کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
با سلام خدمت دوستان
ببخشید که دو جا پرشیدم
دوستان من مدتیه با خانمی امریکایی دوست شدم که 10 سال از من بزرگتر است.به نظر شما میشه از طریق ایشون اقدام به مهاجرت بکنم؟
اگه میشه و راه داره بگین چطوری و ازکجا شروع کنم؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2014-01-01 ساعت 20:04)..... نوشته:  با سلام خدمت دوستان
ببخشید که دو جا پرشیدم
دوستان من مدتیه با خانمی آمریکایی دوست شدم که 10 سال از من بزرگتر است.به نظر شما میشه از طریق ایشون اقدام به مهاجرت بکنم؟
با تشکر

سلام دوست عزیز خوش اومدین.اگه با ایشون ازدواج کنین خیلی مطمئن تر هستش .ایشون میتونن براتون اقدام کنن و به امید خدا حدود 1 سال کارتون درست میشه.موفق باشین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، hamed_na
(2014-01-01 ساعت 20:31)romance33 نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 20:04)..... نوشته:  با سلام خدمت دوستان
ببخشید که دو جا پرشیدم
دوستان من مدتیه با خانمی آمریکایی دوست شدم که 10 سال از من بزرگتر است.به نظر شما میشه از طریق ایشون اقدام به مهاجرت بکنم؟
با تشکر

سلام دوست عزیز خوش اومدین.اگه با ایشون ازدواج کنین خیلی مطمئن تر هستش .ایشون میتونن براتون اقدام کنن و به امید خدا حدود 1 سال کارتون درست میشه.موفق باشین.

ممنون دوست عزیز
ازدواج کنم یا ویزای نامزدی؟
اخه من پسرم وایشون زن
10 سال هم ازم بزرگتره
این مشکل سازه یا نه؟
پاسخ
(2014-01-01 ساعت 21:12)..... نوشته:  ممنون دوست عزیز
اخه من پسرم وایشون زن
10 سال هم ازم بزرگتره
این مشکل سازه یا نه؟

به خاطر همین اختلاف شرایط بهتون گفتم ازدواج بهتره.برای نامزدی هم اگه ایشون سیتیزن باشن میتونین اقدام کنین ولی باید 2 سال رابطه رو با پرینت تلفن و عکس ودیدارهاتون و ایمیل هاتون به همدیگه برای سفارت ثابت کنی.حداقل توی این دو سال باید 2 بار یا حتی بیشتر هم با هم ملاقات کرده باشین.موفق باشین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، hamed_na
(2014-01-01 ساعت 22:46)romance33 نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 21:12)..... نوشته:  ممنون دوست عزیز
اخه من پسرم وایشون زن
10 سال هم ازم بزرگتره
این مشکل سازه یا نه؟

به خاطر همین اختلاف شرایط بهتون گفتم ازدواج بهتره.برای نامزدی هم اگه ایشون سیتیزن باشن میتونین اقدام کنین ولی باید 2 سال رابطه رو با پرینت تلفن و عکس ودیدارهاتون و ایمیل هاتون به همدیگه برای سفارت ثابت کنی.حداقل توی این دو سال باید 2 بار یا حتی بیشتر هم با هم ملاقات کرده باشین.موفق باشین.

بله ایشون 20 ساله امریکان و ما هنوز ملاقات حضوری نداشتیم در ضمن ایرانیم نیستن.
من میخام تو کمترین زمان زیر یکسال کارام جور بشه ویزای ازدواج زیاد طول میکشه که و همچنین ما تازه چند روزه دوست شدیم.راه دیگه ای نیست؟
همچنین اگه من الان اقدام کنم پرونده ام حداقل 4 ماه دیگه بررسی میشه و من تا ان زمان کلی پرینت چت و ایمیل و... تهیه خواهم کرد و سعی میکنم ملاقات حضوری داشته باشم
پاسخ
(2014-01-01 ساعت 23:24)..... نوشته:  بله ایشون 20 ساله آمریکان و ما هنوز ملاقات حضوری نداشتیم در ضمن ایرانیم نیستن.

دوست عزیز من خیلی واضح به شما گفتم هیچ راهی بهتر و مطمئن تر از ازدواج واسه شما نیست.ولی خود دانید.شما راهنمایی خواستین و من هم تا جایی که اطلاعات دقیقی داشتم سعی کردم راهنمایی درستی بهتون بکنم.امیدوارم موفق باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: samansaba ، shadoow ، hamed_na
سلام:
من تازه با این سایت آشنا شدم.
خوشحالم که یه سایت ایجاد کردن که مشکلات رو بشه عنوان کرد.راستش همسر من سیتیزن امریکاس.میخوایم ویزای نامزدی بگیریم. کسی میدونه اگر بخوان یه کیس نامزدی قبلی رو که تقاضا داده بودن ولی به مصاحبه نرفتن رو لغو کنن باید به کجا تماس بگیرن؟سفارت درخواستیشون ترکیه بوده. باید اول اون باطل شه تا همسرم بتونه واسه من تقاضا بده.
ممنون از شما
پاسخ
سلام دوستان
ببخشید دوستان من تازه با یکی اشنا شدم همچنین اختلاف سنی داریم.و هنوز چت و ایمیل انچنانی نداریم.میشه الان مدارکو واسه ویزای نامزدی بفرستیم بعد روز مصاحبه پرینت چت و عکس و غیره رو ببریم؟
پاسخ
سلام دوستان!
من تازه واردم Tongue
برای ویزای نامزدی (K1) اقدام کردم و دیروز بعد از 12 روز یه نامه دادن که مدارک رو دریافت کردن. حالا یکی بگه که مرحله ی بعدی چیه!! Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow
(2014-01-03 ساعت 16:53)اولین برف نوشته:  سلام دوستان!
من تازه واردم Tongue
برای ویزای نامزدی (K1) اقدام کردم و دیروز بعد از 12 روز یه نامه دادن که مدارک رو دریافت کردن. حالا یکی بگه که مرحله ی بعدی چیه!! Big Grin

خوش اومدی دوست عزیز.به زودی بچه های نامزدی جواب دقیقی به شما خواهند داد.از پست های دوستان در صفحات قبل هم میتونید استفاده کنید.موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: اولین برف ، نيما ٩٢ ، shadoow
(2014-01-03 ساعت 18:02)romance33 نوشته:  
(2014-01-03 ساعت 16:53)اولین برف نوشته:  سلام دوستان!
من تازه واردم Tongue

خوش اومدی دوست عزیز.به زودی بچه های نامزدی جواب دقیقی به شما خواهند داد.از پست های دوستان در صفحات قبل هم میتونید استفاده کنید.موفق باشید.

این نامه ینی به سلامتی پروندتون دستشون رسیده، حالا باید منتظر اپروو شدن از سرویس سنتر باشید که بین 2 تا 7 ماه طول میکشه!
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: اولین برف ، نيما ٩٢ ، shadoow ، hamed_na
Romance عزیز مرسی از خوشامد گویی Shy
راستش پست های قبلی رو خوندم اما چون در مورد اسمِ مراحل ویزا دانشِ کافی ندارم، چیز زیادی دستگیرم نشد Sad
ولی میدونم که خیلی زود اینارو اینجا یاد می گیرم Big Grin
پاسخ
سلام دوستان .با راهنمایی هایی شما برای ویزای نامزدی (K1) تازه اپرو شدیم .الان می خوام بدونم کدوم مرحله و کی محل مصاحبه رو تعیین می کنیم ؟ مدارک مالیاتی نامزدم بایستی اصل مدارک باشه یا برام اسکن کنه بفرسته کافیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، shadoow
(2014-01-04 ساعت 02:16)ahooo نوشته:  سلام دوستان .با راهنمایی هایی شما برای ویزای نامزدی (K1) تازه اپرو شدیم .الان می خوام بدونم کدوم مرحله و کی محل مصاحبه رو تعیین می کنیم ؟ مدارک مالیاتی نامزدم بایستی اصل مدارک باشه یا برام اسکن کنه بفرسته کافیه؟

بهتون تبریک میگم Smile تا چند روز دیگه نامه ی اپروو شدنتونم میره در خونه ی نامزدتون و باید منتظر ایمیل سفارت باشید که بهتون کیس نامبر جدید بدن! مدارک مالیاتی باید اصل باشه که از طریق پست نامزدتون باید براتون بفرسته! اگه محل مصاحبه آنکارا باشه باید حداکثر تا دو هفته قبل مصاحبه یه نسخه کپی از تمام مدارک و چند تا عکس پرسنلی و عکس های دو نفره و ایمیل ها و مدارکی که رابطه رو نشون بده براشون بفرستید ، اگه ابوظبی یا ایروان باشه همه ی مدارکو روز مصاحبه دستی میبرید.
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: نيما ٩٢ ، mahshid ، romance33 ، shadoow ، ahooo ، hamed_na
کدوم مرحله و کی محل مصاحبه رو تعیین می کنیم ؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان