کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام دوستان من بالاخره ما هم اپروو شدیم
هوراااااااااااااااااااااااااااا
k1
سرویس سنتر: ورمونت
رسید نامبر 1می
نقص مدرک 19 آگست
فرستادن بقیه 1سپتامبر
رسید مدارک 17 سپتامبر
اپروو 8 نوامبر
کیس نامبر 21 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Yasaman624 ، نيما ٩٢ ، Reflection ، Saeedv13 ، mahshid ، paris a ، azadandish
(2013-11-09 ساعت 16:43)mahshid نوشته:  
(2013-11-09 ساعت 13:59)Yasaman624 نوشته:  
(2013-11-08 ساعت 10:34)mahshid نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 18:04)mahshid نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 00:44)Yasaman624 نوشته:  من اپرو شدم ولي هنوز منتظر وقت سفارتم هستم

سلام یاسمن جان ممنون میشم به این سوال من هم جواب بدید. وکیلتون گفت در متن اجازه نامه پدر حتما باید نام نامزد هم قید بشه؟
سلام یاسمن جان
با کمک و راهنمایی شما اپرو شدم.خواستم ازت تشکر کنم.Smile

تبريك فراوان اميدوارم به زودي تارخ مصاحبتون هم دريافت كنيد واسه من كه معلوم شد ولي هنوز خيلي مونده Sad
سلام چه خوب که وقت مصاحبه بهتون دادند.میشه بگید چند وقت دیگه دادند حدودا به یکی از دوستان 3 ماه دیگه دادند.بازم ممنون
وقت من باسه اخر جانويه هست هنوز كلي بايد صبر كنم SadSad
پاسخ
تشکر کنندگان: mahshid
بچه‌ها سلام

من تازه واردم. یه سوالی‌ داشتم که ممنون میشم لطف کنید جواب بدین.

من آمریکا هستم همسرم ایران. ما ازدواج کردیم، یعنی‌ تو شناسنامه ثبت شده. اما من براش از طریق نامزدی اقدام کردم چون مراحلش کوتاه تره.

حالا تواین مدارک دیدم که شناسنامه میخواد، و تواین شناسنامه ما ازدواج ثبت شده.

حالا نمیدونم چی‌ کار کنم. SadSad میشه خواهش کنم اگه راهی‌ به ذهنتون میرسه منو راهنمائی کنید.

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
بعد یه سوال دیگه من دیروز یه نامه از امیگریشن دریافت کردم که گفته

This above petition has been approved, and forwarded to the listed consulate. Please contact the consulate with any questions about visa issuance.

حالا می‌خوام‌ بدونم شما میدونید مرحله بعدی چیه و باید چی‌ کار کنم؟

ما خستیم که بریم سفارت ارمنستان. اما شنیدم که شلوغه ، الان میتونیم عوضش کنیم؟

بچه‌ها جونی خواهش می‌کنم این سوالات من رو پاسخ بدین و خانواده‌ای رو از نگرانی برهانید. :دی

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
Reflection عزیز, العان پروندتون اپروو شده و باید مصاحبه برید ولی با دروغی که گفتید ممکنه مشکل سازبشه.
آخه چرا دروغ گفتید؟ ممکنه پرونده رو باطل کنند.ایشالانکنند.نظر شخصی من این هست که تماس بگیرید اداره مهاجرت و بگید اشتباه کردید و پرونده رو به ازدواجی تغییربدند.ممکنه اختلافش چند ماه دیرترباشه.ببینیم نظردوستان دیگه چی هست
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-10 ساعت 01:43)Yasaman624 نوشته:  
(2013-11-09 ساعت 16:43)mahshid نوشته:  
(2013-11-09 ساعت 13:59)Yasaman624 نوشته:  
(2013-11-08 ساعت 10:34)mahshid نوشته:  
(2013-10-15 ساعت 18:04)mahshid نوشته:  سلام یاسمن جان ممنون میشم به این سوال من هم جواب بدید. وکیلتون گفت در متن اجازه نامه پدر حتما باید نام نامزد هم قید بشه؟
سلام یاسمن جان
با کمک و راهنمایی شما اپرو شدم.خواستم ازت تشکر کنم.Smile

تبريك فراوان اميدوارم به زودي تارخ مصاحبتون هم دريافت كنيد واسه من كه معلوم شد ولي هنوز خيلي مونده Sad
سلام چه خوب که وقت مصاحبه بهتون دادند.میشه بگید چند وقت دیگه دادند حدودا به یکی از دوستان 3 ماه دیگه دادند.بازم ممنون
وقت من باسه اخر جانويه هست هنوز كلي بايد صبر كنم SadSad

میدونم که سخت می گذره ولی امیدوارم مدت کلیر شدن زیاد نباشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Yasaman624 ، majid3612
(2013-11-10 ساعت 00:10)ysf نوشته:  سلام دوستان من بالاخره ما هم اپروو شدیم

مبارک عزیزم .. میتونم حس کنم چقدر خوشحالی انشااله که بقیه کارها هم بخوبی و زود زود جلو بره Smile
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: mahshid ، ysf
من فکر نمیکردم شناسنامه ایرانی‌ رو چک کنند.
SadSadSad

۱. بچه ها، تا به حال کسی‌ شده که کیسش رو از نامزدی به ازدواج تغییر بده؟

۲. سوال بعدیم، حالا که اپروو شدیم باید زنگ بزنم به سفارت ارمنستان کیس نامبر رو بگیرم یا اینکه از ایمیگرشن؟ (ما ۴ نوامبر اپرو شدیم) یا اینکه باید ایمیل بزنم به سفارت بپرسم کیس نامبر و وقت مصاحبه رو؟

۳. ما سفارت ارمنستان اقدام کردیم، من شنیدم که کار تواین سفارت ارمنستان خیلی‌ کند پیش میره، این صحت داره؟ و اگه داره امکانش هست که حالا بخوایم بگیم که میخوایم یه سفارت دیگه بریم؟

۴. غیر از ارمنستان، ترکیه، و ابوظبی کشور دیگه‌ای می‌شه رفت؟

بچه‌ها خواهش می‌کنم اگه میتونید منو راهنمائی کنید. یک دنیا ممنونتون میشم. SadSad
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستای گلم. بچه ها 1 سئوال دارم: نامزدم میخواد مدارک و فرمهایی که باید روز (مصاحبه) با خودم ببرم را جور کنه و برام از طریق (پست) بفرسته. میشه راهنمایی کنید که چه مدارک و فرمهایی باید برام پست کنه و چه مدارکی هم من باید تو ایران جور کنم ؟!!!!!!
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-10 ساعت 13:22)azadandish نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 00:10)ysf نوشته:  سلام دوستان من بالاخره ما هم اپروو شدیم

مبارک عزیزم .. میتونم حس کنم چقدر خوشحالی انشااله که بقیه کارها هم بخوبی و زود زود جلو بره Smile

مرسی دوست عزیزم انشااله واسه همه خوب و به سرعت جلو بره که هیچی بدتر از انتظار نیست
k1
سرویس سنتر: ورمونت
رسید نامبر 1می
نقص مدرک 19 آگست
فرستادن بقیه 1سپتامبر
رسید مدارک 17 سپتامبر
اپروو 8 نوامبر
کیس نامبر 21 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mahshid ، kamalir36
سلام دوستای عزیزم برای یکی از دوستان اتفاق بدی افتاده چند روز پیش در انکارا برای مصاحبه وقت داشت که بهش گفتند ارتباط نامزدی شما برای ما ثابت شده نیست و مدارک رو میفرستند اداره مهاجرت و بعد یا مدارک دوباره میاد پیششون و یا باید دوباره اپلای کنه.کسی اطلاعاتی داره که بتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم دوستم هنوز انکاراست و ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه که در جریانش بزارم ممنونSadSadSadSadSadSad
نمیدونم این سوالو باید اینجا می پرسیدم؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام لطفاً توضیح بدید بعد از اینکه شماره تو سایت داومد دقیقا باید چه کارایی باید کرد؟ باید دوباره آزمایش داد اگه بیشتر از 6 ماه طول کشیده باشه ؟؟؟؟؟؟ باید دوباره وقت سفارت گرفت و هزینه پرداخت کرد؟تو مطالب دوستان دیده بودم مثل اینکه باید تو سایت خاصی رفت و یه چیزایی پر کرد .ممنون از راهنمائیهاتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان برا ویزای نامزدی بعددریافت گرین کارت میشه اقدام کرد یا باید سیتیزن بشیم؟
CN: 2014AS000034$$[font=Tahoma]
"Stop Saying "I Wish" , Start Saying "I Will
[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام لطفاً توضیح بدید بعد از اینکه شماره تو سایت داومد دقیقا باید چه کارایی باید کرد؟ باید دوباره آزمایش داد اگه بیشتر از 6 ماه طول کشیده باشه ؟؟؟؟؟؟ باید دوباره وقت سفارت گرفت و هزینه پرداخت کرد؟تو مطالب دوستان دیده بودم مثل اینکه باید تو سایت خاصی رفت و یه چیزایی پر کرد .ممنون از راهنمائیهاتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
Wink 
(2013-11-17 ساعت 13:34)pv-n نوشته:  دوستان برا ویزای نامزدی بعددریافت گرین کارت میشه اقدام کرد یا باید سیتیزن بشیم؟
سلام
باید سیتیزن باشید.(البه در موارد خاصی دارندگان green card هم می تونن ولی نه هه موارد).
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان