کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
آقا حامد ...ممنونم. نامزدم کار میکنه ولی خب..ایرانی بازی دیگه ....حالا با این تعاریف پرکردن 864 باز هم لازمه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed.us ، shadoow ، Nightsky007
(2014-02-08 ساعت 17:59)rahbar نوشته:  آقا حامد ...ممنونم. نامزدم کار میکنه ولی خب..ایرانی بازی دیگه ....حالا با این تعاریف پرکردن 864 باز هم لازمه؟

100 درصد لازمه. بالاخره باید توضیح بده چرا درآمدش صفره و مالیات نمیده.
به عنوان مثال اگه نامزدتون دانشجو هست باید تو فرم 864 بگه چون دانشجو هست و تحصیل میکنه معاف از مالیاته...
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: rahbar ، shadoow ، Nightsky007
درآمد صفرنیست... پائین تر از حد لازمه...حدود 10تازدن
(2014-02-08 ساعت 18:28)hamed.us نوشته:  
(2014-02-08 ساعت 17:59)rahbar نوشته:  آقا حامد ...ممنونم. نامزدم کار میکنه ولی خب..ایرانی بازی دیگه ....حالا با این تعاریف پرکردن 864 باز هم لازمه؟

به عنوان مثال اگه نامزدتون دانشجو هست باید تو فرم 864 بگه چون دانشجو هست و تحصیل میکنه معاف از مالیاته...
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007
سلام به دوستان
من تاپيك ها رو ديدم و لازم دونستم اين مطلب رو براتون توضيح بدم:
من مصاحبه ام نوامبر بود؛ البته آفيسر نپرسيد چون جريان آشناي رو تعريف ميكردم براش اين موضوع رو هم شامل ميشد.... و نامزدم حدودا ٣سال بود كه ماليات نداده بود؛(چراكه خارج از امريكا بود دراين مدت) او فرم i-134 رو پر كرد و توضيح اينكه چرا ماليات نداده رو هم من خودم به آفيسر دادم و كو اسپانسر هم فقط فرم i-864 رو پر كرد و تكس هاي اونها رو بردم و مشكلي هم پيش نيومد و هيچ چيز ديگه اي از من نخواستند....٥
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed.us ، rahbar ، shadoow ، romance33 ، Nightsky007
(2014-02-08 ساعت 19:18)rahbar نوشته:  درآمد صفرنیست... پائین تر از حد لازمه...حدود 10تازدن
(2014-02-08 ساعت 18:28)hamed.us نوشته:  

خوب پس اگه جایی کار میکنه و در آمد داره احتیاجی به پر کردن I-864 نیست همون فرم I-134
کافیه به همراه فرم 1040 مالیاتی یا W2 و دقیقا همینا رو هم کواسپانسرت باید بده....
ولی در کل رهبر جان اینجا هر کسی پروندش با دیگری متفاوت میباشد و جای نگرانی نداره چون USCIS,NVCو سفارت تو هر مرحله طبق پرونده خودتون به شما میگن که چه فرمها و مدارکی لازم دارین و به قول نیما بجای اینکه فرمی پر کنید همون که توضیح بدید از شما قبول کنن....
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: rahbar ، shadoow ، romance33 ، Nightsky007
سلام دوستان
ببخشید که این سوال رو اینجا نوشتم ولی تو تاپیک واکسیناسیون کسی جواب نداد.تو سایت دکتر دکتران نوشته شده در چندین روز از ماه مارچ پذیرش نداره میشه تو آنکارا بیمارستان یا دکتر دیگه ای رو پیشنهاد بدید که بشه تست داد. 1 لیست تو سایت سفارت هست ولی همشون متخصص هستن نه دکتر خانواده!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، shadoow
دوستان لطف کنید به این سوال جواب بدید واقعا کسی آدرس دیگه ای رو نمی دونه!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-10 ساعت 19:39)mahshid نوشته:  سلام دوستان
ببخشید که این سوال رو اینجا نوشتم ولی تو تاپیک واکسیناسیون کسی جواب نداد.تو سایت دکتر دکتران نوشته شده در چندین روز از ماه مارچ پذیرش نداره میشه تو آنکارا بیمارستان یا دکتر دیگه ای رو پیشنهاد بدید که بشه تست داد. 1 لیست تو سایت سفارت هست ولی همشون متخصص هستن نه دکتر خانواده!!!!!!
توی سایت سفارت آمریکا در ترکیه جستجو کن.شاید دکتر دیگه را معرفی‌ کرده باشند، بهشون ایمیل یا زنگ بزنید بپرسید که چه کنید.
دکتر باید معتمد سفارت باشه وگر نه باید دوباره کاری کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mahshid ، shadoow
(2014-02-12 ساعت 00:40)mazlom khanom نوشته:  
(2014-02-10 ساعت 19:39)mahshid نوشته:  سلام دوستان
توی سایت سفارت آمریکا در ترکیه جستجو کن.شاید دکتر دیگه را معرفی‌ کرده باشند، بهشون ایمیل یا زنگ بزنید بپرسید که چه کنید.
دکتر باید معتمد سفارت باشه وگر نه باید دوباره کاری کنید.

همین کارو دارم انجام می دم خواستم از تجربه مشترک استفاده کنم. دکتری که مراجع سفارت زیاد داشته باشه اذیت نکنه. بازم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام به همه دوستان عزيز؛

همراهان با داشتن ويزاي k1 ميتوان بليط يك طرفه گرفت ديگه؟! مشكلي كه پيش نمياد.... ؟

ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
Question 
سلام به همه دوستان ، آقا به نظر شما وكيل مي تونه كمكي به تسريع پرونده بكنه ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2014-02-13 ساعت 00:21)sasy_mamal نوشته:  سلام به همه دوستان ، آقا به نظر شما وكيل مي تونه كمكي به تسريع پرونده بكنه ؟؟؟

سلام
بعقيده من اگر شما به دقت سايت هاي اصلي imigration و همچنين سايت هاي درست و مرتبط با موضوع مهاجرتتون رو مطالعه و بررسي كنيد و همچنين از دوستاني كه كيس هاي مشابه داشته اند كمك گرفته و اطلاعات دقيق و جامعي به دست بياريد؛ خير! وكيل نميتونه در تسريع پروسه شما موثر باشه... اما اگر خودتون نكته اي رو فراموش كنيد و اشتباهي در كارتون اتفاق بيوفته يا مدركي رو كم بفرستيد و ... طبيعتا زمان كارتون طولاني تر ميشه..
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، romance33
من کیس نامبرم رو گرفتم و منظر ایمیل سفارت ارمنستان برای تععین زمان مصاحبه هستم.
نامزدم فرمهای زیر رو برام از طریق دوستش فرستاده
3- 1-134,Affidative of Support( Original )
4- Certification of Nationalization Copy of
5- Death Certification Copy of
6- Copy of Translation of Iranian Identity Card
7- Copy of passport
8- Copy of G325
9- Copy of 1040 for 2012
10- W2for 2011,2012 Copy of
فرمهایی که کپی هستند باید اصل باشند؟فرم دیگه ای نیاز هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-21 ساعت 17:04)azadandish نوشته:  
(2014-01-21 ساعت 16:40)azadandish نوشته:  
(2014-01-21 ساعت 16:24)tina alin نوشته:  بله case num رو گرفتم و گفتن که برم تو سایت و فرم ds160 رو پر کنم که 3 ماه پیش این کارم کردم

تینا جان کیس نامزدی هستیدیا ازدواج ؟ بعدشم شما سه ماه پیش کیس نامبر گرفتید و هنوز نرفتید وقت بگیرید ؟

تینا جان سوالتون رو به این ادرس بفرسیتد . rIvIreYgIgavI@etatsovog

(2014-01-21 ساعت 16:44)tina alin نوشته:  
(2014-01-21 ساعت 16:40)azadandish نوشته:  
(2014-01-21 ساعت 16:24)tina alin نوشته:  بله case num رو گرفتم و گفتن که برم تو سایت و فرم ds160 رو پر کنم که 3 ماه پیش این کارم کردم

تینا جان کیس نامزدی هستیدیا ازدواج ؟ بعدشم شما سه ماه پیش کیس نامبر گرفتید و هنوز نرفتید وقت بگیرید ؟

کیس نامزدی هستم نمی دونستم باید خودم وقت بگیرم هیچ کسم بهم جواب نمی داد فکر کنم خیلی دیر شده چون گفتن تا آخر بهمن باید اونجا باشم Sad
همش منتظر ایمیل بودم

عزیززززززززززززززززززم.... خیلی ناراحت شدم . ببین صبر کن بذار من یه تحقیقی برات بکنم برات پیغام میذارم . الان باید برم .
اخه چرا خودت از NVC نپرسیدی یا با سفارت ارمنستان تماس نگرفتی ؟؟؟؟

تینا جان چی کار کردی؟می شه برامون توضیح بدی؟من هم شرایط شما رو دارم دیماه کیس نامبرم رو گرفتم فرم دی اس 160 رو هم پر کردم و منتظر ایمیل سفارتم باید منتظر بمونم یا خودم برای گرفتن وقت مصاحبه اقدام کنم؟تلفنی تماس گرفتیم گفتند باید منتظر ایمیل ما بمونین !!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-08 ساعت 11:26)rahbar نوشته:  متشکرم از اینکه تایم گذاشتی برام. متوجه شدم. حالا که درآمدنامزدم کمتر از نرمه...پس فقط آشنامون 134 پرمیکنه بهمراه مدارک اورجینالش میفرسته برام و دیگه نیازی نیست نامزدم 134پرکنه.
[

شما می‌خواهید از ۲ نفر برای ساپورت مالی خودتون استفاده کنید یا ۱ نفر ؟

اگر فقط یک نفر می‌خواد شما را ساپورت کنه . همان فرد I-134 را پر کنه کافی‌ است. اون کسی‌ که نامزد شما نیست ولی‌ تصمیم داره شمارا ساپورت مالی کنه "کو‌سپانسر" نامیده می‌شه.

سوال ۲ : TAx 1040 ۰. همان مالیات است ، برای حد آقل ۲-۳ سال لازم است.

----------
http://www.mohajersara.com/thread-3490.html

[/quote]
یه سوال:
پر کردن فرمهای 1040 و 134-1 به همراه W2کفایت نمیکنه؟باید مدارک دیگری دال بر صحت اطلاعات تکمل شده در این فرمها را هم ارسال کنند؟
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان: rahbar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان