کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2014-01-21 ساعت 17:04)azadandish نوشته:  
(2014-01-21 ساعت 16:40)azadandish نوشته:  
(2014-01-21 ساعت 16:24)tina alin نوشته:  بله case num رو گرفتم و گفتن که برم تو سایت و فرم ds160 رو پر کنم که 3 ماه پیش این کارم کردم

تینا جان کیس نامزدی هستیدیا ازدواج ؟ بعدشم شما سه ماه پیش کیس نامبر گرفتید و هنوز نرفتید وقت بگیرید ؟

تینا جان سوالتون رو به این ادرس بفرسیتد . rIvIreYgIgavI@etatsovog

(2014-01-21 ساعت 16:44)tina alin نوشته:  
(2014-01-21 ساعت 16:24)tina alin نوشته:  بله case num رو گرفتم و گفتن که برم تو سایت و فرم ds160 رو پر کنم که 3 ماه پیش این کارم کردم

تینا جان کیس نامزدی هستیدیا ازدواج ؟ بعدشم شما سه ماه پیش کیس نامبر گرفتید و هنوز نرفتید وقت بگیرید ؟

کیس نامزدی هستم نمی دونستم باید خودم وقت بگیرم هیچ کسم بهم جواب نمی داد فکر کنم خیلی دیر شده چون گفتن تا آخر بهمن باید اونجا باشم Sad
همش منتظر ایمیل بودم

عزیززززززززززززززززززم.... خیلی ناراحت شدم . ببین صبر کن بذار من یه تحقیقی برات بکنم برات پیغام میذارم . الان باید برم .
اخه چرا خودت از NVC نپرسیدی یا با سفارت ارمنستان تماس نگرفتی ؟؟؟؟

تینا جون ای سایت رو مطالعه کن تا منم بهت خبر بدم . انشااله که بتونم کمکت کنم . نگران نباش درستش میکنیم .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2014-01-21 ساعت 17:09)azadandish نوشته:  

کیس نامزدی هستم نمی دونستم باید خودم وقت بگیرم هیچ کسم بهم جواب نمی داد فکر کنم خیلی دیر شده چون گفتن تا آخر بهمن باید اونجا باشم Sad
همش منتظر ایمیل بودم

عزیززززززززززززززززززم.... خیلی ناراحت شدم . ببین صبر کن بذار من یه تحقیقی برات بکنم برات پیغام میذارم . الان باید برم .

تینا جون ای سایت رو مطالعه کن تا منم بهت خبر بدم . انشااله که بتونم کمکت کنم . نگران نباش درستش میکنیم .

تینا جون برات پیغام خصوصی فرستادم بخون .این سایت رو هم مطالع کن عزیزم .
http://armenia.usembassy.gov/immigrant_visas_iran.html
و این پی دی اف رو هم بخون
http://photos.state.gov/libraries/armeni...si_001.pdf
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
(2014-01-21 ساعت 17:20)azadandish نوشته:  
(2014-01-21 ساعت 17:09)azadandish نوشته:  
(2014-01-21 ساعت 16:40)azadandish نوشته:  [quote='tina alin' pid='458900' dateline='1390305288']
بله case num رو گرفتم و گفتن که برم تو سایت و فرم ds160 رو پر کنم که 3 ماه پیش این کارم کردم

(2014-01-21 ساعت 16:40)azadandish نوشته:  تینا جان کیس نامزدی هستیدیا ازدواج ؟ بعدشم شما سه ماه پیش کیس نامبر گرفتید و هنوز نرفتید وقت بگیرید ؟

همش منتظر ایمیل بودم

تینا جون برات پیغام خصوصی فرستادم بخون .این سایت رو هم مطالع کن عزیزم .
http://armenia.usembassy.gov/immigrant_visas_iran.html
و این پی دی اف رو هم بخون
http://photos.state.gov/libraries/armeni...si_001.pdf
[/quot
مرسی از لطفتون دوست عزیز
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

پاسخ
(2014-01-20 ساعت 13:01)baba manam sanaz نوشته:  
(2014-01-17 ساعت 21:02)ahooo نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 23:04)ahooo نوشته:  دوستان ما از NVC اپرو شدیم ولی هنوز نامه اش به دستمون نرسیده متوجه شدیم وکیلمون باکو را برای ما انتخاب کرده در حالی که سفارت آمریکا در باکو برای ویزای نامزدی قبول نمیکنه خواهش می کنم کسی از دوستان می دونه ما چی کار می تونیم بکنیم ؟ چی بر سر پرونده می آد ؟

خواهش می کنم دوستان جواب منو بدین

ahooo
جان شما هموني هستي كه همه جا در مورد ويزاي نامزدي در تفليس سوال ميكردي؟! منم گفتم كه كسي اونجا نرفته مصاحبه.حالا چي شد اذربايجان شد؟!ميدوني كه تفليس تو اذربايجان نيست گرجستانه.همون طور كه شقايق جان گفت بايد تماس بگيرين و بهشون بگين.شما ساكن ايران هستين ايا؟

ممنون دوست عزیز من ساکن آذربایجان هستم و ما سفارت اینجا رو انتخاب کردیم ولی فهمیدیم پرونده ما رو به تفلیس فرستادن . الان می خوایم سفارت رو عوض کنیم چه کار باید بکنیم؟ با کجا تماس بگیریم؟ چه قدر کارمون عقب می افته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، baba manam sanaz
سلام ميشه كمكم كنيد، نامزد من ١ماه دگه ميره آمريكا، بعد از اين كه رسيد مي تونه درخواست ازدواج براي من بده اصلاً همچين امكاني هست يا چقدر طول مي كشه يا تا قبل از اين كه برن بايد عقد كنيم الان كشور دوم هست براي كاراي نهايي
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007
(2014-01-23 ساعت 01:10)Mamad_s نوشته:  سلام ميشه كمكم كنيد، نامزد من ١ماه دگه ميره آمريكا، بعد از اين كه رسيد مي تونه درخواست ازدواج براي من بده اصلاً همچين امكاني هست يا چقدر طول مي كشه يا تا قبل از اين كه برن بايد عقد كنيم الان كشور دوم هست براي كاراي نهايي
دوست عزیز غیابی نمیشه ازدواج کرد بایستی ترتیبشو بدین که ازدواج کنید قبل از رفتن
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2014-01-23 ساعت 01:10)Mamad_s نوشته:  سلام ميشه كمكم كنيد، نامزد من ١ماه دگه ميره آمريكا، بعد از اين كه رسيد مي تونه درخواست ازدواج براي من بده اصلاً همچين امكاني هست يا چقدر طول مي كشه يا تا قبل از اين كه برن بايد عقد كنيم الان كشور دوم هست براي كاراي نهايي

دوست عزیز یکمی بیشتر از شرایطتون بگین تا بهتر بشه راهنماییتون کرد.مثلاً اینکه نامزد شما خودشون با چه شرایط و ویزایی دارن به آمریکا میرن.؟
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، shadoow ، hamed_na
خیلی ممنون از راهنمایی، کیس نامزد من پناهندگی هتستش ICMC هم انجام دادن مراحل آخر کارهاشون هست
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow
(2014-01-23 ساعت 14:08)Mamad_s نوشته:  خیلی ممنون از راهنمایی، کیس نامزد من پناهندگی هتستش ICMC هم انجام دادن مراحل آخر کارهاشون هست

دوست عزیز ایشون وقتی گرین کارتشون رو گرفتن (تاکید میکنم گرین کارت رو حتماً باید بگیرن)برمیگردن اینجا یا هر کشور ثالث دیگه مثل ترکیه با هم ازدواج میکنین و بعد ایشون با مدارک آماده شده برمیگردن و برای شما اقدام میکنن در ابتدا هم باید فرم I-130 و بقیه مدارک و فرم های مورد نیاز دیگه رو پر کنید و بفرستید.برای آگاهی بیشتر میتونین از این سایت استفاده کنین www.uscis.gov و یا از اینجا و یا اینجا استفاده کنید. موفق باشید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
بچه‌ها من کیسم نامزدی هس و شنیدم که درامد باید 100% Poverty Guideline باشه که برای دو نفر ۱۵،۵۰۰ دلار در سال هست. حالا سوال من این هس که اگه در آمد از این مقدار پائینتر باشه (مثلا ۱۴۰۰۰) فکر می‌کنید اگه من حساب بانکی‌ نشون بدم که توش ۲۰،۰۰۰ دلار پول دارم کفایت میکنه یا این ریسک رو نکنم و سعی‌ کنم در آمدم رو بالاتر نشون بدم. چون شما میتونید ادعا کنید که مثلا ۲۰۰۰ دلار پول نقد گرفتید و به درامدتون اضافه کنید که البته باید مالیاتش رو بپردازید.

چون فورمولش این هس که اگه درآمدت به حد نصاب لازم نرسید شما باید سه برابر اون میزان کسری رو تواین حساب بانکی‌ داشته باشی‌ و اینجا در کیس من می‌شه حدود ۶۰۰۰ دلار پول نقد در بانک، حالا من نمیدونم که این فرمول رو برای ایرانی‌‌ها قبول میکنند یا نه.

از دوستانی که اطلاع دارن خواهش می‌کنم که منو راهنمائی کنند. من فقط یک هفته وقت دارم. خواهشأ اگه میدونید منو راهنمایی کنید.
پاسخ
سلام دوستان تو نامه وقت مصاحبه از من این مدرکو خواستن UNOBTAINABLE BIRTH CERTIFICATES کسی اطلاع داره منظورشون چیه؟!!!
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
(2014-01-29 ساعت 19:00)hamed.us نوشته:  سلام دوستان تو نامه وقت مصاحبه از من این مدرکو خواستن UNOBTAINABLE BIRTH CERTIFICATES کسی اطلاع داره منظورشون چیه؟!!!
چی‌ بهشون گفتی‌ ؟ گفتی‌ شناسنامه نداری ؟ یا معلوم نیست کجا بدنیا آمدی ؟ یا ایرانی‌ نیستی‌ ولی‌ تو ایران بدنیا آمدی؟ یا یک چیزی مثل این چیز ها. ......
اون‌ها باید مطمئن بشن که شما کجایی هستی‌ ؟ چه ملیتی داری، پدر مادرت کی‌ هستند و از کدام کشور.

اگر ایرانی‌ نیستی‌ , باید یک مدرک بدی که نشون بده که شما کی‌ و کجا بدنیا آمدی و ملیتت والدینت چی‌ است.یا حکم فرزند خواندگی (اگر فرزند خوانده از کشوردیگری هستی‌ ) از جایی‌ و کشوری ....
اگر چنین چیزی داری همون BIRTH CERTIFICATES UNOBTAINABLE است. بده ترجمه کنند. با مٔ‌‌ه ر معتبر د ا ر الترجمه و دادگستری ایران ( خود د ا ر الترجمه دادگستری هم میبرند)، بعد کاری که بهت گفتن را بکن.
پاسخ
تشکر کنندگان: mahshid ، hamed_na ، shadoow
(2014-01-31 ساعت 05:28)mazlom khanom نوشته:  
(2014-01-29 ساعت 19:00)hamed.us نوشته:  سلام دوستان تو نامه وقت مصاحبه از من این مدرکو خواستن UNOBTAINABLE BIRTH CERTIFICATES کسی اطلاع داره منظورشون چیه؟!!!
چی‌ بهشون گفتی‌ ؟ گفتی‌ شناسنامه نداری ؟ یا معلوم نیست کجا بدنیا آمدی ؟ یا ایرانی‌ نیستی‌ ولی‌ تو ایران بدنیا آمدی؟ یا یک چیزی مثل این چیز ها. ......
اون‌ها باید مطمئن بشن که شما کجایی هستی‌ ؟ چه ملیتی داری، پدر مادرت کی‌ هستند و از کدام کشور.

اگر ایرانی‌ نیستی‌ , باید یک مدرک بدی که نشون بده که شما کی‌ و کجا بدنیا آمدی و ملیتت والدینت چی‌ است.یا حکم فرزند خواندگی (اگر فرزند خوانده از کشوردیگری هستی‌ ) از جایی‌ و کشوری ....
اگر چنین چیزی داری همون BIRTH CERTIFICATES UNOBTAINABLE است. بده ترجمه کنند. با مٔ‌‌ه ر معتبر د ا ر الترجمه و دادگستری ایران ( خود د ا ر الترجمه دادگستری هم میبرند)، بعد کاری که بهت گفتن را بکن.

سلام دوست عزیز من ایرانی هستم هم شناسنامه دارم هم کارت ملی اما تو نامه دعوت به مصاحبه علاوه بر اینها گفته که باید گواهی بیمارستانی که در اونجا به دنیا آمدم هم ببرم... میخواستم بدونم که برای همه اینو میخوان یا اینکه همون شناسنامه کافیه...
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow
(2014-01-31 ساعت 13:54)hamed.us نوشته:  

سلام دوست عزیز من ایرانی هستم هم شناسنامه دارم هم کارت ملی اما تو نامه دعوت به مصاحبه علاوه بر اینها گفته که باید گواهی بیمارستانی که در اونجا به دنیا آمدم هم ببرم... میخواستم بدونم که برای همه اینو میخوان یا اینکه همون شناسنامه کافیه...
اگر این UNOBTAINABLE BIRTH CERTIFICATES را خواستن این گواهی بیمارستان نیست. این همانی هست که توضیح دادم. اما اگر شناسنامه داری و کارت ملی‌ همون‌ها را ترجمه کنی‌ کافی‌ است.

برای کسی‌ که شناسنامه داره و آدم معمولی‌ است درخواست نمی‌شه، مگر این که مو ردی باشه که مثلا تشابه اسم باشه ( تشابه اسم خودت و پدر یا مادر یا کلا تشابه اسمی هر ۳ شما)
و موردی داشته که میخواهند مطمئن بشنوند که شما اون شخص بخصوص نیستی‌ و .... و یا میخواهند سر بدواند.

ولی‌ برای اطمینان از این که کارمند سفارت اشتباه نکرده به نامزدتان در آمریکا بگید که زنگ بزنه بپرسه.شما نپرس ، به طرف امریکای بهتر جواب میداند،
با زنگ زدن یا فرستادن ایمیل نامزدتان از آمریکا همه چی‌ معلوم می‌شه.

من احتمال میدم که کارمند سفارت اشتباه کرده. ولی‌بازخودت بهتر میدونی‌.....بالاخره تشابه اسمی هم ممکن وادارشون کنه که چیز اضافی ا زت بخواهند. اگر گواهی بیمارستان داری یا میتونی‌ بگیری این کار را بکن. چون تو کلیرنست تاثیر خوب داره و دیگه زیاد معطل نمیشی‌.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed.us ، romance33 ، shadoow ، Nightsky007
(2014-01-31 ساعت 22:09)mazlom khanom نوشته:  
(2014-01-31 ساعت 13:54)hamed.us نوشته:  

اگر این UNOBTAINABLE BIRTH CERTIFICATES را خواستن این گواهی بیمارستان نیست. این همانی هست که توضیح دادم. اما اگر شناسنامه داری و کارت ملی‌ همون‌ها را ترجمه کنی‌ کافی‌ است.

برای کسی‌ که شناسنامه داره و آدم معمولی‌ است درخواست نمی‌شه، مگر این که مو ردی باشه که مثلا تشابه اسم باشه ( تشابه اسم خودت و پدر یا مادر یا کلا تشابه اسمی هر ۳ شما)
و موردی داشته که میخواهند مطمئن بشنوند که شما اون شخص بخصوص نیستی‌ و .... و یا میخواهند سر بدواند.

ولی‌ برای اطمینان از این که کارمند سفارت اشتباه نکرده به نامزدتان در آمریکا بگید که زنگ بزنه بپرسه.شما نپرس ، به طرف آمریکای بهتر جواب میداند،
با زنگ زدن یا فرستادن ایمیل نامزدتان از آمریکا همه چی‌ معلوم می‌شه.

من احتمال میدم که کارمند سفارت اشتباه کرده. ولی‌بازخودت بهتر میدونی‌.....بالاخره تشابه اسمی هم ممکن وادارشون کنه که چیز اضافی ا زت بخواهند. اگر گواهی بیمارستان داری یا میتونی‌ بگیری این کار را بکن. چون تو کلیرنست تاثیر خوب داره و دیگه زیاد معطل نمیشی‌.

حتما میگم نامزدم باهاشون تماس بگیره.....
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان