کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
دوستان همراه داشتن background check الزامي هست؟توجه زيادي بهش ميشه؟ من قبلا مالزي بودم و بايد از اونجا هم back ground check داشته باشم حتما؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-07 ساعت 02:15)poram نوشته:  بچه ها بعضی از مدارکی که برای مصاحبه باید ببریم حتما باید ارجینال باشن ، کسی میدونه دقیقا چه مدارکی ارجینال باید باشه و چه مدارکی اسکن و کپی اش قابل قبوله؟ (سفارت آنکارا)

درضمن چه پستی از آمریکا به ایران مدارک میاره؟ DHL ؟

متشکرم!!! سپاسگذار

سلام
تا اونجايي من اطلاع دارم فرم ساپورت بايد و فرم تكس نامزدتون و ساپورتر شما بايد اصل باشه و از امريكا بفرستن براتون... همچنين يك سري از مدارك مانند ترجمه شناسنامه و كارت ملي رو هم اصلش رو ببرين
بهتره سري به سفرنامه ها بزنين تا اطلاعاتتون بهتر بشه...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
مدارك مورد نياز براي سفارت اصل شناسنامه كارت پايان خدمت اصل سند ازدواج اگه ازدواج كردين سند ازدواج خارجي اگه خارج از كشور ازدواج كردين ٦ قطعه عكس ٥ اينچ در ٥ اينچ يا پاسپورتي خودمون كه زمينه سفيد باشد مداركي كه اگه كيستون ازدواج يا نامزديست ثابت كنه كه همسرتون يا نامزدتون با شما در ارتباط يا پدر يا برادر يا هر كي كه از طريق اون نفر اقدام شده واستون مثلا واسه بنده كيسم ازدواج بود ويزام cr1 تمام ميل هاي ردو بدل شده در طول ١ سال بينمون رو پرينت گرفتم بردم عكسهاي خانوادگي پرينت تلفن خانمم كه اونجا بود چرا خانمم من نه به خاطر اينكه تلفنهاي اونجا يا موبايلها رو راحت از تو سايت مربوط به خط قرار دادي با طرف رو خود طرف ميبينه و ميتونه پرينت كنه مثل ما نيستن كه ٢ روز وقت بگيري تازه جواب سلام بدن
پاسپورت
اسم تمام برادر و خواهر ها روي يك كاغذ a٤ نوشته شود با تاريخ تولد ترجيحا اينگليسي
جواب ازمايش پزشكي كه قبل مصاحبه اماده شده و حتما با خودتون ميبرين مصاحبه
تمام
پاسخ
تشکر کنندگان:
در ضمن مدارك اسپانسر بهتره اصل باشه بماند كه مدارك من از طرف وكيل كپيش فرستاده شده بود nvc و داخل سفارت اصلش همراه بودو افيسر نخواست يعني اون كپي هاي فرستاده شده توسط وكيل قابل قبول بود
پاسخ
تشکر کنندگان:
واينم بگم كه وقتي كارهاي قبل از مصاحبه كلا انجام شد نگران و سر در گم جور كردن مدارك اصل بودن يا كپي بودن نباشيد
در اصل سفارت يا ان وي سي ميل ميده كه زمان مصاحبه كي و چه ساعتيست و به همراه داشتن كدام مدارك الزاميست
تمام
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-07 ساعت 20:26)پيام نوشته:  واينم بگم كه وقتي كارهاي قبل از مصاحبه كلا انجام شد نگران و سر در گم جور كردن مدارك اصل بودن يا كپي بودن نباشيد
در اصل سفارت يا ان وي سي ميل ميده كه زمان مصاحبه كي و چه ساعتيست و به همراه داشتن كدام مدارك الزاميست
تمام
پيام عزيز اون ايميل از سفارت چند وقت قبل از مصاحبه ميادش؟ ممنونم از جوابپ دوست عزيز
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست خوبم حدود ١ ماه قبلش ولي اينقدري هست زمان كه بتونين كارتونو واسه مدارك هتل بليط و غيره انجام بدين
پاسخ
تشکر کنندگان: poram
دوستان بهتره خیلی‌ منتظر نامه از سفارت برای مصاحبه نباشید. ۱ ماه بعد از اینکه مدارکتون به سفارت فرستاده شد خودتون پیگیری کنید. چون نامه مصاحبه‌ی من اصلا به دستم نرسید و اگر خودم پیگیری نکرده بودم مصاحبه رو از دست میدادم. وقتی‌ زنگ زدم NVC فهمیدم ۱ هفته دیگه مصاحبه دارم!! این اتفاق خیلی‌ میفته متاسفانه..
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، Yasaman624 ، shandiz
سلام
یه سوال خیلی مهم دارم
مصاحبه من آنکارا بود و الان تقریبا 3 ماه منتظر کلیر شدنم
نامزدم سیتیزن آمریکاست و هفته پیش واسه گرفتن پاسپرت آمریکایی اقدام کرده و گفتن 3 هفته آینده آماده میشه
هفته آینده نامزدم بدون پاسپرت آمریکایی میاد ایران،و بعدا پاسپرت رو واسمون پست میکنن،
نامزدم میگه واسه خروج از ایران پاسپرت آمریکایی نیاز هستش
مشکلی تو آمریکا پیش نمیاد؟ وقتی نامزدم آمریکا نیست پاسپرت رو میدن که واسه ما پست کنند؟
ایران میاد به مشکلی بر نمیخوریم ،از لحاظ رفتن من به آمریکا و یا برگشت نامزدم؟
سخت ذهنم درگیره لطفا راهنمایی کنید
متشکرم
Waiting List Register in Waiting List
ویزا :K1
مصاحبه: 2013 Ankara 22 JUL
تاریخ کلیرنس:8 JUl
مدت انتظار:351 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz
(2013-10-08 ساعت 12:36)romantic نوشته:  سلام
یه سوال خیلی مهم دارم
نامزدم سیتیزن آمریکاست و هفته پیش واسه گرفتن پاسپرت آمریکایی اقدام کرده و گفتن 3 هفته آینده آماده میشه
هفته آینده نامزدم بدون پاسپرت آمریکایی میاد ایران،و بعدا پاسپرت رو واسمون پست میکنن،
مشکلی تو آمریکا پیش نمیاد؟ وقتی نامزدم آمریکا نیست پاسپرت رو میدن که واسه ما پست کنند؟
متشکرم
پاسپورت رو نمیشه پست کرد. اگر هم با کلک پست کنید احتمالش زیاده که تو گمرک آمریکا یا ایران باز بشه و مصادره بشه و تو دردسر بیفتید.
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: romantic
(2013-10-08 ساعت 13:24)omead نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 12:36)romantic نوشته:  سلام
یه سوال خیلی مهم دارم
متشکرم
پاسپورت رو نمیشه پست کرد. اگر هم با کلک پست کنید احتمالش زیاده که تو گمرک آمریکا یا ایران باز بشه و مصادره بشه و تو دردسر بیفتید.

دوست عزیز همسر شما باید با پاسپورت امریکایی از امریکا خارج بشه و با پاسپورت ایرانی وارد ایران بشه . چطوری میتونه با پاسپورت ایرانی از امریکا خارج بشه ؟؟؟ من اگر بجای شما بودم صبر میگردم پاسپورت امریکایی بدستم که میرسید از امریکا خارج میشدم . در ضمن اگر پاسپورتش به موقع بدستش نرسه چطوری میتونه وارد امریکا بشه ؟؟ فکر میکنم به دردسرش نیارزه
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: romantic
دوستان همراه داشتن background check الزامي هست؟توجه زيادي بهش ميشه؟ من قبلا مالزي بودم و بايد از اونجا هم back ground check داشته باشم حتما؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-08 ساعت 19:30)Yasaman624 نوشته:  دوستان همراه داشتن background check الزامي هست؟توجه زيادي بهش ميشه؟ من قبلا مالزي بودم و بايد از اونجا هم back ground check داشته باشم حتما؟
اگر بیش از ۱۲ ماه به زندگی کردید لازمه.
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: Yasaman624
بچه ها باورم نمیشه ولی من اپرووووووووو شدم .... هوررررااااااااااااااا.... خیلی خوشحالم .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: ghazal72 ، paris a ، romantic ، سی سی ، leila.e ، shadoow ، Yasaman624 ، houmanmir
(2013-10-09 ساعت 12:29)azadandish نوشته:  بچه ها باورم نمیشه ولی من اپرووووووووو شدم .... هوررررااااااااااااااا.... خیلی خوشحالم .

تبريك ميگم دوستم. از اين به بعدش ديگه سريع ميره جلو.
پاسخ
تشکر کنندگان: azadandish ، paris a ، leila.e ، shadoow

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان