کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام در مورد فرمهايی که بايد پر کنيم سوال داشتم . ايميلی برای نامزد من آمده و تاريخ مصاحبه من در ابوظبی مشخص شده ولی من نمی دونم چه فرمهایی باید پر کنم برای من ایمیل می زنن و فرمها را اعلام میکنن یا باید خودم پیگیری کنم برای فرمها اگه میشه منو راهنمایی کنید . لطفا" بگین من باید چه مدارکی داشته باشم و اینکه برای شما مدارکی باید با خودتون داشته باشید ارسال شد یا خیر ؟ من وقتم 11مرداد است و تا الان هیچ خبری نشده . متشکرم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز.
1 پاکت به دسته نامزده شما باید رسیده باشه که در اصل متعلق به شماست اما چون به ایران نمیفرستن به دست ایشون میرسه.تو این پاکت تمام فرمایی که باید پر کنیدو مدارکی که باید ببرین نوشته شده.
تو ایمیلی که براتون اومده ننوشته چه فرمهایی باید پر کنید؟
حتما برای نامزدتون پست میکنن.
امیدوارم جوابتونو گرفته باشین بازم اگه سوال داشتین بپرسین.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، golbano
سلام
پلیس +10 انگشت نگاری را انجام میده و نتیجه را براتون پست میکنن.
اونو میتونید بدید ترجمه
(2011-06-17 ساعت 09:48)alireza62 نوشته:  سلام.
یعنی همون سوء پیشینه که پلیس +10 میده برم بگیرمو ترجمه کنم و ترجمش کنم؟
درست متوجه شدم؟

پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62
سلام دوست عزیز

شما باید فرمهای DS230-DS157-DS156-DS160 را به دقت پرکنید به همراه ترجمه شناسنامه واصل پاسپورت وعکس و مدارک اثبات نامزدی با خودتون به سفارت ببرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، golbano
(2011-06-17 ساعت 11:08)alireza62 نوشته:  سلام دوست عزیز.
1 پاکت به دسته نامزده شما باید رسیده باشه که در اصل متعلق به شماست اما چون به ایران نمیفرستن به دست ایشون میرسه.تو این پاکت تمام فرمایی که باید پر کنیدو مدارکی که باید ببرین نوشته شده.
تو ایمیلی که براتون اومده ننوشته چه فرمهایی باید پر کنید؟
حتما برای نامزدتون پست میکنن.
امیدوارم جوابتونو گرفته باشین بازم اگه سوال داشتین بپرسین.

سلام مرسی از پاسخی که داديد . برای نامزد من فقط ایمیل آمده هنوز هیچ پاکتی به دستش نرسیده . یک سوال دیگه داشتم اگه من ویزامو گرفتم وقتی بیام ایران میتونم عقد کنم بعد برم یا نه منظورم اگه تو شناسنامم وارد بشه مشکلی ایجاد میکنه چون ما میریم اونجا با شناسنامه کاری نداریم و عقد اونجا میشیم . 1سواله دیگه ممکنه همون موقع ویزا بدن یا نه بگن برو بعدا" بیا ؟ اگه ویزا رو همون موقع بخوان بدن میگن چند روز طول میکشه من باید چند روزه برم دبی ؟ از راهنمایی شما ممنونم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-06-17 ساعت 11:09)stealth نوشته:  سلام
پلیس +10 انگشت نگاری را انجام میده و نتیجه را براتون پست میکنن.
اونو میتونید بدید ترجمه
(2011-06-17 ساعت 09:48)alireza62 نوشته:  سلام.
یعنی همون سوء پیشینه که پلیس +10 میده برم بگیرمو ترجمه کنم و ترجمش کنم؟
درست متوجه شدم؟

تو فرم هایی که از طرف سفارت براتون فرستاده شده به وضوح لیست کشورهایی رو در اون نوشته که از اونا سوء پیشینه نمی خوان. پس خودتون رو درگیر سوء پیشینه و این چیزا نکنید.

دلیلش هم خیلی واضحه چون خیلی از مواردی که از نظر پلیس ما جرم محسوب میشه اساساً از نظر قوانین آمریکا جرم محسوب نمیشه. حالا اگر کسی به دلیل شرکت در ... یه چند روزی رو به زندون رفته باشه نمی تونه بره آمریکا؟ تو پیشینه اش هم که نمی نویسند شرکت در ...! میگن حمل ...!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، golbano ، frozen mind
سلام دوستان.
من 21 aug یا همون 30 مرداده خودمون ابوظبی مصاحبه دارم.کسی هست اون روز مصاحبه داشته باشه؟
ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
سلام دوستان عزیز
من هفته آینده مصاحبه دارم
ایمیلی برام اومده که باید مدارک مورد نیاز را باخودم ببرم، یکی از گزینه ها این هست:
Proof of petitioner’s domicile in the US (please click on http://travel.state.gov/visa/immigrants/...183.html#3 or http://www.uscis.gov/files/form/i-864instr.pdf for detailed information on the domicile requirement).
همون ماجرای عکس گرفتن با روزنامه روز و ... هستش؟
خواهشا هر کدوم از دوستان میدونن راهنمایی کنن.
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano
سلام دوستان.
جریان این عکسها که پرنیان جان میگه چیه؟کیس ما هم نامزدی هست و مصاحبه ابوظبی اما همچین چیزی از ما نخواستن.میشه توضیح بدین چیه؟
ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-07-08 ساعت 08:47)alireza62 نوشته:  سلام دوستان.
جریان این عکسها که پرنیان جان میگه چیه؟کیس ما هم نامزدی هست و مصاحبه ابوظبی اما همچین چیزی از ما نخواستن.میشه توضیح بدین چیه؟
ممنونم.

مخلص داش علی
علی جان چندتا عکس 5*5 و 4*3 همرات باشه نیمرخی نباشه کاملا از روبرو.
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62
سلام مسعود جان.
داداش تاریخ مصاحبه اومد ؟مارو بی خبر نذار.
عکس میدونم باید ببرم اما بالا پرنیان جان نوشته چند تا عکس باید با روزنامه به روز بگیریم.این یعنی چی؟
راستی رفتی برای جواب ازمایشا؟
پاسخ
تشکر کنندگان: masoudeses
(2011-07-08 ساعت 20:22)alireza62 نوشته:  سلام مسعود جان.
داداش تاریخ مصاحبه اومد ؟مارو بی خبر نذار.
عکس میدونم باید ببرم اما بالا پرنیان جان نوشته چند تا عکس باید با روزنامه به روز بگیریم.این یعنی چی؟
راستی رفتی برای جواب ازمایشا؟

دوست عزيز من اون 4تا عكسي كه پرسيدم منظورم عكس 5*5 بود كه يكي از دوستان لطف كردن توي پيام خصوصي برام نوشتن كه 4تا كافيه
واما درپست بالاتر كه فروزن مايند عزيز لطف كردن وجواب دادن يكي از گزينه هايي بودكه خودسفارت طي يك ايميل ازما خواستن روز مصاحبه همراه داشته باشيم، هرمدركي كه نشاندهنده حضور نامزدم درامريكاباشه كه يكي از اونها ميتونه عكسي باروزنامه اخير دريك مكان شناخته شده در امريكا باشه

گفتم توضيح بدم كه كسي را با سوالهام سردرگم نكنم
Smile
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
پاسخ
تشکر کنندگان: masoudeses ، alireza62 ، golbano ، frozen mind
سلام دوست عزیز.
همچین مدرکی از ما نخواستن.به نظر شما ما هم اینو تهیه کنیم؟یا ابوظبی اینو نمیخواد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

دوستان عزیزِ من ، من به یک مشکل خیلی‌ بعدی برخوردم ..

تاریخ مصاحبه رو اشتبأه گرفتم و از طرف اداره مهاجرت آمریکا نامه بدستم رسیده که پروندهام رّد شده.

می‌خواستم بدونم اگه کسی‌ به همین مشکل برخورده .البته باید بگم ک من الان در آمریکا هستم و ویزا نامزدی داشتم و الان ازدواج کردم.

لطفا من را راهنمایی کنید

متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-07-14 ساعت 01:43)SHAHN_ZY نوشته:  سلام. دوستان عزیزِ من ، من به یک مشکل خیلی‌ بعدی برخوردم .. تاریخ مصاحبه رو اشتبأه گرفتم و از طرف اداره مهاجرت آمریکا نامه بدستم رسیده که پروندهام رّد شده.
می‌خواستم بدونم اگه کسی‌ به همین مشکل برخورده .البته باید بگم ک من الان در آمریکا هستم و ویزا نامزدی داشتم و الان ازدواج کردم.
لطفا من را راهنمایی کنید. متشکرم

واقعا متاسفم. Sad ميشه كمي بيشتر توضيح بدين؟ «تاريخ مصاحبه رو اشتباه گرفتم» يعني چي؟
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان