کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-10-31 ساعت 15:29)blackpenz نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 01:03)ghazal72 نوشته:  سلام دوستان. خوش به حال دوستاني كه مثل من اول راه نيستند. استرس هاي من تازه شروع شده. 12 اكتبر 2012 مداركمون به يو اس سي آي اس ارسال شده. ١٨ اكتبر اعلام كردن مدارك رسيده. الان بعد از ٧ ماه اعلام كردن كه شما مدارك كافي براي اثبات اين كه قصد ازدواج داريد نفرستاديد. مداركي كه نامزدم فرستاده ، به غير از فرمهاي مربوطه و كپي شناسنامه و پاسپورت و غيره، كپي صفحه پاسپورت نامزدم كه نشون ميده ايران اومده، پرينت چت ها، پرينت ايميل ها و از ويديو چت هامون توي اوو عكس گرفتم پرينت اونا رو فرستادم. در ضمن نامزدم يك نامه براشون نوشته بود كه توش گفته كه ما چطور آشنا شديم، كي همديگه را ملاقات كرديم و همديگه را دوست داريم و ميخواهيم باهم ازدواج كنيم. ولي وكيل گفته اون نامه را قبول ندارن چون بايد نامه رسمي باشه يعني مهر برجسته مراجع قضايي را داشته باشه كه معتبر به حساب بياد.
حالا از دوستاني كه تجربه اين مورد را داشتن ميخوام بپرسم كسي ميدونه چه مدرك اضافه تري بايد بفرستيم كه ثابت كنه ما قصد ازدواج داريم؟ به نظرتون من هم يك همچون نامه اي مثل اوني كه نامزدم نوشته بنويسم بفرستم تاثيري داره؟ خواهش ميكنم كمكم كنيد.

سلام و عرض تبریک خدمتتون
نامزدم هنوز مدارکشو به سفارتشون تحویل نداده با توجه به تجربه شما تو این مورد می خواستم بدونم ایشون چه مدارکی باید تحویل بدن که بعدا نقص مدارک نخوریم..؟ نامزد شما چه مدرکی رو نفرستاده بود؟ چه توصیه ایی می کنید وقتی نامزدتون اومد ایران؟ مشکلی پیش نیومد زمان ورودشون به خاک ایران؟

دوست عزیز منظورتون چیه هنوز مدارک را به سفارتشون تحویل نداده؟ الان شما تو چه مرحله ای هستین؟ شاید منظورتون اینه که مدارک برای اداره مهاجرت هنوز نفرستادین. بگین تا الان چکار کردین و کجای کار هستین بهتر میتونم راهنماییتون کنم.
نقص مدارک ما یک فرم g325 بود که هر دو باید پر میکردیم ولی من پر نکرده بودم. یکی هم نامه ای بود که من باید مینوشتم که تو اون نامه باید اعلام میکردم که من و نامزدم کی و چطور با هم آشنا شدیم و قصد داریم با هم ازدواج کنیم. اون نامه را هم من ننوشته بودم. و عکسهای دونفره هم نفرستاده بودیم.
نامزد من ایرانیه و برای اومدن به ایران مشکلی نداره. اگر نامزد شما امریکایی هست نمیتونه بیاد ایران و تو یک کشور ثالث باید با هم ملاقات کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: blackpenz
(2013-10-31 ساعت 17:23)ghazal72 نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 01:03)ghazal72 نوشته:  سلام دوستان. خوش به حال دوستاني كه مثل من اول راه نيستند. استرس هاي من تازه شروع شده. 12 اكتبر 2012 مداركمون به يو اس سي آي اس ارسال شده. ١٨ اكتبر اعلام كردن مدارك رسيده. الان بعد از ٧ ماه اعلام كردن كه شما مدارك كافي براي اثبات اين كه قصد ازدواج داريد نفرستاديد. مداركي كه نامزدم فرستاده ، به غير از فرمهاي مربوطه و كپي شناسنامه و پاسپورت و غيره، كپي صفحه پاسپورت نامزدم كه نشون ميده ايران اومده، پرينت چت ها، پرينت ايميل ها و از ويديو چت هامون توي اوو عكس گرفتم پرينت اونا رو فرستادم. در ضمن نامزدم يك نامه براشون نوشته بود كه توش گفته كه ما چطور آشنا شديم، كي همديگه را ملاقات كرديم و همديگه را دوست داريم و ميخواهيم باهم ازدواج كنيم. ولي وكيل گفته اون نامه را قبول ندارن چون بايد نامه رسمي باشه يعني مهر برجسته مراجع قضايي را داشته باشه كه معتبر به حساب بياد.
حالا از دوستاني كه تجربه اين مورد را داشتن ميخوام بپرسم كسي ميدونه چه مدرك اضافه تري بايد بفرستيم كه ثابت كنه ما قصد ازدواج داريم؟ به نظرتون من هم يك همچون نامه اي مثل اوني كه نامزدم نوشته بنويسم بفرستم تاثيري داره؟ خواهش ميكنم كمكم كنيد.

سلام و عرض تبریک خدمتتون
نامزدم هنوز مدارکشو به سفارتشون تحویل نداده با توجه به تجربه شما تو این مورد می خواستم بدونم ایشون چه مدارکی باید تحویل بدن که بعدا نقص مدارک نخوریم..؟ نامزد شما چه مدرکی رو نفرستاده بود؟ چه توصیه ایی می کنید وقتی نامزدتون اومد ایران؟ مشکلی پیش نیومد زمان ورودشون به خاک ایران؟

دوست عزیز منظورتون چیه هنوز مدارک را به سفارتشون تحویل نداده؟ الان شما تو چه مرحله ای هستین؟ شاید منظورتون اینه که مدارک برای اداره مهاجرت هنوز نفرستادین. بگین تا الان چکار کردین و کجای کار هستین بهتر میتونم راهنماییتون کنم.
نقص مدارک ما یک فرم g325 بود که هر دو باید پر میکردیم ولی من پر نکرده بودم. یکی هم نامه ای بود که من باید مینوشتم که تو اون نامه باید اعلام میکردم که من و نامزدم کی و چطور با هم آشنا شدیم و قصد داریم با هم ازدواج کنیم. اون نامه را هم من ننوشته بودم. و عکسهای دونفره هم نفرستاده بودیم.
نامزد من ایرانیه و برای اومدن به ایران مشکلی نداره. اگر نامزد شما آمریکایی هست نمیتونه بیاد ایران و تو یک کشور ثالث باید با هم ملاقات کنید.
Smile مرسی دوست گلم. همون طور که مشهوده ما ( من و نامزدم (آمریکایی)) تازه آمادگی خودمونو برا ازدواج با هم اعلام کردیم به این معنی که هیچ فرمی و مدرکی به اداره مهاجرت نفرستادیم Smile . من فقط شروع کردم به جمع آوری اطلاعات و پرسیدن سوالام قبل از استارت . همین طور در مورد نامزدم می خواستم بدونم که مدارک مالیاتی ایشون برای اثبات این که می تونن من رو حمایت مالی کنن کافیه و اسپانسر په نقشی توی ویزای k1 هستش هنوز رابطه این قسمت ها رو نمی دونم ( کارایی که مربوط به نامزدم میشه چه کاراییه؟)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-31 ساعت 17:41)blackpenz نوشته:  
(2013-10-31 ساعت 17:23)ghazal72 نوشته:  

سلام و عرض تبریک خدمتتون

نامزد من ایرانیه و برای اومدن به ایران مشکلی نداره. اگر نامزد شما آمریکایی هست نمیتونه بیاد ایران و تو یک کشور ثالث باید با هم ملاقات کنید.
Smile مرسی دوست گلم. همون طور که مشهوده ما ( من و نامزدم (آمریکایی)) تازه آمادگی خودمونو برا ازدواج با هم اعلام کردیم به این معنی که هیچ فرمی و مدرکی به اداره مهاجرت نفرستادیم Smile . من فقط شروع کردم به جمع آوری اطلاعات و پرسیدن سوالام قبل از استارت . همین طور در مورد نامزدم می خواستم بدونم که مدارک مالیاتی ایشون برای اثبات این که می تونن من رو حمایت مالی کنن کافیه و اسپانسر په نقشی توی ویزای k1 هستش هنوز رابطه این قسمت ها رو نمی دونم ( کارایی که مربوط به نامزدم میشه چه کاراییه؟)
شما یک سری مدارک باید جور کنی بفرستی برای نامزدت و اون هم یک سری مدارک خودشو بهش اضافه کنه و همه را پست کنه برای یو اس سی آی اس. اما این که اون مدارک چی هست باید به سایت اداره مهاجرت مراجعه کنید. قوانین دائما در حال تغییرند . برای جور کردن مدارک به شنیده هاتون اکتفا نکنید.

http://www.uscis.gov/family/family-us-ci...ncee-visas
پاسخ
تشکر کنندگان: blackpenz ، romance33
سلام... از وقتی نقص مدرک ارسال میشه تا اپروش.. استاتوس سایت uscis همون کسر پرونده است؟ آیا تائید وصول پاکت کسر مدرک تو آپدیت نمیاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-10-31 ساعت 04:28)نيما ٩٢ نوشته:  
(2013-10-30 ساعت 23:45)houmanmir نوشته:  بچه ها خودتونو زیاد درگیر پرینتا نکنید، از هر ماه یه صفحه نهایتا دو صفحه! عکسای دونفره یا بیشترم16 ، 17 تا ببرید ، اگه سفری هم باهم داشتید بلیطشو ببرید

سلام به آقا هومن عزيز....
پيشكسوت بزرگوار
اسمتو ميبينم، خوشحال ميشم
به اميد خدا كه هرچه زودتر كارهات انجام بشه دوست عزيز....

قربون تو نیما جان ، ایشالله کار همه ی بچه های این تاپیک هرچی زووودتر تموم بشه و به منتظراشون برسن ،
برا منم دعا کنید که واقعا این دوری خیلی سخته
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، نيما ٩٢ ، azadandish ، bitarafan
دوستان میشه لطفا جواب سوال منو بدید؟ نامزد آمریکایی من چه مدت باید مالیات داده باشه تا بتونه برای ویزای نامزدی من اقداام کنه؟درآمدش خوب هستش ولی فقط یکسال و نیم هست که رفته آمریکا و مالیات داده.لطفا اگر اطلاع دارید کمک کنید و خانواده ای را از نگرانی برهانید!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-31 ساعت 18:56)rahbar نوشته:  سلام... از وقتی نقص مدرک ارسال میشه تا اپروش.. استاتوس سایت uscis همون کسر پرونده است؟ آیا تائید وصول پاکت کسر مدرک تو آپدیت نمیاد؟
اره رهبر جان . ما هم نقص مدرک خوردیم و تو استاس ما نوشت نقص مدرک بعد که مدارکی که خواسته بودن بدستشون رسید نوشتن ما پاکت شما رو دریافت کردیم به زودی به شما پاسخ خواهیم داد .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: rahbar
(2013-11-01 ساعت 09:46)امیدوارم نوشته:  دوستان میشه لطفا جواب سوال منو بدید؟ نامزد آمریکایی من چه مدت باید مالیات داده باشه تا بتونه برای ویزای نامزدی من اقداام کنه؟درآمدش خوب هستش ولی فقط یکسال و نیم هست که رفته آمریکا و مالیات داده.لطفا اگر اطلاع دارید کمک کنید و خانواده ای را از نگرانی برهانید!!!

نیست یاری دهنده ای؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-31 ساعت 14:55)blackpenz نوشته:  
(2013-10-31 ساعت 13:34)امیدوارم نوشته:  سلام دوستان.لطفا یه کمک به من بکنید.میشه بگید نامزد آمریکایی باید چه مدت مالیات داده باشه که بتونه برای ویزای نامزدی اقدام کنه؟یه جا گفته یکسال،یه جا نوشته سه سال اخیر :-( نامزد من تقریبا یکسال و نیم هست که سر کار میره.میتونه اقدام کنه برای ویزای من؟خیلی نگران این مالیاته هستم:-(

سلام عزیزم ! این مشکل منم هست.. بستگی به شغلشون هم داره. ما هنوز فرمها رو شروع نکردیم پر کنیم .. تا ابن مدت بگدره من در حال تحقیقات در مورد مراحل واکسیناسیون و جمع کردن مدارک اثبات رابطه دو نفرمون هستم ! پیشنهائ می کنم تا این مرحله هم می گذره کمی صبور باشی.. Smile
مطمین نیستم ولی من واسه تا ۲ سال پیش رو فرستادم، و فکر میکنم ۲ سال کافی باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-01 ساعت 15:48)azadandish نوشته:  
(2013-10-31 ساعت 18:56)rahbar نوشته:  سلام... از وقتی نقص مدرک ارسال میشه تا اپروش.. استاتوس سایت uscis همون کسر پرونده است؟ آیا تائید وصول پاکت کسر مدرک تو آپدیت نمیاد؟
اره رهبر جان . ما هم نقص مدرک خوردیم و تو استاس ما نوشت نقص مدرک بعد که مدارکی که خواسته بودن بدستشون رسید نوشتن ما پاکت شما رو دریافت کردیم به زودی به شما پاسخ خواهیم داد .

ممنون از جوابتون... چندروز بعدش تو سایت آپدیت شدین که نقص پرونده وصول شده؟...ببخشید متاسفانه چه زمانیکه اپلای کرد یا نواقص فرستاد به من خبری نداد... بقول خودش همه چیزسورپریزه...رفتارش عصبیم میکنه و من هم روم نمیشه ازش بپرسم... حتی کپی مدارک نهائیم را ندیدم...اصلا نمیدونم نگهداشته یا نه؟....
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی 1 سوال داشتم.. کسانی که برای ویزای نامزدی به ابوظبی میروند آیا باید قبل از مصاحبه در سایت CSC مربوط به اداره پست ثبت نام کنند و پرینتشو با خودشون ببرند؟!!!!
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی
(2013-11-03 ساعت 13:52)hamed.us نوشته:  سلام به همگی 1 سوال داشتم.. کسانی که برای ویزای نامزدی به ابوظبی میروند آیا باید قبل از مصاحبه در سایت CVC مربوط به اداره پست ثبت نام کنند و پرینتشو با خودشون ببرند؟!!!!

سلام. من ثبت نام کرده بودم. انتهای مصاحبه آفیسر بهم گفت الان باید بری تو این سایت ثبت نام کنی. من گفتم قبلا ثبت نام کردم. گفت پس دو سه روز دیگه که ایمیلشون رو دیدی میتونی بری و پاسپورتت رو از پست بگیری. ولی دوستی هم بود که پاسپورتشون رو بهش گفتن دو سه روز دیگه بره و از خود سفارت بگیره. در هر حال فکر نکنم بردن پرینتش الزامی باشه. فقط ثبت نام کنید و تا مرحله انتخاب پست پیش برید. باقی مراحل هم الزامی نیست. چون باقی مراحل مربوط به واریز هزینه ست که میتونید نقدا در سفارت پرداخت کنید. در نامه مصاحبه من خواسته بودند که نقدا پرداخت کنم.
نوع ویزا: K1---دریافت recipt number: ژانویه2013---سرویس سنتر: کالیفرنیا---اپروو: 16می 2013---دریافت دعوت نامه مصاحبه: 11ژوئن--- مصاحبه: ابوظبی---زمان: سپتامبر 2013---دریافت ویزا:سپتامبر 2013---ورود به آمریکا: فوریه 2014

سفرنامه من در ابوظبی برای دریافت ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed.us ، نيما ٩٢
(2013-11-03 ساعت 14:31)سی سی نوشته:  
(2013-11-03 ساعت 13:52)hamed.us نوشته:  سلام به همگی 1 سوال داشتم.. کسانی که برای ویزای نامزدی به ابوظبی میروند آیا باید قبل از مصاحبه در سایت CVC مربوط به اداره پست ثبت نام کنند و پرینتشو با خودشون ببرند؟!!!!

سلام. من ثبت نام کرده بودم. انتهای مصاحبه آفیسر بهم گفت الان باید بری تو این سایت ثبت نام کنی. من گفتم قبلا ثبت نام کردم. گفت پس دو سه روز دیگه که ایمیلشون رو دیدی میتونی بری و پاسپورتت رو از پست بگیری. ولی دوستی هم بود که پاسپورتشون رو بهش گفتن دو سه روز دیگه بره و از خود سفارت بگیره. در هر حال فکر نکنم بردن پرینتش الزامی باشه. فقط ثبت نام کنید و تا مرحله انتخاب پست پیش برید. باقی مراحل هم الزامی نیست. چون باقی مراحل مربوط به واریز هزینه ست که میتونید نقدا در سفارت پرداخت کنید. در نامه مصاحبه من خواسته بودند که نقدا پرداخت کنم.

ممنونم سی سی عزیز از پاسخت... فقط کدوم سایت و چجوری میشه ثبت نام کرد....
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی
(2013-11-03 ساعت 14:45)hamed.us نوشته:  
(2013-11-03 ساعت 14:31)سی سی نوشته:  

ممنونم سی سی عزیز از پاسخت... فقط کدوم سایت و چجوری میشه ثبت نام کرد....

این سایتشه:
https://usvisa-info.com/fa-IR/selfservic...ry_welcome

بخونیدش و ثبت نام کنید کاری نداره. اکانت بسازید اول. بعد جایی هست که ازتون میپرسه کارتون چیه! اونجا تعیین وقت رو انتخاب کنید. هرچند تعیین وقت نمیکنید. یعنی بعد از اینکه در طول مراحل پست رو انتخاب میکنید ازتون میخواد در مرحله بعدش که پول واریز کنید و تعیین وقت کنید که برای ابوظبی نیازی نیست. یعنی زمان ما که لازم نبود. حالا اگه تو نامه مصاحبه شما گفته بود انجامش بدید، شما انجام بدید...
نوع ویزا: K1---دریافت recipt number: ژانویه2013---سرویس سنتر: کالیفرنیا---اپروو: 16می 2013---دریافت دعوت نامه مصاحبه: 11ژوئن--- مصاحبه: ابوظبی---زمان: سپتامبر 2013---دریافت ویزا:سپتامبر 2013---ورود به آمریکا: فوریه 2014

سفرنامه من در ابوظبی برای دریافت ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: نيما ٩٢ ، hamed.us
سلام دوستان کسی میدونه تو NVC چی کار میکنن و آیا کو اسپانسرمونو باید به اونا معرفی کنیم تا کیس نامبر بگیریم؟!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان