کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
بچه ها کیس نامبر من اومدددددددددددد..... هورررررررااااااااااااااااااا.
خیلی خوشحالم بچه ها ... همتون رو دوست دارم . Big Grin
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: fifi fatima ، hamed.us ، paris a ، ghazal72 ، Yasaman624 ، Saeedv13
(2013-11-05 ساعت 16:33)fifi fatima نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 16:20)azadandish نوشته:  بچه ها کیس نامبر من اومدددددددددددد..... هورررررررااااااااااااااااااا.

مبارک باشه

مرسی دوست گلم . امیدوارم روزی رو ببینیم که همه بچه های این سایت و حتی اونهایی که اینجا نیستن خبر خوش رو بشنون که بزودی میتون به همسرانشون ملحق بشن . آمین
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a
مبارکه عزیزم نامه اومد درب منزل یا تلفنی گرفتین؟
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: azadandish
(2013-11-05 ساعت 16:20)azadandish نوشته:  بچه ها کیس نامبر من اومدددددددددددد..... هورررررررااااااااااااااااااا.

هوررررررا مبارک باشه... پس به سلامتی تا 2 هفته دیگه ایمیل وقت مصاحبه میگیری Smile
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: azadandish
(2013-11-05 ساعت 17:03)hamed.us نوشته:  

هوررررررا مبارک باشه... پس به سلامتی تا 2 هفته دیگه ایمیل وقت مصاحبه میگیری Smile

حامد جون نمیدونم چقدر زمان میبره که سفارت ایمیل بزنه ؟ تو میدونی ؟
K1
پاسخ
تشکر کنندگان:
حامد جون نمیدونم چقدر زمان میبره که سفارت ایمیل بزنه ؟ تو میدونی ؟
[/quote]

تا اونجا که من اطلاع دارم مدارکتون حداکثر 2 هفته طول میکشه که از NVC به سفارت برسه و سفارت هم یکی دو روز بعدش به شما وقت مصاحبه میده.
پاسخ
تشکر کنندگان: azadandish ، mahshid

مبارک باشه دوستم. ما هم برات خوشحالیم. یعنی اگر کیس نامبرت نمیومد دوستمون نداشتی؟؟؟؟ Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-06 ساعت 09:38)ghazal72 نوشته:  

مبارک باشه دوستم. ما هم برات خوشحالیم. یعنی اگر کیس نامبرت نمیومد دوستمون نداشتی؟؟؟؟ Tongue

همیشه دوستتون دارم فقط دیروز خیلی هیجان زده شده بودم خواستم احساسم رو همه بدونن ...Smile

غزل جونم از NVC تا گرفتن دستورالعمل سفارت برای تعیین وقت چقدر زمان برد برات ؟
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: mahshid
(2013-11-06 ساعت 10:33)azadandish نوشته:  

همیشه دوستتون دارم فقط دیروز خیلی هیجان زده شده بودم خواستم احساسم رو همه بدونن ...Smile

Shy
عزیزم نامه ان وی سی که رسید که توش نوشته بود پرونده را فرستادن به سفارت دو هفته گذشت دیدیم خبری نیست نامزدم ایمیل زد به سفارت که پرونده ما به دستتون رسیده یا نه. فرداش ایمیل دستور العمل از سفارت اومد. معمولا 2 -3 هفته بعدش باید ایمیل بدن. اما اگر دیدی طولانی شد یک ایمیل بزن سفارت سوال کن.
پاسخ
تشکر کنندگان: azadandish ، نيما ٩٢
(2013-11-06 ساعت 16:43)ghazal72 نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 10:33)azadandish نوشته:  

Shy
عزیزم نامه ان وی سی که رسید که توش نوشته بود پرونده را فرستادن به سفارت دو هفته گذشت دیدیم خبری نیست نامزدم ایمیل زد به سفارت که پرونده ما به دستتون رسیده یا نه. فرداش ایمیل دستور العمل از سفارت اومد. معمولا 2 -3 هفته بعدش باید ایمیل بدن. اما اگر دیدی طولانی شد یک ایمیل بزن سفارت سوال کن.
مرسی غزل جونم . گاهی فکر میکنم اگر ای سایت و بچه های خوبش نبودن چقدر طی کردن این مراحل سخت بود چون نمیدونستی چقدر باید انتظار بکشی و مراحل بعدی کارت چی خواهد بود .
بازم تشکر از صمیم قلب Smile
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: ghazal72 ، نيما ٩٢
(2013-10-15 ساعت 18:04)mahshid نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 00:44)Yasaman624 نوشته:  
(2013-10-12 ساعت 21:25)mahshid نوشته:  
(2013-10-12 ساعت 21:05)Yasaman624 نوشته:  
(2013-10-12 ساعت 19:52)mahshid نوشته:  سلام دوستان عزیز، من برای ویزای نامزدی اقدام کردم. و حالا نامه ای از سفارت با این مضمون گرفتیم که evidence or statement ارائه بشه که بعد از 90 روز حتما ازدواج اتفاق میفته.میخواستم از همفکری شما دوستان برای ارائه این مدرک استفاده کنم.یعنی چه مدرکی ارائه کنیم بهتره یا قابل قبول تره. ممنون میشم سریعتر به سوال من جواب بدید و به من تو این پروسه کمک کنید.

سلام ما فقط روي كاغذ نوشتيم كه قصد ازدواج به محض ورود من به خاك امريكارو داريم و هر ٢ امضا كرديم پدر و مادرم هم رفتن محضر و اجازه نامه دادن و ابن مطلب تكرار كردن و امضا كردن و بعد هم ترجمه كردم فرستادم اينارو وكيلم ازمون خواست و من مشكلي نداشتم
ممنونم یاسمن جان
شما دعوت به مصاحبه شدید؟
من اپرو شدم ولي هنوز منتظر وقت سفارتم هستم

سلام یاسمن جان ممنون میشم به این سوال من هم جواب بدید. وکیلتون گفت در متن اجازه نامه پدر حتما باید نام نامزد هم قید بشه؟
سلام یاسمن جان
با کمک و راهنمایی شما اپرو شدم.خواستم ازت تشکر کنم.Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Yasaman624 ، majid3612
سلام بچه ها.اگر کسی این مرحله رو گذرونده لطفا یه جواب قطعی به من بده.نامزد من حدودا یکسال و نیم هست که کار میکنه و مالیات پرداخت میکنه.درآمدش خوب هستش.میشه بگید دقیقا چه مدت باید مالیات داده باشه تا بتونه برای ویزای نامزدی من اقدام کنه؟هیچ جا یه جواب روشن پیدا نمیکنم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-08 ساعت 12:20)امیدوارم نوشته:  سلام بچه ها.اگر کسی این مرحله رو گذرونده لطفا یه جواب قطعی به من بده.نامزد من حدودا یکسال و نیم هست که کار میکنه و مالیات پرداخت میکنه.درآمدش خوب هستش.میشه بگید دقیقا چه مدت باید مالیات داده باشه تا بتونه برای ویزای نامزدی من اقدام کنه؟هیچ جا یه جواب روشن پیدا نمیکنم Sad

سلام دوست عزیز. تو نامه ای که USCIS برامون ایمیل میکنه مینویسه مدارکی که لازم میباشد برای ویزای نامزدی:اظهارنامه مالیاتی کامل 1 ساله گذشته نیز میباشد....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-08 ساعت 10:34)mahshid نوشته:  
(2013-10-12 ساعت 21:25)mahshid نوشته:  
(2013-10-12 ساعت 21:05)Yasaman624 نوشته:  سلام ما فقط روي كاغذ نوشتيم كه قصد ازدواج به محض ورود من به خاك امريكارو داريم و هر ٢ امضا كرديم پدر و مادرم هم رفتن محضر و اجازه نامه دادن و ابن مطلب تكرار كردن و امضا كردن و بعد هم ترجمه كردم فرستادم اينارو وكيلم ازمون خواست و من مشكلي نداشتم
ممنونم یاسمن جان
شما دعوت به مصاحبه شدید؟

سلام یاسمن جان ممنون میشم به این سوال من هم جواب بدید. وکیلتون گفت در متن اجازه نامه پدر حتما باید نام نامزد هم قید بشه؟
سلام یاسمن جان

تبريك فراوان اميدوارم به زودي تارخ مصاحبتون هم دريافت كنيد واسه من كه معلوم شد ولي هنوز خيلي مونده Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-09 ساعت 13:59)Yasaman624 نوشته:  
(2013-11-08 ساعت 10:34)mahshid نوشته:  
(2013-10-12 ساعت 21:25)mahshid نوشته:  ممنونم یاسمن جان
شما دعوت به مصاحبه شدید؟

سلام یاسمن جان

تبريك فراوان اميدوارم به زودي تارخ مصاحبتون هم دريافت كنيد واسه من كه معلوم شد ولي هنوز خيلي مونده Sad
سلام چه خوب که وقت مصاحبه بهتون دادند.میشه بگید چند وقت دیگه دادند حدودا به یکی از دوستان 3 ماه دیگه دادند.بازم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Yasaman624 ، majid3612

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان