کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2014-01-10 ساعت 00:11)zahraj نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 10:10)shadoow نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 09:06)houmanmir نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 03:17)zahraj نوشته:  ﺭﺍﺳﺘي ﺍﻳﻦ ﺳﻪ ﺗﺎﻓﺮﻣﻲ ﻛﻪ ﻛﻔﺘﻢ ﺑﻪ ﺗﺎﺭﻳﺦ 2013 ﻛﺎﻣﻞ ﻛﺮﺩﻳﻢ و ﺑﺮﻳﻨﺖ ﻛﺮﻓﺘﻴﻢ. ﺣﺎﻟﺎﻛﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻢ 2014ﻫﺴﺖ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﺑﻴﺶ ﻧﻤﻴﺎﺩ?ﻳﺎﺑﺎﻳﺪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻳﻢ?

نه فرخ های مالیاتی رو تا 2013 میخوان، برا 2014 که هنوز تو آمریکا تکستی برا مالیات کسی پر نکرده

برای سال 2013 را تا 15 آپریل زمان دارند که پرداخت کنند

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻨﻆﻮﺭﻡ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﺮ ﻛﺮﺩﻥ ﻓﺮﻡ ﻫﺎﺳﺖ. ﻣﺜﻞ ds160ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ? ﺍﺧﻪ ﺩﻭ ﺳﻪ ﻣﺎﻩ ﻗﺒﻞ ﺍﺯﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻛﺎﻣﻞكرديم ﻭﺑﺮﻳﻨﺖ كرفتيم

نه اون اصلا موردی نداره
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: zahraj ، shadoow ، mahshid
رکورد نامبر و پتیشنر نامبر توی نامه اپروو اومده باید اون رو وارد کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
چطوری باید از سفارت ارمنستان وقت بگیریم اونا خودشون وقت نمیدن ؟من کیس نامبرم رو 31 دسامبر در یافت کردم و مدارکم رفته سفارت ارمنستان
کسی هست که شرایط منو داشته باشه؟الان دارم فرم 160رو پر میکنم
پاسخ
(2014-01-09 ساعت 04:54)Reflection نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 04:46)نيما ٩٢ نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 04:13)Reflection نوشته:  بچه‌ها من چندین بار اینجا سوال کردم اما جوابی‌ نگرفتم. خودم توی هر مرحله که پشت سر گذشته بودم و اطلاعات لازم رو داشتم دریغ نکردم و پاسخ بچه‌های که توی مرحله قبل از من بودن و نگران ، رو دادم. اما هیچ جوابی‌ نگرفتم.
Sad
به هر حال..

سوالی که الان داشتم در مورDS 160د هس. اون قسمتی‌ که میپرسه Petition number/ Receipt number اون اولین شماره هس که از ایمیگریشن بعد از اپروود شدن میگیریم یا کیس نامبر که ازNVC میگیریم قبلان از بچه‌های مهربون و با حال اینجا که اگه پاسخ سوال بچه هارو میدونن، میگن و کاری ندارن که طرف تازه وارد یا نه ممنونم.

Rolleyes

سلام دوست عزيز
توجه كنبد لطفا، از من كه كيسم نامزدي بود اين فرم رو نخواستن( مصاحبه ام حدودا يك و نيم كاه پيش در ابوظبي بود) ؛ شايد اين يكي از دلايلي باشه كه كسي جواب سوال شما نميده؛ چراكه احتمالا با چنين فرمي سر و كار نداشته اند...احتمالا اين فرم رو اخيرا از متقاضيان ميخواهند...
به هرصورت اگر صحبت از رسيپت نامبر هست؛ كه خوب همون شماره رسيد نامبر اوليه تون بايد باشه؛ چراكه پتيشن شما فرم ١٢٩ هست و رسيدي كه در ابتدا بعد از وصول مدارك توسطUscis براي شما ارسال شده...
البته اين استنباط من است و خودتون هم تحقيق كنيد
موفق باشيد.

ممنون از پاسختون. کیس من هم نامزدی هست و به تازگی از NVC نامه آی‌ رو دریافت کردیم که توش کیس نامبر بود و گفته بود که کیس ما رو فوروارد کردن به سفارت ارمنستان و دیگه اینکه گفت بودن نامزدتون باید بره توی سایت و فرم رو پر کنه (قبل از اینکه تاریخ مصاحبه به من بدن)

سوال بعدی من از بچه‌ها که برا ویزا نامزدی ارمنستان مصاحبه داشتن، چطور شما وقت مصاحبه گرفتید. صبر کردید که خود سفارت با شما تماس بگیر یا خودتون با سفارت تماس گرفتید، یا انلاین گرفتید یا چی‌؟

باز هم ممنون از پاسخ
من هم شرایط شما رو دارم و 31 دسامبر کیس نامبرم رو دریافت کردم و پرونده مون رفت سفارت ارمنستان اگه اطلاعاتی در این مورد پیدا کردید به من هم بگین منم بررسی میکنم اگه موردی رو پیدا کردم براتون مینویسم
پاسخ
من توی پر کردن فرم DS160با مشکل مواجه شدم موقع آپلود عکس ارور میده و نمیدونم چی کارش کنم
Server Error in '/QotW' Application.
همه مرورگر ها رو هم امتحان کردم فایده نداره
کسی میدونه چی کار باید بکنم؟

من توی پر کردن فرم DS160با مشکل مواجه شدم موقع آپلود عکس ارور میده و نمیدونم چی کارش کنم
Server Error in '/QotW' Application.
همه مرورگر ها رو هم امتحان کردم فایده نداره
کسی میدونه چی کار باید بکنم؟
پاسخ
چند سوال داشتم ...
سلام دوستان لطفا کمک کنید بهم .
من در ترکیه به سر می برم و پناهنده هستم پاسپورت ندارم و الان با یک دختر آمریکایی می خواهم ازدواج کنم آیا این که من پاسپورت ندارم مشکل ساز است یا نه ؟
دختر باید از آنجا اقدام کنه یا بیاد اینجا بریم سفارت ؟ چه جوریه ؟
پاسخ
(2014-01-13 ساعت 15:31)sasy_mamal نوشته:  چند سوال داشتم ...
سلام دوستان لطفا کمک کنید بهم .
من در ترکیه به سر می برم و پناهنده هستم پاسپورت ندارم و الان با یک دختر آمریکایی می خواهم ازدواج کنم آیا این که من پاسپورت ندارم مشکل ساز است یا نه ؟
دختر باید از آنجا اقدام کنه یا بیاد اینجا بریم سفارت ؟ چه جوریه ؟

هر جایی اگه بخواهید ازدواج کنید به پاسپورت نیاز دارید پس قبل از ازدواج بایستی سعی کنید پاسپورت بگیرید
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed_na ، romance33
مشکل سایت امروز حل شد و تونستم فرم DS160رو کامل کنم و کانفیرمش رو بگیرم حالا باید منتظر بمونم تا سفارت ارمنستان وقت مصاحبه رو تعیین کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، romance33
یه سوال برام پیش اومده !!پاسپورت من تا مارس 2015 اعتبار داره و فرمDS160رو هم پر کردم و شماره این پاسپورت رو نوشتم اگه اقدام کنم برای تعویض پاسپورت مشکلی پیش میاد؟اگه اون ویزا در همین پاسپورت بخوره و بعد برای تعویض پاسپورت اقدام کنم چی ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed_na ، shadoow
(2014-01-13 ساعت 17:40)shaya نوشته:  یه سوال برام پیش اومده !!پاسپورت من تا مارس 2015 اعتبار داره و فرمDS160رو هم پر کردم و شماره این پاسپورت رو نوشتم اگه اقدام کنم برای تعویض پاسپورت مشکلی پیش میاد؟اگه اون ویزا در همین پاسپورت بخوره و بعد برای تعویض پاسپورت اقدام کنم چی ؟

اشکالی نداره ، شما وقتی پاس جدیدتونو گرفتین یه کپی برا سفارت ایمیل کنید و توضیح بدین، خیلیا اینجوری بودن، زمانی هم که دارید میرید برا مصاحبه هر دو تا پاسپوتتونو ببرید و بهشون نشون بدید،
این مشکلی نیست
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed_na ، shadoow ، romance33 ، shaya
یه سوال :من توسایت ارمنستان برای پرداخت هزینه رفتم و حساب کاربری باز کردم ولی پیغام میده که
تاکنون هیچ وقت ملاقاتی تعیین نشده و به صفحه پرداخت نمی ره

در قسمت سوالات متداول این پاسخ رو دیدم
ر صفحه خلاصه از مشخصات متقاضی من آمده است که "تا کنون هیچ قرار ملاقاتی تعیین نشده است." این به چه معنا است؟ چرا نمی توانم هزینه را بپردازم؟
پیام " در این تاریخ قرار ملاقات در دسترس نیست " در حقیقت به این معنا است که هیچ قرار ملاقاتی برای این ویزای مورد نظر در بخش کنسولگری منتخب در دسترس نیست. اگر پیام " در این تاریخ قرار ملاقات در دسترس نیست " ظاهر شود، شما نمی توانید به صفحه پرداخت بروید.
لطفا توجه کنید که برخی از انواع ویزا متقاضیان بسیاری دارند و جاهای موجود آن به سرعت پر می شوند. از آنجا که تعداد قرارهای ملاقات به صلاحدید سفارت و کنسولگری موجود می باشند، سعی کنید یک وقت ملاقات برای خود بیابید. از آنجا که متقاضیان قرارهای ملاقات خود را تغییر می دهند یا لغو می کنند، وقت های ملاقات موجود نیز تغییر می کنند.
حالا باید هر روز به این سایت سربزنم؟
در عین حال قبلا یه ایمیل برام اومده که :

Dear inquirer,

You need to wait for the invitation which will be sent to your email as soon as we have your case at post.

Sincerely,

IV Unit,

حالا چی کار کنم؟

(2014-01-13 ساعت 17:53)houmanmir نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 17:40)shaya نوشته:  یه سوال برام پیش اومده !!پاسپورت من تا مارس 2015 اعتبار داره و فرمDS160رو هم پر کردم و شماره این پاسپورت رو نوشتم اگه اقدام کنم برای تعویض پاسپورت مشکلی پیش میاد؟اگه اون ویزا در همین پاسپورت بخوره و بعد برای تعویض پاسپورت اقدام کنم چی ؟

اشکالی نداره ، شما وقتی پاس جدیدتونو گرفتین یه کپی برا سفارت ایمیل کنید و توضیح بدین، خیلیا اینجوری بودن، زمانی هم که دارید میرید برا مصاحبه هر دو تا پاسپوتتونو ببرید و بهشون نشون بدید،
این مشکلی نیست

یک دنیا ممنون ازپاسختون
پاسخ
دوستان ما از NVC اپرو شدیم ولی هنوز نامه اش به دستمون نرسیده متوجه شدیم وکیلمون باکو را برای ما انتخاب کرده در حالی که سفارت امریکا در باکو برای ویزای نامزدی قبول نمیکنه خواهش می کنم کسی از دوستان می دونه ما چی کار می تونیم بکنیم ؟ چی بر سر پرونده می آد ؟
پاسخ
سلام
میخواستم بدونم شرایط خاصی واسه ویزای نامزدی هست واینکه باید اونجا حتما ازدواج کنند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-17 ساعت 01:11)داودی نوشته:  سلام
میخواستم بدونم شرایط خاصی واسه ویزای نامزدی هست واینکه باید اونجا حتما ازدواج کنند؟

بله بايد بعد از ورود به امر يكا طي ٩٠روزيا ٦٠روز فكنم ازواج كنين در غير اين صورت ديپورت ميشين
امضای سانازی كه نام كاربريش شده baba manam sanaz
CR1 ازدواجى
receipt number: 20dec2012
approv : 5dec 2013!!
14jan2014:دريافت كيس نامبر
completed on: 21feb 2014!!
3apr 2014 :گرفتن وقت مصاحبه
20may2014:مصاحبه
سفارت انكارا
ويزاي يك و نيم ضرب 30may!Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow ، hamed_na
(2014-01-17 ساعت 01:26)baba manam sanaz نوشته:  
(2014-01-17 ساعت 01:11)داودی نوشته:  سلام

بله بايد بعد از ورود به امر يكا طي ٩٠روزيا ٦٠روز فكنم ازواج كنين در غير اين صورت ديپورت ميشين
ممنون اما میشه شرایط کلی کسی که میخواد این ویزا رو دار بیاره یه توضیح بدین ؟ مثلا کسی که واسه لاتاری 2014 اسمش در اومده و داره میره چند وقت بعدش میتونه اینکارو انجام بده؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان