کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
[/quote]
این تلفن ان.وی.سی هست 6033330700. زنگ می زنید شماره پرونده، اسم شما و نامزد و تاریخ تولدتون رو می پرسند و اگه کیس شما رسیده باشه بهتون کیس نامبر جدید رو می دند.
با توجه به اینکه توی فروم آنکارا نوشتید اگه اونجارو انتخاب کردید، باید اول مدارک رو براشون بفرستید بعد بهتون وقت مصاحبه می دند. ولی اگر ابوظبی باشید بهتون وقت رو می دند بعد روز مصاحبه مدارک رو می برید با خودتون.
[/quote]
این کدوم ایالت نگی جان؟ با چه کدی بگیرم؟ ضمن این که دیگه چه مدارکی باید واسشون پست کنم؟ منظورم اینه که بازم فرمی هست که باید پر کنم یا بازم عکس و اینجور چیز ها باید بدم؟
ممنون
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان:
این تلفن ان.وی.سی هست 6033330700. زنگ می زنید شماره پرونده، اسم شما و نامزد و تاریخ تولدتون رو می پرسند و اگه کیس شما رسیده باشه بهتون کیس نامبر جدید رو می دند.
با توجه به اینکه توی فروم آنکارا نوشتید اگه اونجارو انتخاب کردید، باید اول مدارک رو براشون بفرستید بعد بهتون وقت مصاحبه می دند. ولی اگر ابوظبی باشید بهتون وقت رو می دند بعد روز مصاحبه مدارک رو می برید با خودتون.
[/quote]
این کدوم ایالت نگی جان؟ با چه کدی بگیرم؟ ضمن این که دیگه چه مدارکی باید واسشون پست کنم؟ منظورم اینه که بازم فرمی هست که باید پر کنم یا بازم عکس و اینجور چیز ها باید بدم؟
ممنون
[/quote]
اگه از ایران می خوای زنگ بزنی فقط یه ۱ اولش بزار، نامزدتم از آمریکا با همین شماره می تونه تماس بگیره. بعید می دونم ان.وی. سی مدرکی ازتون بخوان. ولی برای سفارت چند تا فرم و تعدادددددددددددد زیاااااااااااااادی مدارک لازم هست!
موفق باشی!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011 ، shabnam.84 ، arian307
(2012-11-01 ساعت 08:25)mercedeh2011 نوشته:  من يادمه نامزدم زماني كه داشت فرمهاي مالياتي رو جمع اوري و پر ميكرد، يكيش كم بود، پرونده به كل رد شده بود (تو همون امريكا) و اصلا برگشت خورد و اين كلي كار ما رو عقد انداخت دوباره رفت و نامه نگاري كرد و تو همون قسمت بود كه مجبور شد وكيل بگيره تا همه چيز تكميل بشه، درنهايت فرمها و مدارك رو كامل فرستاد تركيه و به منم هيچي نگفتن.

سلام دوستان
من یک سئوال دارم
وقتی که مدارک رو پست میکنیم چند روز طول میکشه که مدارک رو تحویل بگیرند و از کجا متوجه میشیم که مدارک به دستشون رسیده؟کسی از دوستان میدونن که به کجا باید تماس بگیریم تا مطمئن بشیم ممنون میشم اگر پاسخ بدید.
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011
به کجا پست کنید؟ سفارت یا اداره مهاجرت؟ اگه سفارت منظورتون باشه با شماره پیگیری که شرکت پستی بهتون می ده می تونید پیگیری کنید، برای اداره مهاجرت هم که نامه ازشون دریافت می کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، mercedeh2011 ، piboo
دوستانننننن مهربووونن منننننن درووووووووود
مدارک منننن به دست nvc رسیدهههههه... همین الان که ساعت 12 شب ایران بود زنگ زدم یه اقایی برداشت و مشخصاتی که نگی جون لطف کرد و راهنمایم کرد رو گرفت بعد از 20 دقیقه که رو hold بودم گفت که بله مدارک رسیده دست ما اما باید بیشتر صبر کنین که بفرستیمش سفارتتتتتتتت... 6 نوامبر اپرو شدم و 10 نوامبر هم مدارک به ان وی سی رسیده.... الان سوالی که از اعضای خانواده ی خوب مجازی اینجا دارم اینه که کسی میدونه سایت انکارا چند وقت یک بار آپدیت میشه؟ الان تا ژانویه 2013 وقت دادن... فکر میکنین به من کی وقت بدن؟
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، negi ، mercedeh2011 ، girl ، sara mas
تبریک میگم.
کیس های نامزدی رو چقدر زود میفرستن NVC. واسه من حدود 1.5 ماه بعد از اپروو رسید دستشون. اپرووتون هم زود اومده. عالیه. ببین حدودا 1.5 ماه دیگه بهت نامه دعوت به مصاحبه رو میدن. گاهی هم تا 2 ماه طول میکشه. بطور میانگین برای 2 ماه الی 2.5 ماه بعدش وقت میدن. فکر کنم حدودای 4-5 ماه دیگه مصاحبه بشی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، arian307 ، mercedeh2011 ، shabnam.84
(2012-11-11 ساعت 22:02)volkan19831122 نوشته:  سلام دوستان
من یک سئوال دارم
وقتی که مدارک رو پست میکنیم چند روز طول میکشه که مدارک رو تحویل بگیرند و از کجا متوجه میشیم که مدارک به دستشون رسیده؟کسی از دوستان میدونن که به کجا باید تماس بگیریم تا مطمئن بشیم ممنون میشم اگر پاسخ بدید.

درخواست کننده بعد از ۱ هفته Form I-797 رو دریافت می‌کنه, (فوقش ۲ هفته)
که اطلاع میدن که مدارکت کامله و فرستاده شده به USCIS ,و هم بهت Receipt Number میدن.
بعد می‌تونی بری سایت USCIS و تو قسمت CASE STATUS سمت چپ Receipt Number رو وارد کنی‌ و از وضعیت Case خود با خبر بشید.
[/quote]

سلام دوستان
sمن دو هفته هست که مدارک رو ارسال کردم و با توجه به این که چکارسال شده همراه مدارک رو نقد کردن اماreceipt number , رو به من اعلام نکردند
خیلی نگران هستمSad
به نظر شما مشکلی هست ؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-11-18 ساعت 11:42)piboo نوشته:  سلام دوستان
sمن دو هفته هست که مدارک رو ارسال کردم و با توجه به این که چکارسال شده همراه مدارک رو نقد کردن اماreceipt number , رو به من اعلام نکردند
خیلی نگران هستمSad

دوست من اصلا نگران نباش به زودی receipt number و اپرووال اول را دریافت خواهید کرد.اصل ماجرا اپرووال دوم و بعد مصاحبه است.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: piboo
(2012-11-18 ساعت 11:54)Acaro نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 11:42)piboo نوشته:  سلام دوستان
خیلی نگران هستمSad

دوست من اصلا نگران نباش به زودی receipt number و اپرووال اول را دریافت خواهید کرد.اصل ماجرا اپرووال دوم و بعد مصاحبه است.

دوست عزیز معمولا چقدر طول میکشه تاreceipt number رو اعلام کنند واین که با ایمیل خبر میدن یا نامه میفرستند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-11-18 ساعت 13:40)piboo نوشته:  دوست عزیز معمولا چقدر طول میکشه تاreceipt number رو اعلام کنند واین که با ایمیل خبر میدن یا نامه میفرستند؟

در مورد من بعد از ارسال مدارک ۸ روز بعد شماره پرونده و اپرووال اول را از USCIS دریافت کردم. شما از چه طریقی مدارک را ارسال کردید اگر می توانید مرسوله پستی خود را رهگیری کنید.
ما در زمان ارسال وکیل داشتیم به همین خاطر قادر نیستم دقیق به شما اطلاع رسانی کنم ولی اسکن اپرووال اول را وکیل با ایمیل برای ما ارسال کرد و اینطوری که مشخص بود از طریق پست تحویل گرفته بود.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2012-11-18 ساعت 13:59)Acaro نوشته:  
(2012-11-18 ساعت 13:40)piboo نوشته:  دوست عزیز معمولا چقدر طول میکشه تاreceipt number رو اعلام کنند واین که با ایمیل خبر میدن یا نامه میفرستند؟

در مورد من بعد از ارسال مدارک ۸ روز بعد شماره پرونده و اپرووال اول را از USCIS دریافت کردم. شما از چه طریقی مدارک را ارسال کردید اگر می توانید مرسوله پستی خود را رهگیری کنید.
ما در زمان ارسال وکیل داشتیم به همین خاطر قادر نیستم دقیق به شما اطلاع رسانی کنم ولی اسکن اپرووال اول را وکیل با ایمیل برای ما ارسال کرد و اینطوری که مشخص بود از طریق پست تحویل گرفته بود.

ممنون دوست عزیز از این که پاسخ دادید
مسلما مدارک به دستشون رسیده که چک رو نقد کردند ولی هنوز اون رسید نامبر اعلام نکردندSad
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، mercedeh2011
من همیشه چک میکردم سایت uscis رو. به محض اینکه چراغ اپروال روشن شد به همسرم ایمیل دادن و گفتن پروندتون منتقل میشه nvc. شما هم مرتب سایت رو چک کنید.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: piboo ، الهه سابق ، mercedeh2011
مادر همسر من 1 ماه بعد از ارسال مدارک، نامه رسیدو دریافت کرد. منم 2 هفته بعدش دریافت کردم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، girl ، piboo
اهااا . منظورتونو اشتباه متوجه شدم من. برا منم 2 هفته بعد receipt number رو دادن
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011
دوستان من باز اومدم با سوال :|
الان 10 روزی میشه که میدونم مدارکم رفته nvc چطور باید بفهمم کی میره سفارت؟ هرچقدر ان وی سی پیگیری کرد این سفارت میپیچونن ادم رو .. 3 4 بار زنگ زدم سفارت فقط میرم رو hold و بعد این که 2 ساعت توضیح میدم دوباره میزارنم از مراحل قبل hold!!!
عین این که هی دور یه میدون بچرخیSad
ممنون از همه :*

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان