کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-12-10 ساعت 16:34)دخترمهربون نوشته:  مرسی حامد جان حداقل شما جواب ما تازه کارا رو میدین....به نظرت کسی میتونه تخمین بزنه چقدر طول میکشه یا نه؟

دوست عزیز طی تماسی که من با NVC داشتم گفتند بین 30 تا 90 روز بهتون کیس نامبر میدن .اگر طولانی تر شد تماس بگیرین.
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-10 ساعت 17:44)hamed.us نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 16:34)دخترمهربون نوشته:  مرسی حامد جان حداقل شما جواب ما تازه کارا رو میدین....به نظرت کسی میتونه تخمین بزنه چقدر طول میکشه یا نه؟

دوست عزیز طی تماسی که من با NVC داشتم گفتند بین 30 تا 90 روز بهتون کیس نامبر میدن .اگر طولانی تر شد تماس بگیرین.
دوست عزیز چقدر این پست آشناستBig Grin
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: دخترمهربون
(2013-12-10 ساعت 19:08)romance33 نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 17:44)hamed.us نوشته:  

دوست عزیز چقدر این پست آشناستBig Grin

ای بابا کاریه که از دستمون بر میاد دیگه. Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، دخترمهربون
(2013-12-10 ساعت 05:11)دخترمهربون نوشته:  سلام دوﺳﺘﺎن راﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻣﻴﺨﻮام.........ﻣﺎ27 ﻧﻮاﻣﺒﺮ ﻣﺪارك رو ﺑﺮدﻳﻢ. اﻣﺮوز وﻛﻴﻠﻤﻮن ﻛﻔﺖ..كه approve شديم....حالا جي كار بايد بكنيم جه قدر طول ميكشه....؟ تورو خدا راهنمايي كنيد.....

ببین عیزم امیدوارم که وکیل شما استثنا باشه و آون چیزی که میگه واقعیت داشته باشه. برا اینکه مطمئن بشی‌ کارت تو چه مرحله ای‌ هست می‌تونی از این لینک استفاده کنی‌. شماره رسید نامبرت رو وارد کنی‌، بهت میگه که کارت چه مرحله‌ای هست.

https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/ProcTimes.do

اگه باز نشد، لینک رو گوگل کن.
. کار نشنال ویزا سنتر هم حساب کتاب نداره، شانسیه. ولی‌ معمولاً یک تا دو ماه میمونه اونجا. بعد بهت کیس نامبر میدن و وقت سفارت.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shandiz
سلام دوستان
من کیسم نامزدیه قبلا" ازدواج کردم و جدا شدم و یه پسر 13سامه هم دارم که ویزای اون میشه کی2
وقت مصاحبه هم گرفتم
کسی از دوستان اطلاع داره که اونجا با پسرم هم مصاحبه میکنن یا نه؟ اصلا" باید حضور داشته باشه؟
پرداختو برا هر دو نفرمون انجام دادم ولی توی سایت جلوی تاریخ مصاحبم فقط کیس نامبر منو نوشته وفقط نوشته کی1
اگه کسی لطف کنه کمکم کنه ممنون میشم
k1 & k2 اولین اقدام:می2012 بدون وکیل:دینای شدیم! دوباره با وکیل: فوریه2013- اپروو: آگوست 2013- وقت سفارت: jانویه2014 آنکارا- کلیر:19جوون2014- ویزا:26 جوون 2014/ سفرنامه مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
ﺑﺠﻪ ﻫﺎ ﺑﻪ ﻛﻣﻜﺘﻮﻥ ﻓﻮﺭﻱ ﻧﻴﺎﺯ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺮﺍﻱ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﻭﻗﺖ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺟﻴﻜﺎﺭﻛﻨﻢ ?? ﺯﻧﻚ ﺯﺩﻳﻢ ﻣﻴﻜﻦ ﺍﻳﻤﻴﻞ ﺑﺰﻧﻴﺪ. ﺍﻳﻤﻴﻞ ﺩﺍﺩﻡ ﺍﻳﻦ ﺳﺎﻳﺘﻮ ﺩﺍﺩﻩ ﻭﻟﻲ ﺳﺮﺩﺭﻧﻤﻴﺎﺭﻡ ﻛﺴﻲ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺩﺍﺭﻩ ??
www.usvisa-info.com.
ﺍﻛﻪ ﻭﻗﺖ ﺑﻜﺬﺭﻩ و ﺗﻐﻴﻴﺮﺵﻧﺪﺍﺩﻩﺑﺎﺷﻴﻢ ﺟﻲ ﻣﻴﺸﻪ ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها از وقتی کیس نامبر گرفتیم چقدر طول میکشه ایمیل وقت مصاحبه را دریافت کنیم ؟!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2013-12-14 ساعت 19:07)hamed.us نوشته:  بچه ها از وقتی کیس نامبر گرفتیم چقدر طول میکشه ایمیل وقت مصاحبه را دریافت کنیم ؟!!!!

معمولا حدود يك ماه و شايد يكم بيشتر؛ البته از زمانيكه كيس نامبرتون صادر بشه و بفرستن براتون( در اصل آنزمان اي ميل هم ميدن كه مداركتون رو فرستاديم به سفارت)...
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow
دوستان پروسه ازدواج با فرد گرين کارت دار چقدر طول ميکش از ابتدا تا انتها حدودن ؟
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-15 ساعت 18:17)Kurosh_Salehi نوشته:  دوستان پروسه ازدواج با فرد گرين کارت دار چقدر طول ميکش از ابتدا تا انتها حدودن ؟

دوست عزیز لطفاً از پرسیدن سوال های تکراری در تاپیک های مختلف خودداری کنید.با مطالعه صحیح میتونین محل اصلی و دقیق پرسشتون رو پیدا کنید و در همون جا بپرسید در نتیجه دوستان ،بهتر میتونن جوابتون رو بدن.موفق باشید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: نيما ٩٢ ، shadoow
دوستان این درسته که ( ان وی سی) با بچه های نامزدی هیچ کاری نداره و هیچ مدرکی ازشون نمیخواد و به محض اینکه پرونده میرسه دستشون فورا منتقل میکنن به سفارت ؟!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007
(2013-12-17 ساعت 16:22)hamed.us نوشته:  دوستان این درسته که ( ان وی سی) با بچه های نامزدی هیچ کاری نداره و هیچ مدرکی ازشون نمیخواد و به محض اینکه پرونده میرسه دستشون فورا منتقل میکنن به سفارت ؟!!!
بله ولی 1 ماه ول می کشه تا بفرستن
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow ، Nightsky007
سلام دوستان عزیز, من تازه عضو شدم و ممنون میشم که کمکم کنید.
با نامزدم که امریکایی است و سیتیزن امریکا هست قصد ازدواج داریم. بدنبال کوتاه ترین راه بودیم و او پیشنهاد ویزای نامزدی رو داد. طبق اطلاعاتی که من الان از تو سایت گرفتم برای این ویزا باید حداقل دو سال دررابطه باشیم. ولی ما متاسفانه فقط ۶ ماهه که با هم در ارتباطیم, یک بار هم در ترکیه همدیگرو ملاقات کردیم. حالا میخوام بدونم این دو سال جزو شرطهای اساسی هست? قوانین تغییر نکرده و ما نمیتونیم به هیچ عنوان از این شیوه برای بهم رسیدن استفاده کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2013-12-18 ساعت 21:10)gharar نوشته:  سلام دوستان عزیز, من تازه عضو شدم و ممنون میشم که کمکم کنید.
با نامزدم که آمریکایی است و سیتیزن آمریکا هست قصد ازدواج داریم. بدنبال کوتاه ترین راه بودیم و او پیشنهاد ویزای نامزدی رو داد. طبق اطلاعاتی که من الان از تو سایت گرفتم برای این ویزا باید حداقل دو سال دررابطه باشیم. ولی ما متاسفانه فقط ۶ ماهه که با هم در ارتباطیم, یک بار هم در ترکیه همدیگرو ملاقات کردیم. حالا میخوام بدونم این دو سال جزو شرطهای اساسی هست? قوانین تغییر نکرده و ما نمیتونیم به هیچ عنوان از این شیوه برای بهم رسیدن استفاده کنیم؟

سلام دوست عزیز.خوش اومدی.این ارتباط 2 ساله هنوز هم جزء مدارک مورد نیاز هستش.شما هم زبانتون باید در حد عالی باشه چون نامزد شما آمریکایی هستن.ولی به یاری خدا کارت درست میشه.موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، shadoow ، gharar
(2013-12-19 ساعت 01:59)Mehrab2413 نوشته:  سلام دوستان, من میخوام ویزای نامزدی اقدام کنم, چند تا سوال داشتم خواهشا هرچی سریعتر جوابمو بدید, من 18 سالمه , و سربازی نرفتم, فکر میکنم طبق قوانین قدیم اصلا پاسپورت نمیدادن به سربازی نرفته ها, یکی از بچه رفت عراق الان پاسپورتم داره, سوال کردم مثل اینکه پاسپورت میتونم بگیرم, اول اینکه وقتی که به من اجازه خروجو میدن پاسپورت من با بقیه افراد که هیچ فرقی نداره , ایا این راسته که دو هفته اکتیوش میکنن??????????

واسم جای سواله که این قضیه ش چیه? ایا منظور اینه که 2هفته حق خروج داری?
اخه پاسپورت که اعتبارش 5 سالهه.
و سوال دوم, اگه برم عراق از اونجا برم ترکیه, فقط با 500هزار تومان وصیقه میزارن برم, ایا بعدش فقط واسه ی ایران اومدن مشکل پیدا میکنم یا نه توی همون ترکیه یا عراق هم گیر میدن????
سوال سوم اینکه چقدر طول میکشه ویزای نامزدی?

من سوال کردم از عراق به ترکیه میشه رفت با هواپیما هیچ مشکلی نیست...
دوستان عزیز این سوالم خیلی ضروریه اگه امکانش هست برام توضیح بدید.

دوست عزیز سوالاتی رو که پرسیدین کمتر کسی از بچه های اینجا میتونن جوابتون رو بدن.شما باید جواب سوالتون رو از مراجع ذیصلاح قانونی بپرسین تا مشکلتون حل بشه.اینجا رو ببین. ولی در رابطه با مدت زمان ویزای نامزدی و مراحل آن اینجا رو ببین.
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، shadoow ، Mehrab2413

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان