کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-07-08 ساعت 15:01)Behrooz2013 نوشته:  
(2013-07-08 ساعت 12:54)paris a نوشته:  
(2013-07-08 ساعت 12:14)روشانا نوشته:  
(2013-07-08 ساعت 11:53)Behrooz2013 نوشته:  
(2013-07-07 ساعت 21:32)paris a نوشته:  بله شما می تونین نامزد شین
ولی شرط نامزدی اینه که طی دو سال گذشته ملاقات حضوری داشته باشین و حتما عکس داشته باشین با هم
کل پرسه 6 تا یک سال شاید هم یکم کم یا بیشتر

به سایت www.uscis.gov به قسمت form برید و I-129f برید همه چیزو نوشته دوست عزیز

با تشکر
یعنی اگر طی دو سال قبل یا کلا ملافات خضوری قبلا نداشته باشم
امکان اینکه دوست من برایم درخواست مراحله اولیه ویزای نامزدی را انجام بده وجود نداره؟

چون شرایط اومدن به ایران و یا کشور های همسایه را نداره..

کجا به این موردی که گفتید اشاره کرده من تمام موارد سایت
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...2ca60aRCRD
را مطالعه کردم
سلام دوست عزیز حتما باید نهایتا از 2 سال قبل دیدار حضوری داشته باشید و ازتون مدارک میخوان که صددر صد ازتون عکس رو میخوان مدارکی مثل اون که نامزدیتون رو اثبات کنه
You met each other, in person, at least once within 2 years of filing your petition. There are two exceptions that require a waiver:
1. If the requirement to meet would violate strict and long-established customs of your or your fiancé(e)’s foreign culture or social practice.
2. If you prove that the requirement to meet would result in extreme hardship to you
باید حتما دیدار حضوری داشته باشین طی دو سال گذشته نه بیشتر و مدارکی مثل عکس نشون بدین که همدگیرو دیدین
مگر اینکه شرایط خاص باشه که تو دستوالعمل فرم I-129f تو همون سایتی که براتون نوشتم زده ولی کامل توضیح نداده بهتر از دوستای دیگه بپرسین من اون شرایط را نمی دونم

با تشکر از شما...

کسی از اون 2 مورد که مستثنا شده اند اطلاعاتی نداره؟

You met each other, in person, at least once within 2 years of filing your petition. There are two exceptions that require a waiver

فکر نمی کنم کسی تو این سایت جواب سوال شما رو بدونه چون اکثر دوستانی که اینجا هستن همدیگرو دیدن و حتی حلقه نامزدی داشتن
به نظر من با خود uscis تماس بگیرین خودشون راهنمایی می کنن شما رو
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Behrooz2013
(2013-07-08 ساعت 13:12)sisi talai نوشته:  ببخشید کسی میدونه ایمیل ها رو هم باید ترجمه کرد یا نه؟ Wink

نه اصلا لازم نیست Smile
یه چیز دیگه اینکه کلا از هر ماه یه دونه یا دو تا ایمیل بیشتر نبرید ، عکساتونو ببرید ، تو مسنجر که باهم چت میکنید! تو فیس بوک! از هر ماه یه دونه بسه Smile
با دکمه ی پرینت اسکرین هم میتونید از ویدئو چتاتون عکس بگیرید البته دو 3تا بیشتر نمیخواد Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a
(2013-07-08 ساعت 14:54)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-08 ساعت 13:12)sisi talai نوشته:  ببخشید کسی میدونه ایمیل ها رو هم باید ترجمه کرد یا نه؟ Wink

نه سی سی جان احتیاجی به ترجمه نیست. اونا علاقه ای ندارن بدونن شما چه حرفای خصوصی به هم زدین Wink فقط میخوان مطمئن بشن با هم در ارتباط بودین. فقط یادت باشه ایمیل ها را که پرینت میگیری از گزینه پرینت خود ایمیل باکس بگیر که سربرگ سایت (سایتی که ایمیل دارین) و تاریخ تو پرینت بیفته

سلام
میشه بدونم شما نقص مدارکتون چی بوده؟
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-08 ساعت 15:45)paris a نوشته:  
(2013-07-08 ساعت 14:54)ghazal72 نوشته:  

نه سی سی جان احتیاجی به ترجمه نیست. اونا علاقه ای ندارن بدونن شما چه حرفای خصوصی به هم زدین Wink فقط میخوان مطمئن بشن با هم در ارتباط بودین. فقط یادت باشه ایمیل ها را که پرینت میگیری از گزینه پرینت خود ایمیل باکس بگیر که سربرگ سایت (سایتی که ایمیل دارین) و تاریخ تو پرینت بیفته

سلام
میشه بدونم شما نقص مدارکتون چی بوده؟
نامزد من اینطور مواقع که استرس داره یک کمی گیج میزنه Tongue فرم G325A را که من باید امضا میکردم یادش رفته بود. و این که اون نامه ای که باید بنویسیم که توش اعلام کنیم که ما قصد داریم در طول 90 روز ویزا با هم ازدواج کنیم را فکر کرده بود خودش فقط باید بنویسه در صورتی که من هم باید اون نامه را مینوشتم. و عکسهایی را هم که با هم تو ایران انداخته بودیم نفرستاده بود. البته این دیگه گیج بازی من بود چون فکر کردم اون عکسها را باید فقط موقع مصاحبه ببرم سفارت Rolleyes
دو تا آدم گیج خوردن به پست هم نتیجه اش این شد که دو ماه کار عقب افتاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها یک سوال. الان ترکیه اوضاعش شلوغ شده ممکنه سفارت آنکارا خلوت باشه؟
سوالم مسخره بود؟؟؟ نخندین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-08 ساعت 17:55)ghazal72 نوشته:  بچه ها یک سوال. الان ترکیه اوضاعش شلوغ شده ممکنه سفارت آنکارا خلوت باشه؟

والله اینجوری که معلومه آنکارا از همه جا شلوغتره! ایشالله به شما که میخوره خلوت تر باشه Shy
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-08 ساعت 18:09)houmanmir نوشته:  
(2013-07-08 ساعت 17:55)ghazal72 نوشته:  بچه ها یک سوال. الان ترکیه اوضاعش شلوغ شده ممکنه سفارت آنکارا خلوت باشه؟

والله اینجوری که معلومه آنکارا از همه جا شلوغتره! ایشالله به شما که میخوره خلوت تر باشه Shy

بیکار بودم همینطوری یهو اومد تو فکرم که شاید اینطوری بشه. بالاخره یک جوری زورکی باید یک فکرهای امیدوار کنند هم کرد دیگه Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir
بالاخره این نامه سفارت هم رسید. دوستان میشه بگین چند روز برای ا رسال مدارک به سفارت وقت دارم؟ یک جایی خوندم 15 روز. درسته؟ اگر دیرتر برسه چی میشه؟
اول باید مدارک به دستشون برسه بعد برم انلاین وقت مصاحبه بگیرم؟؟؟ یا همین الان هم میتونم؟؟
پاسخ
دوستان اين پروسه ويزاي نامزدي هم داستنيه براي خودش و گاها هم آزاردهنده ميشه اگ آدم خودشو بدست اون رها كنه....
انتظار كشيدنش ميتونه ديوانه كننده بشه....
من بسياري از جواب هامو اينج توي متن هاي قديمي و همچنين بعضي از دوستان خوب مثل هومن و سي سي پيدا كردم، جواب سوال هايي كه هيچ كس درست و حسابي جوابش رو نداشت
دم همتون گرم واقا كار خيري انجام ميدين با اين اطلاع رساني و انرژي دادن به همديگه...
بعضي وقتا روزگار يك سري آدم رو به خاطر شرايط مشتركي كه در زمان خاصي دارن دو هم طوري جمع ميكنه كه هيچ چيز ديگه اي اون كار رو نميتونه بكنه!
اميدوارم كار همتون و همينطور خودم در زمان مناسبش درست بشه
الهي آمين
بدون برنامه بودن و بلاتكليفي آدمو گيج و منفعل ميكنه ولي خيالي نيست
"اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال/مرغ زيرك چو بدام افتد تحمل بايدش
تكيه بر تقوا و دانش در طريقت كافري است/ راهرو گر صد هنر دارد، توكل بايدش

شيخ حافظ شيرازي
خدا به همراهتون
پاسخ
تشکر کنندگان: ghazal72 ، houmanmir
(2013-07-09 ساعت 02:57)ghazal72 نوشته:  بالاخره این نامه سفارت هم رسید. دوستان میشه بگین چند روز برای ا رسال مدارک به سفارت وقت دارم؟ یک جایی خوندم 15 روز. درسته؟ اگر دیرتر برسه چی میشه؟
اول باید مدارک به دستشون برسه بعد برم انلاین وقت مصاحبه بگیرم؟؟؟ یا همین الان هم میتونم؟؟

خووووووببب مبارکتون باشه Smile اگه با دقت نامه رو بخونید میگه تا 15 روز قبل از مصاحبه Smile
وقت هم میتونید همین الان بگیرید Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان اين وقت مصاحبه اي كه ابوظبي مي ده ديگه نيازي به تائيد يا جواب ما نداره؟ آخه نامه سفارت اومده و تاريخ مصاحبه رو مشخص كرده.
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
(2013-07-09 ساعت 08:14)azri نوشته:  دوستان اين وقت مصاحبه اي كه ابوظبي مي ده ديگه نيازي به تائيد يا جواب ما نداره؟ آخه نامه سفارت اومده و تاريخ مصاحبه رو مشخص كرده.

به سلامتی Smile نه دیگه فقط پرینت بگیرید و به سلامت Wink
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: azri
(2013-07-09 ساعت 07:01)houmanmir نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 02:57)ghazal72 نوشته:  بالاخره این نامه سفارت هم رسید. دوستان میشه بگین چند روز برای ا رسال مدارک به سفارت وقت دارم؟ یک جایی خوندم 15 روز. درسته؟ اگر دیرتر برسه چی میشه؟

خووووووببب مبارکتون باشه Smile اگه با دقت نامه رو بخونید میگه تا 15 روز قبل از مصاحبه Smile
وقت هم میتونید همین الان بگیرید Smile
مرسی هومن جان. دیشب اونقدر از رسیدن ایمیل سفارت هیجانزده بودم درست نامه را نخوندم. از استرس این فکر که 15 روز بیشتر برای فرستادن مدارک وقت ندارم تا صبح درست نخوابیدم. نمیدونی این یکی دو جمله که نوشتی چقدر کمکم کرد و آرامشم برگشت. ممنونم ازت و آرزو میکنم به زودی ویزای تو هم بیاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، houmanmir
(2013-07-09 ساعت 09:08)houmanmir نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 08:14)azri نوشته:  دوستان اين وقت مصاحبه اي كه ابوظبي مي ده ديگه نيازي به تائيد يا جواب ما نداره؟ آخه نامه سفارت اومده و تاريخ مصاحبه رو مشخص كرده.

مبارک باشه دوست عزیز. الان دیگه روی پله آخر ایستادی. خیلی مبارکه
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، azri ، houmanmir
(2013-07-09 ساعت 09:21)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 09:08)houmanmir نوشته:  

مبارک باشه دوست عزیز. الان دیگه روی پله آخر ایستادی. خیلی مبارکه

ممنون Smile ولي من بايد وقت مصاحبه ام رو عقب بندازم چون تو اون تاريخ نمي تونم برم Sad بايد بهشان ايميل بزنم؟
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان