کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
****************سلام دوستهای خوبم، من دیروز بعد از دو ماه اومدن با ویزای نامزدی به آمریکا ، ساعت ۹:۳۵ صبح در سیتی حال شهر سن دیه گو عقد کردم. امیدوارم که یه روز تک تک شما اینجا از شاد و خوشبختیتون بنویسید و همه با دلی‌ خوش و خاطری آسوده به اینجا قدم بذارین . دوستتون دارم و خواستم که شما هم در شادی من سهیم باشین . برای من دعا کنید تا خوشبخت بشم .**************
پاسخ
تشکر کنندگان: rahbar ، negi ، oxin133 ، Hediyeh ، frozen mind ، alireza62 ، الهه سابق ، girl ، soheilk ، فردا
رویا خانم مبارک باشه!
به قول بزرگترها: ایشاللا پای هم پیر شین!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: *ROYA*
بچه ها من امشب دارم میرم دبی. از شدت هیجان نمی تونم مدارکم رو چک کنم و چمدونم رو ببندم ... گفتم بیام یه سری اینجا بزنم و بگم که التماس دعا! (-:
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، frozen mind ، الهه سابق ، sara mas ، girl
(2012-06-21 ساعت 15:59)negi نوشته:  بچه ها من امشب دارم میرم دبی. از شدت هیجان نمی تونم مدارکم رو چک کنم و چمدونم رو ببندم ... گفتم بیام یه سری اینجا بزنم و بگم که التماس دعا! (-:

نگی جان سفر به سلامت. ایشالا با دست پر برگردی. سفرنامه یادت نرهSmile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: negi
(2012-06-21 ساعت 10:56)*ROYA* نوشته:  ****************سلام دوستهای خوبم، من دیروز بعد از دو ماه اومدن با ویزای نامزدی به آمریکا ، ساعت ۹:۳۵ صبح در سیتی حال شهر سن دیه گو عقد کردم. امیدوارم که یه روز تک تک شما اینجا از شاد و خوشبختیتون بنویسید و همه با دلی‌ خوش و خاطری آسوده به اینجا قدم بذارین . دوستتون دارم و خواستم که شما هم در شادی من سهیم باشین . برای من دعا کنید تا خوشبخت بشم .**************

رویا جان هرچند ذهنیت خوبی نسبت به من نداری ولی امیدوارم خوشبخت بشی. دعا کن کار ما هم زودتر درست بشه.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، sara mas ، alireza62 ، girl ، *ROYA*
(2012-06-21 ساعت 15:11)frozen mind نوشته:  رویا خانم مبارک باشه!
----------------------------------------------------------------------------------
فرزن مایند عزیز ، دوست خوب و هموطن عزیزم ، از شما بی‌ نهایت تشکر می‌کنم به خاطره آرزوی خوبی‌ که برای من کردین. از تک تک دوستهای گلم که زیر کامنت من اسماشون هست
(rahbar، negi، oxin133، Hediyeh، frozen mind، alireza62، elahenadafy2، girl)، صمیمانه تشکر می‌کنم و امیدوارم که همگی‌ شاد ، سلامت و خوشبخت باشین . خواستم که شما هم در این شادی من سهیم باشین . به امید شنیدن خبرهای خوب از همهٔ شما . باز هم ممنونم

(2012-06-21 ساعت 20:07)elahenadafy2 نوشته:  
(2012-06-21 ساعت 10:56)*ROYA* نوشته:  ****************سلام دوستهای خوبم، من دیروز بعد از دو ماه اومدن با ویزای نامزدی به آمریکا ، ساعت ۹:۳۵ صبح در سیتی حال شهر سن دیه گو عقد کردم. امیدوارم که یه روز تک تک شما اینجا از شاد و خوشبختیتون بنویسید و همه با دلی‌ خوش و خاطری آسوده به اینجا قدم بذارین . دوستتون دارم و خواستم که شما هم در شادی من سهیم باشین . برای من دعا کنید تا خوشبخت بشم .**************

رویا جان هرچند ذهنیت خوبی نسبت به من نداری ولی امیدوارم خوشبخت بشی. دعا کن کار ما هم زودتر درست بشه.

-------------
الهه جان ، دوست خوبم ، چرا فکر میکنی‌ که من ذهنیت بدی دارم به شما. هم تو و هم تک تک دخترهای ایرانی‌، خواهرهای گل من هستین . عزیزم اینو بدون که همهٔ ادمها ممکنه در قضاوتشون گاهی دچار مشکل بشن و اشتباه کنن. من صمیمانه برای تو آرزوی شادی، خوشبختی‌ می‌کنم و امیدوارم که به زودی بخونم که ویزاتو گرفتی‌ و با دلی‌ خوش ، در نهایت شادی داری به آمریکا میایی. اینجا هم که اومدی اینو بدون که خواهری به نم رویا داری که اگر هر کاری داشته باشی‌ برات با جون و دل انجا م میدم . امیدوارم که همیشه شاد باشی‌ دوست من و از تو ممنونم بخاطر آرزوی قشنگی‌ که برای من داشتی. شاد باشی‌

پاسخ
تشکر کنندگان: negi ، alireza62 ، الهه سابق ، girl ، frozen mind ، pouyakafi ، oxin133 ، فردا
(2012-06-21 ساعت 15:59)negi نوشته:  بچه ها من امشب دارم میرم دبی. از شدت هیجان نمی تونم مدارکم رو چک کنم و چمدونم رو ببندم ... گفتم بیام یه سری اینجا بزنم و بگم که التماس دعا! (-:

--------------------
عزیز دلم. نگی‌ خوبم . نگران چی‌ هستی‌. مطمئن باش که ویزات رو یک ضرب میگیری. اصلا نگران نباش و فقط مدارکتو خوب و با دقت چک کن . اول روی کاغذ بنویس و بد از روی اون کاغذ دونه دونه بذارشون تو این پوشه در درها و بد هرکدومو که گذاشتی تو پوشه ، از توی اون کاغذ اسمشو خطّ بزن که قاطی‌ نشه . نگی‌ جان به ترتیب این مدارک رو بذار :

۱. نامهٔ appointmet letter + کپی ۲ سری
۲. شناسنامه + ۲ سری کپی از همهٔ صفحها
۳. ترجمه شناسنامه + ۲ سری کپی‌ از ترجمه
۴. پاسپورت + ۲ سری کپی از همهٔ صفحها
۵. کارت واکسن ( اگر تست آبله مرغان گرفتن حتما جواب تستت رو ببر که دوباره مجبور نشی‌ اونجا واکسنشو بزنی‌ )
۶. گواهی سؤ پیشینه + ۲ سری کپی ( از من گرفتن )
۷. ترجمه سؤ پیشینه + ۲ سری کپی
۸. فرم‌های DS156. 156K. DS157. DS230 (PARTI,II
۹. یک سری عکس از خودت با نامزدت
۱۰. پرینت تلفن ( اگر با کارت زدی از مرکز تلفنت پیرینتشو بگیر و حتما بگو که برای سفارت می‌خوای که برات مهر بزنن و تو سر برگ بگیرن )
۱۱. شیش تا عکس گرین کارتی ( (۵ در ۵ ) بدون هیچ عینک، لنز، گوشواره یا گردنبند )، که البته بهتره 12 تا ببری
۱۲. پول

برای گرفتن وقت از کلینیک به این آدرس ایمیل بزن ، می‌خوای من برات بزنم؟
برای آزمایش پزشکی‌ هم باید اینها را ببری :

۱. پاسپورت
۲. نامه appointmet letter
۳. سه تا عکس پاسپورتی
۴. کارت واکسن
۵. پول

میتونی‌ ازشون بپرسی‌ که هزینهٔ کلینیکت چند میشه.
----------------------------------------------------------------------------------
این متن ، imaile من هست که براشون زدم و جواب اونها به من . میتونی‌ همین را کپی‌ کنی‌ و بفرستی‌ براشون:
[en]
hello ,
I tried several times to call you to set an appointment for medical examination but it was an error on line . then i decide to send you an email .

im coming to Dubai on september 17th at night , and my interview is on 20th september in Abu dhabi , woul you please set an appointment time to do my medical examination ?

what kind of documents i need to bring for you and how much does it cost ? and how long does it take ?

lots of thanks
------------------------------------------------------------------------------------
Dear Sir/Madam,

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.

On the day of appointment, patient comes in the morning for the tests and the results would be ready by the next morning, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation.

Routine cost (without vaccination) is AED425. In case of urgency (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), additional charges of AED125 is applicable.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, gender, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: Original passport, 3 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter.

Your appointment has been scheduled for 18th September 2011 at 9am. Please confirm.

Thank you.

Best Regards,
Dr.Vinod Prabhu
Hospital Administrator
New Medical Centre Hospital LLC

P.O Box 7832
Dubai, UAE
Tel: +971-4-2689800
Fax: +971-4-2682353
Website: www.nmc.ae
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، الهه سابق ، negi ، pouyakafi
(2012-06-23 ساعت 00:12)*ROYA* نوشته:  
(2012-06-21 ساعت 15:11)frozen mind نوشته:  رویا خانم مبارک باشه!
فرزن مایند عزیز ، دوست خوب و هموطن عزیزم ، از شما بی‌ نهایت تشکر می‌کنم به خاطره آرزوی خوبی‌ که برای من کردین. از تک تک دوستهای گلم که زیر کامنت من اسماشون هست
(rahbar، negi، oxin133، Hediyeh، frozen mind، alireza62، elahenadafy2، girl)، صمیمانه تشکر می‌کنم و امیدوارم که همگی‌ شاد ، سلامت و خوشبخت باشین . خواستم که شما هم در این شادی من سهیم باشین . به امید شنیدن خبرهای خوب از همهٔ شما . باز هم ممنونم

(2012-06-21 ساعت 20:07)elahenadafy2 نوشته:  

-------------
الهه جان ، دوست خوبم ، چرا فکر میکنی‌ که من ذهنیت بدی دارم به شما. هم تو و هم تک تک دخترهای ایرانی‌، خواهرهای گل من هستین . عزیزم اینو بدون که همهٔ ادمها ممکنه در قضاوتشون گاهی دچار مشکل بشن و اشتباه کنن. من صمیمانه برای تو آرزوی شادی، خوشبختی‌ می‌کنم و امیدوارم که به زودی بخونم که ویزاتو گرفتی‌ و با دلی‌ خوش ، در نهایت شادی داری به آمریکا میایی. اینجا هم که اومدی اینو بدون که خواهری به نم رویا داری که اگر هر کاری داشته باشی‌ برات با جون و دل انجا م میدم . امیدوارم که همیشه شاد باشی‌ دوست من و از تو ممنونم بخاطر آرزوی قشنگی‌ که برای من داشتی. شاد باشی‌

رویا جونم دوستت دارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، *ROYA*
سلام نگی جان. خوبی. دبی خوش میگذره؟ حتما استرس داری نه؟ سعی کن شب زود بخوابی تا فردا با انرژی بری مصاحبه. این دیگه مرحله آخره. ببینم فردا چکار میکنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
وای الهه جون باورت می شه خودمم نمی دونم الآن چمه؟ فعلا خنثی هستم تمام مدارک رو ریختم روی تختم ... اونا منو نگاه می کنند و منم اونا رو! فردا ۵ صبح هم باید حرکت کنم. برام دعا کنید دوستای خوبم.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، estaji.mehdi ، alireza62 ، Ava2011
زود بخواب استرس هم نداشته باش حتما ویزاتو میگیری من همین جا میگم به آمریکا خوش اومدیSmile
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: oxin133 ، negi
دوستای خیلی خیلی عزیزم
من قبوووووووووول شدم! خیلی همه چیز راحت تر و ساده تر از اونی بود که فکرشو می کردم. ولی ناگفته نمونه که ضربان قلبم رو می تونستم روی شیشه آفیسر حس کنم. فقط یه کارت صورتی بهم داد و گفت هفته دیگه بیا بگیر. دیگه از هیجان نمی دونم پاسپورتم رو دادند بهم یا پیششون نگه داشتند چون تو مدارک من که نیست.
خلاصه که از تک تک شما ممنونم و برای همتون آرزوی موفقیت و خوشبختی دارم.

راستی (تبلیغ نباشه) ولی این خانم ملیکا کارشون عالیه، خیلی راضی هستم که به حرف علیرضا گوش کردم و با ایشون تماس گرفتم. وگرنه خدا می دونه که چجوری و با چه کسی باید می رفتم ابوظبی.

سوالی بود، در خدمتم!
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، saba.m ، Nakisa ، الهه سابق ، ehsanaliani ، alireza62 ، vroom ، oxin133 ، frozen mind ، soheilk ، فردا
مبارکهههههههههههههههههههههههههههههههههههه
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تبريك مي گم نگي جان مباركههههههههههههههههههه
پاسخ
هوراااا خیلی خوشحال شدم نگی جان. مبارک باشههههههههه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان