کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام عزیزان.لطفا به این سوال من جواب بدین.در طول مراحل ویزای نامزدی آیا به عدم سو پیشینه نیازی دارم؟اگر آره در کدوم مرحله؟ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2013-12-19 ساعت 16:05)امیدوارم نوشته:  سلام عزیزان.لطفا به این سوال من جواب بدین.در طول مراحل ویزای نامزدی آیا به عدم سو پیشینه نیازی دارم؟اگر آره در کدوم مرحله؟ممنون

به عدم سوء پیشینه در هیچ مرحله ای نیاز نیست .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow
سلام بچه ها
من وقت مصاحبم 1 ماه دیگست از نوع نامزدی هستم.باید مدارک رو بفرستم انکارا.
میخوام بدونم به جز ترجمه شناسنامه بائد ترجمه کارت ملی هم بفرستم؟
اخه کارت ملیم 3 ساله از اعتبارش گذشته و 2 ماه واسه تمدیدش طول میکشه.تو چک لیست جدید دیدم فقط شناسنامه مسخواد ولی خیلی نگرانم.تورو خدا کمکم کنید.
پاسخ
سلام دوستان من یک سوالی داشتم. آیا کسی که میخواد برای ویزا نامزدی اقدام کنه نامزد باید حتما پاسپورت رو داشته باشه؟ نامزد من هنوز در مرحله سیتیزن شدن هست و میگن از زمان سوگند تا دادن پاسپورت 3 ماه زمان میبره. آیا میتونم اقدا[/size]م کنم که کارم سریع تر به جریان بیفته؟ با تشکر.[size=medium]
پاسخ
(2013-12-19 ساعت 12:24)romance33 نوشته:  
(2013-12-18 ساعت 21:10)gharar نوشته:  سلام دوستان عزیز, من تازه عضو شدم و ممنون میشم که کمکم کنید.
با نامزدم که آمریکایی است و سیتیزن آمریکا هست قصد ازدواج داریم. بدنبال کوتاه ترین راه بودیم و او پیشنهاد ویزای نامزدی رو داد. طبق اطلاعاتی که من الان از تو سایت گرفتم برای این ویزا باید حداقل دو سال دررابطه باشیم. ولی ما متاسفانه فقط ۶ ماهه که با هم در ارتباطیم, یک بار هم در ترکیه همدیگرو ملاقات کردیم. حالا میخوام بدونم این دو سال جزو شرطهای اساسی هست? قوانین تغییر نکرده و ما نمیتونیم به هیچ عنوان از این شیوه برای بهم رسیدن استفاده کنیم؟

سلام دوست عزیز.خوش اومدی.این ارتباط 2 ساله هنوز هم جزء مدارک مورد نیاز هستش.شما هم زبانتون باید در حد عالی باشه چون نامزد شما آمریکایی هستن.ولی به یاری خدا کارت درست میشه.موفق باشی.

حالا ميتونيد كمتر از دو سال هم باشه كه رابطه داشته باشين ولي نوشته كه حداقل يكبار همديگر را در دوسال گذشته همديگر رو ديده باشيد... و به عقيده من اگر رابطه تون واقعا حقيقي باشه به مشكلي برخورد نميكنيد
موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، shadoow ، romance33
(2013-12-20 ساعت 13:53)setareh27 نوشته:  سلام بچه ها
من وقت مصاحبم 1 ماه دیگست از نوع نامزدی هستم.باید مدارک رو بفرستم انکارا.
میخوام بدونم به جز ترجمه شناسنامه بائد ترجمه کارت ملی هم بفرستم؟
اخه کارت ملیم 3 ساله از اعتبارش گذشته و 2 ماه واسه تمدیدش طول میکشه.تو چک لیست جدید دیدم فقط شناسنامه مسخواد ولی خیلی نگرانم.تورو خدا کمکم کنید.

سلام دوست عزیز ، اگر دقت کنی در چک لیست نامزدی شما ترجمه کارت ملی و کپی اون رو هم میخوان . باید بفرستی . البته مال منم هم تاریخ کارت ملیم منقضی شده ولی دادم برای ترجمه و خواهم فرستاد چون منم اگر بخوام کارتم رو عوض کنم بیشتر از دو یا سه ماه زمان میبره .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
(2013-12-21 ساعت 11:21)azadandish نوشته:  سلام دوست عزیز ، اگر دقت کنی در چک لیست نامزدی شما ترجمه کارت ملی و کپی اون رو هم میخوان . باید بفرستی .
دوستان عزیز یه پست از یکی از دوستان بود که گفته بودن جایی هست از این دفاتر خصوصی که 10 روزه صادر میشه و بدستتون میرسه.اگه بتونم پیداش کنم حتماً واستون میزارمش.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: azadandish ، shadoow ، rahbar
سلام دوست عزیز.

مندادم واسه تمدید بهم یه رسید میدن که توش نوشته در خال تمدیده.ولی بچه ها من سایت خود جمهوری اسلامس خوندمکه تمام کارت ملیها تا سال 93 اعتبار دارن و مردم واسه تمدید مراجعه نکنند.من کارت ملی و رسید اون و حتی این سایت رو ها ضمیمه میکنم میفرستم و در ضمن از عباس اقا که در انکارا کارای مدیکالم رو انجام میده سوال کردم گفت کارت ملی مهم نیست همین که از اعتبار گذشته رو ترجمه کن گیر نمیدن.
اگه شما اون ادرس رو پیدا کردین لطف کنین بدین.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، azadandish ، mahshid ، shadoow
سلام منم وقت مصاحبه ام 19 دسامبر بود بله من ترجمه همه مدارکمو بردم اصلا مهم نیست اعتبار داره یا نه سو پیشینه و ترجمه هم میخواین کپی از هرکدوم هم محض احتیاط یکی 3 تا بگیرین
پاسخ
تشکر کنندگان: mahshid ، shadoow ، zahraj
(2013-12-20 ساعت 20:14)asharif نوشته:  سلام دوستان من یک سوالی داشتم. آیا کسی که میخواد برای ویزا نامزدی اقدام کنه نامزد باید حتما پاسپورت رو داشته باشه؟ نامزد من هنوز در مرحله سیتیزن شدن هست و میگن از زمان سوگند تا دادن پاسپورت 3 ماه زمان میبره. آیا میتونم اقدا[/size]م کنم که کارم سریع تر به جریان بیفته؟ با تشکر.[size=medium]

عزیزم حتما باید سیتیزن باشه نامزدتون اگر ازدواج باشه میشه با گرین کارت
پاسخ
سلام مرسی.

نوشته ایران سو پیشینه نمیخواد. شما ازتون خواستن؟
پاسخ
دوستان کسی هست که به تازگی ویزا k1 گرفته باشه؟ اگه کست هست خواهشا بگه از زمان apply تا دادن ویزا چقدر زمان برده؟ ممنونم

(2013-12-23 ساعت 22:55)vda نوشته:  
(2013-12-20 ساعت 20:14)asharif نوشته:  سلام دوستان من یک سوالی داشتم. آیا کسی که میخواد برای ویزا نامزدی اقدام کنه نامزد باید حتما پاسپورت رو داشته باشه؟ نامزد من هنوز در مرحله سیتیزن شدن هست و میگن از زمان سوگند تا دادن پاسپورت 3 ماه زمان میبره. آیا میتونم اقدا[/size]م کنم که کارم سریع تر به جریان بیفته؟ با تشکر.[size=medium]

عزیزم حتما باید سیتیزن باشه نامزدتون اگر ازدواج باشه میشه با گرین کارت

ممنونم
پاسخ
سلام زهرا خانوم. میشه بپرسم شما بالاخره چطور نوبت جدید گرفتید؟ ما هم میخایم مصاحبه را عقب بندازیم تا به ابوظبی ایمیل زدیم یک ساعت بعدش جواب دادند که:
"Abu Dhabi, IV" <AbuDhabiIV@state.gov> wrote:
In order to reschedule an appointment, you must call our call center. Call center calling options are listed in the link below. This is a new system and the first number listed, a free number in UAE, might not be available right now from outside the UAE. As such, it might be better to try the US number or the Skype option.

http://usvisa-info.com/en-AE/selfservice...ce_options
البته الان خودم اینقدر سردرگم و گیجم که نمیدونم عوض کنم یا نه؟
ولی دوست داریم بدونیم زمانی که حدودا آزاده برای اینترویوشون کی هست؟ فکر کنم آپریل به بعد باشه. ممنونم
(2013-12-11 ساعت 21:58)zahraj نوشته:  ﺑﺠﻪ ﻫﺎ ﺑﻪ ﻛﻣﻜﺘﻮﻥ ﻓﻮﺭﻱ ﻧﻴﺎﺯ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺮﺍﻱ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﻭﻗﺖ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺟﻴﻜﺎﺭﻛﻨﻢ ?? ﺯﻧﻚ ﺯﺩﻳﻢ ﻣﻴﻜﻦ ﺍﻳﻤﻴﻞ ﺑﺰﻧﻴﺪ. ﺍﻳﻤﻴﻞ ﺩﺍﺩﻡ ﺍﻳﻦ ﺳﺎﻳﺘﻮ ﺩﺍﺩﻩ ﻭﻟﻲ ﺳﺮﺩﺭﻧﻤﻴﺎﺭﻡ ﻛﺴﻲ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺩﺍﺭﻩ ??
www.usvisa-info.com.
ﺍﻛﻪ ﻭﻗﺖ ﺑﻜﺬﺭﻩ و ﺗﻐﻴﻴﺮﺵﻧﺪﺍﺩﻩﺑﺎﺷﻴﻢ ﺟﻲ ﻣﻴﺸﻪ ?
پاسخ
(2013-12-26 ساعت 21:05)rahbar نوشته:  سلام زهرا خانوم. میشه بپرسم شما بالاخره چطور نوبت جدید گرفتید؟ ما هم میخایم مصاحبه را عقب بندازیم تا به ابوظبی ایمیل زدیم یک ساعت بعدش جواب دادند که:
"Abu Dhabi, IV" <AbuDhabiIV@state.gov> wrote:
In order to reschedule an appointment, you must call our call center. Call center calling options are listed in the link below. This is a new system and the first number listed, a free number in UAE, might not be available right now from outside the UAE. As such, it might be better to try the US number or the Skype option.

http://usvisa-info.com/en-AE/selfservice...ce_options
البته الان خودم اینقدر سردرگم و گیجم که نمیدونم عوض کنم یا نه؟
ولی دوست داریم بدونیم زمانی که حدودا آزاده برای اینترویوشون کی هست؟ فکر کنم آپریل به بعد باشه. ممنونم
(2013-12-11 ساعت 21:58)zahraj نوشته:  ﺑﺠﻪ ﻫﺎ ﺑﻪ ﻛﻣﻜﺘﻮﻥ ﻓﻮﺭﻱ ﻧﻴﺎﺯ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺮﺍﻱ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﻭﻗﺖ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺟﻴﻜﺎﺭﻛﻨﻢ ?? ﺯﻧﻚ ﺯﺩﻳﻢ ﻣﻴﻜﻦ ﺍﻳﻤﻴﻞ ﺑﺰﻧﻴﺪ. ﺍﻳﻤﻴﻞ ﺩﺍﺩﻡ ﺍﻳﻦ ﺳﺎﻳﺘﻮ ﺩﺍﺩﻩ ﻭﻟﻲ ﺳﺮﺩﺭﻧﻤﻴﺎﺭﻡ ﻛﺴﻲ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺩﺍﺭﻩ ??
www.usvisa-info.com.
ﺍﻛﻪ ﻭﻗﺖ ﺑﻜﺬﺭﻩ و ﺗﻐﻴﻴﺮﺵﻧﺪﺍﺩﻩﺑﺎﺷﻴﻢ ﺟﻲ ﻣﻴﺸﻪ ?

ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ﺍﺯﻃﺮﻳﻖ ﺍﻳﻤﻴﻞ ﺍﺑﻮﻇﺒﻲ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻴﺪ ﻭﻗﺘﻮ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﺑﺪﻳﻦ ﺍﺯﻫﻣﻮﻥ ﻟﻴﻨﻜﻲ ﻛﻪ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﺩﺍﺩن ﺯﻧﻚ ﺑﺰﻧﻴﺪ ﻳﺎﺍز ﺳﺎﻳت usvis-info.com ﺍﻳﻤﻴﻞ ﺑﺪﻳﻦ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﺎﺯﻧﻚ ﺯﺩﻳﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺩﻥ ﻛﻔﺘﻦ ﻓﻘﻄ ﺍﻳﻤﻴﻞ ﺑﺰﻧﻴﺪ.ﻣﻦ ﺑﻪ ﺍﻳن ﺳﺎﻳﺖ ﻭﺍﺭﺩﻧﻴﺳﺘﻢ ﻧﺎﻣﺰﺩم ﺍﻳﻤﻴﻞ ﺩﺍﺩ ﻭﻟﻲ ﺍﻟﺎﻥ ﺩﻭﻫﻔﺘﻪ ﻛﺬﺷﺘﻪ ﻫﻴﺞ ﺟﻮﺍﺑﻲ ﻧﺪﺍﺩﻥ! ﺑﻨﻆﺮﻣن ﻭﻗﺘﺘﻮﺗﻐﻴﻴﺮ ﻧﺪﻩ ﻫﻤﻴﻨﺠﻮﺭﻳﺶ ﺍﺯﻭﻗﺘﻲ ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺑﺮﻣﻴﻜﻴﺮﻱ ﺗﺎﻭﻗﺖ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﺪﻥ ﺣﺪﻭﺩﺳﻪ ﻣﺎﻩ ﻃﻮﻝ ﻣﻴﻜﺸﻪ ﺍﻛﻪ ﻋﻘﺐ ﺑﻨﺪﺍﺯﻳﻦ ﺩﻭﺳﻪ ﻣﺎﻩ ﺑﻴﺸﺘﺮﺑﺎﻳﺪ ﻣﻨﻆﺮﺑﻤﻮﻧي ﻣﻦ هم ﻣﺠﺒﻮﺭﺑﻮﺩﻡ ﺗﻐﻴﻴﺮﺑﺪﻡ ﺟﻮﻥ ﻭﻗﺘﻢ ﻛﺬﺷﺘﻪ بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، rahbar
سلام
دوستان ما یک زوج دانشجو در امریکا هستیم که یکی از ما دارای گرین کارت هست و حالا میخوایم برای نفر بعدی هم درخواست گرین کارت بدیم. ما دنبال یک وکیل خوب برای این کار میگردیم. ممنون میشم اگر کسی پیشنهادی داره بگه اینجا یا در پیام خصوصی.
F2A
PD: March 10, 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان