کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-09-20 ساعت 15:08)SaraBanoo نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 13:40)ghazal72 نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 13:33)نيما ٩٢ نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 12:53)SaraBanoo نوشته:  دوستان این نامه ای که الان دارین در موردش صحبت میکنید رو باید وقتی که داریم تازه فایلمون رو باز میکنیم همراه با مدارک دیگه ارسال کنیم؟ درسته ؟ چون تو فرم I-129F یک ایتمی مبنی بر این موضوع نوشته شده بود.

Submit evidence that you and your fiancé(e) intend to marry within 90 days of your fiancé(e)'s entry as a K-1.
Evidence of your intention to marry may include a statement of intent to marry
من در ابتدای کار باید ارسال کنم؟
متشکرم

سلام
بله بهتره در ابتداي كار چنين كاري رو انجام داد، در اصل در سايت Uscis هم گفته شده كه يكي از موارد، ارائه مدركي( دال بر اين موضوع كه بعد از ورود به امريكا شما دو نفر قصد ازدواج ظرف مدت ٩٠ روز رو دارين)، ميباشد و يكي از اه هاي آن تهيه يك تعهد نامه محضري و يك گواهي امضا در دفتر خانه ميباشد... البته يكي از راه هاي نشان دادن اين موضوع ميباشد...
مگه شما در ابندا مدركي در اين مورد ارائه نداده ايد؟

(2013-09-20 ساعت 13:31)ghazal72 نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 12:53)SaraBanoo نوشته:  دوستان این نامه ای که الان دارین در موردش صحبت میکنید رو باید وقتی که داریم تازه فایلمون رو باز میکنیم همراه با مدارک دیگه ارسال کنیم؟ درسته ؟ چون تو فرم I-129F یک ایتمی مبنی بر این موضوع نوشته شده بود.

Submit evidence that you and your fiancé(e) intend to marry within 90 days of your fiancé(e)'s entry as a K-1.
Evidence of your intention to marry may include a statement of intent to marry
من در ابتدای کار باید ارسال کنم؟
متشکرم

با مدارکی که برای یو اس سی آی اس میفرستی حتما اون نامه را هم باید بفرستی. ما جزو مدارک برای سفارت هم فرستادیمش . نمیدونم برای سفارت لازم بوده یا نه اما ما فرستادیم چون این نامه در واقع جزو مدارک اثبات نامزدی محسوب میشه
با غزل موافقم فكر نم منم بايد براي سفارت بفرستم...

نیما جان این که میگی نامه باید محضری باشه و گواهی امضا بشه را من از چند تا از بچه ها شنیدم اما من یک نامه معمولی نوشتم و زیرش را امضا کردم و فرستادم و ازم قبول کردن.

اقا نیما من تازه میخوام فایلم رو باز کنم واسه همین گفتم که بپرسم . پس اگه به تائید محضر برسه بهتره .بچه ها خیلی ممنونم که جواب دادین

این نامه اصلا نیازی به محضری شدن نداره و همون ابتدا موقع فایل باز کردن باید با بقیهٔ‌ مدارک بفرستین. فقط کافیه ۲ طرف هر کدوم یک نامه جدا بنویسن که طی‌ ۹۰ روز قصد ازدواج دارن و امضا کنن تاریخ بزنن.
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، SaraBanoo ، romance33
بالاخره نقص مدارک ما هم معلوم شد عکس پاسپورتی نامزدم کم بوده و گفتن دوباره بفرستین
ولی نامزدم تا 10 روز برای کارش رفته و نیست تا پست کنه Sad
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: azadandish ، houmanmir ، romance33
(2013-09-22 ساعت 10:32)paris a نوشته:  بالاخره نقص مدارک ما هم معلوم شد عکس پاسپورتی نامزدم کم بوده و گفتن دوباره بفرستین

عزیزززززم خوش خبر باشی . پس خدا رو شکر چیز خاصی نبوده .
خیلی خوشحالم برات دوست عزیزم . موفق باشید .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، romance33
(2013-09-22 ساعت 11:14)azadandish نوشته:  
(2013-09-22 ساعت 10:32)paris a نوشته:  بالاخره نقص مدارک ما هم معلوم شد عکس پاسپورتی نامزدم کم بوده و گفتن دوباره بفرستین

عزیزززززم خوش خبر باشی . پس خدا رو شکر چیز خاصی نبوده .
خیلی خوشحالم برات دوست عزیزم . موفق باشید .

مرسسسسی عزیزم
انشا اله برای شما هم چیز خواصی نباشه
پاسخ
تشکر کنندگان: azadandish ، romance33
سلام . ميشه مراحل ويزاي نامزديو واسه من توضيح بدين من مي خوام برم به تركيه جهت رسيدگي به كاراي ويزام بايد چيكار كنم . هيچي نمي دونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-09-23 ساعت 12:25)minana2000 نوشته:  سلام . ميشه مراحل ويزاي نامزديو واسه من توضيح بدين من مي خوام برم به تركيه جهت رسيدگي به كاراي ويزام بايد چيكار كنم . هيچي نمي دونم

سلام دوست عزيز، پست هاي اين بخش رو بخون با حوصله و همچنين ميتوني به سايت USCIS مراجعه كرده و قسمت ويزاي fiance و لينك هاي مربوطه رو بخوني و بعد سوال داشتب بپرس تا راهنماييت بكنيم....
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-09-26 ساعت 16:14)نيما ٩٢ نوشته:  
(2013-09-23 ساعت 12:25)minana2000 نوشته:  سلام . ميشه مراحل ويزاي نامزديو واسه من توضيح بدين من مي خوام برم به تركيه جهت رسيدگي به كاراي ويزام بايد چيكار كنم . هيچي نمي دونم

سلام دوست عزيز، پست هاي اين بخش رو بخون با حوصله و همچنين ميتوني به سايت USCIS مراجعه كرده و قسمت ويزاي fiance و لينك هاي مربوطه رو بخوني و بعد سوال داشتب بپرس تا راهنماييت بكنيم....

به اين لينك هم مراجعه بكن mohajersara.com/thread-5622.html و همچنين بخش هاي ديگه در رابطه با ويزاي نامزدي ... نامزدت بايد سيتيزن امريكا باشه و ....
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، ghazal72 ، Sara_lphmkf
بچه ها سلام ، بالاخره نقص مدرک منم معلوم شد . از من خواستن که نامه intent رو دوباره با تاریخ جدید براشون بفرستم ، چرا ؟ نمیدونم . منم دوباره همون متن رو با تاریخ جدید نوشتم و براشون ارسال کردم .Big Grin
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، paris a
(2013-09-28 ساعت 11:39)azadandish نوشته:  بچه ها سلام ، بالاخره نقص مدرک منم معلوم شد . از من خواستن که نامه intent رو دوباره با تاریخ جدید براشون بفرستم ، چرا ؟ نمیدونم . منم دوباره همون متن رو با تاریخ جدید نوشتم و براشون ارسال کردم .Big Grin

به سلامتی دیگه این روزا اپروو می شی
نامه رسیده به دستشون؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-09-28 ساعت 11:39)azadandish نوشته:  بچه ها سلام ، بالاخره نقص مدرک منم معلوم شد . از من خواستن که نامه intent رو دوباره با تاریخ جدید براشون بفرستم ، چرا ؟ نمیدونم . منم دوباره همون متن رو با تاریخ جدید نوشتم و براشون ارسال کردم .Big Grin
جل الخاالق. مگه تاریخ نامه ات مال چند هزار سال قبل از میلاد مسیح بوده؟ آزار دارن؟
به هر حال مبارک باشه Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، houmanmir ، azadandish
(2013-09-28 ساعت 14:05)ghazal72 نوشته:  
جل الخاالق. مگه تاریخ نامه ات مال چند هزار سال قبل از میلاد مسیح بوده؟ آزار دارن؟
به هر حال مبارک باشه Smile

مبارکهههههههههههههههه عزیزم
پاسخ
تشکر کنندگان:

عزیزم کارت به کجا رسید ؟
رسید دستشون
پاکت من که دست پست مونده هنوز فردا هم تعطیله
موند برای 2 شنبه
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz
سلام پریسا جون ، پاکت منم امروز دوشنبه بدست وکیل میرسه بعدشم اون تا اون بفرسته وبدست USCIS برسه فکر کنم میشه اخر هفته .. بعدشم منتظر بشیم ببینیم کی اپروو خواهند کرد ...Smile
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، paris a
(2013-09-30 ساعت 11:02)azadandish نوشته:  سلام پریسا جون ، پاکت منم امروز دوشنبه بدست وکیل میرسه بعدشم اون تا اون بفرسته وبدست USCIS برسه فکر کنم میشه اخر هفته .. بعدشم منتظر بشیم ببینیم کی اپروو خواهند کرد ...Smile

امیدوارم به این زودی جفتمون اپروو شیم عزیزم
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، kamalir36
(2013-09-30 ساعت 15:00)paris a نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 11:02)azadandish نوشته:  سلام پریسا جون ، پاکت منم امروز دوشنبه بدست وکیل میرسه بعدشم اون تا اون بفرسته وبدست USCIS برسه فکر کنم میشه اخر هفته .. بعدشم منتظر بشیم ببینیم کی اپروو خواهند کرد ...Smile

امیدوارم به این زودی جفتمون اپروو شیم عزیزم

انشااله دوست عزیز Cool
K1
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان