کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
دوستان من هنوز اپرو نشدم ایا میتونم در این مرحله سفارتم رو عوض کنم و اگر عوض کردم زمان رو از دست نمیدم بخاطر تعویض سفارت . میشه راهنمایی کنید . ممنون
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-01 ساعت 22:46)azadandish نوشته:  دوستان من هنوز اپرو نشدم ایا میتونم در این مرحله سفارتم رو عوض کنم و اگر عوض کردم زمان رو از دست نمیدم بخاطر تعویض سفارت . میشه راهنمایی کنید . ممنون
نه نمی‌تونید سفارت رو عوض کنید. البته خودشون ممکنه منتقل کنن به ارمنستان (مورد من همین‌طور بود)
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان عزيز. كيس من اپرو شده و مدارك به nvc فرستاده شده ميخواستم بدونم مدت زمان تقريبي ارسال مدارك به سفارت چقدر هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romantic ، سانازی
(2013-10-02 ساعت 13:35)Yasaman624 نوشته:  سلام خدمت دوستان عزيز. كيس من اپرو شده و مدارك به nvc فرستاده شده ميخواستم بدونم مدت زمان تقريبي ارسال مدارك به سفارت چقدر هست؟

تبریک میگم به شما دوست عزیز. پرونده تون 4-5 روز تو ان وی سی میمونه بعد میفرستن سفارت. وقتی بفرستن سفارت خودشون با یک نامه خبر میدن که فرستادن. حدود 2 تا 3 هفته بعدش هم سفارت یک ایمیل میده براتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، سانازی
(2013-10-01 ساعت 22:58)omead نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 22:46)azadandish نوشته:  دوستان من هنوز اپرو نشدم ایا میتونم در این مرحله سفارتم رو عوض کنم و اگر عوض کردم زمان رو از دست نمیدم بخاطر تعویض سفارت . میشه راهنمایی کنید . ممنون
نه نمی‌تونید سفارت رو عوض کنید. البته خودشون ممکنه منتقل کنن به ارمنستان (مورد من همین‌طور بود)

چرا امید جان مگه نمیشه عوض کرد سفارتو؟از بچه ها داشتیم عوض کرده بودن و 1.2ماه عقب افتاده بود.منم میخوامم عوض کنم البته هنوز اپروو نشدم کیسم ازدواجیه.
ازدواجی
دریافت رسید نامبر 20dec
approv: 5dec
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 20:58)سانازی نوشته:  چرا امید جان مگه نمیشه عوض کرد سفارتو؟از بچه ها داشتیم عوض کرده بودن و 1.2ماه عقب افتاده بود.منم میخوامم عوض کنم البته هنوز اپروو نشدم کیسم ازدواجیه.
من خودم درخواست دادم و جواب دادن که اگه محل اقامت کنونی شما ارمنستانه می‌تونیم تغییر بدیم در غیر این صورت نه. شما باید از همون اول در فرم I-130 سوال ۲۲ (سمت راست) سفارت مناسب رو انتخاب کنید، ولی حتی در این صورت هم خودشون ممکنه سفارت رو تغییر بدهند.
با این حال من اگر جای شما بودم ایمیل می‌زدم و درخواست می‌دادم.
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، azadandish
(2013-10-02 ساعت 21:33)omead نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 20:58)سانازی نوشته:  چرا امید جان مگه نمیشه عوض کرد سفارتو؟از بچه ها داشتیم عوض کرده بودن و 1.2ماه عقب افتاده بود.منم میخوامم عوض کنم البته هنوز اپروو نشدم کیسم ازدواجیه.
من خودم درخواست دادم و جواب دادن که اگه محل اقامت کنونی شما ارمنستانه می‌تونیم تغییر بدیم در غیر این صورت نه. شما باید از همون اول در فرم I-130 سوال ۲۲ (سمت راست) سفارت مناسب رو انتخاب کنید، ولی حتی در این صورت هم خودشون ممکنه سفارت رو تغییر بدهند.
با این حال من اگر جای شما بودم ایمیل می‌زدم و درخواست می‌دادم.

چرا دوست من! دقیقا بعد از اپروو شدن میتونید سفارت رو عوض کنید!
اگه پروندتون بره آنکارا هم میتونید ولی یه خورده زمان بیشتری میبره!!
اگه خواستید عوض کنید ، درجا پس از اپروو شدن اقدام کنید که پروندتونو مستقیم به سفارتی که میخوایین بفرستن
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، azadandish
سلام دوستان
يه نصيحت نگران وقت سفارت يا مكان سفارت نباشين
تمام مدارك كه كامل شد ( كه البته داشتن وكيل بسيار مفيد نيست )
تازه موقع مصاحبه ميفهميد كه ايا بايد همون موقع ويزا بگيريد يا هنوز بايد حالا حالا ها واستيد تا جواب اف بي اي چك شوهر همسر فرزند بياد
بعد از ok شدن داشتن ويزا تو دستتون اقدام به كشتن گوسفند كنيد

مني كه با داشتن زن سيتيزن اقدام كردم مدارك تمام كامل بود هيچ كسري نداشتم تو هيچ اورگان دولتي نبو دم بعد مصاحبه تازه انتظارم شروع شده پس دوستان نگران مدارك قبل مصاحبه يا جاي مصاحبه نباشيد چرا كه
مثال همه جا بد و خوب داره به امريكا نميخوره يعني ايروان انكارا دبي همه جا يه كار انجام ميدن سعي بر داشتن مدارك كامل داشته باشيد نه عوض كردن مكان
پيام ويزا cr1
بدون وكيل مصاحبه انكارا
٣ ماه منتظر جواب اف بي اي چك
اينم بگم بي برو برگرد هممون ميريم امريكا ولي ديرو زود داره سوختو سوز چي ؟ چي ؟ ؟؟؟؟
به اميد فرداي عالي تر پس بايد رفت جلو
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، shandiz ، ghazal72 ، bitarafan
سلام خدمت دوستان عزيز. كيس من اپرو شده و مدارك به nvc فرستاده شده ميخواستم بدونم مدت زمان تقريبي ارسال مدارك به سفارت چقدر هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 13:27)Yasaman624 نوشته:  سلام خدمت دوستان عزيز. كيس من اپرو شده و مدارك به nvc فرستاده شده ميخواستم بدونم مدت زمان تقريبي ارسال مدارك به سفارت چقدر هست؟

با سلام
رسيدن مدارك من به nvc حدود ٢ ماه طول كشيد ولي اصلا به رسيدن نبود به رسيدگي مدارك بود يعني از فرستادن تا رسيدگي مدارك ٢ماه ٦،٧ روز طول كشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، Yasaman624
(2013-10-03 ساعت 01:41)پيام نوشته:  سلام دوستان
يه نصيحت نگران وقت سفارت يا مكان سفارت نباشين
تمام مدارك كه كامل شد ( كه البته داشتن وكيل بسيار مفيد نيست )
تازه موقع مصاحبه ميفهميد كه ايا بايد همون موقع ويزا بگيريد يا هنوز بايد حالا حالا ها واستيد تا جواب اف بي اي چك شوهر همسر فرزند بياد
بعد از ok شدن داشتن ويزا تو دستتون اقدام به كشتن گوسفند كنيد

مني كه با داشتن زن سيتيزن اقدام كردم مدارك تمام كامل بود هيچ كسري نداشتم تو هيچ اورگان دولتي نبو دم بعد مصاحبه تازه انتظارم شروع شده پس دوستان نگران مدارك قبل مصاحبه يا جاي مصاحبه نباشيد چرا كه
مثال همه جا بد و خوب داره به امريكا نميخوره يعني ايروان انكارا دبي همه جا يه كار انجام ميدن سعي بر داشتن مدارك كامل داشته باشيد نه عوض كردن مكان
پيام ويزا cr1
بدون وكيل مصاحبه انكارا
٣ ماه منتظر جواب اف بي اي چك
اينم بگم بي برو برگرد هممون ميريم امريكا ولي ديرو زود داره سوختو سوز چي ؟ چي ؟ ؟؟؟؟
به اميد فرداي عالي تر پس بايد رفت جلو

سلام اگه میشه امضاتونو بزنید چون شرایط منم مثل شماست ولی اپروو من خیلی زمان بردهShy
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
[/quote]

با سلام
رسيدن مدارك من به nvc حدود ٢ ماه طول كشيد ولي اصلا به رسيدن نبود به رسيدگي مدارك بود يعني از فرستادن تا رسيدگي مدارك ٢ماه ٦،٧ روز طول

با تشكر از جوابتون، پس من كه الان مداركم در nvc هست بايد منتظر رسيدن مدارك باشم؟ مدارك از چه طريقي باشم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 13:57)پيام نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 13:27)Yasaman624 نوشته:  سلام خدمت دوستان عزيز. كيس من اپرو شده و مدارك به nvc فرستاده شده ميخواستم بدونم مدت زمان تقريبي ارسال مدارك به سفارت چقدر هست؟

با سلام
رسيدن مدارك من به nvc حدود ٢ ماه طول كشيد ولي اصلا به رسيدن نبود به رسيدگي مدارك بود يعني از فرستادن تا رسيدگي مدارك ٢ماه ٦،٧ روز طول كشيد

ا تشكر از جوابتون، پس من كه الان مداركم در nvc هست بايد منتظر رسيدن مدارك باشم؟ مدارك از چه طريقي باشم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: poram
(2013-10-04 ساعت 16:48)Yasaman624 نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 13:57)پيام نوشته:  

با سلام

ا تشكر از جوابتون، پس من كه الان مداركم در nvc هست بايد منتظر رسيدن مدارك باشم؟ مدارك از چه طريقي باشم ؟
با سلام
اگر از طريق وكيل اقدام كردين حتما از ايشون بخواين پيگير باشند و اين پروسه با پيگيري وكيل راحت تر به نظر مياد چه بسا كه در سايت نوشته شده كه رسيدن مدارك مهم نيست مهم بررسي كه از طرف nvc بلا فاصله بررسي مشه پس نگران نباشيد
بعد از برسي ارسال ميشه به سفارت البته اگه مدارك كسري نداشته باشه و شما در طول اين پروسه ميل هم دريافت ميكنيد يعني ارسال مدارك بعد اكر كسري داشته باشه با ميل يا از طريق وكيل خبردار ميشيد بعد اقدام به رفع كسري مدارك ميكنيد بعد باز nvc دست به كار ميشه اگه بي حرف پيش مدارك ok باشه بلافاصله وقت سفارت گذاشته ميشه
اينم ميگم كه رسيدگي به مدارك و طي شدن اين پروسه زمان بر اصلا نبايد واستون مهم باشه چرا كه مصاحبه 2 نوع داريم يا ok ميشيد يعني يضرب امريكا يا كلير ميشيد يعني به بررسي بيشتري نياز داريد كه در اخر بي برو بر گرد به امريكا ميرسيد ولي ديرو زود داره سوخت و سوز نداره فقط بايد صبر داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، سی سی ، poram ، Yasaman624
بچه ها بعضی از مدارکی که برای مصاحبه باید ببریم حتما باید ارجینال باشن ، کسی میدونه دقیقا چه مدارکی ارجینال باید باشه و چه مدارکی اسکن و کپی اش قابل قبوله؟ (سفارت آنکارا)

درضمن چه پستی از امریکا به ایران مدارک میاره؟ DHL ؟

متشکرم!!! سپاسگذار
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان