کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2012-06-11 ساعت 06:59)حامد انجمن نوشته:  [quote='ممل آمریکایی' pid='7317' dateline='1232390748']
سلام.منم سال پیش از طریق نامزدم دعوت نامه برام فرستاده شد. هفته پیش وقت مصاحبه تو آنکارا داشتم که رفتم و بخاطر نقص پروندم(فرم مالیاتی 2007) هفته دیگه باز میرم.اما در کل تا اینجا گوش شیطون کر همه چیز راحت بود.FBI چک بهم خورد که اونم 8 ساعته جوابش امد و یه رکورد جدید ثبت شد.اگه دوستان سوالی داشتن درباره ترکیه و ویزای نامزدی در خدمتم.
انشاالله کاره همه راحت جور شه!
سلام:حال شما؟فرمهای مالیاتی چه سالهایی نیاز است؟ممنون میشم.

سلام
ضمن تبریک برای روند کارهاتون
میخواستم بپرسم که چند وقت بعد از اینکه NVC مدارکتون رو برای سفارت فرستاد، سفارت برای مدارک مورد نیاز یا تعیین تاریخ مصاحبه، به شما ایمیل زد؟
از ارسال مدارک ما از NVC به سفارت، حدود 25 روز میگذره ولی سفارت هیچ ایمیلی نزده!!!! و حتی در جواب ایمیل ما گفته که مدارک از NVC به دست ما نرسیده!!!
به نظر میاد که سفارت آنکارا خیلی شلوغه و رسیدگیشون هم خوب نیست

اندکی صبر، سحر نزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان:
ازدواج در ایران که ممکن نیست. چون ایشون نمی تونه ایران بیاد.
ولی در آمریکا یا کشور دیگه مگه فرق میکنه؟
من هیچ اطلاعی ندارم.چون آشنائیمون هم خیلی اتفاقی بوده. و اصلا قراری برای ازدواج نداشتیم.
حالا که مطرح شده میخوام یه زمینه ای داشته باشم. اصلا شدنیه یا باید قیدشو زد؟
ممنون از راهنمائیتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-11 ساعت 14:00)nikasa نوشته:  ازدواج در ایران که ممکن نیست. چون ایشون نمی تونه ایران بیاد.
من هیچ اطلاعی ندارم.چون آشنائیمون هم خیلی اتفاقی بوده. و اصلا قراری برای ازدواج نداشتیم.
ممنون از راهنمائیتون

خوب ببینید، شما یا می تونید در کشوری مثل ترکیه ازدواج کنید ( در دبی نمی تونید چون به احتمال زیاد همسرتون مسلمون نیستند) و ایشون برای ویزای ازدواج براتون اقدام کنند که خوشبینانه حدود 1 سال تا 1 سال و نیم طول می کشه (برای اطلاعات بیشتر می تونید فروم ویزای ازدواج رو بخونید)
یا اینکه می تونید ویزای نامزدی اقدام کنید که شرط اولیه اینه که حداقل یکبار در 2 سال اخیر همدیگرو به صورت فیزیکی دیده باشید و باهم عکس و مدارک اثبات کننده دیدارتون رو داشته باشید.
ویزای نامزدی هم بین 8 ماه تا 1 سال (و گاهی بیشتر) طول می کشه. مراحل ازدواج و نامزدی خیلی با هم تفاوت دارند. پس بهتره که اول تصمیم بگیرید که کدوم براتون مناسب تره.
موفق باشید.

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2012-06-11 ساعت 13:22)Ava2011 نوشته:  
(2012-06-11 ساعت 06:59)حامد انجمن نوشته:  [quote='ممل آمریکایی' pid='7317' dateline='1232390748']
سلام.منم سال پیش از طریق نامزدم دعوت نامه برام فرستاده شد. هفته پیش وقت مصاحبه تو آنکارا داشتم که رفتم و بخاطر نقص پروندم(فرم مالیاتی 2007) هفته دیگه باز میرم.اما در کل تا اینجا گوش شیطون کر همه چیز راحت بود.FBI چک بهم خورد که اونم 8 ساعته جوابش امد و یه رکورد جدید ثبت شد.اگه دوستان سوالی داشتن درباره ترکیه و ویزای نامزدی در خدمتم.
انشاالله کاره همه راحت جور شه!
سلام:حال شما؟فرمهای مالیاتی چه سالهایی نیاز است؟ممنون میشم.

سلام
ضمن تبریک برای روند کارهاتون
میخواستم بپرسم که چند وقت بعد از اینکه NVC مدارکتون رو برای سفارت فرستاد، سفارت برای مدارک مورد نیاز یا تعیین تاریخ مصاحبه، به شما ایمیل زد؟
از ارسال مدارک ما از NVC به سفارت، حدود 25 روز میگذره ولی سفارت هیچ ایمیلی نزده!!!! و حتی در جواب ایمیل ما گفته که مدارک از NVC به دست ما نرسیده!!!
به نظر میاد که سفارت آنکارا خیلی شلوغه و رسیدگیشون هم خوب نیست

قابل توجه دوستان ..تاریخ ارسال مظالب ممل رو هم نگاه کنیدBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان من و نامزدم كه در حال ازدواج با هم هستيم و اشاره كنم كه اصلا براي امريكا با هم ازواج نكرديم و من هرگز در فكر امريكا رفتن نبودم اما عشق و عاشقي شد و حالا ميخواهم كه عقد كنيم حالا يا غيابي يا در تركيه و بعد اغدام كنيم اما فكر ميكنم كه اگر اول غيابي عقد كنيم و بهد بيايم تركي يعني زماني كه ايشان استارت كارهاي اقامت مرا زده باشد كه ميگن حدود1 تا يك نيم سال طول ميكشد بعد بيايم و در سفارت تقاضاي ويزا كنيم و فكر ميكنم اگه مدارك ما رو ببينه و پيش خودش بگه كه اين كه ميخواد چند ماه ديگه بره خوب حالا بهش ويزا بديم بره پيش زنش ..لطفا نظر و تجربه خودتون رو بگيد و كمك كنيد و خانواده اي را زود تر به هم برسانيد ..واقعا ممنون ميشم كه درد هجري كشيده ام كه مپرس
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232
(2012-06-11 ساعت 14:26)negi نوشته:  
(2012-06-11 ساعت 14:00)nikasa نوشته:  ازدواج در ایران که ممکن نیست. چون ایشون نمی تونه ایران بیاد.
ممنون از راهنمائیتون

خوب ببینید، شما یا می تونید در کشوری مثل ترکیه ازدواج کنید ( در دبی نمی تونید چون به احتمال زیاد همسرتون مسلمون نیستند) و ایشون برای ویزای ازدواج براتون اقدام کنند که خوشبینانه حدود 1 سال تا 1 سال و نیم طول می کشه (برای اطلاعات بیشتر می تونید فروم ویزای ازدواج رو بخونید)
یا اینکه می تونید ویزای نامزدی اقدام کنید که شرط اولیه اینه که حداقل یکبار در 2 سال اخیر همدیگرو به صورت فیزیکی دیده باشید و باهم عکس و مدارک اثبات کننده دیدارتون رو داشته باشید.
ویزای نامزدی هم بین 8 ماه تا 1 سال (و گاهی بیشتر) طول می کشه. مراحل ازدواج و نامزدی خیلی با هم تفاوت دارند. پس بهتره که اول تصمیم بگیرید که کدوم براتون مناسب تره.
موفق باشید.

نگی جان ویزای ازدواج هم همون حدود 9 ماه تا 1 سال هستش روندش. البته اگه همسر سیتیزن باشه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز تنها و تنها راه شما اینه که قبل از عقد با ویزای دانشجویی برید اونجا و اونجا ازدواج کنید. اگر هم نمیتونی از دانشگاه پذیرش بگیری، میتونی از یه مدرسه زبان پذیرش بگیری.
اینو مطمئن باش که به همسر شخص سیتیزن که قبل از اقدام چه بعد از اقدام به هیییچ عنوان هیییچ گونه ویزایی نمیدن. نمینکه همسرت سیتیزنه یعنی سما محکومی به اینکه حق ورود به خاک امریکا را نداری تا زمانی که ویزای ازدواجیتو دریافت کنی.
اینکه میگید اونا با خودشون میگن "اینکه چند ماه دیگه میخواد بره خوب ما الان بهش ویزا بدیم" صد در صد اشتباهه و هرگز چنین کاری نمیکنن.
من این راهو رفتم قبلا. اومدم توی مهاجرسرا پرسیدم بچه ها بهم گفتن عمرا بهت ویزا نمیدن. از 7 تا وکیل پرسیدم همینو گفتن ولی گوش ندادمو رفتم و کلی هم الکی خرج کردم و دیدم همه درست میگفتن.
اینو بدون حتی اگه همسر سیتیزن شما ساکن ایران هم باشه و شما بری سفارت و گواهی اشتغال به کار همسرت و خودت و صدتا مدرک دیگه ارائه بدی که همسرت قرار نیست باید اونجا و شما میخوای تنهایی چند روز بری آمریکا تا مثلا خالتو ببینی و بعدشم حتما میخوای برگردی، اونا گول نمیخورن.
اگه واست اقدام کرده باشه که دیگه بدتر.
فقط و فقط به همسر شخص سیتیزن ویزای درمان داده میشه اونم اگه خدایی نکره شخص بیماری خاصی داشته باشه و بتونه به سفارت ثابت کنه که توی ایران درمان نمیشه، تازه اونم 50- 50 هستش
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze
احسان جان,

اگر نامزد شما در امریکا است و سیتیزن است اصلا نیازی به عقد کردن نیست و می توانید از طریق نامزدی اقدام کنید. از آنجایی که به درد هجر اشاره کرده اید حدس می زنم که قبلا با هم بوده اید و بعد او به امریکا رفته است که از هم جدا شده اید بنابراین اگر با هم عکس داشته باشید و یا ایمیل و نامه می توانید به اداره مهاجرت ثابت کنید که علاقه شما به هم ساختگی نیست. ولی اگر نامزد شما برنده گرین کارت شده و رفته است و یا به هر صورتی هنوز با گرین کارت در امریکا به سر می برد شما باید با هم ازدواج کنید ولی من ازدواج غیابی را اصلا توصیه نمی کنم مگر اینکه نامزد شما در ورود به ایران مشکل داشته باشد. زیرا ازدواج غیابی برای افسرهای تایید کننده پرونده شما بسیار سوال برانگیز است.
ولی آنچیزی که کاملا مشخص است این است که کنسول هایی که برای افراد ویزا صادر می کنند هیچوقت از روی دلسوزی این کار را نمی کنند و در مورد شما نیز امکان صدور ویزای توریستی نزدیک به صفر است حتی اگر یک زن و ده تا بچه هم در امریکا داشته باشید صدور ویزا فقط در صورتی انجام می شود که پرونده مهاجرتی شما روند طبیعی خودش را در مسیر مهاجرت خانوادگی طی کند.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، golbano ، Blaze ، ehsan noori ، سارا کوچولو
(2012-06-09 ساعت 00:05)sara mas نوشته:  
(2012-06-08 ساعت 22:07)elahenadafy2 نوشته:  
(2012-06-08 ساعت 18:30)sara mas نوشته:  
(2012-06-08 ساعت 13:05)elahenadafy2 نوشته:  
(2012-06-08 ساعت 11:15)sara mas نوشته:  سلام دوستان،

ما حدود ۱ ماه و ۱ هفتهٔ پیش از طریق وکیل برای ویزا‌ی k۱ اقدام کردیم. ولی‌ از اون موقع هر چی‌ به وکیل میگیم که فایل نامبر به ما بده میگه هنوز ندارم.

می‌خواستم ببینم که این حرفش درسته یا اینکه اصلا اقدام نکرده هنوز برای ما؟ زمانی‌ که مدارک فرستاده می‌شه ما باید منتظر چی‌ باشیم؟ اصلا از کجا باید بدونیم که واقعاً اقدام کرده؟

ممنون Smile
معمولا بین 2 هفته تا 1 ماه بعد از ارسال مدارک به اداره مهاجرت، این اداره بهتون رسید نامبر اختصاص میده.وکیلتون 1 ماه و 1 هفته پیش مدارکو فرستاده به اداره مهاجرت؟

بله الهه جان. ۱ ماه و ۱ هفتهٔ پیش مدارک رو طبق گفته خودش پست کرده.

سارا جان
وقتی فرمها را پر میکنن یه قسمتی هستش که توش آدرس نامزدت توی آمریکا را میپرسن. وقتی که نامه رسید مدارک واسه وکیلتون ارسال میشه، همون موقع یه نسخه هم به آدرس نامزدتون ارسال میشه.
ببین، وقتی وکیل از نامزدت خواسته فرمها رو امضا کنه، نامزدت کپی از اون فرمها داره یا نه؟ اگه داشت، بره ببینه توی اون قسمت مربوط به آدرس، آیا وکیل آدرس نامزدتو داده یا یه آدرس دیگه داده. اگه آدرس نامزدتو داده که نامه میاد به آدرس نامزدت و اگه هم یه آدرس دیگه داده که هیچی. شما دسترسی به چیزی ندارید.
توی سابت اداره مهاجرت نوشته اگه 30 روز از ارسال مدارکتون گذشت و نامه رسید رو دریافت نکردید با ما تماس بگیرید و اطلاع بدید.
این وکیلتون که بی خیاله، بگو نامزدت زنگ بزنه و اطلاع بده. اینجوری اگر هم اقدامی واستون نکرده باشه شما متوجه میشید

ممنون الهه جان. حتما همین کارو می‌کنیم Smile

الهه جان چون ما از طریق وکیل اقدام کردیم، فرم هارو خودمون پر نکردیم و من نمیدونم که آدرس نامزد من توی فرم نوشته شده یا نه. هر چی‌ هم با این وکیل تماس میگیریم جواب نمیده!! با اینکه نصف پول رو گرفته. دیشب یک ایمیل زد و گفت که ازش توضیحات بیشتر خواستن و اون هم فرستاده براشون و به زودی کیس نامبر رو میده بهمون. مگه کیس نامبر بعد از ۵ ماه نمیاد؟ هر کاری می‌کنیم شماره رسید رو نمیده.

نامزد من در حال حاضر ایران هستش و به این وکیل اعتماد داره، به همین خاطر خیلی‌ بهش گیر نمیده ولی‌ من الان خیلی‌ اعصابم خورد شده.

اونجایی که گفتی‌ میتونیم زنگ بزنیم uscis هستش؟ می‌خوام خودم زنگ بزنم ببینم چی‌ میگن...

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-14 ساعت 20:09)sara mas نوشته:  
(2012-06-08 ساعت 13:05)elahenadafy2 نوشته:  معمولا بین 2 هفته تا 1 ماه بعد از ارسال مدارک به اداره مهاجرت، این اداره بهتون رسید نامبر اختصاص میده.وکیلتون 1 ماه و 1 هفته پیش مدارکو فرستاده به اداره مهاجرت؟

بله الهه جان. ۱ ماه و ۱ هفتهٔ پیش مدارک رو طبق گفته خودش پست کرده.

سارا جان
وقتی فرمها را پر میکنن یه قسمتی هستش که توش آدرس نامزدت توی آمریکا را میپرسن. وقتی که نامه رسید مدارک واسه وکیلتون ارسال میشه، همون موقع یه نسخه هم به آدرس نامزدتون ارسال میشه.
ببین، وقتی وکیل از نامزدت خواسته فرمها رو امضا کنه، نامزدت کپی از اون فرمها داره یا نه؟ اگه داشت، بره ببینه توی اون قسمت مربوط به آدرس، آیا وکیل آدرس نامزدتو داده یا یه آدرس دیگه داده. اگه آدرس نامزدتو داده که نامه میاد به آدرس نامزدت و اگه هم یه آدرس دیگه داده که هیچی. شما دسترسی به چیزی ندارید.
توی سابت اداره مهاجرت نوشته اگه 30 روز از ارسال مدارکتون گذشت و نامه رسید رو دریافت نکردید با ما تماس بگیرید و اطلاع بدید.
این وکیلتون که بی خیاله، بگو نامزدت زنگ بزنه و اطلاع بده. اینجوری اگر هم اقدامی واستون نکرده باشه شما متوجه میشید

الهه جان چون ما از طریق وکیل اقدام کردیم، فرم هارو خودمون پر نکردیم و من نمیدونم که آدرس نامزد من توی فرم نوشته شده یا نه. هر چی‌ هم با این وکیل تماس میگیریم جواب نمیده!! با اینکه نصف پول رو گرفته. دیشب یک ایمیل زد و گفت که ازش توضیحات بیشتر خواستن و اون هم فرستاده براشون و به زودی کیس نامبر رو میده بهمون. مگه کیس نامبر بعد از ۵ ماه نمیاد؟ هر کاری می‌کنیم شماره رسید رو نمیده.

نامزد من در حال حاضر ایران هستش و به این وکیل اعتماد داره، به همین خاطر خیلی‌ بهش گیر نمیده ولی‌ من الان خیلی‌ اعصابم خورد شده.

اونجایی که گفتی‌ میتونیم زنگ بزنیم uscis هستش؟ می‌خوام خودم زنگ بزنم ببینم چی‌ میگن...

سارا جان. uscis به شما جوا نمیده باید همسرت که petitioner هستش این کارو بکنه.
حالا یه مشکلی واسه من پیش اومده: دیشب وکیلم ایمیل زد که approve ات اومده. من رفتم توی سایت چک کردم دیدم هنوزinitial review هستش! به آدرس شوهرم توی آمریکا هم چیزی پست نشده! به وکیل ایمیل زدیم و گفتیم اسکن نامه approve را واسمون بفرسته. جواب نداد. دوباره ایمیل زدیم، چندبارم زنگ زدیم، جواب نداد. بعدش شوهرم به uscisزنگ زد و اونا جواب سربالا دادن.
ازطرفی طبق قرار وکیلمون نصف باقیمونده پولشو قراره بعد از approve یعنی الان بگیره.
من شک کردم که نکنه الکی میگه و نکنه اصلا اقدامی نشده !!! اعصابم خورده. وکیل که جواب نمیده، uscisهم چرت و پرت جواب داد.
بعدش شوهرم به NVCزنگ زد و گفت وکیلمون گفته که approveشدیم، میخوایم ببینیم کیس نامبرمون چیه. اونا گفتن تا تاریخ approve را نداشته باشی ما جوابی نمیدیم و تاریخ approve هم توی نامه ای هست که دست وکیله و اسکنشو به ما نمیده (البته اگه نامه ای درکار باشه). دیگه به همه چی شک کردم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-14 ساعت 20:30)elahenadafy2 نوشته:  

سارا جان

حالا یه مشکلی واسه من پیش اومده: دیشب وکیلم ایمیل زد که approve ات اومده. من رفتم توی سایت چک کردم دیدم هنوزinitial review هستش! به آدرس شوهرم توی آمریکا هم چیزی پست نشده! به وکیل ایمیل زدیم و گفتیم اسکن نامه approve را واسمون بفرسته. جواب نداد. دوباره ایمیل زدیم، چندبارم زنگ زدیم، جواب نداد. بعدش شوهرم به uscisزنگ زد و اونا جواب سربالا دادن.
ازطرفی طبق قرار وکیلمون نصف باقیمونده پولشو قراره بعد از approve یعنی الان بگیره.
من شک کردم که نکنه الکی میگه و نکنه اصلا اقدامی نشده و رسیدنامبری هم که داده مال کس دیگه ای بوده!!! اعصابم خورده. وکیل که جواب نمیده، uscisهم چرت و پرت جواب داد.
بعدش شوهرم به NVCزنگ زد و گفت وکیلمون گفته که approveشدیم، میخوایم ببینیم کیس نامبرمون چیه. اونا گفتن تا تاریخ approve را نداشته باشی ما جوابی نمیدیم و تاریخ approve هم توی نامه ای هست که دست وکیله و اسکنشو به ما نمیده (البته اگه نامه ای درکار باشه). دیگه به همه چی شک کردم Sad

ای بابا...حالا باید چی‌ کار کنیم؟ Sad(

یعنی‌ هیچ کسی‌ جواب نمیده بهمون؟

نکنه این راه جدید هستش که فقط پول بگیرن و هیچ اقدامی نکنن

مگه کیس نامبر بعد از approve شدن نمیاد؟ شما چطوری چک میکردی پس؟

شما شماره رسید رو چند وقت بعد از اقدام از وکیل گرفتین؟ و بعد از چه مدتی‌ بهتون گفت approve شدین؟
پاسخ

سارا جان

من شک کردم که نکنه الکی میگه و نکنه اصلا اقدامی نشده و رسیدنامبری هم که داده مال کس دیگه ای بوده!!! اعصابم خورده. وکیل که جواب نمیده، uscisهم چرت و پرت جواب داد.

راستش منم وکیل داشتم و وکیلم سوپر اتونی بود و آمریکایی و گفت قانون کارشون اینه که نصف پول و اول می گیرن و مابقی پول و پس از ورود شما به آمریکا!و ما هم دقیقا همینجوری پرداخت کردیم.شما اگه تونستی ازش اطلاعاتت و بگیر و اگه بازم سر دوندت بقول قدیمیا تا تنور داغ هست فوری یه وکیل دبگه بگیر که پرونده ات و دنبال کنه.
پاسخ
(2012-06-14 ساعت 21:15)sara mas نوشته:  
(2012-06-08 ساعت 22:07)elahenadafy2 نوشته:  سارا جان

ای بابا...حالا باید چی‌ کار کنیم؟ Sad(

یعنی‌ هیچ کسی‌ جواب نمیده بهمون؟

نکنه این راه جدید هستش که فقط پول بگیرن و هیچ اقدامی نکنن

مگه کیس نامبر بعد از approve شدن نمیاد؟ شما چطوری چک میکردی پس؟

شما شماره رسید رو چند وقت بعد از اقدام از وکیل گرفتین؟ و بعد از چه مدتی‌ بهتون گفت approve شدین؟

الان وکیلم نامه approval notice رو واسم ایمیل کرد و خیالم راحت شد.
من رسیدو 2 هفته بعد از اقدام وکیل گرفتم. البته مادرشوهرم 1 ماه بعد از اقدام رسیدو دریافت کرد.
کیس نامبر بعد از approveشدن میاد. من توی سایت اداره مهاجرت با رسیدنامبر چک میکردم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوب بچه ها approve من هم بالاخره بعد از 5 ماه و 1 روز اومد. جالبه که 11 روزه کیسم approve شده و دیروز وکیلم نامه رو دریافت کرد، ولی توی سایت همچنان میزنه initial review !!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsan noori
مباركه اميدوارم هميشه اخبار خوب از شما بشنويم ...دست راستت رو سر ما
(2012-06-12 ساعت 02:08)rs232 نوشته:  احسان جان,

اگر نامزد شما در امریکا است و سیتیزن است اصلا نیازی به عقد کردن نیست و می توانید از طریق نامزدی اقدام کنید. از آنجایی که به درد هجر اشاره کرده اید حدس می زنم که قبلا با هم بوده اید و بعد او به امریکا رفته است که از هم جدا شده اید بنابراین اگر با هم عکس داشته باشید و یا ایمیل و نامه می توانید به اداره مهاجرت ثابت کنید که علاقه شما به هم ساختگی نیست. ولی اگر نامزد شما برنده گرین کارت شده و رفته است و یا به هر صورتی هنوز با گرین کارت در امریکا به سر می برد شما باید با هم ازدواج کنید ولی من ازدواج غیابی را اصلا توصیه نمی کنم مگر اینکه نامزد شما در ورود به ایران مشکل داشته باشد. زیرا ازدواج غیابی برای افسرهای تایید کننده پرونده شما بسیار سوال برانگیز است.
ولی آنچیزی که کاملا مشخص است این است که کنسول هایی که برای افراد ویزا صادر می کنند هیچوقت از روی دلسوزی این کار را نمی کنند و در مورد شما نیز امکان صدور ویزای توریستی نزدیک به صفر است حتی اگر یک زن و ده تا بچه هم در امریکا داشته باشید صدور ویزا فقط در صورتی انجام می شود که پرونده مهاجرتی شما روند طبیعی خودش را در مسیر مهاجرت خانوادگی طی کند.
ممنونم بله درست ميگيد ذاستش رو بخواهيد جريان ما هم شده مثل مولانا و شمس كه يك نفر به مولانا گفت شمس در شام هست و مولانا يك كيسه طلا بهش ميده بعد كه بهش ميگن طرف دروغ گفته ميگه ميدونم اگه راست ميگفت كه همه زندگيم رو بهش ميدادم ..حالا من هم ميدونم اما انگار ميخواهم فقط يك چيزي بشنوم كه تسكين بده و دلگرمم كنه ...خيلي ممنونم از راهنمايي شما ..ا
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان