کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
با تشکر از negi عزیز Wink
ویزا: K1
سفارت: Abu Dhabi
مرکز: California Service Center
ارسال مدارک: February 8, 2012
اپرووال: July 5, 2012 (بعد از 148 روز)
ارسال به NVC: ا July 23, 2012
دریافت توسط سفارت: July 28, 2012
ایمیل مصاحبه: August 4, 2012
مصاحبه: October 14, 2012
دریافت ویزا: October 21, 2012
کل پروسه: 250 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: negi
من کیس لاتاری هستم به زودی میرم امریکا می خواستم بدونم می تونم الان ازدواج کنم یا باید برم بعد ازدواج کنم؟کی می تونم شوهرمو ببرم؟چقدر طول میکشه که کارش درست شه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان مصاحبه ما افتاد برای 14 October...

کسی اون دور و برا هست؟
ویزا: K1
سفارت: Abu Dhabi
مرکز: California Service Center
ارسال مدارک: February 8, 2012
اپرووال: July 5, 2012 (بعد از 148 روز)
ارسال به NVC: ا July 23, 2012
دریافت توسط سفارت: July 28, 2012
ایمیل مصاحبه: August 4, 2012
مصاحبه: October 14, 2012
دریافت ویزا: October 21, 2012
کل پروسه: 250 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shani
خوب سلام
بعد از 4 سال انتظار بالاخره 25 july مدارک ما هم پست شد واسه USCIS.
هنوز ایملی ندادن بابت دریافت مدارک ولی money order رو نقد کردن. Tongue
پاسخ
(2012-08-05 ساعت 11:51)MAMALI001 نوشته:  خوب سلام
بعد از 4 سال انتظار بالاخره 25 july مدارک ما هم پست شد واسه USCIS.
هنوز ایملی ندادن بابت دریافت مدارک ولی money order رو نقد کردن. Tongue

چه جالب شرایطت شبیه من هست ما 16 جولای فرستادیم بعد از 6 سال انتظار Wink می تونی توی سایت پست امریکا چک کنی که مدارکت کی رسیده به دستشون.
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
دوستان عزیز سلام ...من قرار است که با ویزای K1اقدام کنم....نامزد من آمریکایی هستش ...قرار است که برای من و دختر دو سلام اقدام کنند....من خیلی از مراحل تجربی که دوستان گذروندند چیزی نمیدونم میشه اگه کسی شرایط مشابه رو داشته به من کمک کنه.ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-09 ساعت 12:59)parinaz2012 نوشته:  دوستان عزیز سلام ...من قرار است که با ویزای K1اقدام کنم....نامزد من آمریکایی هستش ...قرار است که برای من و دختر دو سلام اقدام کنند....من خیلی از مراحل تجربی که دوستان گذروندند چیزی نمیدونم میشه اگه کسی شرایط مشابه رو داشته به من کمک کنه.ممنون میشم
دوست عزیز، نامزدتون باید برای شما فرم I-129f را پر کنه و توی اون فرم اسم فرزندتونو بنویسه. بعد که پرونده تون توی اداره مهاجرت اپروو شد، باید فرمها ویزا پر بشه که شما فرم خوتو پر میکنی که ویزاتون K-1 هستش و واسه فرزندتون فرم مربوط به ویزای K-2 باید پر بشه. بعد با هم تشریف میبرید آمریکا و اونجا بعد از اینکه ازدواج کردید، باید برای فرزندتون فرم I-485 رو پر کنید تا بتونه گرین کارتشو بگیره.
همه این چیزها رو خود اداره مهاجرت با نامه و ایمیل ازتون خواهد خواست و بهتون خواهد گفت. شما فقط در مرحله اول بگید نامزدتون فرم I-129f رو واستون پر کنه و اسم فرزندتونو هم بنویسه و با مدارک مورد نیاز پست کنه به اداره مهاجرت.
اطلاعات کامل در مورد مراحل کار رو توی لینک زیز ببینید:
http://www.travel.state.gov/visa/immigra...994.html#5
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، فردا
دوست عزیز واقعا از راهنمییتون ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
سلام شانی
نامه رسید مدارک 30/07/2012 اومده که کیس رسیده.الانم تو سایت چک میکنم تو مرحله initial هست.
دیگه باید صبر کرد تا ببینیم چی میشه
پاسخ
سلام به همه دوستان
من کیسم نامزدیه و باید به ابو ظبی برم .روز مصاحبم دوشنبس لطفا" راهنماییم بکنین که چه روزی برم که به مدیکالم برسم و ایا برای مدیکال باید از اینجا وقت بگیرم
[/size]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-18 ساعت 22:50)bettypg نوشته:  سلام به همه دوستان
من کیسم نامزدیه و باید به ابو ظبی برم .روز مصاحبم دوشنبس لطفا" راهنماییم بکنین که چه روزی برم که به مدیکالم برسم و ایا برای مدیکال باید از اینجا وقت بگیرم
[/size]

مصاحبه من هم روز ۲ شنبه بود. برای مدیکال در دبی نیازی به وقت قبلی ندارید. فقط هر چی زودتر برید کارتون رو زودتر انجام می دند. روزهای شنبه و یکشنبه هم باز هستند به صورت ۲۴ ساعته. من جمعه رفتم دبی، مدیکال رو روز شنبه انجام دادم و جواب رو یکشنبه گرفتم.دوشنبه هم مصاحبه ام بود.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl
(2012-08-19 ساعت 08:53)negi نوشته:  
(2012-08-18 ساعت 22:50)bettypg نوشته:  سلام به همه دوستان
[/size]

مصاحبه من هم روز ۲ شنبه بود. برای مدیکال در دبی نیازی به وقت قبلی ندارید. فقط هر چی زودتر برید کارتون رو زودتر انجام می دند. روزهای شنبه و یکشنبه هم باز هستند به صورت ۲۴ ساعته. من جمعه رفتم دبی، مدیکال رو روز شنبه انجام دادم و جواب رو یکشنبه گرفتم.دوشنبه هم مصاحبه ام بود.
موفق باشید.

مرسی از راهنمایی که کردین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها این فرم I 797 چی هست؟ البته فرمی نیست که بشه پر کرد فقط نوشته که کیس شما به دست ما رسیده و یک سری مشخصات من مثل اینکه توش هست. آخه قبلا رسید دریافت مدارک رو گرفته بودیم. این یکی چیه؟؟
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان
سایت سفارت انکارا چند روز به چند روز اپدیت میشه ؟چرا اینقدر وقتا رو دارن دیر میدن .اخرین تاریخی که دادن برای نامزدی 31 دسامبره Sad(((((((((
پاسخ
تشکر کنندگان:
من بعضى وقتها كه استرس دارم clonazpam ميخورم ميخواستم بدونم باسه مديكال تست نبايد ديگه اينو مصرف كنم ، آخه ميدونم خيلى برام سخت ميشه با استرسی كه دارم ،
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان