسته ، ds-156 رو هم که باید آنلاین پر کنید و بفرستید Smile

بقیه فرم ها رو با خودتون میبرید سفارت
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: sisi talai
(2013-07-07 ساعت 07:46)houmanmir نوشته:  

ولی فکر کنم واسه سفارت ارمنستان باید بقیه فرمها ارسال بشه؟ شما در این مورد اطلاع دارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir
سلام
لطفا اساتیدی که در زمینه ویزای نامزدی تجربه دارند راهنمایی کنند...
بنده با یکی از تبعه آمریکایی دوست هستم...
امکان آمدن آن شخص به ایران و ترکیه وجود ندارد....
برای درخواست ویزای نامزدی چه باید کرد؟
آیا حتما باید ابتدا وارد آمریکا شد ؟ (زیرا برای من مغدور نیست)
ولی کشور انگلستان و ترکیه میتوان برم...
کلا پرسه کاری ویزای نامزدی چیست؟
سریعترین راه برای اخذ ویزا چیست؟

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-07 ساعت 09:50)sisi talai نوشته:  
(2013-07-07 ساعت 07:46)houmanmir نوشته:  

ولی فکر کنم واسه سفارت ارمنستان باید بقیه فرمها ارسال بشه؟ شما در این مورد اطلاع دارید؟

تا جایی که آمار سفارتا رو دارم اینجوریه که فقط آنکارا باید مدارکو بفرستید چون اول پروندم آنکارا بوده ، ارمنستان هم مثله ابوظبیه ، هر وقت نامه از سفارت بیاد بهتون میگن که باید بفرستید یا با خودتون فقط ببرید،
شما فعلا فرم ها رو آماده داشته باشید
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان