کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-10-20 ساعت 01:45)mazlom khanom نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 09:45)MSD نوشته:  سلام.
من آمریکا هستم و سیتیزن. برای نامزدم اقدام کردم که با ویزای i-129F بیاد اینجا. سفارت ارمنستان رو هم انتخاب کردم. دیروز نامه Approve اومده برام. الان اصلا نمی دونم باید چیکار کنم؟ خیلی گشتم تو مهاجر سرا. کلی اطلاعات هست واسه قبل اپروو و سفارت رفتن. اما هیچی پیدا نکردم که تو فاصله اپروو تا سفارت چه باید کرد؟ سفارت خودش با من یا نامزدم توی ایران تماس میگیره؟ من باید وقت بگیرم؟ چه مدارکی لازم هست برای سفارت؟
لطفا راهنماییم کنین. ممنونم.
بعد اپلی‌ توسط NVC , شما هیچ کاری نمیکنی‌ تا سفارت برای شما کیس نامبر میفرست، شما اون را سکن میکنی‌ برای نامزدتان در ایران ایمیل میکنی‌. و ایشون اون را نگاه میداره.... بعد چند مدت ، سفارت یک نامهٔ دیگه میفرست که چی‌هایی‌ باید شما و نامزدتان بفرستید به اون‌ها تا پروندتون کامل بشه،شما و نامزدتان هرچی‌ که سفارت خواست را تهیه می‌کنید و یک کپی‌ از برگه کیس نامبر را هم توش میذارید، تا سفارتی‌ها بفهمند که این مدارک مال کدام پرونده است.
بعد باز یک نامه میاد که وقت مصاحبه را بهتون خبر میده.

این نامه ها که میگین ایمیل میشه یا پست میشه درب منزل نامزدم؟
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-20 ساعت 09:31)paris a نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 01:45)mazlom khanom نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 09:45)MSD نوشته:  سلام.
من آمریکا هستم و سیتیزن. برای نامزدم اقدام کردم که با ویزای i-129F بیاد اینجا. سفارت ارمنستان رو هم انتخاب کردم. دیروز نامه Approve اومده برام. الان اصلا نمی دونم باید چیکار کنم؟ خیلی گشتم تو مهاجر سرا. کلی اطلاعات هست واسه قبل اپروو و سفارت رفتن. اما هیچی پیدا نکردم که تو فاصله اپروو تا سفارت چه باید کرد؟ سفارت خودش با من یا نامزدم توی ایران تماس میگیره؟ من باید وقت بگیرم؟ چه مدارکی لازم هست برای سفارت؟
لطفا راهنماییم کنین. ممنونم.
بعد اپلی‌ توسط NVC , شما هیچ کاری نمیکنی‌ تا سفارت برای شما کیس نامبر میفرسته ، شما اون را اسکن میکنی‌ برای نامزدتان در ایران ایمیل میکنی‌. و ایشون اون را نگه میداره.... بعد چند مدت ، سفارت یک نامهٔ دیگه میفرست که چی‌هایی‌ باید شما و نامزدتان بفرستید به اون‌ها تا پروندتون کامل بشه،شما و نامزدتان هرچی‌ که سفارت خواست را تهیه می‌کنید و یک کپی‌ از برگه کیس نامبر را هم توش میذارید، تا سفارتی‌ها بفهمند که این مدارک مال کدام پرونده است.
بعد باز یک نامه میاد که وقت مصاحبه را بهتون خبر میده.

این نامه ها که میگین ایمیل میشه یا پست میشه درب منزل نامزدم؟
مال من کیس نامبر با پست آمد به دست نامزدم . نامهٔ 2 -3 با ایمیل به نامزدم خبر دادند.
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، Yasaman624
سلام به بچه های خوب مهاجر سرا
از کسانی که در این مورد اطلاعاتی دارند ممنون میشوم جواب دهند
اعتبار باسبورت من تمام شده و من اقدام به گرفتن باسبورت جدید کردم.میخواستم بدونم باید اطلاعات باسبورت جدید رو به سفارت قبل از مصاحبه اعلام کنم یا روز مصاحبه میتونم بگم؟
اگر باید اعلام کنم به کجا باید بگم اگر ممکن هست ادرس رو به من بگید.
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-10-20 ساعت 21:54)hamed.us نوشته:  سلام به بچه های خوب مهاجر سرا
اعتبار باسبورت من تمام شده و من اقدام به گرفتن باسبورت جدید کردم.میخواستم بدونم باید اطلاعات باسبورت جدید رو به سفارت قبل از مصاحبه اعلام کنم یا روز مصاحبه میتونم بگم؟
تا اونجايي كه من اطلاع دارم بايد اطلاعات پاسپورت جديد رو بنويسين براشون....
شما توي چه مرحله اي هستين مگه دوست عزيز؟ بايد بنويسيد كه ما بتونيم راهنماييتون بكنيم!
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed.us ، romance33

قبل مصاحبه مدارکی جدیدی از شما خواهند خواست که باید تهیه و به به سفارت بفرستید, که در آن از شما شماره گذرنامه و کپی‌ گذرنامه می‌خواهد آن زمان شما باید اطلاعات پاس پورت جدید را به دهید ولی‌ حتماپاسپورت قدیم را در زمان مصاحبه باخود داشته باش.
:
شما باید پاسپورت قدیمتان را زمان مصاحبه هم راه داشت باشید ، مخصوصا اگر که قبلا شماره پاسپورت قدیم را به سفارت دادید و یا مهر سفر به خارج برای دیدار با نامزدتان را دارید یا سفر‌هایی‌ که باهم رفتید و... در اون پاسپورت قدیمی‌ ضبط شده.
---
در مورد شماره باید شماره پاسپورت جدید را بدهید تا ویزا به آن پاسپورت داده شود.پاسپورت‌هایی‌ که کمتر از ۶ ماه اعتبار داشته باشد بهش ویزا تعلق نمیگیره.
-----
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed.us ، romance33
(2013-10-21 ساعت 03:01)نيما ٩٢ نوشته:  
تا اونجايي كه من اطلاع دارم بايد اطلاعات پاسپورت جديد رو بنويسين براشون....
شما توي چه مرحله اي هستين مگه دوست عزيز؟ بايد بنويسيد كه ما بتونيم راهنماييتون بكنيم!

سلام نیمای عزیز
من تو مرحله اپروو شدن هستم 2 ماه میشه که مدارکمو به uscis فرستادم.
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow ، نيما ٩٢
حامد جان سلام ، من هم درمرحله اپروو بودم که متوجه شدم پاسپورتم حدود 13 ماه بیشتر اعتبار نداره . با محاسبه تقریبی مراحل کار فهمیدم که وقتی برای مصاحبه برم پاسپورتم بیشتر از 5یا 6 ماه اعتبار نخواهد داشت و از انجایی که سفارت انکارا پاسپورت با اعتبار حداقل 8 ماه میخواهد تصمیم به تعویض پاستورتم گرفتم البته با وکیلم مشورت کردم و اون هم اوکی داد که تعویضش کنم . پس نگران نباش و با خیال راحت تعویضش کن ولی حتما حتما موقع مصاحبه پاسپورت قبلی باید همراهت باشه . Smile
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed.us
سلام بچه ها

کیس ما تریبا 1 هفته پیش اپروو شد و من الان در مرحله گرفتن وقت سفارت هستم از روزی که مدارک رو فرستادیم تا اپروو 56 روز طول کشید که خدا رو شکر زود پیش رفت م وکیل نداشتیم تمام اطلاعات رو هم از سایت Visa journey , هم چنین وبلاگ زیر پیدا کردیم امیدوارم همه ما ویزامون اوکی بشه

http://ourk1visajourney.weebly.com/index.html

درسته که نامزد فیلیپینیه اما مدارک رو خیلی خوب نشون داده و من هم تقریبا پروندم مثل اینها بود
پاسخ
تشکر کنندگان: Yasaman624 ، sib 24 ، azadandish
سلام دوستان عزیزم مخصوصا به دختر خانوم های گل پیج که مثل من تازه واردن و با نامزد آمریکایی شون تازه تصمیم دارن که برا ویزای نامزدی اقدام کنن. اول تبریک میگم بهشون بعدم این که یک مشکل اساسی که هست اینه که به علت نبود گروه های کوچیکی که یک هدف و پروسه مشترک رو دنبال می کنند و هیچ تجربه ایی هم ندارن! تصمیم گرفتم که از خانوم هایی گلی که اینجا هستن و مثل خودم تازه می خوان اقدام کنن برا انجام مراحل گرفتن ویزای نامزدی و مراحلی که قبل از شروع به انجام این پروسه لازمه رو در غالب یه گروه کوچیک با این هدف که آقایون نامزدامون هم که آمریکایی هستن و فارسی رو هم نمی دونن بتون باهم آشنا بشن تا یه هماهنگی بیشتری بین اون دوتا زوج خوشبخت به وجود بیاد و هم این که از راه حلها و تجربیات هم استفاده کنیم.. من و نامزدم حس تنهایی می کنیم تو این قضیه خیلی ترسها برای ما وجود داره بیشتر برای اون چون که بیشترین بار مسئولیت روی دوشه اونه ! و یکسری ترس ها هم از کشورم داره و از دولت و... اگه با کسی مثل خودش بتونه آشنا بشه بهتر می تونه قضیه رو برای خودش حل کنه.. اگه شما هم همین مشکلات رو دارین لطفا بقیه رو هم در جریان بذارین و اگه که موافقین اونا رو باهم آشنا کنیم.. تا با حرف زدن با کسی که هم زبونه خودشونه و تو شرایط یکسان از نظر اهدافشون هست بتونن اعتماد به نفس پیدا کنن.
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میدونه چه پستی از امریکا به ایران کار میکنه ؟ قراره مدارک برام بفرستن نمیدونم از امریکا چه پستی سریع کار میکنه ؟ میشه لطفا راهنمایی کنید . مرسی
K1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-26 ساعت 15:04)azadandish نوشته:  دوستان کسی میدونه چه پستی از آمریکا به ایران کار میکنه ؟ قراره مدارک برام بفرستن نمیدونم از آمریکا چه پستی سریع کار میکنه ؟ میشه لطفا راهنمایی کنید . مرسی

عزیزم کیس نامبر گرفتی ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-26 ساعت 15:11)paris a نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 15:04)azadandish نوشته:  دوستان کسی میدونه چه پستی از آمریکا به ایران کار میکنه ؟ قراره مدارک برام بفرستن نمیدونم از آمریکا چه پستی سریع کار میکنه ؟ میشه لطفا راهنمایی کنید . مرسی

عزیزم کیس نامبر گرفتی ؟

نه گلم هنوز نگرفتم
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a
دوستای عزیزم که تو ماه اخیر اپروو شدید ایا کیس نامبروتون یا نامه تاریخ مصاحبه تون گرفتید ؟
ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان شما چه طور از متن مکالمات فیس بوکتون و تانگوتون پرینت گرفتین ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام عزیزم دوستان من به من DHL رو پیشنهاد کرده بودن
پاسخ
تشکر کنندگان: azadandish

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان