کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
بچه ها چرا کسی جواب منو نمیده ، پرسیدم که کسانی که مصاحبه سفارت ارمنستان داشتند، شناسنامه هاتون رو چک کرد یا نه؟

سوال بعدی اینکه من یه نامه از امیگریشن گرفتم که کیس ما اپرو شده و فوروارد شده به Consulate . اسمی از NVC نیاورده. حالا منظور اینکه کیس ما الان تو NVC هس یا رفته به سفارت؟

SadSad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-18 ساعت 17:26)zahraj نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 15:58)azadandish نوشته:  این لینک رو ببین .
http://abudhabi.usembassy.gov/contact.html

ﻣﺮﺳﻲ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ. ﺑﺨﺎﻃﺮﻫﻤﻴﻦ ﺳﻪ ﻣﺎﻫﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ نكرانمSad

سلام
من تا اونجايي كه ميدونم ميل سفارت اينه: AbuDhabiNIV@state.gov
شما ميتونيد به سفارت ميل بزنيد...
و همچنين ميتونيد براي اطمينان بيشتر با NVC هم تماس بگيريد و پيگير بشيد كه چرا تا به حال به شما وقت ندادن...
حتب با سفارت تلفني هم ميتونيد تماس بگيريد...
فراموش نكنيد كه در اب ميلتون به سفارت حتما مشخصات پرونده اتون از قبيل كيس نامبر و ... رو ذكر كنبد
موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: zahraj
(2013-11-18 ساعت 22:10)Reflection نوشته:  بچه ها چرا کسی جواب منو نمیده ، پرسیدم که کسانی که مصاحبه سفارت ارمنستان داشتند، شناسنامه هاتون رو چک کرد یا نه؟

سوال بعدی اینکه من یه نامه از امیگریشن گرفتم که کیس ما اپرو شده و فوروارد شده به Consulate . اسمی از NVC نیاورده. حالا منظور اینکه کیس ما الان تو NVC هس یا رفته به سفارت؟

SadSad

سلام دوست عزيز
معمولا بعد از اپرو شدن پرونده به NVC ميره و اونها هم ميفرستن به سفارت مربوطه...
تا اونجايي كه يادمه نامه من هم مستقيما ننوشته بود كه پرونده به NVC رفته...
ولي اين مهمه كه درحال حاصر شما ميخواييد چه كاري انجام بديد، اگه كيس نامبرتون رو ميخواييد حدودا يك الي دو هفته بعد از اپرو با NVC تملس بگيريد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یکی از دوستان که خانم و2013 هستند میخواهند با فردی در ایران ازدواج کنند با توجه به اینکه زبان من و ایشان خوب نیست نمیتونیم از مطالب انگلیسی سر در بیاریم.ما میخواهیم بدانیم چون ایشان گرین کارتی هستند ایا میتوانند همسرشان را بیاورند چقدر زمان میبرد و چکار باید بکنند.اگر جواب دهید و هر راهنمایی دیگری میتوانید داشته باشید ممنون میشوم بفرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-24 ساعت 20:10)samankhan1 نوشته:  سلام دوستان یکی از دوستان که خانم و 2013 هستند و7 ماه امریکا هستند و کارشون هم درامد خوبی ندارد .میخواهند با فردی در ایران ازدواج کنند با توجه به اینکه زبان من و ایشان خوب نیست نمیتونیم از مطالب انگلیسی سر در بیاریم.ما میخواهیم بدانیم چون ایشان گرین کارتی هستند ایا میتوانند همسرشان را بیاورند چقدر زمان میبرد و چکار باید بکنند.اگر جواب دهید و هر راهنمایی دیگری میتوانید داشته باشید ممنون میشوم بفرمایید.
دوستان سوال بعدی من اینه که ازذواج بین المللی چیه و ایا تاثیری ذارد و چگونه و کجا باید انجام شوذ. سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
2سالونیم طول میکشه البته زمانش طبق قانون جدید کم شده زیر 2 سال حتما گرین کارتی ها باید ازدواج کرده باشن تا بتونند همسرشون بیارن .
فکر نکنم تاثیری داشته باشه . شما به کشور ثاثی (ترکیه) مرید وعقد مکنید وباید ثبت بشه تو سفارت ایران
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-24 ساعت 21:05)shandiz نوشته:  2سالونیم طول میکشه البته زمانش طبق قانون جدید کم شده زیر 2 سال حتما گرین کارتی ها باید ازدواج کرده باشن تا بتونند همسرشون بیارن .
فکر نکنم تاثیری داشته باشه . شما به کشور ثاثی (ترکیه) مرید وعقد مکنید وباید ثبت بشه تو سفارت ایران
ولی یک وکیلی میگفت ازدواج با گرین کارتی بین سه تا 5 سال طول میکشه. فکر کنم اونی که دو سال و نیم طول میکشه ازدواج با سیتیزن هست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-24 ساعت 22:00)ghazal72 نوشته:  
(2013-11-24 ساعت 21:05)shandiz نوشته:  2سالونیم طول میکشه البته زمانش طبق قانون جدید کم شده زیر 2 سال حتما گرین کارتی ها باید ازدواج کرده باشن تا بتونند همسرشون بیارن .
ولی یک وکیلی میگفت ازدواج با گرین کارتی بین سه تا 5 سال طول میکشه. فکر کنم اونی که دو سال و نیم طول میکشه ازدواج با سیتیزن هست.

طبق تجربه دوستان 2 نیم شده سیتزن 1 سالم دیدم بچه های اینجا
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام عزیزان.من در ابتدای راه هستم و میخوام مدارکمون رو بفرستم uscis . میخواستم بپرسم در مدارک اولیه نیاز به کارت ملی هستش؟و سوال بعد اینکه برای ترجمه شناسنامه صرفا ببرم دارالترجمه کفایت میکنه یا باید جایی برای مهر کردن ببرم مثل امور خارجه؟لطفا کمکم کنید که هرچه زودتر اقدام کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ghazal72
نه ترجمه کارت ملی لازم نیست ولی ترجمه شناسنامه باید سه مهر داشته باشه به خود دارلترجمه بگی انجام می ده و کپی کل شناسنامه پیوست کن به ترجمه شناسنامه
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow ، blackpenz
(2013-11-29 ساعت 21:49)امیدوارم نوشته:  سلام عزیزان.من در ابتدای راه هستم و میخوام مدارکمون رو بفرستم uscis . میخواستم بپرسم در مدارک اولیه نیاز به کارت ملی هستش؟و سوال بعد اینکه برای ترجمه شناسنامه صرفا ببرم دارالترجمه کفایت میکنه یا باید جایی برای مهر کردن ببرم مثل امور خارجه؟لطفا کمکم کنید که هرچه زودتر اقدام کنم.

کارت ملی نیازی نیست ولی ترجمه هاتون کلاً باید مهر برابر با اصل و دادگستری و وزارت امور خارجه رو داشته باشه.به همون دارالترجمه که بگین خودش براتون انجام میده.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-24 ساعت 20:10)samankhan1 نوشته:  سلام دوستان یکی از دوستان که خانم و2013 هستند میخواهند با فردی در ایران ازدواج کنند با توجه به اینکه زبان من و ایشان خوب نیست نمیتونیم از مطالب انگلیسی سر در بیاریم.ما میخواهیم بدانیم چون ایشان گرین کارتی هستند ایا میتوانند همسرشان را بیاورند چقدر زمان میبرد و چکار باید بکنند.اگر جواب دهید و هر راهنمایی دیگری میتوانید داشته باشید ممنون میشوم بفرمایید.
بله میتونن.باید فرم 130 رو پر کنن.به تاپیک ازدواج با گرین کارتی ها مراجعه کنین.کامل اونجا هست.زمانش هم الان زیر یک ساله به امید خدا.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه‌ها ما هنوز اول راه هستیم و هنوز فایلمون تواین نشنال ویزا سنتر هست و میتونیم سفارت رو عوض کنیم. میشه بگید که چه سفارتی کلا بهتره از لحاظ کلیرنس و همه چیز؟ من شنیدم ابوظبی از بقیه بهتره. به نظر شما این صحت داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی
(2013-12-02 ساعت 11:41)Reflection نوشته:  بچه‌ها ما هنوز اول راه هستیم و هنوز فایلمون تواین نشنال ویزا سنتر هست و میتونیم سفارت رو عوض کنیم. میشه بگید که چه سفارتی کلا بهتره از لحاظ کلیرنس و همه چیز؟ من شنیدم ابوظبی از بقیه بهتره. به نظر شما این صحت داره؟

سلام اقا یا خانم 'Reflection
من ازدواجی هستم
من بعد گذشت 11 ماه و وارد 12 ماه شدم هنوزم اینیشال ریویو هستم و انکارارو دوست ندارم میخوام عوض کنم چون قبلا تجربه بدی دارم ازش ولی مگه لعنتی تکون میخوره ادم بدونه چیکار کنه.
در ضمن بچه ها یه نظری بدین وضعیت سفارتا چطور بود یا هست.
ازدواجی
دریافت رسید نامبر 20dec
approv: 5dec
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، shandiz ، romance33
(2013-11-29 ساعت 22:21)paris a نوشته:  نه ترجمه کارت ملی لازم نیست ولی ترجمه شناسنامه باید سه مهر داشته باشه به خود دارلترجمه بگی انجام می ده و کپی کل شناسنامه پیوست کن به ترجمه شناسنامه

دوستم یه سوال ؟ علاوه بر عکسهای دونفره و نامه کدوم فرم از سری فرمهای G325 رو باید من پر کنم و امضا کنم بدم دست نامزدم تحویل اداره مهاجرت بده؟ چه چیز دیگه لازمه بدم دست نامزدم ؟
ممنونم ^_^
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان